Het zou iets zoals de tweakers best buy guide zijn met een ssdtje. Ik game nog maar bijzonder weinig maar wil bf4 op zich wel spelen al ga ik dat echt niet doen op de 360. Maar om gelijk weer een pc van 700 euro neer te zetten gaat me ook echt te ver..quote:Op zaterdag 23 november 2013 00:59 schreef KoningStoma het volgende:
[..]
60fps moet kunnen met die videokaart, maar ik weet niet hoeveel je de settings daarvoor omlaag moet gaan schroeven.
Volgende maand wordt er wel een update uitgebracht waardoor het spel beter geoptimaliseerd is voor AMD gpu's, dus het kan handig zijn om te wachten, om te kijken hoeveel verschil dat gaat uitmaken.
4gb ram is op het randje en 4gb meer is relatief goedkoop.
Welke processor is het precies? Want er zijn vrij veel AMD processoren met 4 cores tussen de 3 en 4 ghz.
geen muis/toetsenbord en auto-aim, dus faalquote:Op zaterdag 23 november 2013 01:19 schreef KoningStoma het volgende:
Is een PS4 of xbone dan niet beter?
PS4 is wel een optie ja maar de pc die nu meer dienst doet als htpc moet waarschijnlijk het een ander vervangen worden dus dacht dan prik ik daar een videokaartje bij.. Iets met twee vliegen enzo...quote:Op zaterdag 23 november 2013 01:19 schreef KoningStoma het volgende:
Is een PS4 of xbone dan niet beter?
Ok.quote:Op zaterdag 23 november 2013 01:32 schreef Cliffy het volgende:
[..]
PS4 is wel een optie ja maar de pc die nu meer dienst doet als htpc moet waarschijnlijk het een ander vervangen worden dus dacht dan prik ik daar een videokaartje bij.. Iets met twee vliegen enzo...
Je klinkt als menig noob van 10? jaar geleden die toen BF2 leerde spelen en ook bepaalde ribbons met moeite wist te behalen. Is het zo moeilijk voor je geweest?quote:Op zaterdag 23 november 2013 01:23 schreef VelitoX het volgende:
Woei! nog 2 marksman ribbons en ik heb ein-de-lijk die recon expert sniper lol.
quote:Op zaterdag 23 november 2013 10:04 schreef Iwanius het volgende:
[..]
Je klinkt als menig noob van 10? jaar geleden die toen BF2 leerde spelen en ook bepaalde ribbons met moeite wist te behalen. Is het zo moeilijk voor je geweest?
Top, met het premium double xp weekend er midden in >.<quote:Op vrijdag 22 november 2013 23:52 schreef Catkiller het volgende:
Een week dubbel XP voor iedereen vanaf donderdag.
Weet ik.quote:Op zaterdag 23 november 2013 12:36 schreef GanGStaR het volgende:
[..]
Top, met het premium double xp weekend er midden in >.<
Heb hetzelfdequote:Op zaterdag 23 november 2013 15:17 schreef Catkiller het volgende:
Ik had trouwens pas de attack boat volledig vrij en nu mis ik weer unlocks die ik wel in mijn loadout had, nu weet ik niet of ik gister zo snel kapot ging in dat ding omdat de unlocks die ik er op had staan niet werkten of omdat ik zelf sowieso hard faalde.
Ik heb geen crashesquote:Op zaterdag 23 november 2013 16:44 schreef Captainp00face het volgende:
Gelijk weer een crash. Hoe schandalig is dit? Heeft Dice überhaupt iets gezegd over hoe KUT dit spel loopt en of ze ergens mee bezig zijn?
Hmwah moeilijk wil ik niet zeggen, t kostte alleen wat tijd. Voordeel is wel dat ik dr ook daadwerkelijk beter in geworden ben en nu het bf4 snipen wat meer in de vingers hebquote:Op zaterdag 23 november 2013 10:04 schreef Iwanius het volgende:
[..]
Je klinkt als menig noob van 10? jaar geleden die toen BF2 leerde spelen en ook bepaalde ribbons met moeite wist te behalen. Is het zo moeilijk voor je geweest?
Orly?quote:Op zaterdag 23 november 2013 11:47 schreef BurnaBoy het volgende:
Er is niet veel veranderd bij velitox
Tjah slam ontploft idd als je gaat rijden, is bij de enemy ook zo, dus logisch dat het ook zo is als jij gaat rijden (in normal is het dus gewoon gayquote:Op zaterdag 23 november 2013 18:20 schreef Skull-splitter het volgende:
Gerevived worden en dan als soldaat met parkinson rond moeten lopen
Slam gaat niet meer op rijdende voertuigen in HC want ontploft bij rijden?
van die farm mongolenquote:Op zaterdag 23 november 2013 20:34 schreef robuust89 het volgende:
Iemand hier in mijn potje is level 107
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |