Ieder z'n smaak héquote:Op maandag 26 augustus 2013 11:46 schreef HarryVanDeSunwep het volgende:
Vind het een hoop geld voor zo'n lelijk ding. Daar heb je 3 verschillende mooiere Kyboe horloges voor.
Dit...quote:Op maandag 26 augustus 2013 12:40 schreef DarkerThanBlack het volgende:
ik denk dat je prijs een beetje te hoog is. Zoals ik naar het plaatje kijkt, heb je duidelijk niet onderhandeld bij je aankoop. 10-15% korting is zeker regel dan uitzondering. Dus als je het wilt verkopen, moet je toch zeker scherper prijzen.
Misschien heb je gelijk daarom heb ik mn vraagprijs ook verlaagd, dankjewel voor je advies.quote:Op maandag 26 augustus 2013 12:40 schreef DarkerThanBlack het volgende:
ik denk dat je prijs een beetje te hoog is. Zoals ik naar het plaatje kijkt, heb je duidelijk niet onderhandeld bij je aankoop. 10-15% korting is zeker regel dan uitzondering. Dus als je het wilt verkopen, moet je toch zeker scherper prijzen.
Deze is ook nieuw.quote:Op maandag 26 augustus 2013 12:56 schreef made het volgende:
Voor 4 euro meer heb je een nieuwe ..LINK..
Vraagprijs verlaagd naar 870,-quote:Op maandag 26 augustus 2013 12:56 schreef made het volgende:
Voor 4 euro meer heb je een nieuwe ..LINK..
Voor 895 hier nieuw te koop![]()
Doen ze niet.quote:Op maandag 26 augustus 2013 14:28 schreef Brench het volgende:
waarom ga je niet terug naar de juwelier en ruil je voor een ander.Of in overleg met juwelier kies je een andere uit ofzo.
Dat is dan balen. Je gaat er sowieso veel verlies op lijden. De laatste tijd zie ik veel Seiko in de verkoop, dus ook veel concurrentie. Mijn advies is om er toch van te houden en in je collectie op te nemen. Heb je er hopelijk meer plezier aan. Als ik naar mijn collectie kijk zitten er een paar die ik vroeger nooit zal kopen of ronduit afschuwelijk vind, maar door de jaren steeds meer kon waarderen en uiteindelijk grof geld voor heb betaald omdat ik hem echt wil hebben.quote:
Dankjewel voor je nuttige reactiequote:Op maandag 26 augustus 2013 17:10 schreef Lalavy het volgende:
Snap dat echt niet, als je dan 1000 euro uit gaat geven aan een horloge zorg je er toch voor dat je zeker bent dat je hem wil?
Want? Je hebt 'm de 21e gekocht en je zit nog binnen 7 dagen bedenktijd... Ze mogen er idd voor kiezen je geen geld terug te geven maar wel een waardebon...quote:
kleine correctie, 7 dagen bedenktijd is nergens bepaald, tenzij de winkelier je dit opgeeft of internet verkoop, anders heb je helemaal geen bedenktijd. De service dat nu verleend wordt is natuurlijk wel belabberd slecht.quote:Op dinsdag 27 augustus 2013 10:34 schreef Dengaman het volgende:
[..]
Want? Je hebt 'm de 21e gekocht en je zit nog binnen 7 dagen bedenktijd... Ze mogen er idd voor kiezen je geen geld terug te geven maar wel een waardebon...
Ik vind het sowieso asociaal dat je bij zo'n bedrag niet een stukje coulance kan tonen... Maar dat ben ik...
P.s. Trouwens een website op je bon zetten die niet bestaat... Lekker bezig Van Hoff Juweliers uit Putten !
Wat jij ervoor betaald hebt lijkt me irrelevant. Dat hij nu voor 890 te koop is nieuw dat is een feit. Dus een zgan vs een volledige nieuwequote:Op woensdag 28 augustus 2013 10:28 schreef noSKIT het volgende:
Tegenbod van 850 tevens ga ik ook niet lager. Hij is splinternieuw en heeft me 1080 gekost.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |