Terwijl de piek van 2008 relatief veel hoger lag dan die in de jaren '70. En deze crisis echt wel een stukje erger is. En de demografie ook nog eens tegenzit.quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 19:34 schreef Zwolsboy het volgende:
De bodem van 83 was veel en veel lager dan de bodem van nu, toen ging er echt 40/50% van de prijs af, nu 10 tot 20% hooguit. Huizen in mijn regio zijn vrijwel gelijk gebleven tov 2007.
Weer een gebrek aan argumenten? Ben jij soms zo'n stille die al twintig jaar '50%', '50%' loopt te roepen?quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 19:23 schreef hpeopjes het volgende:
[..]
Dat riep je in 2008/2009 vast ook, dat het allemaal maar irrationeel gelul was, die zogenaamde door sommigen verwachte huizenprijsdalingen. De hele crisis vond je waarschijnlijk ook maar dikke onzin.
Wel lachen om nog topics uit die tijd over dit soort zaken terug te lezen. 10 tegen 1 dat jij een stiekeme kloon bent van zo'n user die in die tijd het hardste riep dat er "helemaal niks aan de hand was" en dat je "met een gerust hart" een huis kon kopen, heus! Daarmee een hoop ellende veroorzakend, maar dat zal iemand als jij toch nooit toegeven.
Nee. Pas sinds 2006.quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 19:39 schreef crashbangboom het volgende:
[..]
Weer een gebrek aan argumenten? Ben jij soms zo'n stille die al twintig jaar '50%', '50%' loopt te roepen?
Hoe kan dat nou, iedereen spaart 12-15k per jaar, en toch wordt telkens betoogd dat huizenprijzen alleen maar kunnen dalen, want niemand heeft geld.quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 19:42 schreef Pap89 het volgende:
Wel mooi weer, een familielid "Je moet nu toch echt snel een huis kopen, ze stijgen binnenkort snel!"
Ja, dat zei het zelfde lid van de familie 1.5-2jaar geleden ook al
We wonen nu nog erg goedkoop, dus houden we nog even zo...
Hoewel modaal salaris, toch 12-15k p/j aan het sparen.
Volgens heb jij de jaren '70 niet echt meegemaakt he? Daarmee is deze 'crisis' een wandeling in het park. In het zondagszonnetje op een aardige lentedag. Het elementaire verschil is wel het aantal speculaten. Dat wordt strakjes auw.quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 19:39 schreef hpeopjes het volgende:
[..]
Terwijl de piek van 2008 relatief veel hoger lag dan die in de jaren '70. En deze crisis echt wel een stukje erger is. En de demografie ook nog eens tegenzit.
De prijzen kunnen echt alleen maar omlaag.
Wat een reden zou kunnen zijn is de periode 1960 - 1983 die periode stegen de prijzen bijna niet to heel langzaam, waardoor je sneller verlies maakt als er wat van je prijs af gaat.quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 19:39 schreef hpeopjes het volgende:
[..]
Terwijl de piek van 2008 relatief veel hoger lag dan die in de jaren '70. En deze crisis echt wel een stukje erger is. En de demografie ook nog eens tegenzit.
De prijzen kunnen echt alleen maar omlaag.
Pas nou op. Straks ga je weer denken dat het een vijandige kloon is en begin je weer te raaskallen.quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 19:43 schreef crashbangboom het volgende:
[..]
Hoe kan dat nou, iedereen spaart 12-15k per jaar, en toch wordt telkens betoogd dat huizenprijzen alleen maar kunnen dalen, want niemand heeft geld.
Of is dat weer 'de ander'?Posten hier alleen maar bijzondere en briljante personen?
Niet/1x op vakantie, te dure auto.... maar in een unieke situatie.quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 19:48 schreef hpeopjes het volgende:
[..]
Pas nou op. Straks ga je weer denken dat het een vijandige kloon is en begin je weer te raaskallen.
12-15k per jaar sparen moet gemakkelijk kunnen voor een stelletje met 2x modaal als je goedkoop huurt. Kun je ook nog 3x/jaar op vakantie.
Mochten ze toch gaan "stijgen", moeten ze wel erg hard gaan stijgen willen we zenuwachtig worden.
Niet echt. Ik was toen een kind. Weet nog wel dat m'n ouders met één salaris niks te klagen hadden. 2 auto's voor de deur etc. etc.. Idem dito de jaren '80.quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 19:45 schreef crashbangboom het volgende:
[..]
Volgens heb jij de jaren '70 niet echt meegemaakt he?
Economen zijn het bepaald niet met je eens.quote:Daarmee is deze 'crisis' een wandeling in het park. In het zondagszonnetje op een aardige lentedag. Het elementaire verschil is wel het aantal speculaten. Dat wordt strakjes auw.
Ja, er werd toen minder gezeikt over waar we zoal voor niks recht op hadden.quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 19:51 schreef hpeopjes het volgende:
[..]
Niet echt. Ik was toen een kind. Weet nog wel dat m'n ouders met één salaris niks te klagen hadden. 2 auto's voor de deur etc. etc.. Idem dito de jaren '80.
bron?quote:Economen zijn het bepaald niet met je eens.
Gaat de hypotheekrente dan ook weer naar 12 a 13%quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 19:39 schreef hpeopjes het volgende:
Terwijl de piek van 2008 relatief veel hoger lag dan die in de jaren '70. En deze crisis echt wel een stukje erger is. En de demografie ook nog eens tegenzit.
Eerder 2 a 3quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 19:53 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Gaat de hypotheekrente dan ook weer naar 12 a 13%![]()
Wat een zwaktebod weer....quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 19:56 schreef hpeopjes het volgende:
[..]
Jij was eerst. Dus kom jij eerst maar eens met een bron voor jouw onzinbewering.
Je hebt een hoop praatjes. Maar kom nu eerst maar met die bronnen. Zullen we daarna zien wiens woord hier het meeste waard is.quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 20:00 schreef crashbangboom het volgende:
[..]
Wat een zwaktebod weer....
Een klein beetje tegenwind en hij valt weer om. Zo wordt het nooit wat met je, kereltjeIn de echte wereld sla je zo nooit een pak in een deukje boter, hoor
Jij een hoop onzin posten, en dan de zaak omdraaien?quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 20:03 schreef hpeopjes het volgende:
[..]
Je hebt een hoop praatjes. Maar kom nu eerst maar met die bronnen. Zullen we daarna zien wiens woord hier het meeste waard is.
en sparen dat doet niemand meer, ze lenen zich helemaal sufquote:Op dinsdag 22 oktober 2013 19:53 schreef Pap89 het volgende:
Mja, tijd van 40 jaar geleden kun je niet vergelijken met nu.
Vroeger reed iedereen ook op brommertjes enzovoort.
Maar koste het ook (zelfs in verhouding) gewoon niet zo heel veel geld.
Maar daartegenover staat weer dat nu iedere kut koter van 12 al vermogens heeft/uitgeeft aan gadgets en telefoon abonnementen, die had je destijds weer niet.
Gezien de statistieken klopt daar geen bal van.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 08:54 schreef HD9 het volgende:
[..]
en sparen dat doet niemand meer, ze lenen zich helemaal suf
Nee hoor, ze kunnen ook omhoog gaan of gelijk blijvenquote:Op dinsdag 22 oktober 2013 19:39 schreef hpeopjes het volgende:
[..]
De prijzen kunnen echt alleen maar omlaag.
Hoge rente met een lage schuld kan je sneller aflossen dan een lage rente met een (extreem) hoge schuld.quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 19:53 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Gaat de hypotheekrente dan ook weer naar 12 a 13%![]()
Dan komen mensen weer in de schulden omdat ze gedwongen een (hoge) hypotheek moeten afsluiten want met spaargeld 30.000 bijv is een lachertje op 2 ton. En krijg je in de toekomst weer problemen, prijzen nog 10 tot 20% omlaag en dan bevriezen komende tientallen jaren.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 09:33 schreef antfukker het volgende:
[..]
Nee hoor, ze kunnen ook omhoog gaan of gelijk blijven
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |