quote:
Air France zou dan dus het inchecken moeten regelen? Hij heeft enkel een e-ticket met daarop vluchtdetails, naam, ticketnummer en een referentienummer van budgetair.nl (waar ie het dus geboekt heeft) met vermelding van door wie het uitgegeven is (Travix) en namens wie uitgegeven (CEA)? Hij heeft niet iets van een barcode ofzo op zijn e-ticket.quote:Op zaterdag 9 november 2013 16:26 schreef Nero22 het volgende:
Waar je moet inchecken, welk balienummer, staat gewoon op de schermen onder Departures. Kan dus ook van een andere maatschappij zijn ja.
Hij gaat naar Schiphol, zoekt op de vele tv-schermen naar zijn vlucht, kijkt bij dat vluchtnummer bij welke incheckbalie hij moet wezen en gaat daar inchecken. Niks moeilijks aan.quote:Op zaterdag 9 november 2013 16:28 schreef koffiegast het volgende:
[..]
[..]
Air France zou dan dus het inchecken moeten regelen? Hij heeft enkel een e-ticket met daarop vluchtdetails, naam, ticketnummer en een referentienummer van budgetair.nl (waar ie het dus geboekt heeft) met vermelding van door wie het uitgegeven is (Travix) en namens wie uitgegeven (CEA)? Hij heeft niet iets van een barcode ofzo op zijn e-ticket.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |