SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. SPOILER: alle gamertagsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.met dank aan Reemi
![]()
![]()
www.wefut.com
![]()
![]()
![]()
Haha, nee. Mijn internet doet vandaag gewoon raar, net viel het ook ineens uit maar nadat ik de computer opnieuw had opgestart deed hij het weer.quote:
Ik zeg niet dat dat niet zo is? Ik zeg alleen dat het niet zo makkelijk is als die pipo het voor deed komen, alsof het oneerlijk zou zijn tegenover de gewone mensen die "hard werken" voor hun coinsquote:Op maandag 7 oktober 2013 12:21 schreef detennismaster het volgende:
[..]
KSI verdient heel veel geld hiermee.
Je moet minimaal 10 seconden wachten.quote:Op maandag 7 oktober 2013 13:02 schreef DarkSonic2 het volgende:
Hoe kun je zo snel achter elkaar posten en een topic openen? Laatst kon ik dat niet omdat ik te snel achter elkaar postte.
[..]
Haha, nee. Mijn internet doet vandaag gewoon raar, net viel het ook ineens uit maar nadat ik de computer opnieuw had opgestart deed hij het weer.
http://www.uitzendinggemi(...)dio-sport-eredivisiequote:Op maandag 7 oktober 2013 13:13 schreef BDIL het volgende:
Wanneer kan je die samenvattingen bekijken op foxsports van gister?
Ik heb Muriel en Pato voorinquote:Op maandag 7 oktober 2013 13:12 schreef Maoist het volgende:
Ik speel om de wedstrijd tegen Muriel en Ibarbo
Hij heeft met meer dingen moeite om ze omhoog te krijgenquote:Op maandag 7 oktober 2013 13:32 schreef BDIL het volgende:
Die Bakkali heeft moeite de bal hoog te krijgen
Vind het maar raar dat je als speler een corner voluit moet trappen om de bal überhaupt 1e paal te krijgen en dan alle schoten die niet van de grond fatsoenlijk afkomenquote:Op maandag 7 oktober 2013 13:35 schreef Djeetje het volgende:
[..]
Hij heeft met meer dingen moeite om ze omhoog te krijgen
Grootste talent van PSV hequote:Op maandag 7 oktober 2013 13:38 schreef BDIL het volgende:
[..]
Vind het maar raar dat je als speler een corner voluit moet trappen om de bal überhaupt 1e paal te krijgen en dan alle schoten die niet van de grond fatsoenlijk afkomen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |