http://leeshetnu.nl/oeigoers-kind-gelyncht-chinese-groep/quote:Oeigoers kind gelyncht door Chinese groep
Bloedstollende beelden uit China, met een racistisch motief. Een groepje mannen heeft het gemunt op een Oeigoers kind die per ongeluk een scooter zou hebben beschadigd. Het arme jongetje wordt gesnapt en moet boeten voor zijn misdaad.
Lachend schoppen enkele mannen het jongetje in zijn gezicht die op de grond zit. Hij wil naar huis, maar dat laten ze niet toe. Het arme kind schreeuwt het uit van de pijn en angst, maar ook dat weerhoudt de groep niet om te stoppen met de mishandeling. Een man wilt nog een stapje verder gaan en besluit om de kleine handen van de jongen te pletten onder zijn schoen.
De jongen smeekt om genade, maar dat interesseert niemand. Hij laat zijn vertrapte handen zien als teken dat hij pijn heeft, maar ook dat helpt niet. De video loopt af. Wat er verder met het jongetje is gebeurd weten we niet.
Het zoveelste gevalletje onderdrukking in China, dat aan duizenden Oeigoeren in oost China het leven heeft gekost.
Dito!quote:Op zaterdag 26 oktober 2013 13:12 schreef slashdotter3 het volgende:
Vanavond boycot ik de lokale Chinees
Nu nog Geert en de NSB en we zijn weer op weg.quote:Op zaterdag 26 oktober 2013 13:16 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Dit is toch juist wat veel FOK!ers willen zien als een er hier weer eens een moslim iets vervelend uithaalt?
Tis vreselijk ja, maar gelukkig gaat de ontwikkelingen snel. Dierenactivisten worden steeds meer gewaardeerd in China en er komen ook steeds meer wetten om dierenleed te voorkomenquote:Op zaterdag 26 oktober 2013 13:18 schreef Ludd het volgende:
Wat laf. Sowieso lijken Chinezen niet zo veel waarde te hechten aan het leven en integriteit van mensen. Aan die van dieren al helemaal niet. Hoe ze daar met dieren omgaan is het alleen om misselijk van te worden.
In het NRC van vandaag staat er nog een analyse over dit fenomeen. Het komt erop neer dat de VN de landen aanpakt die zich toch al netjes gedragen en een reputatie hoog te houden hebben, dit zodat het lijkt alsof ze gezag hebben. Terwijl landen zoals China en moslim landen etc... die veel erger zijn de VN gewoon zouden negeren wat hun aanzien niet ten goede zou komen.quote:Op zaterdag 26 oktober 2013 13:14 schreef bluffer123 het volgende:
Gelukkig maakt de VN zich niet hierover druk, maar over zwarte piet
Oh, dat wist ik niet. Ik ben erg bevooroordeeld tegen over Aziaten inzake hun omgang met dieren (en mensen), waardoor ik dacht dat ze vrijwel allemaal dezelfde inslag hebben.quote:Op zaterdag 26 oktober 2013 13:19 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Tis vreselijk ja, maar gelukkig gaat de ontwikkelingen snel. Dierenactivisten worden steeds meer gewaardeerd in China en er komen ook steeds meer wetten om dierenleed te voorkomen
China zit in een overgangsfase dus je zult veel dierenleed tegenkomen maar ook steeds meer activisme en regels ertegen. China steekt heel veel geld (miljarden) in soft power, laten zien aan het westen dat ze niet zo slecht zijn als dat veel mensen hier lijken te denken. Een voorbeeld hiervan is dat het eten van kat en hond verboden is geworden (wat ik dan weer onzin vind, want een koe heeft net zoveel rechten als een kat maargoed).quote:Op zaterdag 26 oktober 2013 13:22 schreef Ludd het volgende:
[..]
Oh, dat wist ik niet. Ik ben erg bevooroordeeld tegen over Aziaten inzake hun omgang met dieren (en mensen), waardoor ik dacht dat ze vrijwel allemaal dezelfde inslag hebben.Dat zal hopelijk wel niet zo zijn.
Inderdaad, ik zie nu ook dat het filmpje zelf al in 2011 ge-upload is.quote:Op zaterdag 26 oktober 2013 13:32 schreef o.us2.0 het volgende:
Heel erg oud nieuws (al 2 jaar geleden ofzo dit al gezien) maar desalniettemin het blijft triest.
Precies, ze zullen wel niet allemaal zo zijn maar ik krijg een beetje een aversie tegen chinezen. Tegenover mij wonen ook chinezen buiten dat ze een hoop kabaal maken wordt dat jochie van een jaar of 3 al heel hard aangepakt. Met zijn allen keihard schreeuwen tegen die kleine en dan wordt zijn handje gepakt en er een paar keer hard op geslagen. Als ie teveel huilt krijgt ie weer op zijn donderquote:Op zaterdag 26 oktober 2013 13:18 schreef Ludd het volgende:
Wat laf. Sowieso lijken Chinezen niet zo veel waarde te hechten aan het leven en integriteit van mensen. Aan die van dieren al helemaal niet. Hoe ze daar met dieren omgaan is het alleen om misselijk van te worden.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |