quote:Op maandag 11 november 2013 20:14 schreef deadprez het volgende:
"een neut" drink gewoon die fles leeg mietje
is je Jager nog steeds bevrorenquote:Op maandag 11 november 2013 20:13 schreef r0binhood het volgende:
ik dacht niet dat het kon maar vorige week wou ik voor het slapen een neut nemen....haal ik m'n jagermeister uit de vrieskist, was ie bevroren! en het was pas een nieuwe fles die er 1 dag inlag.
ik dacht dat dat niet kon bevriezen....want 35% alcohol en je moet hem drinken 'alleen als hij ijs en ijs koud' is.
nu doe ik hem in de koelkast en dan een paar uur voordat ik een neut neem in de vriezer....maar dit is toch wazig?
En je had een week nodig om dit ongelofelijke gedrocht van een kuttopic t eschrijvenquote:Op maandag 11 november 2013 20:13 schreef r0binhood het volgende:
ik dacht niet dat het kon maar vorige week wou ik voor het slapen een neut nemen....haal ik m'n jagermeister uit de vrieskist, was ie bevroren!
Ik drink zowel Jaeger als Wodka, mijn Jaegermeister is ook net bevroren..het zijn de flessen van vroeger niet meer zullen we maar zeggen...quote:Op zondag 30 november 2014 17:10 schreef niels0 het volgende:
[..]
Vodka is juist homodrank.
Jäegermeister is ekte bazendrank.
ja precies, teringveel suiker is echt baasquote:Op zondag 30 november 2014 17:10 schreef niels0 het volgende:
[..]
Vodka is juist homodrank.
Jäegermeister is ekte bazendrank.
Een doos is 12 flessen. kratjes Jaeger bestaan volgens mij niet. Ik heb het over de literflessen. Wat je bij de slijterij koopt die hoeveelheden is voor homo's.quote:
best wel eng zo als die grotequote:Op maandag 11 november 2013 21:02 schreef GrumpyCat het volgende:
Stoere boy met z'n neut
[ afbeelding ]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |