SPOILER: Transferbeleid 2012/2013Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
dat jij geen eigen mening kan vormen weet heel VBLquote:Op donderdag 29 augustus 2013 01:14 schreef Ajacied422 het volgende:
Ik sluit me overigens bij LitmanenAFCA aan mbt de prijs van Eriksen
Meneer vind dennis praet ook maar niksquote:Op donderdag 29 augustus 2013 01:15 schreef Tyron het volgende:
[..]
dat jij geen eigen mening kan vormen weet heel VBL
Weet ook niet waar het aan ligt dat hij al zo snel wordt afgeschreven, ja omdat Eriksen zo geweldig is. Ik kan best een jaartje minder accepteren. Duarte krijgt van mij alle tijd en krediet wanneer hij binnenkomt. Wordt een interessant seizoenquote:Op donderdag 29 augustus 2013 01:11 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Iemand op het andere forum verwoorde mijn gedachte over Duarte goed:
Overigens is Duarte een prima aanwinst denk ik. Kan natuurlijk op meerdere plekken uit de voeten en i.t.t. Schøne, die ook uitblonk bij een kleinere club, speelt Duarte wel versnellend. Schøne deed alles op (trap)techniek en inzicht, maar ook op één tempo. Duarte is een wat meer voetballende versie van Davids in mijn ogen, zo ook Vilhena bijvoorbeeld. Waarom zouden we zo een speler er niet bij willen hebben? Let wel, het is natuurlijk geen 1 op 1 vervanging van Eriksen.
quote:Op donderdag 29 augustus 2013 01:14 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Als je zin hebt om nog meer te lachen (als een boer met kiespijn): https://twitter.com/searc(...)c=typd&mode=realtime
Dat jij het bed deelt met Eriksen, weet ook iedereen wel.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 01:15 schreef Tyron het volgende:
[..]
dat jij geen eigen mening kan vormen weet heel VBL
Imponeert hij dan momenteel? België vind ik een nietszeggende flutcompetitie.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 01:16 schreef Wotte het volgende:
[..]
Meneer vind dennis praet ook maar niks
Dembele speelde bij Fullham idd niet tegen City, United, Sjelsie, Arsenal en Tottenham.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 01:11 schreef Tyron het volgende:
[..]
Heeft het zeer goed gedaan tegen City en was Dortmund uit beter dan Gotze
Ik heb Duarte altijd al een geschiktere speler gevonden voor Ajax dan Maher. Natuurlijk doe je een stap achteruit als hij Eriksen moet opvolgen maar dat is met alle spelers zo op Tadic naquote:Op donderdag 29 augustus 2013 01:16 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Weet ook niet waar het aan ligt dat hij al zo snel wordt afgeschreven, ja omdat Eriksen zo geweldig is. Ik kan best een jaartje minder accepteren. Duarte krijgt van mij alle tijd en krediet wanneer hij binnenkomt. Wordt een interessant seizoen
Men praat wel snel de hypes en trends van Bord-op-schoot-scoutend nederland na. Maher vond ik vorig seizoen ook niet veel bijzonders. Duarte laat op meer momenten zien dat het een speler is die wat toe kan voegen.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 01:18 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Ik heb Duarte altijd al een geschiktere speler gevonden voor Ajax dan Maher. Natuurlijk doe je een stap achteruit als hij Eriksen moet opvolgen maar dat is met alle spelers zo op Tadic na
Dat risico ga je ook niet lopen als Ajax zijnde voor hetzelfde geld zegt Eriksen dan ik ga niet verlengen en ga transfervrij weg.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 01:19 schreef Smoofie het volgende:
En tegen een club die net 100 miljoen ontvangt moet je gewoon zoveel mogelijk vragen, klaar. 20 miljoen beginnen en dan wel zien wat Spurs doet.
wij zijn toch ook 'supporters'quote:Op donderdag 29 augustus 2013 01:20 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Leuk dat je wat tweets post van supporters maar wat hebben we eraan
Verstandig van jequote:Op donderdag 29 augustus 2013 01:22 schreef Tyron het volgende:
Goed ik stop er maar mee, we zullen morgen zien hoeveel er van waar is
Heb een paar keer anderlecht bekeken en hij kan me wel bekoren, leuk spelertje. technisch zeer begaafd, redelijk snel en wendbaar een prima pass, jong en veel potentie staat bij veel europese topclubs op de radar. kortom een prima optie als ie haalbaar is, wat ik overigens betwijfel.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 01:17 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Imponeert hij dan momenteel? België vind ik een nietszeggende flutcompetitie.
VBL / Opwinding om transfer Eriksenquote:Op donderdag 29 augustus 2013 01:22 schreef Tyron het volgende:
Goed ik stop er maar mee, we zullen morgen zien hoeveel er van waar is
Een speler die bij Anderlecht in de selectie zit is niet haalbaar voor Ajax. Dat soort spelers moet je 2 of 3 jaar eerder oppikkenquote:Op donderdag 29 augustus 2013 01:23 schreef Wotte het volgende:
[..]
Heb een paar keer anderlecht bekeken en hij kan me wel bekoren, leuk spelertje. technisch zeer begaafd, redelijk snel en wendbaar een prima pass, jong en veel potentie staat bij veel europese topclubs op de radar. kortom een prima optie als ie haalbaar is, wat ik overigens betwijfel.
quote:Op donderdag 29 augustus 2013 01:24 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Een speler die bij Anderlecht in de selectie zit is niet haalbaar voor Ajax. Dat soort spelers moet je 2 of 3 jaar eerder oppikken
Praet verdient bij Anderlecht al tegen 1 miljoen aan. Die is niet haalbaar voor Ajax. Goede speler trouwens.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 01:26 schreef Smoofie het volgende:
[..]. Anderlecht is qua begroting niet veel groter dan AZ. Natuurlijk zijn ze haalbaar.
Als jij 15 mio wil betalen dan zijn ze haalbaar inderdaad maar dan moet die speler zelf ook nog willenquote:Op donderdag 29 augustus 2013 01:26 schreef Smoofie het volgende:
[..]. Anderlecht is qua begroting niet veel groter dan AZ. Natuurlijk zijn ze haalbaar.
Nee echt zou hetquote:Op donderdag 29 augustus 2013 01:29 schreef Kopsterk het volgende:
Waarschijnlijk is het bedrag relatief laag omdat Eriksen en zijn zaakwaarnemer zeggen dat Eriksen zijn contract toch niet gaat verlengen als Ajax Eriksen niet naar Tottenham laat gaan.
10-12 moet te doen zijn, dromen mag. Zou wel een meer dan goede vervanger zijn. Voor de rest ja tadic is onhaalbaar. Het is een gemiste kans dat je maher niet hebt opgepikt voor 6,5 miljoen naar mijn mening. Misschien dat er in het oostblok nog wat rondloopt wat haalbaar is ?quote:Op donderdag 29 augustus 2013 01:28 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Als jij 15 mio wil betalen dan zijn ze haalbaar inderdaad maar dan moet die speler zelf ook nog willen
ik denk niet dat Eriksen dat zegtquote:Op donderdag 29 augustus 2013 01:29 schreef Kopsterk het volgende:
Waarschijnlijk is het bedrag relatief laag omdat Eriksen en zijn zaakwaarnemer zeggen dat Eriksen zijn contract toch niet gaat verlengen als Ajax Eriksen niet naar Tottenham laat gaan.
Lekker naïefquote:Op donderdag 29 augustus 2013 01:37 schreef Tyron het volgende:
[..]
ik denk niet dat Eriksen dat zegt
ga daar maar niet van uit, tottenham betaalt ook ijskoud 9,8 miljoen voor Vlad Chiriches van Steauaquote:Op donderdag 29 augustus 2013 01:30 schreef Wotte het volgende:
[..]
10-12 moet te doen zijn, dromen mag. Zou wel een meer dan goede vervanger zijn. Voor de rest ja tadic is onhaalbaar. Het is een gemiste kans dat je maher niet hebt opgepikt voor 6,5 miljoen naar mijn mening. Misschien dat er in het oostblok nog wat rondloopt wat haalbaar is ?
Oneens.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 01:43 schreef Smoofie het volgende:
Ajax moet gewoon het grote geld gaan opzoeken
Nee Ajax moet eens kappen met het halen van rommelmarktspelersquote:Op donderdag 29 augustus 2013 01:43 schreef Smoofie het volgende:
Ajax moet gewoon het grote geld gaan opzoeken
Inderdaad het geld van matige spelers in je zak houden en dan een fatsoenlijke speler kopenquote:Op donderdag 29 augustus 2013 01:46 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Nee Ajax moet eens kappen met het halen van rommelmarktspelers
Zal vast wel een Chineesje zijn die zich verveelt en wat miljarden over heeft en wiet wilt rokenquote:Op donderdag 29 augustus 2013 01:46 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Nee Ajax moet eens kappen met het halen van rommelmarktspelers
Misschien weet die voorzitter van Cardiff nog wel een gek die hierheen wilt komenquote:Op donderdag 29 augustus 2013 01:47 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Zal vast wel een Chineesje zijn die zich verveelt en wat miljarden over heeft en wiet wilt roken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |