whawhawhaaahquote:
Autch.quote:Op woensdag 6 november 2013 15:45 schreef VelitoX het volgende:
[..]
WHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHAHHAHA
Geloof het niet, tenzij je mazzel had en een server speelde waar minimap nog wel gewoon aanstond.quote:Op woensdag 6 november 2013 16:38 schreef ems. het volgende:
Werkt air rader op jets trouwens wel in hardcore? Ik ben vergeten of dat het geval was bij BF3.
Muh, ik vind minimap voor infantry gewoon cheat maar zo'n air radar mag wat mij betreft wel gewoon werken. Dat is tenminste ietwat realistisch. Hopelijk maken ze met de tijd die optie vrij om ze onafhankelijk van elkaar te draaien.quote:Op woensdag 6 november 2013 16:40 schreef Skull-splitter het volgende:
Geloof het niet, tenzij je mazzel had en een server speelde waar minimap nog wel gewoon aanstond.
Rode puntjes die aangeven waar de enemy zit ten opzichte van jezelf als ze geeneens op jou vuren vind ik toch wat te ver gaan. Ik hoor liever gewoon waar het geluid vandaan komt en ga dan zelf op onderzoek. De 'hint' in deze gaat voor mij persoonlijk wat te ver.quote:Op woensdag 6 november 2013 17:16 schreef Skull-splitter het volgende:
Minimap is te klein om echt als cheat te gebruiken IMO, tis een hintsysteem ipv 3D spotting. Zoeken mag je zelf doen.
Dat vind ik op zich al genoeg voordeel.quote:Op woensdag 6 november 2013 17:57 schreef VelitoX het volgende:
Het jammere van hardcore zonder minimap is dat het ook een stuk minder nuttig is om een surpressor te gebruiken. Enige voordeel nu is je gehoord kan worden.
Is ALTIJD zo geweest. Niks nieuws, niet overdreven en een prima manier om een klein beetje meer info te krijgen, vooral met verstopte snipers verrot handig.quote:Op woensdag 6 november 2013 18:06 schreef ems. het volgende:
[..]
Rode puntjes die aangeven waar de enemy zit ten opzichte van jezelf als ze geeneens op jou vuren vind ik toch wat te ver gaan.
Geluid is een goede, maar 15x afgeschoten worden door iemand die zich verstopt heeft en kansloos iedereen afschiet in een spawn mag geruimd worden. Als spotten en een marker op een kaart daar een beetje bij helpen vind ik het prima, alleen dat 3D spotten is gewoon belachelijk.quote:Ik hoor liever gewoon waar het geluid vandaan komt en ga dan zelf op onderzoek. De 'hint' in deze gaat voor mij persoonlijk wat te ver.
Zelfde laken een pak, het spot en geeft locaties aan, nu ook zonder je team. Beiden zou je hetzelfde kunnen opvatten immers.quote:Echter een radar in een heli of jet als je daar een andere upgrade voor opoffert mag best van mij.
Is het ook, maar je leverde in BF3 dus ook in op bereik en slagkracht met die dingen.quote:[..]
Dat vind ik op zich al genoeg voordeel.
Ik heb ook vrijwel altijd gespeeld op servers waar de minimap uitstaat. Ik vind het gewoon niets en te simpel. Daarnaast kan je met geluid en ervaring op een gegeven moment de verstopte snipers ook wel vinden.quote:Op woensdag 6 november 2013 18:14 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Is ALTIJD zo geweest. Niks nieuws, niet overdreven en een prima manier om een klein beetje meer info te krijgen, vooral met verstopte snipers verrot handig.
Ik niet, dusquote:Geluid is een goede, maar 15x afgeschoten worden door iemand die zich verstopt heeft en kansloos iedereen afschiet in een spawn mag geruimd worden. Als spotten en een marker op een kaart daar een beetje bij helpen vind ik het prima,
Tuurlijk is het in balans als iedereen het heeft. Het gaat mij ook niet om balans, ik vind het gewoon een overbodige en onrealistische feature. Nu heeft battlefield het sowieso nooit moeten hebben van realisme maar een kaart die pinpoint waar iedereen is op het moment dat ze een scheet laten gaat mij persoonlijk gewoon te ver.quote:Ik kijk er nauwelijks op moet ik zeggen, en denk ook niet dat mensen daarop alleen kunnen spelen. Prima in balans dus.
Maar in een helikopter of Jet heb je technologie om je heen die dat soort dingen voor je doet. Daarnaast ruil je dus een andere relevante upgrade daarvoor om. Ik zeg niet dat ik het zou gebruiken, ik vind een radar in een heli simpelweg wat meer gerechtvaardigd dan bij infantry.quote:Zelfde laken een pak, het spot en geeft locaties aan, nu ook zonder je team. Beiden zou je hetzelfde kunnen opvatten immers.
Weet ik. Is dat niet meer het geval dan?quote:Is het ook, maar je leverde in BF3 dus ook in op bereik en slagkracht met die dingen.
quote:Striterax said:
Hi all
This issue has been raised here at DICE and we are looking into it, a lot of the threads here contains great feedback and info on the "netcode" issue that has been very helpful.
Cant go into details here unfortunately other than to say we are aware and actively looking into it.
Striterax
Ik snap vooral niet dat dat steeds volledig op de schop moet als er ruwweg dezelfde gegevens doorheen moeten. BC2 had een tijdje echt volkomen kutnetcode gevolgd door een correctie: alles werkte zoals het hoorde. BF3 beta en release: kut. Na paar patches: redelijk. BF4: gewoon weer opnieuwe beginnen.quote:
Drivers al geprobeerd voordat je iets roept? Ik kan me veel voorstellen, maar niet dat Razer ECHT kutzooi maakt.quote:Op woensdag 6 november 2013 19:32 schreef robuust89 het volgende:
Jezus wat een kutzooi!![]()
Ik heb een nieuwe headset, de Razer Carcharias, en bij het aansluiten van dat ding krijg ik direct white noise. Blijkt dat dat komt omdat het via USB de stroom krijgt.
Advies: niet kopen, ik stuur deze terug.
Ja, ik heb een goede Sennheiser HD 212 pro liggen die prima geluid geeft, maar de verf begint los te raken, en ik wou wel een headset met microfoon ingebouwd, want die losse microfoon is stuk.quote:Op woensdag 6 november 2013 19:33 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Drivers al geprobeerd voordat je iets roept? Ik kan me veel voorstellen, maar niet dat Razer ECHT kutzooi maakt.
(En protip: goede studiokwaliteit koptelefoon en fatsoenlijke geluidskaart is alles wat je nodig hebt)
Die Sennheiser heb ik nu ook 6 jaar.quote:Op woensdag 6 november 2013 19:48 schreef Skull-splitter het volgende:
Die Sennheiser is ook maar plastic, geef liever geld uit aan iets wat jaren meegaat.
TL;DR: Hij kan niet goed aarden.quote:This is a common problem that occurs with amplifiers powered by switching power supplies. The switching frequency used in high power sources such as used in pc are close to the threshold of audible frequencies of 20KHz, and therefore cause interference in the audio. To work around this problem quality sources have common mode filter, but not always the plugs of these sources are grounded and so these filters do not work. Therefore, it is necessary that the sources are effectively grounded. If this filter included not solve the problem you need to add another Butterworth filter of at least third order, consisting of a capacitor (C = 47uF), an inductor choke (L = 10mH) and a capacitor (C = 100uF), connected in series in the supply of 5VDC USB. I advise that you use a USB extension cable to mount this filter so as not to spoil the characteristics of the source.
Another ease solution is the use of a mobile charger with USB output to power this circuit. The low power charger is an AC / DC converter that uses switching frequencies much higher than the high-power sources, and thus does not cause noise. Just watch out how much power your device needs. The power device should not be greater than that delivered by the chargers. Most chargers provide up to 1A output, while the Razer headphones utilize maximum 0.2A.
http://www.bax-shop.nl/mu(...)product-details.htmlquote:Op woensdag 6 november 2013 19:56 schreef robuust89 het volgende:
[..]
TL;DR: Hij kan niet goed aarden.
Enniewee, ik ga er nog even mee stoeien![]()
En net voor het potje afgelopen is met 50% bonus xp booster....quote:Op woensdag 6 november 2013 20:24 schreef Pakspul het volgende:
Random crashes zijn wel mega irritant. Zit je lekker te gamen, pot gaat lekker, bam weg.
[edt]of als je net bent gejoind..... gvd zeg[/edit]
XP boosters vind ik sowieso kansloos... Ik weet nog dat je bij BF2 je score gewoon netjes behield als je snel genoeg een reconnect deed...quote:Op woensdag 6 november 2013 20:31 schreef Katth het volgende:
[..]
En net voor het potje afgelopen is met 50% bonus xp booster....
Bij mij gebeurt het te vaak, daarom raak ik de game de eerst komende tijd niet aan. Zinloos als je constant je progressie kwijtraakt.quote:Op woensdag 6 november 2013 20:24 schreef Pakspul het volgende:
Random crashes zijn wel mega irritant. Zit je lekker te gamen, pot gaat lekker, bam weg.
[edt]of als je net bent gejoind..... gvd zeg[/edit]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |