Niet bij na gedacht, wel nice. Ik ga die jewelry heist overnieuw doen dan.quote:Op zondag 15 september 2013 23:30 schreef Niek. het volgende:
[..]
Elke missie kan je opnieuw spelen, dus elke heist kan je in elk geval opnieuw doen, vooral ook omdat er meerdere manieren zijn om een heist uit te voeren.
Oke Ji Sung Parkquote:Op zondag 15 september 2013 23:30 schreef SoldMayor het volgende:
[..]
Heb je aangegeven bij MS.
Gr gr Stef.
Verkeer is nu al indrukwekkend hoor, er is meer dan genoeg verkeer en het verdwijnt ook niet zodra je er voorbij bent.quote:Op zondag 15 september 2013 23:31 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Sowieso kunnen ze meer inladen, wat het verkeer ook weer ten goede komt.
Ik ben nu eerst het hele verhaal aan het doorspelen, ga daarna elke heist nog eens doen, dat zijn tot nu toe wel de beste missies.quote:Op zondag 15 september 2013 23:31 schreef Ozz-03 het volgende:
[..]
Niet bij na gedacht, wel nice. Ik ga die jewelry heist overnieuw doen dan.
Bij Gay Tony hebben ze deze functie er voor het eerst ingebouwd. Vandaar ook elke keer bij Mission Passed die procenten.quote:Op zondag 15 september 2013 23:31 schreef Ozz-03 het volgende:
[..]
Niet bij na gedacht, wel nice. Ik ga die jewelry heist overnieuw doen dan.
Ik ben continu online als ik speel, als MS me bant dan ben ik erg benieuwd op grond waarvan ze dat gaan doen.quote:Op zondag 15 september 2013 23:32 schreef Ozz-03 het volgende:
Loop ik risico met de behaalde trophy's op de PS3? Mijn eerste is van 13-09-2013, maar heb nog niet gespeeld terwijl ik online was op PSN.
Kijk maar eens met een wanted level. Dan is de stad leeg. Weinig verkeer en voetgangers.quote:Op zondag 15 september 2013 23:32 schreef Niek. het volgende:
[..]
Verkeer is nu al indrukwekkend hoor, er is meer dan genoeg verkeer en het verdwijnt ook niet zodra je er voorbij bent.
Laat ze Player1 maar een ban geven jaquote:Op zondag 15 september 2013 23:30 schreef SoldMayor het volgende:
[..]
Heb je aangegeven bij MS.
Gr gr Stef.
Natuurlijk nietquote:Op zondag 15 september 2013 23:32 schreef Ozz-03 het volgende:
Loop ik risico met de behaalde trophy's op de PS3? Mijn eerste is van 13-09-2013, maar heb nog niet gespeeld terwijl ik online was op PSN.
Zwaar leven klinkt je wel bekend in de oren he?quote:Op zondag 15 september 2013 23:32 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Had net twee boterhammen met verschillend beleg nu ben ik misselijk.
#zwaarleven
Xbox police is coming for you.quote:Op zondag 15 september 2013 23:33 schreef Nick-GizMo het volgende:
Laat ze Player1 maar een ban geven ja
Geen idee, wacht het wel af.quote:Op zondag 15 september 2013 23:33 schreef Niek. het volgende:
[..]
Ik ben continu online als ik speel, als MS me bant dan ben ik erg benieuwd op grond waarvan ze dat gaan doen.
Ja veel werken is zware levenquote:Op zondag 15 september 2013 23:34 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Zwaar leven klinkt je wel bekend in de oren he?
Yes i geef ju ban for playing GTA five urlyquote:Op zondag 15 september 2013 23:35 schreef SoldMayor het volgende:
halo hallow this is the xbosx police
[ afbeelding ]
Online nog welquote:Op zondag 15 september 2013 23:35 schreef Ozz-03 het volgende:
[..]
Geen idee, wacht het wel af.
Heb je trouwens al een wagen gekocht online? Heb vanmiddag een bentley look-a-like gekocht, was bang dat ik hem op straat zou tegen komen nadat ik heb gekocht had, maar dat was dus niet zo.
Nee nog niet, wel een speedboot en jetski, waarvoor ik eerst aanlegplaatsen moest kopen...quote:Op zondag 15 september 2013 23:35 schreef Ozz-03 het volgende:
[..]
Geen idee, wacht het wel af.
Heb je trouwens al een wagen gekocht online? Heb vanmiddag een bentley look-a-like gekocht, was bang dat ik hem op straat zou tegen komen nadat ik heb gekocht had, maar dat was dus niet zo.
quote:Op zondag 15 september 2013 23:35 schreef SoldMayor het volgende:
halo hallow this is the xbosx police
[ afbeelding ]
Online via de telefoon en dan auto's bestellen op websites.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |