werkt echt totaal niet, vriendin heeft dat een halfjaar gebruikt, geen verschil.quote:Op vrijdag 27 september 2013 21:13 schreef Ticootje het volgende:
Grijsshampoo erin. Zilvershampoo heet het volgens mij.
Toen mijn haar geel was uitgeslagen, was het weer koelblond na 1x wassen met zilvershampoo.quote:Op vrijdag 27 september 2013 21:18 schreef Kola het volgende:
[..]
werkt echt totaal niet, vriendin heeft dat een halfjaar gebruikt, geen verschil.
Geel komt door geel pigment, blauw pigment (zoals in zilvershampoo) maskeert dat.quote:Op vrijdag 27 september 2013 22:22 schreef Louboutin het volgende:
[..]
Toen mijn haar geel was uitgeslagen, was het weer koelblond na 1x wassen met zilvershampoo.
Je moet het ook wel een tijdje laten intrekken..
Zwart erover wil wel, heb het al eens heel lichtblond gehad (bijna wit), vond dat niet mooi en heb er toen ook zwart overheen gedaan.quote:Op vrijdag 27 september 2013 23:50 schreef NitraatPoep het volgende:
[..]
Geel komt door geel pigment, blauw pigment (zoals in zilvershampoo) maskeert dat.
Oranje komt door rood pigment. Asblond maskeert oranje, tot zover. Dus, knaloranje; nogmaals blonderen. Oranje gloed; asblond erover.
En zeker geen zwart over geblondeerd haar gooien, zonder voor te pigmenteren. Dat kan zowel met pigment vloeistof als een verf met roodtinten.
Ok.quote:Op zaterdag 28 september 2013 09:00 schreef Wildervankstertje het volgende:
[..]
Zwart erover wil wel, heb het al eens heel lichtblond gehad (bijna wit), vond dat niet mooi en heb er toen ook zwart overheen gedaan.
Middenblond.quote:Op vrijdag 27 september 2013 22:18 schreef Take2 het volgende:
met welke kleur begon je?
En foto van je kleur nu want wat ticootje zegt klopt wel (tot op zekere hoogte natuurlijk)
DIt is echt SUPERspul! Heb het gister toevallig gebruikt en al mn oude,lelijke haarkleuringen zijn er nu uit. Had m'n haar een paar keer geverfd de laatste maanden en het was zo lelijk geworden. Had niet verwacht dat het zo goed zou werken. Dus TS: dit raad ik je ook zeker aan.quote:Op vrijdag 27 september 2013 21:21 schreef krullenbolletje het volgende:
http://www.haarcentrum.nl(...)leuring-verwijderen/
Wat is het resultaat dan? Gewoon je natuurlijke kleur?quote:Op zaterdag 28 september 2013 18:25 schreef Walking_On_Sunshine het volgende:
[..]
DIt is echt SUPERspul! Heb het gister toevallig gebruikt en al mn oude,lelijke haarkleuringen zijn er nu uit. Had m'n haar een paar keer geverfd de laatste maanden en het was zo lelijk geworden. Had niet verwacht dat het zo goed zou werken. Dus TS: dit raad ik je ook zeker aan.
Yesss! Ietsje lichter dan ik normaal heb omdat hij blondkleuringen niet kan herstellen ofzo. Maar ik denk dat hij die oranje gloed er dan dus bij jou wel uit haalt. Mijn groene gloed is ook weg en al die andere lelijke kleurschakeringen ook. Als het goed is heb je dan straks de blonde kleur die je probeerde te krijgen..quote:Op zaterdag 28 september 2013 22:34 schreef Fera het volgende:
[..]
Wat is het resultaat dan? Gewoon je natuurlijke kleur?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |