FOK!forum / Werk, Geldzaken, Recht en de Beurs / Telefoon 2 weken later 80 euro goedkoper!
Koswoensdag 2 oktober 2002 @ 22:52
Ik heb op 16 sept een nieuwe telefoon besteld bij sitel.nl en die een week later ook binnen gehad. Nu zie ik dat sinds kort diezelfde foon nu 80 euro goedkoper is! Heb ik nu het recht om die telefoon voor diezelfde prijs te krijgen? Is dat nou het recht van reclame? wie kan mij meer vertellen?
honestywoensdag 2 oktober 2002 @ 22:54
volgens mij heb je niets te willen nu.
Het ene bedrijf garandeert de prijs bij bestelling en de ander garandeert de prijs bij aflevering. In hele uitzonderlijke gevallen garandeert de leverancier de laagste prijs, maar dat komt niet vaak voor helaas.
ARGONIUSwoensdag 2 oktober 2002 @ 22:55
ik denk dat je in dit geval gewoon pech hebt
je leverancier zal met hoge waarschijnlijkheid zeggen
dat hij deze prijsdaling ook niet had zien aankomen

dat maakt hem al vrij van.........

mabitwoensdag 2 oktober 2002 @ 23:00
mijn computer van 2 jaar oud wordt nu ook voor een kwart vd prijs verkocht (componenten) maar dat wil toch niet zeggen dat ik 75% korting krijg..?! ongeacht of het 2 weken of 2 jaar is... producten kunnen goedkoper worden en daar heb je geen moer over te zeggen..
Conflictwoensdag 2 oktober 2002 @ 23:04
internetaankopen kan je binnen 7 dagen zonder reden retourneren.
Conflictwoensdag 2 oktober 2002 @ 23:06
je bent dus een paar dagen te laat
Femke13woensdag 2 oktober 2002 @ 23:49
quote:
Op woensdag 2 oktober 2002 22:52 schreef Kos het volgende:
Ik heb op 16 sept een nieuwe telefoon besteld bij sitel.nl en die een week later ook binnen gehad. Nu zie ik dat sinds kort diezelfde foon nu 80 euro goedkoper is! Heb ik nu het recht om die telefoon voor diezelfde prijs te krijgen? Is dat nou het recht van reclame? wie kan mij meer vertellen?
Nee kun je niks tegen beginnen. Hetzelfde verhaal met kleding. Je kunt hooguit van te voren (voor de volgende keer) vragen waneer er weer actie komt, maar ook dit zal weinig opleveren.
Slashdottervrijdag 4 oktober 2002 @ 01:01
Helaas pindakaas