Wat een rare gedachtes heb jij toch... Dat is wel de laatste waar ik aan wil denkenquote:Op vrijdag 6 september 2013 23:28 schreef Jian het volgende:
[..]
Ja nou, ik dacht eerst naar Zoa, ma ja, dat was niet zo leuk, want die zit nergens mee, die neemt zelfs die bochel van 'r voor lief
Hoezo? ze heeft ook een bochel, kijk maar goedquote:Op vrijdag 6 september 2013 23:29 schreef BendeBielzen het volgende:
[..]
Wat een rare gedachtes heb jij toch... Dat is wel de laatste waar ik aan wil denken
Heb Zoa die ook ergens anders dan in z'n broek dan?quote:Op vrijdag 6 september 2013 23:30 schreef Jian het volgende:
[..]
Hoezo? ze heeft ook een bochel, kijk maar goed
Met een beetje timing hilarisch zelfsquote:Op vrijdag 6 september 2013 23:37 schreef HiDiHo het volgende:
Leuk om tegelijk af te spelen
http://streams.selfip.com/youtube/dj.htm#J91ti_MpdHA/y_DFm6ciwYY
jaquote:Op vrijdag 6 september 2013 23:39 schreef BendeBielzen het volgende:
[..]
Met een beetje timing hilarisch zelfs
Die Oger heeft een behoorlijk bochel hoorquote:Op vrijdag 6 september 2013 23:33 schreef BendeBielzen het volgende:
[..]
Heb Zoa die ook ergens anders dan in z'n broek dan?
Ik vond het niets ...quote:Op vrijdag 6 september 2013 23:39 schreef BendeBielzen het volgende:
[..]
Met een beetje timing hilarisch zelfs
Nog zo'n ZOAquote:Op vrijdag 6 september 2013 23:44 schreef chufi het volgende:
[..]
Ik vond het niets ...
Kijk liever de videos van een kennis van me
http://www.youtube.com/user/sabofx?feature=watch
Die edittie altijd zelf laat op de zaak ...quote:Op vrijdag 6 september 2013 23:44 schreef chufi het volgende:
[..]
Ik vond het niets ...
Kijk liever de videos van een kennis van me
http://www.youtube.com/user/sabofx?feature=watch
Nare ziektequote:Op vrijdag 6 september 2013 23:52 schreef chufi het volgende:
[..]
Die edittie altijd zelf laat op de zaak ...
Ik heb iemand regelmatig zien slapen achter zijn bureau,quote:Op vrijdag 6 september 2013 23:55 schreef chufi het volgende:
[..]
Ja soms liep je rond en was ie er nog ...
en kunnen zijn IP adres in de gaten houdenquote:Op vrijdag 6 september 2013 23:41 schreef Jian het volgende:
P&W Samir A moet in Nederland blijven want dan kunnen ze hem beter in de gaten houden, want ze vertrouwen hem niet. ........ Ondertussen laten ze m wel 3 jaar eerder vrij, mongolenland
Oh die persoon in kwestie werktie niet over maar bleef gewoon langer om zn yt filmpje te maken..quote:Op vrijdag 6 september 2013 23:58 schreef Soury het volgende:
[..]
Ik heb iemand regelmatig zien slapen achter zijn bureau,
Oh en dat was niet de te laat persoon.
Zegt niks ip=address Mijn op mn werk is gewoon Amerikaquote:Op zaterdag 7 september 2013 00:00 schreef Toverheks het volgende:
[..]
en kunnen zijn IP adres in de gaten houdendie gaat gewoon bij vrienden op hun comp.
100% zeker dat GEOIP aangeeft dat het ip uit nederland komtquote:Op zaterdag 7 september 2013 00:05 schreef chufi het volgende:
[..]
Zegt niks ip=address Mijn op mn werk is gewoon Amerika
Niet dat daar elke dag naar toe vlieg
Daar heb ik een mooi verhaal over van mijn baas (hoofd IT) die zag iemand met zijn poten op het bureau de krant te lezen. Hij ergerde zich eraan. Heeft de afd. chef er op aan gesproken en het bleek dat die gozer de hele nacht had doorgehaald ivm problemen.quote:Op vrijdag 6 september 2013 23:55 schreef chufi het volgende:
[..]
Ja soms liep je rond en was ie er nog ...
Ik ben nu gewoon thuis OKquote:Op zaterdag 7 september 2013 00:06 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
100% zeker dat GEOIP aangeeft dat het ip uit nederland komt
Maar ook op je werk, in de geo database staat gewoon dat die IP reeks in nederland gebruikt wordt, zelfs de plaatsquote:
Indrukken ... Afgelopen week ook de behoorlijke shit gehad met een collega van me...quote:Op zaterdag 7 september 2013 00:07 schreef Soury het volgende:
[..]
Daar heb ik een mooi verhaal over van mijn baas (hoofd IT) die zag iemand met zijn poten op het bureau de krant te lezen. Hij ergerde zich eraan. Heeft de afd. chef er op aan gesproken en het bleek dat die gozer de hele nacht had doorgehaald ivm problemen.
Dat zei die griet bij P&Wquote:Op zaterdag 7 september 2013 00:05 schreef chufi het volgende:
[..]
Zegt niks ip=address Mijn op mn werk is gewoon Amerika
Niet dat daar elke dag naar toe vlieg
All ok ?quote:Op zaterdag 7 september 2013 00:20 schreef Toverheks het volgende:
hey Suf, lekker commentaar blijven leveren hoor.
Kan ook.. Ik had ff een personal sessie about work again ,quote:Op zaterdag 7 september 2013 00:32 schreef Toverheks het volgende:
[..]
JA ZAT FF TE SURFEN OP INTERNET
quote:Op zaterdag 7 september 2013 00:37 schreef chufi het volgende:
[..]
Kan ook.. Ik had ff een personal sessie about work again ,
lolquote:Op zaterdag 7 september 2013 00:49 schreef HiDiHo het volgende:
Er is ook goed nieuws...zanger Rinus heeft een poliep
idd, moet je maar geen sexy poses voor de camera doenquote:
Dat mag jij dit keer bepalenquote:Op zaterdag 7 september 2013 15:14 schreef 5thencounter het volgende:
Wordt het haver of gort, je weet het nooit tegenwoordig..
Ik zou normaal zeggen "lead the way", maar ik weet hoe verdrietig die met die palmboom daarvan wordt en ik ben een aimabel mens, dus ik hou me een beetje in, maar ik ga je volgen.quote:Op zaterdag 7 september 2013 16:33 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Mooi, ik ga voor alles aan gort..
Mooimooi, ik ga eerst es in Kiekenkot inloggen kijken waar ze blijven, ik ga hier geen gortdrogemonologen starten ik heet geen Brilletje...quote:Op zaterdag 7 september 2013 16:39 schreef Jian het volgende:
[..]
Ik zou normaal zeggen "lead the way", maar ik weet hoe verdrietig die met die palmboom daarvan wordt en ik ben een aimabel mens, dus ik hou me een beetje in, maar ik ga je volgen.
"Brilletje", Bril hè, je kan met dat ding alle Amerikaanse en Zuid Amerikaanse zenders, inclusief de kustwacht, spatzuiver ontvangen ..........quote:Op zaterdag 7 september 2013 16:45 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Mooimooi, ik ga eerst es in Kiekenkot inloggen kijken waar ze blijven, ik ga hier geen gortdrogemonologen starten ik heet geen Brilletje...
Er wordt overal nog eten opgeschept zie ik, ik ga nog maar wat film kijken eerst..quote:Op zaterdag 7 september 2013 16:52 schreef Jian het volgende:
[..]
"Brilletje", Bril hè, je kan met dat ding alle Amerikaanse en Zuid Amerikaanse zenders, inclusief de kustwacht, spatzuiver ontvangen ..........
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |