Dus om 3-4 tientjes uit te sparen pak je een reis met 2 (selfmade) connecties waardoor je er een stuk langer over doet, ipv. een rechtstreekse vlucht van 5 uurtjes?quote:Op woensdag 16 oktober 2013 18:14 schreef werkman1 het volgende:
Om zelf af te trappen: Ik heb het volgende in gedachten: Vanuit Nederland naar Londen, om hier met Easyjet naar Jordanië te vliegen (retour 367 euro), hier kan ik via een binnenlandse vlucht voor 50 euro naar Aqaba, waardoor ik voor 367+50+50 (NL naar Londen) voor 467 euro, in Aqaba ben.
Arkefly kan rechtstreeks naar Aqaba voor 505 Euro. Waarbij Arke met hotel minimaal 1000 euro p.p. rekent in deze periode.
Ik denk dat je dan niet zo heel veel bespaart uiteindelijk, aangezien je waarschijnlijk ook nog wat te eten koopt op de tussenstops. Dan zit je al gauw aan de 500 euro. Daarnaast heb je natuurlijk ook een groter risico mbt overstap missen en vertraging om bij drie verschillende maatschappijen te boeken. Ik zou persoonlijk voor de rechtstreekse optie gaanquote:Op woensdag 16 oktober 2013 18:14 schreef werkman1 het volgende:
Om zelf af te trappen: Ik heb het volgende in gedachten: Vanuit Nederland naar Londen, om hier met Easyjet naar Jordanië te vliegen (retour 367 euro), hier kan ik via een binnenlandse vlucht voor 50 euro naar Aqaba, waardoor ik voor 367+50+50 (NL naar Londen) voor 467 euro, in Aqaba ben.
Arkefly kan rechtstreeks naar Aqaba voor 505 Euro. Waarbij Arke met hotel minimaal 1000 euro p.p. rekent in deze periode.
Inmiddels overgegaan naar een andere mogelijkheid. Turkish vanaf A'dam voor 339, naar Ammam en hier overstappen op Aqaba. Zo kost het retourtje 389 en minder gedoe qua overstappen enz.quote:Op vrijdag 18 oktober 2013 21:09 schreef Thetallguy het volgende:
[..]
Dus om 3-4 tientjes uit te sparen pak je een reis met 2 (selfmade) connecties waardoor je er een stuk langer over doet, ipv. een rechtstreekse vlucht van 5 uurtjes?
Ik neem aan dat je dan ook nog op istanboel overstapt?quote:Op vrijdag 18 oktober 2013 22:07 schreef werkman1 het volgende:
[..]
Inmiddels overgegaan naar een andere mogelijkheid. Turkish vanaf A'dam voor 339, naar Ammam en hier overstappen op Aqaba. Zo kost het retourtje 389 en minder gedoe qua overstappen enz.
Inderdaad dat is met overstap in Istanbul, in Aqaba is de zon en Petra is prima te doen vanaf daar inderdaad!quote:Op woensdag 6 november 2013 20:22 schreef RobertVH het volgende:
[..]
Ik neem aan dat je dan ook nog op istanboel overstapt?
Die vlucht heb ik omgekeerde route genomen, Ammam > Istanbul > A'dam - opzich is turkish airlines wel best, maar die terug vlucht was wel om 2:00 'snachts (en vertraagd) niet echt een tijdstip dat ik zou willen vliegen na een weekje vakantie.
en ik neem aan dat je wel nog even langs Petra gaat als je in Aqaba zit, anders zou je je dood moeten schamen, dat je het maar vast weet
Ik vind zelf zeker de Canarische Eilanden op het randje. Het is er meestal wel een graad of 23, en dat is dan lekker in de bikini uit de wind en in de zon. Maar dat moet je dan ook doen anders is het dus te koud.quote:Op vrijdag 15 november 2013 10:12 schreef Beau1995 het volgende:
Ik vond dit bestemmingen met informatie over het weer voor in de kerstvakantie. http://www.waarschijntdezonwel.nl/naar-de-zon-kerstvakantie. Sommige bestemmingen zijn qua temperatuur net op het randje maar dan moet je zelf maar kijken.
Afgelopen jaren ben ik er twee keer rond kerst geweest. Perfecte tempratuur, indien uit de wind bijna te warm! Daardoor vind ik het de ideale tempratuur om wat te doen en in de zon te kunnen liggen.quote:Op maandag 18 november 2013 17:17 schreef jajablahblah het volgende:
[..]
Ik vind zelf zeker de Canarische Eilanden op het randje. Het is er meestal wel een graad of 23, en dat is dan lekker in de bikini uit de wind en in de zon. Maar dat moet je dan ook doen anders is het dus te koud.
Ik was er ooit tussen kerst en oud&nieuw en behalve dat je de hoofdprijs betaalt, was het ook niet echt strandweer. Doe ik niet meer dus.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |