abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_155185777
Huawei Honor AM12 oordopjes
Van een relatief nieuwe store Ibywind de Huawei oordopjes ontvangen zodat ik hier een klein reviewtje kan maken van deze dopjes die relatief goedkoop zijn. Ze kosten namelijk maar 11 dollar inclusief verzending, dus wie weet is het een goed alternatief voor de pistons / andere dopjes.

Qua specificaties is er niet zoveel te vinden eigenlijk, het lijkt erop alsof het oordopjes zijn die met een bepaalde telefoon zijn verstuurd destijds. Op de verpakking vind je aan de voorkant de naam 'honor' en op de achterkant zie je wel Huawei vermeld staan.

Wat ik nog wel gevonden heb:
Type: In-Ear
Wire Funtion with Mic: Yes
Impedance: 32Ω
Cable length: 1.15m
Sensitivity: 108dB +/- 3dB
Socket: 3.5mm
Rated Power: 5mW
Maximum load Power: 10mW

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het komt in een nette 'capsule' met daarin een soort rubberen flap waarop je de dopjes ziet en de typische licht blauwe kleur. Je moet er van houden want er zit ook zo'n accent op de achterkant van de dopjes met een ring. Qua maatjes heb je de keuze uit drie varianten, en niet zozeer S / M / L maar het lijkt meer op bepaalde vormen die wat verschillen, de één wat spitser, de ander wat ronder bijvoorbeeld. Ik heb moeilijke oren wat dat betreft maar heb een goed zittend maatje gevonden.

De kabel heeft een rubberen coating wat goed aanvoelt, hij is een beetje stug wat ik wat beter vind werken dan bijvoorbeeld een Sennheiser CX300II kabel die nogal snel in de koop raakt. Het is een Y-kabel dus beide kanten zijn even lang naar je oren toe. Met een verschuifbaar oogje kan je de kabel eerder / later laten splitsen.

Er zit ook een wire-control kastje op, dat ziet er netjes uit maar in de praktijk blijkt dat het nogal op een aparte manier werkt. Op mijn UMI eMAX start hij de muziekspeler als ik op het middelste knopje druk en verspringt het nummer met de plus / min. Als ik dan weer in Youtube zit werkt het als pauze / play knop en doen de plus/min knoppen niks.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Geluidskwaliteit
Voor 11 dollar inclusief verzenden vraag je je altijd weer af wat je kan verwachten voor dat geld. Naar mijn smaak is hij wat te laag afgesteld, ik mis wat scherpte in de hogere tonen. Als ik dan wat meer dance nummer pakt vind ik de bas weer te dof en mag die weer wat harder. Het bereik is dus wat gematigd en had uitgebreider gekund.

Wat wel positief is is de afwerking, de dopjes zitten comfortabel in de oren en ik moet altijd wel zoeken naar dopjes die bij mij goed blijven zitten. Qua kleuren ben ik niet zo'n fan van dat lichtblauw maar gelukkig is die niet heel erg aanwezig als je ze in hebt. De bediening kan voor velen ook een plus zijn met de microfoon zodat je ook kan bellen (zelf niet geprobeerd nog).

Kortom, als je niet zoveel eisen hebt en wat zwaarder weegt aan comfort zijn het prima dopjes, maar je levert wel in op het geluid.

[ Bericht 3% gewijzigd door rene90 op 10-09-2015 21:51:00 ]
Chinaphones / andere artikelen: www.fok.nl/tag/chinaopfok
Top 5 China producten
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')