Je krijgt vanuit school waarschijnlijk wel einddoelen mee, die je aan het einde van het jaar bereikt moet hebben. Deel dat in in kleine doelen. Bijv. het doel: kan kinderen begeleiden in de dagelijkse verzorging. Dan kunnen kleine doelen zijn:
1. Verdiepen in hygiëne-richtlijnen volgens de GGD en deze vergelijken met de werkwijze van je stage.
2. Een activiteit verzinnen om de kinderen spelenderwijs te leren tandenpoetsen.
Enzo...
Je hoeft ook niet dagelijks nieuwe doelen te stellen. Je kunt ook met je stagebegeleidster bespreken wat ze er van vindt als je ongeveer twee weken aan hetzelfde doel werkt, maar hierbij dagelijks rekening houdt met de gegeven feedback. Dus lees bijv. twee weken lang iedere dag een boek voor en let daarbij extra op de aandachtspunten die gegeven worden.
Succes met je stage. Stages met kinderen leveren vaak erg mooie momenten op.

Ik zie nu pas dat je op een bso stage loopt. Bedenk een programma voor bewegingsstimulatie ofzo, kun je lekker veel tijd mee vullen. Afhankelijk van de fase van het project kun je leerdoelen opstellen als: theoretische kennis vergroten, methodisch werken, leiding geven, evalueren enz.
[ Bericht 12% gewijzigd door pietkanarie op 04-10-2013 18:27:16 ]