Ik denk dat hij gaat stoppen.quote:Op dinsdag 17 december 2013 13:23 schreef Sunshine1982 het volgende:
Zou Onno hier gerechtelijke stappen tegen ondernemen?
Tuurlijk, maar deze gate neemt zieke proporties aan die Onno zeker niet zag aankomen.quote:Op dinsdag 17 december 2013 13:25 schreef utrecht1970 het volgende:
Jort werd weggezet als een lulletje die zijn vrouw niet tevreden kon houden.
Ik snap wel wat er nu gebeurt.... of het terecht is, is een tweede.
Als paar lig je dubbel onder een vergrootglas:
1. Omdat je burgemeester bent
2. Omdat je met albert verlinde getrouwd bent
Als er dan iets smeuigs gebeurt in je priveleven dan duikt de concurrentie daar meteen op.
Ik denk dat Onno er zelf inmiddels ok wel achter is dat het niet zo handig was om met een ander te zoenen in de lobby van een hotel, maar de manier waarop Patty, Evert en wie dan ook allerlei lijken uit de kast proberen te trekken is buiten proporties, vooral voor Albert.quote:Op dinsdag 17 december 2013 13:04 schreef utrecht1970 het volgende:
[..]
Maar hij had wel kunnen begrijpen na de aandacht voor de filmpjes van Yolanthe en Wesley in een parkeergarage en Georgina Verbaan zoenend in een bar, dat het wellicht niet zo heel slim was om met iemand anders dan je echtgenoot te gaan zitten zoenen in een hotel lobby.
Als de ook nog eens getrouwd bent met de grootste roddelkont van Nederland. Dan kun je bedenken dat hij wellicht geen goodwill gezaaid heeft met zijn aanpak......
Precies. Maar er zullen gieren zijn die het onderste uit de kan zullen halen om het Onno zo moeilijk mogelijk te maken. Het is een kwestie van sterk zijn.quote:Op dinsdag 17 december 2013 13:26 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik denk dat hij gaat stoppen.
Maar ik hóóp dat hij het niet doet, dat hij laat zien dat privé kussen in een hotellobby geen ene fuck te maken heeft met het werk dat je verder goed doet.
En in dit geval hoop ik oprecht dat het hem lukt. Dat ie in gedachten een dikke middelvinger opsteekt. Maar dat hij kutfeestdagen gaat hebben staat al wel vast, zeker na de Privé nuquote:Op dinsdag 17 december 2013 13:29 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Precies. Maar er zullen gieren zijn die het onderste uit de kan zullen halen om het Onno zo moeilijk mogelijk te maken. Het is een kwestie van sterk zijn.
Is dat zo?quote:Op dinsdag 17 december 2013 13:25 schreef utrecht1970 het volgende:
Jort werd weggezet als een lulletje die zijn vrouw niet tevreden kon houden.
veel levenservaring bleek hij niet te hebbenquote:Op dinsdag 17 december 2013 13:33 schreef Copycat het volgende:
Ruud lijkt me in zijn ego gekrenkt. En dan ben je een makkelijk werktuig voor Evert en consorten.
Tsja een homo zonder rugdekkingquote:Op dinsdag 17 december 2013 13:27 schreef Sunshine1982 het volgende:
Tuurlijk, maar deze gate neemt zieke proporties aan die Onno zeker niet zag aankomen.
Eens.quote:Op dinsdag 17 december 2013 13:33 schreef Copycat het volgende:
Ruud lijkt me in zijn ego gekrenkt. En dan ben je een makkelijk werktuig voor Evert en consorten.
Niet met de reactie dat hij "al die aandacht vervelend vindt"! Het publiek vindt dat, terecht, met 2 maten meten.quote:Op dinsdag 17 december 2013 13:34 schreef utrecht1970 het volgende:
Nog even en de publieke opinie keert zich.
Eerst vond iedereen het grappig dat Albert een koekje van eigen deeg krijgt, nu keert het langzaam tegen Evert en consorten, naar "Waar zijn jullie nu helemaal mee bezig"
Dat moet hij zeggenquote:Op dinsdag 17 december 2013 13:42 schreef utrecht1970 het volgende:
[..]
Dinsdag haalt Hoes' echtgenoot en 'roddelkoning' van RTL Boulevart Albert Verlinde op de radio uit naar Show Laat, dat volgens hem te veel aandacht besteed aan de relatieproblemen van het stel.
[..]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |