quote:Ik vond ze tamelijk goedkoop uitzien, en het geluid lijkt me ook niet echt denderend, daar is de subwoofer te klein voor.
Op maandag 7 oktober 2002 11:02 schreef Luigi het volgende:
Np, hij staat iig in m'n Favorites nu!Owja. Nog een vraag. Je ziet de laatste tijd wel eens van die dolby surround setjes, in de stijl van een GC en ook in het formaat van een GC, zodat die er netjes onderpast enzo.
Iemand ervaring daarmee?
quote:Ze zijn er ook niet van Nintendo zelf he?
Op maandag 7 oktober 2002 11:06 schreef Lexie het volgende:[..]
Ik vond ze tamelijk goedkoop uitzien, en het geluid lijkt me ook niet echt denderend, daar is de subwoofer te klein voor.
"Probleem" is namelijk, ik zou best iets willen om een beetje gaaf geluid uit m'n games te halen, maar verder heb ik niet zo'n behoefte aan een ultra-deluxe-super-extreme Dolby set.
quote:Heb je geen stereotoren waarop je je cube kunt aansluiten? Dit is al een hele verbetering.
Op maandag 7 oktober 2002 11:15 schreef Luigi het volgende:[..]
Ze zijn er ook niet van Nintendo zelf he?
"Probleem" is namelijk, ik zou best iets willen om een beetje gaaf geluid uit m'n games te halen, maar verder heb ik niet zo'n behoefte aan een ultra-deluxe-super-extreme Dolby set.
quote:Geen slecht plan!
Op maandag 7 oktober 2002 11:16 schreef Lexie het volgende:[..]
Heb je geen stereotoren waarop je je cube kunt aansluiten? Dit is al een hele verbetering.
Alleen staan m'n boxen een beetje vervelend uit de richting als ik voor de tv zit. Op de 1 of andere manier verwacht je toch het geluid uit de richting waar je naar kijkt, zeker bij 'normaal' stereo. Nouja, kzal eens gaan kijken.
quote:So ?
Op maandag 7 oktober 2002 11:41 schreef Smots het volgende:
* Smots heeft Pikmin
Dat is toch wel een aardige baard toch Smots ? Heb je SMS ook al ? Pittig spel hoor,...zeker de moeilijkste Mario.
quote:De PU zuigt grote tijd.
Op maandag 7 oktober 2002 11:11 schreef SmashBro het volgende:
Ik vind het wel kut dat het in de PU altijd maar die Jurjen is die Nintendo-games reviewt, krijg je zo'n eenzijdig beeld van. Als ze dat nou gewoon een beetje verdelen onder alle redacteurs.
quote:
Op maandag 7 oktober 2002 14:04 schreef Luigi het volgende:
Ik heb net zo'n RGB kabel gehaald, eens kijken of dat qua beeldkwaliteit nog wat uitmaakt!
Arrrrgghhh,..sluit dat ding eens even snel aan wil je. Dat is verplichte kost. Altijd RGB beeld gebruiken.
quote:Hey, voor mij is het ook allemaal nieuw he!
Op maandag 7 oktober 2002 14:14 schreef Chocobo het volgende:[..]
![]()
![]()
Arrrrgghhh,..sluit dat ding eens even snel aan wil je. Dat is verplichte kost. Altijd RGB beeld gebruiken.
quote:is dat zo'n ruimte waar je ook herb plantjes kan pakken? En er ligt een lijk in de hoek.
Op zondag 6 oktober 2002 22:12 schreef Lexie het volgende:[..]
Je kunt vanuit de grote hal de trap oplopen, dan naar links, en dan door de dubbele deur die uitkomt op de ruimte boven de eetzaal. Dan ga je door de eerste deur aan de rechterkant. Nu kom je in een lange gang met een trap. Als je hier naar beneden gaat, zit onderaan de trap een ruimte met een typewriter en een itembox.
Als er een deur op slot zit kun je ook nog deze route nemen(weet niet meer precies welke deuren op slot zitten):de trap weer op in de centrale hal, dan naar rechts, en dan door de kleine deur aan de linkerkant. Loop de gang helemaal door totdat je twee keer een hoek om bent geweest. Pak dan de deur aan je rechterkant, of de deur op het einde van de gang. Nu kom je weer bij een gang met een trap. Onderaan de trap is weer een save/itembox ruimte.Nou hopen dat er geen deuren op slot zitten en dat ik dit stuk voor niks heb getypt
quote:Ja, da's waar. Jurjen schrijft best leuk verder, maar soms is ie een 3/4 artikel bezig met poetisch gezeik of een achtergrondsverhaal dat ik toch al ken. En dat is jammer.
Op maandag 7 oktober 2002 11:11 schreef SmashBro het volgende:
Ik vind het wel kut dat het in de PU altijd maar die Jurjen is die Nintendo-games reviewt, krijg je zo'n eenzijdig beeld van. Als ze dat nou gewoon een beetje verdelen onder alle redacteurs.
quote:Wacht maar totdat je je beeld ziet.....
Op maandag 7 oktober 2002 14:16 schreef Luigi het volgende:[..]
Hey, voor mij is het ook allemaal nieuw he!
.
Vanavond kan ik 'm pas uitproberen, helaas.
quote:Hij schrijft ook reviews in de Nieuwe Revu en die zijn echt tenenkrommend. Heel popi-jopie en stoer enzo. En hij spreekt de lezers opeens aan met "u".
Op maandag 7 oktober 2002 14:25 schreef I.R.Baboon het volgende:[..]
Ja, da's waar. Jurjen schrijft best leuk verder, maar soms is ie een 3/4 artikel bezig met poetisch gezeik of een achtergrondsverhaal dat ik toch al ken. En dat is jammer.
quote:Maar hij was vroeger wel nintendo speladviseur. En dat is wel stoer. Kom jij trouwens nog naar de UvA minimeet? Ik wil m'n broertje toch wel eens ontmoeten.
Op maandag 7 oktober 2002 14:39 schreef SmashBro het volgende:[..]
Hij schrijft ook reviews in de Nieuwe Revu en die zijn echt tenenkrommend. Heel popi-jopie en stoer enzo. En hij spreekt de lezers opeens aan met "u".
quote:1: Ik ook niet
Op maandag 7 oktober 2002 09:12 schreef Luigi het volgende:[..]
Jazeker wel: zo'n spel is echt superleuk om met meerdere mensen te spelen! Lekker melig & simpel, dat is waar zo'n console toch ook omdraait? 1Ben zelf niet zo'n fan van het hard & heftig genre a la RE, /1 vind het wel mooi hoor, maar er zitten natuurlijk niet voor niks 4 controller ingangen op zo'n GC.
.
[..]Nouja, erg goed dan! Alhoewel ik wel vind dat het een beetje overhyped word nu. Ok, het is een erg mooi spel, het speelt heerlijk, maar het heeft ook zeker zijn afwijkingen en beperkingen. Zeker niet het mooiste en het beste wat ik ooit gespeeld heb.
2: ik ben het nu helemaal met je eens!
quote:Whoehahahahahahaha
Op maandag 7 oktober 2002 14:42 schreef I.R.Baboon het volgende:[..]
Maar hij was vroeger wel nintendo speladviseur.
quote:Toen je 8 was was dat heel cool hoor!
Op maandag 7 oktober 2002 14:45 schreef Chocobo het volgende:[..]
Whoehahahahahahaha
Dat is toch een gamesblad voor kinderen tot 12 jaar ? ![]()
Vrijdag Sega Soccer Slam halen, 2 weken later Timesplitters 2 (of zou ie niet grafisch beter zijn als de 1 week eerder uitkomende PS2 versie?)
Daarna moet ik maar eens gaan spelen ipv blijven kopen
quote:En hij heeft natuurlijk die geweldige (
Op maandag 7 oktober 2002 14:42 schreef I.R.Baboon het volgende:
Maar hij was vroeger wel nintendo speladviseur. En dat is wel stoer.
quote:Weet ik nog niet. En ik heb laatst een foto van je gezien en wij lijken ongeveer evenveel op elkaar als Wim Kok en Hennie Huisman op elkaar lijken, dus dat broertjesgehalte is eigenlijk niet echt van toepassing
Kom jij trouwens nog naar de UvA minimeet? Ik wil m'n broertje toch wel eens ontmoeten.
quote:Dat is wel uberfout ja. Maar goed, de PU vind ik perfect om in de trein te lezen.
Op maandag 7 oktober 2002 14:53 schreef SmashBro het volgende:[..]
En hij heeft natuurlijk die geweldige (
) Nintendo-tattoo op z'n been
quote:Die foto is nep. Vind ik. En zo. En bovendien gaat het op fok om innerlijk en blablabla en anders vind ik het zo zielig voor Keeper dat ie MrTim en mij moet ontmoeten terwijl wij elkaar al kennen en zo. En bovendien zijn MrTim en keeper ook nintendonerds.
[..]Weet ik nog niet. En ik heb laatst een foto van je gezien en wij lijken ongeveer evenveel op elkaar als Wim Kok en Hennie Huisman, dus dat broertjesgehalte is niet echt van toepassing
Een foto van mij. Waar dan?
quote:?
Op maandag 7 oktober 2002 14:58 schreef I.R.Baboon het volgende:[..]
Dat is wel uberfout ja. Maar goed, de PU vind ik perfect om in de trein te lezen.
[..]Die foto is nep. Vind ik. En zo. En bovendien gaat het op fok om innerlijk en blablabla en anders vind ik het zo zielig voor Keeper dat ie MrTim en mij moet ontmoeten terwijl wij elkaar al kennen en zo. En bovendien zijn MrTim en keeper ook nintendonerds.
Een foto van mij. Waar dan?
Een moderator die het over nintendonerd heeft in een nintendo
topic ??? ![]()
En een tatoo van nintendo op je been ? Damn dat is zielig. Is dat die pik uit de PU die dat heeft gedaan ?
quote:Dat is een geuzennaam. Ik Nintendo ook al meer dan 10 jaar.
Op maandag 7 oktober 2002 15:01 schreef Chocobo het volgende:[..]
?
Een moderator die het over nintendonerd heeft in een nintendo
topic ???En een tatoo van nintendo op je been ? Damn dat is zielig. Is dat die pik uit de PU die dat heeft gedaan ?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |