FOK!forum / Vraag & Aanbod / [TK] Armani navy blue slimfit overhemd XL
W4zondag 20 oktober 2013 @ 14:02
armani_1dayfly.PNG

Uit de actie van 1dayfly in mei van dit jaar. Maat XL, kleur navy blue. Keer of 4 gewassen en gedragen.

Foto's zijn niet best, maar de staat van het overhemd is echt goed. Moet wel zeggen dat ik twijfel of het echt Armani is, het voldoet aan alle eisen, maar meestal is Armani iets mooiere stof. Wellicht een goedkope confectie lijn van Armani? Je zou zeggen dat het via 1dayfly goed moet zijn toch?

PicasaUp

PicasaUp

PicasaUp

PicasaUp

Vaste prijs: 20 EURO excl. eventuele verzending (kan vanaf 4 EURO van DHL servicepunt naar DHL servicepunt of in een envelop op eigen risico)

Ik ben zelf 1,90 bij zo'n 90 kilo, sportieve bouw. Ik heb verhoudingsgewijs tot mijn lengte relatief korte benen en een lang bovenlijf, dit overhemd is 'net' aan lang genoeg.

Bij "geen aankoop interesse" wordt ook "geen reactie" op prijs gesteld wordt.
Prijszeuren ook gaarne niet, als de prijs te hoog is, dan merk ik dat vanzelf wel.
Neo_zondag 20 oktober 2013 @ 19:01
ervan uitgaande dat het shirt netjes is interesse! PB gestuurd. Heb de aanbieding van 1dayfly toen gemist.
W4zondag 20 oktober 2013 @ 19:45
quote:
0s.gif Op zondag 20 oktober 2013 19:01 schreef Neo_ het volgende:
ervan uitgaande dat het shirt netjes is interesse! PB gestuurd. Heb de aanbieding van 1dayfly toen gemist.
And back ... ziet er naar uit dat we een deal hebben toch? 8-)
Hymanzondag 20 oktober 2013 @ 20:44
Navy blue?
Navy_Blue.jpg

Lijkt meer paars/bruinig op de foto.
W4zondag 20 oktober 2013 @ 22:07
Admitted: foto is niet heel duidelijk, was avond bij het nemen van de foto ... maar is echt donkerblauw en Armani (of tenminste: 1dayfly) noemt het navy blue :)
W4maandag 21 oktober 2013 @ 15:58
Gaat vanmiddag op de post
W4donderdag 24 oktober 2013 @ 17:28
Is binnen bij de verkoper, dus topic kan dicht! Thx! (TR als ik weer achter ren desktop zit)
Housekeeperdonderdag 24 oktober 2013 @ 20:55
TR O+ *O*

(een andere behulpzame user was je voor :P )