Hallo allemaal,
Een tijdje geleden heb ik hier al eens wat geschreven en dit onderwerp heeft daar indirect mee te maken.
Het feit is dat ik 26 jaar jong ben en nog geen echte relatie heb gehad. Van mijn 13e tot en met mijn 15e ben ik veel met een meisje samen geweest, wat later op wat gefriemel, gezoen en geklooi ging uitlopen. Een korte "relatie" van een maand op mijn 21e en tussendoor nog een paar dates, inmiddels weer jaren geleden. Tevens werd ik verliefd op een meisje wat eigenlijk helemaal niet kon. Daar had ik mijn vorige topic over geschreven. Een kansloze situatie. Ik viel op de verkeerde persoon.
Het is niet zo dat ik slecht uitzie of onverzorgd ben en nooit buiten kom. Ik ben goed gekleed en ga het liefst elk weekend (vrijdag en zaterdag) op stap en naar festivals. En dat gebeurd ook vaak! Een paar jaar geleden had ik ook wel wat contact met meisjes via msn, sms, en later ook whatsapp maar de laatste tijd is het stil, word ik steeds ouder, ben ik gestopt met roken en ben ik 10 kg aangekomen. (ben 1.81 meter en weeg nu 79 kg) Vrienden om mij heen hebben of krijgen allemaal een vaste relatie en sommigen wonen al samen. Vroeger als ik contact met een meisje had of een date had ik later altijd wel weer een smoes om niet door te gaan. Of ging ik te veel nadenken over de toekomst met haar waardoor het allemaal veel te gecompliceerd ging worden voordat er überhaupt iets ontstond. Of de meisjes die mij leuk vinden, die vind ik niet leuk en andersom. Ook ben ik een beetje verlegen en werk ik vaak vanuit de "comfortzone."
Heb gewoon veel moeite om op een meisje af te stappen en een praatje te maken. Terwijl ik af en toe merk dat als ik ergens sta, bijvoorbeeld in de discotheek, en een meisje staat voor me met vriendinnen, dat zij af en toe omkijkt. Dan weet ik gewoon niet is dat voor mij of kijkt ze gewoon achter zich? Ik lijk wel iemand met oogkleppen op maar ik durf haar dan niet aan te spreken of achter haar te gaan dansen en haar dan vast te pakken of zo. Iets wat ik anderen vaak zie doen.
Ik ben verder prettig in de omgang en heb genoeg humor en weet zeker dat ik heel lief voor een meisje ben en dat ik haar op handen zal dragen. Maar op de één of andere manier wilt het gewoon niet zo vlotten. Inschrijven op een (gratis) datingsite heb ik al eens gedaan maar loopt op niets uit. Dat is het niet voor mij, vaak krijg je niet eens een reactie en ben je alle moeite aan het doen om een leuk bericht te schrijven.
Soms weet ik het effe niet meer en denk ik dat ik gedoemd ben tot het vrij & gezellig bestaan. Ben niet wanhopig of zo maar als het nog 5 jaar gaat duren dan begin ik me toch wel lichtelijk zorgen te maken. Want alleen is ook maar alleen. Lastig he? Ben benieuwd naar de (serieuze) reacties.
Groetjes,
Funwater
Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today.