abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_133737182
Oorspronkelijke openingspost:

Nav van de discussie in het OUD FB topic is besloten het lijstje in dit topic te laten vervallen.
Alle OUD-users en hun kindjes die daar behoefte aan hadden, kun je terugvinden in het verjaardagslijstje op de Fok!wiki:
http://wiki.fok.nl/index.php/Ouder%28s%29_Kalender

De baby wiki-lijst:
http://wiki.fok.nl/index.php/BabyTopic

Voel je vrij je gegevens in dit lijstje toe te voegen/aan te passen :Y
pi_133737826
Omentielvo, gecondoleerd en sterkte.

Danic, ik hoop toch zo voor jou en je meisje dat dit gaat helpen.

V. was haar hele ritme kwijt gisteren, dus vannacht nog een voeding. Vanmorgen om 9 uur wakker gemaakt door peuter, dus dat scheelde weer.

Ze lijkt nu elke dag een poepluier te hebben, alleen dan wel eentje die tot halverwege de rug zit.
  vrijdag 29 november 2013 @ 11:37:37 #3
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_133738343
Oh daar hadden wij er gister ook nog eentje van :9

Omen, gecondoleerd :*
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  vrijdag 29 november 2013 @ 12:14:44 #4
129011 -Bubseltje-
absofuckinglutely!!
pi_133739294
Omen gecondoleerd en sterkte :*

Danic hopelijk gaat dit helpen lijkt me echt naar om te zien -O-

Gister hadden wij een live poepluier, we hadden haar uitgekleed voor het badje. Even getempt en toen zat er al poep aan en daarna ging ze los :+.

Ze heeft iets verhoging gehad en ze slaapt wat meer maar veder geen last van de prikjes.
pi_133739316
XM, bedankt he :D

Omen, wat verdrietig.. Gecondoleerd :*

Danic, hopelijk gaat het werken. Hier super ervaringen met de forlax, alleen het binnenkrijgen was drama. Lactulose deed ook helemaal niets bij E., ze kreeg er alleen maar ontzettende krampen van.
Het is echt vreselijk als je ziet hoeveel moeite het je kleintje kost om te poepen. Of dat het helemaal niet komt :'( Sterkte!

Tally, wat een leuke foto's! Hoe schattig zo samen O+ Ik wil dat badstoeltje!

Spirit, beterschap!

Wauw As, wat kun je ontzettend goed zien dat je veel bent afgevallen. En nog Hoera voor even lang uit als in de buik! *O*

AM, nog gefeliciteerd met je 1 jarige! Heerlijke fotoserie :D

XM, ik ben ook voor jullie ietsje te laat maar alsnog gefeliciteerd met de halfjaardag. Een half jaar, dat vond ik zo gek!

Ik zou een moord doen voor een nacht doorslapen trouwens. E. is iedere nacht aan het huilen, al 6 maanden lang. We zitten er aardig doorheen wel :O
E.
pi_133739444
Wij hadden een fijne nacht afgelopen nacht *O* Twee voedingen en toen uitgeslapen tot 9 uur :z ^O^ Konden we allemaal goed gebruiken en iedereen hier thuis is weer eensch helemaal fris en fruitig. Ik was zelfs al wakker voordat Nin wakker was :o

Poepluiers blijven hier nog steeds altijd netjes binnen de lijntjes en ca. 1x per 5-7 dagen. Rond tandjes is de frequentie iets hoger 1x per 1-3 dagen.

Bubseltje, dat hebben we hier ook wel eens gehad/gedaan, min of meer expres, toen ze eens een hele lange tijd niet gepoept had en wel wilde cq perste. Best vaag om te zien vond ik :D

Omen :*
pi_133739488
Rugpoep, check! *O* en hier nog altijd meerdere keren poep per dag.

Spark, wat vervelend! Weten jullie hoe het komt?

Hier ook een slechte nacht: 22.00 uur slapen, toen 1.20, 3.00, 4.20, 6.00 uur voeden of jammeren, en toen belde de Sandd bezorger aan om 7.45 :(. Blugh :O.
Home is where the O+ is...
  vrijdag 29 november 2013 @ 12:27:04 #8
381212 Gulara
From the future
pi_133739566
Ik was iets na 7en m'n kind aan het duwen op de schommel in de speeltuin. *O* :')
  vrijdag 29 november 2013 @ 12:31:28 #9
85643 GotC
Guard of the Citadel
pi_133739654
Wat een boel slechte nachten :*
Al lees ik wel een uitslaapactie van Nin *O* Lekker, dat doet een mens goed.

Poepluiers..hier om de dag. Altijd tussen 12 en 13 :D
pi_133739825
Haha, wat grappig :D

Hier ook wel eens periodes van stipt poepen, de laatste tijd vaak 's nachts. Gelukkig poept ze heel zachtjes en huilt ze niet van een vieze/poepluier, dus we merken het altijd pas 's ochtends en we hoeven niet 's nachts te gaan staan verschonen :P
pi_133740080
Omen :*

En Sparkling, dat klinkt zwaar zeg.. Hebben jullie een idee waar het door komt?

Belle, ruik je haar dan ook niet? Als E. hier 's nachts de boel onderpoept dan word ik echt wakker van de lucht. Of heb ik gewoon een vies kind? :D
pi_133740302
Hihi, nee, de walmen blijven doorgaans binnen de slaapzak en/of onder d'r dekentje :D Tegen de tijd dat de lucht er doorheen komt, is het tijd om op te staan ja :Y)
  vrijdag 29 november 2013 @ 13:00:06 #13
129011 -Bubseltje-
absofuckinglutely!!
pi_133740390
Hier is het poepritme 2/3 dagen niet en dan 2 poepluiers per dag.

Elke nacht huilen lijkt me zwaar :*
pi_133740492
Spark dat is ook hartstikke zwaar!
Belle wat fijn

quote:
1s.gif Op vrijdag 29 november 2013 12:27 schreef Gulara het volgende:
Ik was iets na 7en m'n kind aan het duwen op de schommel in de speeltuin. *O* :')
:D

Hier al een tijd 6 poepluiers op een dag met steeds een klein beetje. :? Ook best irritant want zo gaan de luiers er hard doorheen!
pi_133740560
Lekker onderwerp om bij te lezen tijdens je lunchpauze ;)
Sinds Femke groentehapjes krijgt, poept ze heel netjes binnen een half uur na het hapje... en soms nog wel een keer op een dag, maar na het hapje altijd. Gister een prachtige broccoli luier.. kwam er bijna ongeprocessed weer uit ;)
Vanaf morgen wil ik ook eens een fruithapje proberen. Ben benieuwd of ze die ook zo snel verwerkt...

Omen, gecondoleerd :*

Bah, Spark... had helemaal niet door dat jullie ook al zo lang van die baggernachten hebben...
pi_133740692
Ik las eroverheen, maar elke nacht huilen lijkt me ook heel verdrietig ;( Spark :*

Shandaly, ik ben ook benieuwd hoe/wat/waar/of de luiers anders zullen worden als ze echt dingen gaat eten. Vooralsnog sabbelt ze wel op dingetjes, maar eet ze nog geen happen, dus nog steeds de gewone, oude vertrouwde borstvoedingsluiers hier :)
  vrijdag 29 november 2013 @ 13:16:56 #17
85643 GotC
Guard of the Citadel
pi_133740767
Spark, wat heftig meis ;( Ik had ook geen idee dat het zo slecht ging 's nachts..
pi_133740907
Niet bijgelezen sorry sorry huilerige sac en vroege ean en nog een nachtvoeding op willekeurig tijdstip zorgt ervoor dat ik :O ben, Ik slaap zo slecht als ik d'r verwacht maar niet weet wanner. vanmorgen was het 04:30 vanaf 22:00 dus heel netjes maar ik was vanaf 01:00 telkens aan het wachten en ean kwam om 05:30

spark :*
spirit beterschap
omen gecondoleerd
gulara dat was lekker vroeg.
danic hopelijk gaat de movicolon helpen.

Hier gisteren een erg huilerige sac. vandaag was ze aan het persen tijdens de fles. dus nog even gewacht of er meer kwam. heb ik haar net verschoond haal de vieze luier weg en ik hoor :% dat was luier nr 3 want net voor de voeding verschoond. Kind helemaal schoon ben haar romper aan het dichtmaken en ik hoor weer :% dat was luier nr 4e

[ Bericht 1% gewijzigd door F_r op 29-11-2013 13:44:37 ]
  vrijdag 29 november 2013 @ 14:07:12 #19
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_133742007
:* voor alle nachten!

Een half jaar bv!

En vandaag cb. En kijk m'n gemiddelde meisje O+

66,5cm, 7400gr!

[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_133742105
Dank jullie. Hij is overleden aan een acute hartstilstand. Zo onwerkelijk :'(

Spark ik hoop dat jouw meisje snel doorslaapt. Of wakker wordt zonder te huilen :*

XM mooie stats. Groeit echt keurig O+
pi_133742190
dat ziet er goed uit xm. ze doet het super
  vrijdag 29 november 2013 @ 14:24:26 #22
85643 GotC
Guard of the Citadel
pi_133742501
XM, prachtig gemiddeld zeg! En half jaar bv _O_ Vind het zó knap van je!
pi_133742897
Wauw XM! Dat is wel heel netjes precies gemiddeld! Wat goed!
(Kan je het al een beetje beter loslaten als ze een dagje anders drinkt dan normaal? Meer of minder drinkt? Nu je ziet dat ze zo vreselijk netjes het lijntje volgt?)

Jee Omen.. Dus niks niet ziek of een ongeluk of zo, maar gewoon pats boem, hart stopt ermee en het is over? Kan me voorstellen dat dat moeilijk te bevatten is. Hoe oud was hij? :*
pi_133743111
Wauw XM, wat een prachtige curve! Daar mag je echt super trots op zijn!

Omen, nogmaals sterkte. Het is ook heel onwerkelijk als het zo ineens over is.

FR, dat moet haar toch aardig dwars gezeten hebben. Sneu..

E. Heeft helemaal geen Forlax meer nodig sinds ze bijvoeding krijgt. Ze poept gemiddeld om de dag! Stinken jongens, stinken!! :o

Bedankt allemaal, lief :* meestal zeg ik er ook weinig over hoor, dat slechte doorslapen. Het is nou eenmaal zo..
Maar af en toe knapt het even, dan zitten we er beide echt doorheen. Begrijp ineens ook waarom mensen vaak scheiden na een kind, beide een geduld van niets :')
Hoe het komt? Geen idee! We zijn rijstebloem gaan geven bij 4 maanden. Daar slaapt ze heel iets langer op maar nog steeds is het iedere nacht uiterlijk 4 uur raak. Ze slaapt gewoon niet meer dan 4 tot 5 uur achtereen en gaat dan huilen. We hebben het er al met het ziekenhuis over gehad, die raden aan een flesje te geven van maximaal 100 in de nacht. We dachten eerder dat het kwam door honger maar gisteren bijvoorbeeld heeft ze bijna 800 op plus bijvoeding. Dan heeft ze echt geen honger meer.
Het lijkt meer gewenning te zijn, net als iedere avond om 10 uur huilend wakker worden. Want ook dan wil ze niet verder slapen maar heeft eigenlijk ook maar weinig honger.
E.
pi_133743321
quote:
1s.gif Op vrijdag 29 november 2013 14:48 schreef .Sparkling. het volgende:
Wauw XM, wat een prachtige curve! Daar mag je echt super trots op zijn!

Omen, nogmaals sterkte. Het is ook heel onwerkelijk als het zo ineens over is.

FR, dat moet haar toch aardig dwars gezeten hebben. Sneu..

E. Heeft helemaal geen Forlax meer nodig sinds ze bijvoeding krijgt. Ze poept gemiddeld om de dag! Stinken jongens, stinken!! :o

Bedankt allemaal, lief :* meestal zeg ik er ook weinig over hoor, dat slechte doorslapen. Het is nou eenmaal zo..
Maar af en toe knapt het even, dan zitten we er beide echt doorheen. Begrijp ineens ook waarom mensen vaak scheiden na een kind, beide een geduld van niets :')
Hoe het komt? Geen idee! We zijn rijstebloem gaan geven bij 4 maanden. Daar slaapt ze heel iets langer op maar nog steeds is het iedere nacht uiterlijk 4 uur raak. Ze slaapt gewoon niet meer dan 4 tot 5 uur achtereen en gaat dan huilen. We hebben het er al met het ziekenhuis over gehad, die raden aan een flesje te geven van maximaal 100 in de nacht. We dachten eerder dat het kwam door honger maar gisteren bijvoorbeeld heeft ze bijna 800 op plus bijvoeding. Dan heeft ze echt geen honger meer.
Het lijkt meer gewenning te zijn, net als iedere avond om 10 uur huilend wakker worden. Want ook dan wil ze niet verder slapen maar heeft eigenlijk ook maar weinig honger.
klinkt als een slaapcyclus van max 5 uur. heeft ze al eens ergens anders geslapen.

hier ook 1 die na max 5uur wakker wordt en 's nachts drinkt ze dan ook niet heel veel. maar sac is nog een stuk jonger dus ik heb hoop dat ze wel gaat doorslapen,. ik zou dat ook niet trekken
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')