Ja die Spike ja, die is pas ergquote:Op zaterdag 30 november 2013 21:58 schreef Doedezemaar het volgende:
Goed, ik heb ergere gasten meegemaakt in de quiz
Met hoeveel begon je? O.oquote:Op zaterdag 30 november 2013 23:08 schreef D. het volgende:
Ik heb de lijst teruggebracht tot 38 nummers
Nu nog even bedenken welke 'stempel' ik op mijn lijst wil drukken, en van artiesten waar ik 2 nummers van heb gekozen welke er moet afvallen
Ik heb steeds het voornemen om een bepaald thema voor mijn lijst te maken maar ik vind het zo lastig om bepaalde topfavorieten dan bewust te negeren. Dan beeld ik me in dat ze zielig in een hoekje liggen te huilen en denken dat ik niet meer van ze houd.quote:Op zaterdag 30 november 2013 23:08 schreef D. het volgende:
Ik heb de lijst teruggebracht tot 38 nummers
Nu nog even bedenken welke 'stempel' ik op mijn lijst wil drukken, en van artiesten waar ik 2 nummers van heb gekozen welke er moet afvallen
Ja dat had ik dus ookquote:Op zaterdag 30 november 2013 23:13 schreef Cee het volgende:
[..]
Ik heb steeds het voornemen om een bepaald thema voor mijn lijst te maken maar ik vind het zo lastig om bepaalde topfavorieten dan bewust te negeren. Dan beeld ik me in dat ze zielig in een hoekje liggen te huilen en denken dat ik niet meer van ze houd.
Oja, de vrije keuzes, daar ga ik nooit uitkomen ben ik bangquote:Op zaterdag 30 november 2013 23:15 schreef Stickertje het volgende:
Ik heb nog 17 nummers over voor 4 overgebleven plaatsen in de vrije keuze lijst >.<
Mooie lijst hoorquote:Op zaterdag 30 november 2013 23:03 schreef Cee het volgende:
Zo, dat was weer huilen met de pet op, zoveel nummers die ik wilde kiezen maar niet in de Top 2000 selectie zaten. Maar, 't is toch gelukt.
Mijn 15 uit de lijst:
Electric Light Orchestra - Mr. Blue Sky
Queen - Somebody to love
Coldplay - Fix you
The Beatles - Blackbird
Fleetwood Mac - Go your own way
Elbow - One day like this
Tears for fears - Everybody wants to rule the world
Peter Gabriel - Solsbury hill
Edith Piaf - Non, je ne regrette rien
Elvis Presley - Always on my mind
Crowded House - Don't dream it's over
Keane - Somewhere only we know
The Beach Boys - Heroes and villains
The Beach Boys - Kokomo![]()
![]()
Otis Redding - (Sittin' on) The dock of the bay
5 Vrije keuzes:
Blur - The Universal
Mama Cass - Make your own kind of music
Smokey Robinson - Tracks of my tears
Gotye - Learnalilgivinanlovin
Johnny Cash - I walk the line
Ze moeten gewoon de normale lijst groter makenquote:Op zaterdag 30 november 2013 23:22 schreef TLC het volgende:
Volgend jaar meer vrije keuzes aub Radio 2
Toch niet vanwege John Stamos in de clip he? Of komt het door Cocktail?quote:Op zaterdag 30 november 2013 23:03 schreef Cee het volgende:
Zo, dat was weer huilen met de pet op, zoveel nummers die ik wilde kiezen maar niet in de Top 2000 selectie zaten. Maar, 't is toch gelukt.
Mijn 15 uit de lijst:
The Beach Boys - Kokomo![]()
![]()
Stonden ze maar in mijn lijst, dan was de keuze nu erg gemakkelijkquote:Op zaterdag 30 november 2013 23:33 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
Blof kun je gewoon schrappen hoor
Dit is het uiteindelijk geworden...quote:Soundgarden - Black Hole Sun
Pearl Jam - Black
Nirvana - Smells Like Teen Spirit
Guns n Roses - November Rain
Led Zeppelin - Stairway To Heaven
John Lennon - Working Class Hero
Radiohead - Creep
Foo Fighters - Pretender
Jimi Hendrix - All Along The Watchtower
Creedence Clearwater Revival -Bad Moon RIsing
Jefferson Airplane - White Rabbit
Jim Croce- Time in a bottle
Black Sabbath - Paranoid
White Stripes - Seven Nation Army
The Clash - London Calling
=============
Soundgarden - Fell On Black Days
Hole - Celebrity Skin
The Damned - New Rose
The Moog - Survive
Iggy Pop - The Passenger
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |