Misschien was hij als kid wel fan van Arsenal ofzo, of ziet hij het als een club waar hij de meeste kans op een basisplaats krijgt en om door te groeien...quote:Op maandag 27 januari 2014 12:57 schreef DeNummer10 het volgende:
Haha Pogba, doe even normaal zeg. Alsof die haalbaar is én Arsenal zou verkiezen boven City/Chelski/PSG.
Geld scheppen, zoals elke voetballer tegenwoordig. Alsof de nieuwe generatie überhaupt nog echt fan is van een club. Ze zijn fan van Nike, geld, faam, leven als een rapster. En volgens mij hoeft hij zich niet druk te maken om zijn ontwikkeling en speelminuten...quote:Op maandag 27 januari 2014 13:01 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Misschien was hij als kid wel fan van Arsenal ofzo, of ziet hij het als een club waar hij de meeste kans op een basisplaats krijgt en om door te groeien...
Maar idd, die andere clubs zullen hem wellicht meer bieden. Maar wat moet je als serieuze voetvaller in de Franse competitie? Dan speel je bij PSG en dan...!?
Zo sneu inderdaad. Bij topclubs zijn geen spelers meer die van hun club houden.quote:Op maandag 27 januari 2014 13:05 schreef DeNummer10 het volgende:
[..]
Geld scheppen, zoals elke voetballer tegenwoordig. Alsof de nieuwe generatie überhaupt nog echt fan is van een club. Ze zijn fan van Nike, geld, faam, leven als een rapster. En volgens mij hoeft hij zich niet druk te maken om zijn ontwikkeling en speelminuten...
quote:"We have always been completely behind him. We are comfortable in the position and relaxed about it. Arsene will be extending with us and at the right time we will make that announcement," Gazidis told the news conference.
twitter:behnisch twitterde op maandag 27-01-2014 om 16:39:56To illustrate #Arsenals financial jump from Nike to #Puma http://t.co/mUtJhfMkhG reageer retweet
Er zijn recentelijk veel goede commerciële deals gesloten door Gazidis. Goede ontwikkeling.quote:Op maandag 27 januari 2014 17:05 schreef Tarado het volgende:
[ afbeelding ][ afbeelding ]twitter:behnisch twitterde op maandag 27-01-2014 om 16:39:56To illustrate #Arsenals financial jump from Nike to #Puma http://t.co/mUtJhfMkhG reageer retweet
Dat is waar, maar goed de fans willen prijzen. Dan kan Gazidis schermen met goede deals, maar uiteindelijk schiet je daar niets mee op als je geld op de bank hebt maar het vervolgens niet uitgeeft.quote:Op maandag 27 januari 2014 17:14 schreef Banaanensuiker het volgende:
[..]
Er zijn recentelijk veel goede commerciële deals gesloten door Gazidis. Goede ontwikkeling.
Dat kunnen de ticketprijzen vast wel weer omlaag dus.quote:Op maandag 27 januari 2014 17:05 schreef Tarado het volgende:
[ afbeelding ][ afbeelding ]twitter:behnisch twitterde op maandag 27-01-2014 om 16:39:56To illustrate #Arsenals financial jump from Nike to #Puma http://t.co/mUtJhfMkhG reageer retweet
Dat zeg ik ook niet?quote:Op maandag 27 januari 2014 18:36 schreef Bulletdodger het volgende:
[..]
Dat is waar, maar goed de fans willen prijzen. Dan kan Gazidis schermen met goede deals, maar uiteindelijk schiet je daar niets mee op als je geld op de bank hebt maar het vervolgens niet uitgeeft.
Jonker kwam op mij altijd over of hij een kloon wilde zijn van Van Gaal.. zelfde kapsel, kleding etc.. aparte man.quote:Op zaterdag 18 januari 2014 11:34 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Oh, uiteraard. Een klein mannetje met een wijsneuzerig melkmuiltje en ggggristelijk kapseltje, alsof hij op het punt staat om met zijn moeder en jongere broertjes naar de kerk te wandelen op zondag....
Nieuwe deal = geld, dusquote:Op maandag 27 januari 2014 22:48 schreef Pleun2011 het volgende:
Ben niet kapot van Puma.. dat wit is lelijk.
Ben fan van het huidige Arsenal, ze missen alleen de kers op de taart in de vorm van een topspits. Giroud zie ik toch niet zo graag spelen.
Nee klopt, maar als fan heb ik liever prijzen dan commerciele successen. Het geld wordt toch niet besteed. En Gazidis ziet zijn successen als prijzen want hij krijgt dikke bonussen. Dat is toch niet te verteren als fan?quote:
Mjah, met Wenger hoef je eigenlijk gewoon geen prijzen meer te verwachten. Je krijgt wel ieder jaar leuk aanvallend mooi voetbal te zien, en je eindigt top 5, maar hij is veels te twijfelend, zowel qua aankopen, alswel het aanpassen van de tactiek of het inbrengen van wisselspelers wanneer het eens niet loopt.quote:Op dinsdag 28 januari 2014 22:20 schreef Bulletdodger het volgende:
[..]
Nee klopt, maar als fan heb ik liever prijzen dan commerciele successen. Het geld wordt toch niet besteed. En Gazidis ziet zijn successen als prijzen want hij krijgt dikke bonussen. Dat is toch niet te verteren als fan?
quote:Op dinsdag 28 januari 2014 23:35 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Mjah, met Wenger hoef je eigenlijk gewoon geen prijzen meer te verwachten. Je krijgt wel ieder jaar leuk aanvallend mooi voetbal te zien, en je eindigt top 5, maar hij is veels te twijfelend, zowel qua aankopen, alswel het aanpassen van de tactiek of het inbrengen van wisselspelers wanneer het eens niet loopt.
Ook vandaag weer, gewoon 2 wissels in de laatste 6 minuten ofzo...Hij heeft nooit een plan B, en als hij dan eindelijk gaat wisselen, tja... wat wil je nou nog afdwingen in die laatste paar minuten!?
Commercieel een uitstekende deal zo te zien. Al vind ik dat shirt zum kotzen en vind ik Puma niet bij Arsenal passen na al die jaren van (prachtige) Nike shirts.quote:Op maandag 27 januari 2014 17:05 schreef Tarado het volgende:
[ afbeelding ][ afbeelding ]twitter:behnisch twitterde op maandag 27-01-2014 om 16:39:56To illustrate #Arsenals financial jump from Nike to #Puma http://t.co/mUtJhfMkhG reageer retweet
zijn er actuele geruchten dan?quote:Op donderdag 30 januari 2014 13:13 schreef Djibril het volgende:
Draxler dan toch, ik geloof het pas als ik hem zie in Arsenal shirt.
Ja, maar de trainer van Schalke heeft gezegd dat Draxler waarschijnlijk blijft, dus ik zou me niet rijk rekenen.quote:Op donderdag 30 januari 2014 19:17 schreef Bulletdodger het volgende:
[..]
zijn er actuele geruchten dan?
Klaar dus, hij weet.twitter:bbcsport_david twitterde op donderdag 30-01-2014 om 21:23:33Arsenal not signing Draxler. Was interest but AW unwilling to meet #Schalke asking price. Only #afc deal may be a loan arrival #bbcfootball reageer retweet
Niks mis mee hoor. Zal hopelijk geen basisspeler worden, maar als back-up prima speler.quote:
Frimpong is nog lang niet klaar om enige aanspraak te doen op een plaats in het team. Hij had ook een aflopend contract dus dit is een logisch vervolg van zijn loopbaan.quote:
Slot op de deur? Het is toch een aanvallende middenvelder? Of is zijn speelstijl veranderd?quote:Op vrijdag 31 januari 2014 13:17 schreef Banaanensuiker het volgende:
[..]
Niks mis mee hoor. Zal hopelijk geen basisspeler worden, maar als back-up prima speler.
Slot op de deur
Ik vind hem meer all round. En ik hoopte op een defensieve middenvelder, een slot op de deur, wat Källström niet echt is helaas.quote:Op vrijdag 31 januari 2014 21:38 schreef theodoor9 het volgende:
[..]
Slot op de deur? Het is toch een aanvallende middenvelder? Of is zijn speelstijl veranderd?
I know, maar hij is zo geliefd bij mij en meerdere supporters. Werkte hard en zeurde nooit, jammer van zijn techniek.quote:Op vrijdag 31 januari 2014 21:33 schreef Banaanensuiker het volgende:
[..]
Frimpong is nog lang niet klaar om enige aanspraak te doen op een plaats in het team. Hij had ook een aflopend contract dus dit is een logisch vervolg van zijn loopbaan.
quote:Op zaterdag 1 februari 2014 16:26 schreef PiraatPiet het volgende:
Dat is snel...
http://metro.co.uk/2014/0(...)ing-session-4286865/
twitter:bbcsport_david twitterde op zaterdag 01-02-2014 om 17:47:50Clarification - Kallstrom out for at least 6 games with back injury found in medical before signing. Not done in training #afc #bbcfootball reageer retweet
twitter:bbcsport_david twitterde op zaterdag 01-02-2014 om 17:48:15Kallstrom injured his back on Tuesday while playing football on a beach during Spartak's pre-season tour in Abu Dhabi #afc #bbcfootball reageer retweet
twitter:bbcsport_david twitterde op zaterdag 01-02-2014 om 17:48:24Kallstrom informed Arsenal of discomfort on arrival at club on Fri - MRI scan showed no damage, CT scan found back injury #afc #bbcfootball reageer retweet
twitter:bbcsport_david twitterde op zaterdag 01-02-2014 om 17:48:39Arsenal medical team gave Wenger the prognosis but it was decided Kallstrom would still sign & undergo rehabilitation with #afc #bbcfootball reageer retweet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |