Bij loontijdvak moet je ff 'Jaar' invullen. Omdat je het hier gaat over het totale jaarloon.quote:Op zaterdag 9 november 2013 21:14 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
42% IB ja. Weet ik veel wat er allemaal bij komt aan ZWF, pensioenpremie en de rest van de ongein.
Ik krijg overigens dit:
[..]
Dat denk ik inderdaad, maar ik weet ook wel dat ik dat alleen doe om geld over te houden om later uit te geven.quote:Op zaterdag 9 november 2013 21:46 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
Maar goed, als jouw kwaliteit van leven omhoog gaat door te denken dat je zuinig leeft, dan gun ik je dat genot.
pas je wel op je spelfouten, ze geven je id wegquote:Op zaterdag 9 november 2013 21:51 schreef hpeopjes het volgende:
[..]
Bij loontijdvak moet je ff 'Jaar' invullen. Omdat je het hier gaat over het totale jaarloon.
Zvw-premie wordt sinds begin dit jaar niet meer op je bruto loon ingehouden, maar wordt geheel door de werkgever betaalt.
Huren heb je in dat verband dubbel niks aanquote:Op zaterdag 9 november 2013 21:51 schreef Lemans24 het volgende:
[..]
Dat denk ik inderdaad, maar ik weet ook wel dat ik dat alleen doe om geld over te houden om later uit te geven.
En dit geldt dus voor iedereen die spaart. Geld moet uiteindelijk uitgegeven worden!
Echt zuinig leven en oppotten is geld meenemen in je graf, heb je niks aan.
Hoe bedoel je? Welke spelfouten? Welk id?quote:Op zaterdag 9 november 2013 21:52 schreef crashbangboom het volgende:
[..]
pas je wel op je spelfouten, ze geven je id weg
Je moet toch ergens wonen hè...quote:Op zaterdag 9 november 2013 21:53 schreef crashbangboom het volgende:
[..]
Huren heb je in dat verband dubbel niks aanTenzij je graag aan het graf van je huurbaas contribueert....
OW.quote:Op zaterdag 9 november 2013 21:51 schreef hpeopjes het volgende:
Bij loontijdvak moet je ff 'Jaar' invullen. Omdat je het hier gaat over het totale jaarloon.
Kan allemaal, godzijdank heb ik al 22 jaar niks meer met werkgevers te maken.quote:Zvw-premie wordt sinds begin dit jaar niet meer op je bruto loon ingehouden, maar wordt geheel door de werkgever betaalt.
No problemo.quote:Op zaterdag 9 november 2013 21:55 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
OW.Ik heb helemaal niks ingevuld, maar gewoon de bovenste snelle 'check' gedaan.
[..]
Kan allemaal, godzijdank heb ik al 22 jaar niks meer met werkgevers te maken.
Zoals gezegd prima, maar ik zie geen enkel verschil tussen jou die heel het jaar spaart om het dan aan een paar reizen uit te geven, als een gemiddelde Nederlander die gewoon op vakantie gaat.quote:Op zaterdag 9 november 2013 21:51 schreef Lemans24 het volgende:
Dat denk ik inderdaad, maar ik weet ook wel dat ik dat alleen doe om geld over te houden om later uit te geven.
Ja, dat doe ik zelf ook. Ik leef niet echt zuinig zeg maar. Maar dat stel ik dan ook nergens. Ik heb wel een hekel aan onzinnig geld uitgeven, b.v. tijdschriften die niet gelezen worden maar de prullenbak in verdwijnen, onnodig energieverbruik (indien hetzelfde resultaat bereikt kan worden tegen lagere kosten, ik ga echt de vaat niet met de hand doen ofzo, laat staan de was ophangen...) of wat dan ook. En qua auto rij ik ook graag veilig en comfortabel.quote:En dit geldt dus voor iedereen die spaart. Geld moet uiteindelijk uitgegeven worden!
Klopt, ik ga liever dood met 2 miljard schuld, dan met 2 miljard op de bank.quote:Echt zuinig leven en oppotten is geld meenemen in je graf, heb je niks aan.
vraag is echter of de sociale dienst ook als werkgever fungeert in je no problemo.quote:
Waarom is dat de vraag?quote:Op zaterdag 9 november 2013 22:07 schreef crashbangboom het volgende:
[..]
vraag is echter of de sociale dienst ook als werkgever fungeert in je no problemo.
Dat is vast ook no problemo
"complex"? Je bent echt niet te volgen.quote:Op zaterdag 9 november 2013 22:10 schreef crashbangboom het volgende:
[..]
beetje doorzichtig complex, dat was geen vraag
Opzichtig weer hoe je de vraag ontwijkt. Ach je post ook enkel in specifieke topics, op specifieke momentenquote:Op zaterdag 9 november 2013 22:16 schreef hpeopjes het volgende:
[..]
"complex"? Je bent echt niet te volgen.
Zeg nou gewoon eens wat je bedoelt, in voor iedereen begrijpelijke taal. Wat is er aan de hand?
Zeg nou gewoon wat je op je lever hebt, plain and simple. Of meld het bij de mods en val mij er dan verder niet mee lastig. Want wat je nu flikt, elke keer weer, is wel zo ontzettend topic-verziekend.quote:Op zaterdag 9 november 2013 22:23 schreef crashbangboom het volgende:
[..]
Opzichtig weer hoe je de vraag ontwijkt. Ach je post ook enkel in specifieke topics, op specifieke momenten
Dat moet je toch een pik van drie meter hoog geven, gezien dat de enige reden is waarom je deze clone in het virtuele leven geroepen hebt? Of is het een totale backfire? Hmmm?quote:Op zaterdag 9 november 2013 22:26 schreef hpeopjes het volgende:
[..]
Zeg nou gewoon wat je op je lever hebt, plain and simple. Of meld het bij de mods en val mij er dan verder niet mee lastig. Want wat je nu flikt, elke keer weer, is wel zo ontzettend topic-verziekend.
Nouja, nogmaals, meld het bij de mods, of bij wie dan ook die je voor je karretje denkt te kunnen spannen. Maar val mij (en iedereen die meeleest!) verder niet meer lastig met je suggestieve gezever.quote:Op zaterdag 9 november 2013 22:36 schreef crashbangboom het volgende:
[..]
Dat moet je toch een pik van drie meter hoog geven, gezien dat de enige reden is waarom je deze clone in het virtuele leven geroepen hebt? Of is het een totale backfire? Hmmm?
nogmaals, cut the crap, complex, je hebt het in eigen hand.quote:Op zaterdag 9 november 2013 22:50 schreef hpeopjes het volgende:
[..]
Nouja, nogmaals, meld het bij de mods, of bij wie dan ook die je voor je karretje denkt te kunnen spannen. Maar val mij (en iedereen die meeleest!) verder niet meer lastig met je suggestieve gezever.
Nouja, dan stop ik je maar in m'n negeerlijst. Aangezien er toch alleen maar dit soort rotzooi uit je toetsenbord blijft komen.quote:Op zaterdag 9 november 2013 22:53 schreef crashbangboom het volgende:
[..]
nogmaals, cut the crap, complex, je hebt het in eigen hand.
Ja, ik weet ook niet wat dit forum moet met trolcloneusers zoals jezelf, maar het schijnt de schoorsteen goed te laten roken:)quote:Op zaterdag 9 november 2013 22:57 schreef hpeopjes het volgende:
[..]
Nouja, dan stop ik je maar in m'n negeerlijst. Aangezien er toch alleen maar dit soort rotzooi uit je toetsenbord blijft komen.
Vraag me ook af wat je nu denkt te hebben bereikt met je gezever, want volgens mij is dat tot nu toe helemaal niks. Ja, dat je steeds minder serieus genomen wordt door andere users, dat dan misschien. Nou, gefeliciteerd hoor.
Jammer, dat het zo moet. Jammer voor dit forum vooral.
Wachten. Duurt niet zo lang meer voor er weer 50% af is. Nee, echt niet.quote:Op zaterdag 9 november 2013 23:01 schreef Bayswater het volgende:
Afgelopen week apetrots op mijn nieuwe knipvoegen, iets wat je je in een huurhuis niet kan voorstellen. Oja, ben een huis voor mijn moeder aan het kopen, gekocht in 2006 voor 405, ik blijf op 320 zitten en zij op 340. Wat nu te doen?
Moedertje wordt ouder, das mijn enige druk.quote:Op zaterdag 9 november 2013 23:04 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Wachten. Duurt niet zo lang meer voor er weer 50% af is. Nee, echt niet.
Knipvoegen, nooit van gehoord. (Maar nu dus welquote:Op zaterdag 9 november 2013 23:01 schreef Bayswater het volgende:
Afgelopen week apetrots op mijn nieuwe knipvoegen, iets wat je je in een huurhuis niet kan voorstellen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |