Over een paar jaar zal je er met een nostalgisch gevoel naar terugkijken.quote:Op dinsdag 27 augustus 2013 20:12 schreef Rozzje het volgende:
Ja dat was het dan.. Ging zo snel en dan moet je weer in een klas zitten met random mensen die je past kent en iedereen waarmee je 3+ jaar in de klas mee hebt gezeten ga je niet meer zo vaak zien.. Alhoewel het bij mij mee valt maar toch! Ik heb helemaal geen zin in vroeg opstaan en leren enzv FML
Dit was mijn klacht
k'Ga je kk-kop kapot trappen, kkjoodquote:
quote:Op dinsdag 27 augustus 2013 20:18 schreef Domingesto het volgende:
[..]
k'Ga je kk-kop kapot trappen, kkjood
Morguh sgoolplijntjuh na sgool, ok?
Kom dan tenminste naartoe de Fucking Aldiquote:Op dinsdag 27 augustus 2013 20:18 schreef Domingesto het volgende:
[..]
k'Ga je kk-kop kapot trappen, kkjood
Morguh sgoolplijntjuh na sgool, ok?
Jij werkt in een telefoonwinkel.quote:Op dinsdag 27 augustus 2013 20:27 schreef Vaatwastablet het volgende:
Ik trek uitkering sinds mijn mbo dus het leven is heerlijk hier.
Nej, kanniet naar Aldi toe, k'moet noch naar weerbaarheidstraining van sgool. effeh snel jou kapott sgoppen. is kwartiertju lang gnoeg?quote:Op dinsdag 27 augustus 2013 20:19 schreef Ironisch het volgende:
[..]
Kom dan tenminste naartoe de Fucking Aldi
Autoriteitsprobleem ?quote:Op dinsdag 27 augustus 2013 20:27 schreef Vaatwastablet het volgende:
Ik trek uitkering sinds mijn mbo dus het leven is heerlijk hier.
Zit je in de 4e?quote:Op dinsdag 27 augustus 2013 20:12 schreef Rozzje het volgende:
Ja dat was het dan.. Ging zo snel en dan moet je weer in een klas zitten met random mensen die je pas kent en iedereen waarmee je 3+ jaar in de klas mee hebt gezeten ga je niet meer zo vaak zien.. Alhoewel het bij mij mee valt maar toch! Ik heb helemaal geen zin in vroeg opstaan en leren enzv FML
Dit was mijn klacht
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |