Nou inderdaad, echt belachelijk veel geld.quote:Op vrijdag 15 november 2013 17:24 schreef Rewimo het volgende:
Dat is inderdaad behoorlijk veel voor 1 maaltijd
quote:Op vrijdag 15 november 2013 17:11 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Wij deden dat uiterst professioneel samenZou wel lachen zijn als ik dat gesprek als feedback krijg
Dan kan je net zo goed uit eten gaan, wordt het voor dat geld ook nog eens voor je klaargemaakt.quote:Op vrijdag 15 november 2013 17:22 schreef Oognip het volgende:
Ik heb net boodschappen gedaan bij de albert heijn (net zo als altijd) en heb dit gekocht:
2L melk
1.5L cola light ah merk
pasta (penne)
1 paprika
romatomaten (6 stuks)
geraspte kaas
1 zak chips
200 gram gehakt
1 potje pesto
En ik moest 15 euro betalenEn dan heb ik dus avondeten voor 1 persoon voor 1 avond. Eigenlijk is dat echt belachelijk veel geld
Ik herken dat zo erg, soms vaak voor één dag al een 30-35 euri aan boodschappenquote:Op vrijdag 15 november 2013 17:32 schreef Oognip het volgende:
[..]
Nou inderdaad, echt belachelijk veel geld.
Als ik uit eten ga en 1 1/2 liter cola drink ben ik alleen daar al 15 euro aan kwijt en heb ik nog geen hap gegeten. Kortom, nip, je overdrijft een beetje... De pasta, pesto en melk gaan sowieso niet allemaal in de pan, neem ik aanquote:Op vrijdag 15 november 2013 17:37 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Dan kan je net zo goed uit eten gaan, wordt het voor dat geld ook nog eens voor je klaargemaakt.
Hoezo overdrijf ik? Niet alles gaat vanavond op nee, maar het meeste van wat ik gekocht heb wel en dat halve potje pesto wat over blijft gooi weg en dat geldt ook voor de tomaten die over blijven.quote:Op vrijdag 15 november 2013 17:40 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Als ik uit eten ga en 1 1/2 liter cola drink ben ik alleen daar al 15 euro aan kwijt en heb ik nog geen hap gegeten. Kortom, nip, je overdrijft een beetje... De pasta, pesto en melk gaan sowieso niet allemaal in de pan, neem ik aan
Ik denk dat het vooral veel geld scheelt omdat je niet elke dag in de verleiding komt om meer te komen dan wat je nodig hebt.quote:Op vrijdag 15 november 2013 17:36 schreef knoblaucha6 het volgende:
Man en ik hadden het er net ook over, het geld vliegt hier weg, en echt heel hard. Ik wil dus ook stevig gaan bezuinigen, qua boodschappen zeker dus ga een stappenplan maken.
Scheelt het nou echt zo erg om voor een hele week boodschappen te halen zeker omdat je versproducten nou niet bepaald voor een week kunt inslaan?
Daar ik sinds 1,5 jaar extra gezond eet met verse groente en zo lijkt me dat nou zo'n valkuil. Dus ik kan wel een menuplan maken voor een hele week maar blijft het probleem van gezond dus vers.
Waarom gooi je dat weg danquote:Op vrijdag 15 november 2013 17:43 schreef Oognip het volgende:
[..]
Hoezo overdrijf ik? Niet alles gaat vanavond op nee, maar het meeste van wat ik gekocht heb wel en dat halve potje pesto wat over blijft gooi weg en dat geldt ook voor de tomaten die over blijven.
Zo veel boodschappen zijn het niet.
Omdat ik pesto nergens anders voor gebruik dan voor door de pesto en dat blijft niet heel lang goed. Die tomaten heb ik in een doosje gekocht omdat de andere tomaten niet rijp genoeg waren en ik eet geen tomaten behalve door de pasta.quote:
Waarom gooi je dat weg, dat zijn toch mooie producten voor een basis van een andere maaltijd de volgende dag of de dag erna?quote:Op vrijdag 15 november 2013 17:43 schreef Oognip het volgende:
[..]
Hoezo overdrijf ik? Niet alles gaat vanavond op nee, maar het meeste van wat ik gekocht heb wel en dat halve potje pesto wat over blijft gooi weg en dat geldt ook voor de tomaten die over blijven.
Zo veel boodschappen zijn het niet.
Jezus dikke fuckzooi zegquote:Op vrijdag 15 november 2013 17:44 schreef PaarsBeestje het volgende:
Mag ik even klagen? Ben in bed gekropenBij de minste inspanning krijg ik hoofdpijn. Wat een bagger is dit
En door de medicijnen die ik heb gekregen voel ik me nog belabberder.
Dank u, carry on enzo.
Ik kan alles aanquote:Op vrijdag 15 november 2013 17:36 schreef Queller het volgende:
Misschien had ik nog een extreem moeilijke vraag moeten stellen
Wij zijn veel te makkelijk met weggooien. Waarschijnlijk hebben we morgen geen zin in een maaltijd met tomaten, we eten sowieso zo goed als nooit tomaten.quote:Op vrijdag 15 november 2013 17:45 schreef Laysa het volgende:
[..]
Waarom gooi je dat weg, dat zijn toch mooie producten voor een basis van een andere maaltijd de volgende dag of de dag erna?
quote:Op vrijdag 15 november 2013 17:44 schreef PaarsBeestje het volgende:
Mag ik even klagen? Ben in bed gekropenBij de minste inspanning krijg ik hoofdpijn. Wat een bagger is dit
En door de medicijnen die ik heb gekregen voel ik me nog belabberder.
Dank u, carry on enzo.
Als de rente voor je hypotheek lager is dan de rente die je voor je spaargeld krijgt (en die kans is groot), dan loont aflossen zeker welquote:Op vrijdag 15 november 2013 17:42 schreef knoblaucha6 het volgende:
We hebben een forse pot aan spaarcenten maar meneer Knoblauch is op termijn ook zijn baan niet zeker dus hoewel het financieel hier altijd prima was begin ik me toch wat zorgen te maken. Hypotheek is laag dus zit me ook al te verdiepen of aflossen misschien nog een idee is maar ja, wat scheelt dat op je lasten als die hypo toch al laag is tegen de "voordelen" van extra aflossen dus spaargeld er in janken?
Ik heb nog een hoop uit te puzzelen.
Uit eten, vakantie en zulks doen we niet, zelfs geen weekendjes weg, wel 2 dikke auto's die beiden niet veel km's maken, ik heb de pest aan sierraden, háát winkelen en zo, ga niet naar een schoonheidsspecialiste dus het gaat allemaal op aan eten, drinken, tuin (fikse kostenpost) de auto's en mijn tik voor bloemetjes![]()
![]()
Pesto blijft toch zeker twee weken goed in de koelkast (volgens het potje)? Puur olie, dat spulquote:Op vrijdag 15 november 2013 17:45 schreef Oognip het volgende:
[..]
Omdat ik pesto nergens anders voor gebruik dan voor door de pesto en dat blijft niet heel lang goed. Die tomaten heb ik in een doosje gekocht omdat de andere tomaten niet rijp genoeg waren en ik eet geen tomaten behalve door de pasta.
En nee, morgen niet nog eens deze pasta
Beterschap!quote:Op vrijdag 15 november 2013 17:44 schreef PaarsBeestje het volgende:
Mag ik even klagen? Ben in bed gekropenBij de minste inspanning krijg ik hoofdpijn. Wat een bagger is dit
En door de medicijnen die ik heb gekregen voel ik me nog belabberder.
Dank u, carry on enzo.
Als ik soep maak doe ik dat volgens het pakje en daar hoeven nooit verse tomaten inquote:Op vrijdag 15 november 2013 17:47 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Pesto blijft toch zeker twee weken goed in de koelkast (volgens het potje)? Puur olie, dat spul
Een tomatensoepje vind je niet lekker?
Wat een gezeik zeg. Het mag wel eens klaar zijn! Hoop dat je snel opknaptquote:Op vrijdag 15 november 2013 17:44 schreef PaarsBeestje het volgende:
Mag ik even klagen? Ben in bed gekropenBij de minste inspanning krijg ik hoofdpijn. Wat een bagger is dit
En door de medicijnen die ik heb gekregen voel ik me nog belabberder.
Dank u, carry on enzo.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |