FOK!forum / Gaming / Football Manager - Het Fok! als speler topic #99 Topspelers!
xminatorzondag 25 augustus 2013 @ 23:26
1Sagu


Welkom in het grote Fok! als speler topic. In dit topic transformeren we onszelf in een speler aangemaakt in het beroemde spel Football Manager.

Word jij de nieuwe Messi of CR7? Of blijf je het eeuwige talent?

SPOILER: Hoe het allemaal begon
[ afbeelding ] Op dinsdag 29 januari 2013 21:01 schreef TheFastOne het volgende:

Het was een gure Deense avond, Sejt was voelde zich niet lekker, maar wilde toch iets goeds doen voor de mensheid. Hij kwam op het lumineuze idee om het leven van zijn geliefde Fok!kers een impuls te geven. 20 Januari, 21:06:52 is dan ook een tijdstip wat het leven van velen drastisch heeft veranderd.

Bogdan Drazic was zijn eigen creatie. Vele aanvallers liggen nog huilend in hun bed. Garrus, Petr en scar waren ook al vlug aanwezig en waren ook voorbestemd de prachtige wegen van het FM-landschap te bewandelen.

Menig uurtje spendeerde Sejt op zijn zolderkamertje(zoals een echt Fok!ker betaamt) om zijn creatie te perfectioneren. De hulp van Djurres kwam als geroepen en zo ontstond het beruchte forum waar de vorderingen van een ieder werden gepost. Massacreur bleek niet bepaald een charmeur op het voetbalveld, terwijl Thad al blij was wanneer hij een plukje gras zag. Jeboi had aanvankelijk nog flink wat werk te doen in het krachthonk, maar nadat hij hier enigszins in geslaagd was bleek hij een ware vleugelflitser te zijn. Machientje werd een heuse voetbalreiziger, met als hoogtepunt misschien wel zijn transfer naar de Europese topclub FC Porto. Thad trainde nog steeds. Hij werd ongelooflijk sterk, maar speeltijd was nog niet in zicht.

Iedereen houdt zielsveel van de bal, maar er was één ding dat ze allemaal gemeen hadden:

1UwGa

De helden gaan echter over een aantal jaar al met pensioen, en een nieuwe generatie staat al klaar om hen te vervangen. Jeboi Lindgrinaldinaldinho, Rasmus Kjrgaard, Lee Min-Hyung en Sjaak de Sloper zijn al vanaf jongs af aan aan het trainen om professioneel voetballer te worden. Allemaal hebben ze 1 ding gemeen: Hun liefde voor Sejt O+
I8Sn9wo.png

In Football Manager wordt een aparte database aangemaakt met de aangemelde users als speler. Zodra alle spelers ingeladen zijn, gaat de host als werkloze manager op vakantie. Elk half jaar wordt een shortlist update gegeven van ons als spelers, met informatie over goals, assists, tackels en meer. Met andere woorden: Ben je op weg om die wereldster te worden?

In de FM Editor word je aangemaakt als speler met een aantal vooraf bepaalde eigenschappen. Denk aan de club die je zelf kan kiezen, een aantal eigenschappen (attributes) en andere details. Zie de rest van deze OP voor de regels en verdelingen.

cQ00VaG.png

Elk jaar wordt er een update gegeven van de eigenschappen van elke speler. Al deze screens kan je vinden op ons speciale Fok! als speler forum. Iedereen krijgt gelijke kansen in dit spel. Elke speler krijgt een vaste waarde in het begin en het potentieel kan je zelf kiezen door middel van scenarios.

Tussendoor mag je kleinere updates aanvragen, mits met mate. De spelleider moet het spel wel kunnen laten lopen en niet alleen screens posten.

Tijdens het inschrijven moet je 1 van de volgende scenario's en een bijbehorende club kiezen om mee te beginnen.

Scenario 1: Je bent net 15 jaar geworden met een CA op 80 en PA op 180. Je mag per categorie 40 punten besteden.
Scenario 2: Je bent net 15 jaar geworden met een CA op 80 en PA tussen 170 en 190 gegenereerd door een RNG*. Je mag per categorie 40 punten besteden.

* RNG = Random Number Generator

Dit is vergelijkbaar met de grotere talenten in Europa. Hoe je je als talent ontwikkelt, is echter volledig afhankelijk van je keuze aan het begin. Kom je aan spelen toe en ontwikkel je je het beste?

Een club kiezen staat grotendeels vrij, zolang de gekozen club in één van de gegeven competities uitkomt. Zie een overzicht verderop in de OP.

Bekijk de volgende lijst van Preferred Moves voor de vertaling Nederlands-Engels:

SPOILER
1VT0n
1VT1w
Zrg00uz.png

Inschrijving geschiedt helemaal via http://forcedinduction.nl/forumdisplay.php?fid=5 !! Lees de sticky posts daar aandachtig als je je wilt inschrijven.

Maak je inschrijving als geregistreerde user, als je je inschrijving wilt kunnen wijzigen. Een ongeregistreerde user kan zijn topic niet meer wijzigen!

7PkyHwL.png

Na ongeveer 15 seizoenen worden alle carrires bekeken. Wie heeft de hoogste waarde? Wie speelt bij een wereldclub en wie heeft er een hoofdprijs gewonnen? Wie van ons is een wereldster geworden? En bij sommige rondes, welk team heeft de meeste prijzen gepakt?

kU2MYB2.png

1. Ik speel nooit FM. Mag ik meedoen?
Jazeker. Iedereen is welkom. Vul de gegevens in met een reply en vraag eventueel als iets niet duidelijk is.

2. Ik heb de deadline gemist! Kan ik nog meedoen?
Helaas, de database wordt aangemaakt aan het begin van het spel. Je zult moeten wachten op de volgende keer dat iemand een game aanmaakt.

3. Moet ik mijn eigen naam invullen?
Nee. Voor mijn part speel je als Kees Koekenbakker. Als je jezelf maar kunt herkennen!

4. Waar staat PA en CA voor?
PA staat voor Potential Ability (wat je kan halen) en CA staat voor Current Ability (wat je nu bent).

5. Hoe werkt de PA (Potential Ability) in FM?
Deze site (http://games-footballmana(...)tential-ability.html) geeft een goede uitleg.

6. Waarom mag ik niet in andere competities starten?
We hebben een selectie gemaakt van begincompetities die gelijkwaardig zijn ter bescherming van jezelf. Iedereen zal nu redelijk snel een basisplaats kunnen afdwingen.

7. Waar meten we mee aan het einde?
Een voetballer kan niet op 1 eigenschap of resultaat beoordeelt worden, dus zullen we naar het totaalplaatje moeten kijken.

8. Deze OP is saai!
Als je een expert bent in Paint / Photoshop zie ik graag wat illustraties tegemoet! Daarnaast is alle feedback welkom.

9. Mijn speler heeft ineens mindere attributes! Hoe kan dit?
Ook al vult de host je opgegeven waardes voor attributes in, dan nog kan het zo zijn, dat Football Manager het wat aanpast. Dit naar aanleiding van je CA en/of PA. Dit is niet te voorkomen; het gebeurt echter voor iedereen en wordt daardoor niet als oneerlijk gezien.

UXrPUWO.png

Vorige rondes
Huidige spelers
Inschrijving (gesloten)
Beschikbare competities
Tips
xminatorzondag 25 augustus 2013 @ 23:30
De shortlist staat nu online!

Klik :)
Sejtzondag 25 augustus 2013 @ 23:31
16 Goals en 19 assists. _O_ :9~
xminatorzondag 25 augustus 2013 @ 23:32
Dat was het dan voor vandaag!

Save staat op het forum voor awards en voor de volgende host.
Sejtzondag 25 augustus 2013 @ 23:32
quote:
7s.gif Op zondag 25 augustus 2013 23:32 schreef xminator het volgende:
Dat was het dan voor vandaag!

Save staat op het forum voor awards en voor de volgende host.
Bedankt voor de updates. ^O^
PowerLoungenzondag 25 augustus 2013 @ 23:33
Ik ben blijkbaar nog maar 3,9 waard :')
Sejtzondag 25 augustus 2013 @ 23:34
quote:
9s.gif Op zondag 25 augustus 2013 23:33 schreef PowerLoungen het volgende:
Ik ben blijkbaar nog maar 3,9 waard :')
Je waarde daalt als een gek naarmate je contract afloopt. Dat is heel normaal.
DeHovenierzondag 25 augustus 2013 @ 23:37
quote:
10s.gif Op zondag 25 augustus 2013 22:46 schreef xminator het volgende:
Misschien heeft van Rhyp iets aan deze uitleg?

Je bent in een schoenenwinkel en staat aan de kassa. Voor jou staat nog 1 dame, een nette en sympatieke verschijning die zich bovendien goed met de kassierster blijkt te verstaan alsof ze op een of andere manier samen horen.

Plots bemerk je in het rek achter de kassierster een paar schoenen waar je direkt verliefd op wordt. Je hebt inderdaad al meer dan genoeg schoenen maar deze, die moet je hebben, die zijn gewoon voor jou geschapen, gemaakt om door jou en jou alleen gedragen te worden, zonder dit paar schoenen zal je nooit meer gelukkig kunnen zijn in het leven, je weet dat je gewoon niet meer zonder kan...

Maar dan bemerk je dat die dame voor jou aan de kassa met dezelfde verliefde blik naar die schoenen staart (die stomme koe!). Met een blik in jouw richting laat ze duidelijk verstaan dat dit paar schoenen nooit in jouw handen zal komen en dus ook nooit aan jouw voeten zal zitten (wat een achterbakse tik!).

Dan blijkt dat zij haar vent zijn kredietkaart niet vindt en zij begint driftig in haar handtas te zoeken naar cash (de rommelige trien). Op dat moment besef je zelf dat voorkruipen geen zin heeft want ook jij hebt onvoldoende geld bij. De verkoopster bekijk jullie rustig en wacht af.

Jouw vriendin, die in dezelfde winkel toevallig net ook schoenen aan het passen is, bemerkt plots jouw benarde situatie en ze reageert, zoals het trouwens een echte vriendin betaamt, iemand van wie men weet dat men er in noodgevallen kan op rekenen (wat een schatje!). Zij doet teken dat ze haar geldbeugel in jouw richting zal gooien zodat jij de inhalige valse vuile gemene trut voor jou toch nog de loef kan afsteken en vlug dat paar schoenen kan kopen.

Ze zal haar geldbeugel zo werpen dat die net over het hoofd van die bitch voor jou vliegt en tussen haar en de kassierster belandt. Jij wipt dan vlug voorbij dat lelijke monster, vangt de geldbeugel op om dan bliksemsnel die schoenen te kopen.

Maar : zolang jouw vriendin haar geldbeugel nog niet geworpen heeft, dat wil zeggen dat die nog niet in de lucht vliegt naar jou toe, mag jij je hoogstens op dezelfde hoogte van die geniepige kip bevinden en niet ervoor want anders... sta je buitenspel...

[ afbeelding ]
Leuk verhaaltje :D
dion_v_kzondag 25 augustus 2013 @ 23:41
Ben even afwezig geweest maar Bassie is toch echt een van de beste in deze game :D *O*
dion_v_kzondag 25 augustus 2013 @ 23:41
67 wedstrijden voor Nederland en 51 goals?! :o
Betekent dit dat ik topscorer aller tijden ben voor Oranje? :9~
DeHovenierzondag 25 augustus 2013 @ 23:41
Bayern weer kampioen _O_

Gok ik dan, want de muiscursor staat erop :')
4aLjI.jpg
Bowmaandag 26 augustus 2013 @ 07:25
Aboutno is wel dodelijk effectief, heeft maar 55 minuten nodig om te scoren :')
PBateman1978maandag 26 augustus 2013 @ 08:56
Sacre Bleu weer 31 goals en ook nog eens 1 op 1 bij Frankrijk met 19 goals in 19 caps.

Toch wel een aardig spitsje geworden.
Katthmaandag 26 augustus 2013 @ 09:30
Jolink speelt niet alles bij PSG, maar als hij speelt is hij wel belangrijk. Veel assists op Rausch :)
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 10:10
quote:
7s.gif Op zondag 25 augustus 2013 23:32 schreef xminator het volgende:
Dat was het dan voor vandaag!

Save staat op het forum voor awards en voor de volgende host.
Dat verhaal over Hubertus en buitenspel _O-
Verder dus de CL gewonnen als MotM *O* Gaat lekker :)
truedestinymaandag 26 augustus 2013 @ 11:09
Weer 8e ,nu is het wel leuk geweest bij Manchester.
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 13:31
Ik simuleer even verder tot 31 augustus, mocht er behoefte aan zijn :)
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 13:33
Heeft iemand trouwens een overzicht voor mij wanneer precies alle updates gegeven moeten worden? Dus shortlist en spelersupdate? Wat zijn de vaste data hiervoor?
Katthmaandag 26 augustus 2013 @ 13:42
2 september - spelersupdate (na sluiting transfermarkt)
31 dececmber - shortlist
31 mei - shortlist (voor reset alle competities)

Is allemaal niet zo precies hoor, maar dit zijn richtlijnen. Als je in de zomer te ver doorgaat kunnen competities al gereset zijn en is shortlist leeg.
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 13:46
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2013 13:42 schreef Katth het volgende:
2 september - spelersupdate (na sluiting transfermarkt)
31 dececmber - shortlist
31 mei - shortlist (voor reset alle competities)

Is allemaal niet zo precies hoor, maar dit zijn richtlijnen. Als je in de zomer te ver doorgaat kunnen competities al gereset zijn en is shortlist leeg.
Oke, bedankt. De shortlist is op 28 mei al gemaakt door xminator, dus ik zal in dit verloren uurtje even doorsimuleren tot eind augustus :)
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 13:48
Emerico ook bij de friendlies uitblinker

4bfRD.png
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 13:48
Award voor Urbanus: Beste vreemdeling in Mother Russia!

4bfTQ.png
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 13:51
Contractnieuws:

6M per jaar :o

4bfWi.png

Dat wil Urbanus ook wel..

4bfXj.png

Rausch blijft in Parijs

4bfYm.png

Meer dan 10M per jaar :o

4bg06.png
Katthmaandag 26 augustus 2013 @ 13:53
Goed bezig Rausch! Mogen wij nog vaak kampioen worden daar in Parijs :)
aleco99maandag 26 augustus 2013 @ 13:53
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2013 13:48 schreef PierreTT het volgende:
Emerico ook bij de friendlies uitblinker

[ afbeelding ]
hoppa! Eindelijk weer in het nieuws en aanvoerder van Spanje :D
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 13:53
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2013 13:53 schreef Katth het volgende:
Goed bezig Rausch! Mogen wij nog vaak kampioen worden daar in Parijs :)
De stokbroodvreters zijn blij met Rausch!

4bg2o.png
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 13:54
En hij is ook nog topscoorder :D

4bg3N.png
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 13:55
Culetto verslaat Pegasus maar net

4bg50.png
aleco99maandag 26 augustus 2013 @ 13:55
Ben wel 7 punten achteruit gegaan afgelopen seizoen :(
Mooi om te zien dat vele pas wat later hun belofte aan het inlossen zijn, zoals een papisko.
Ik ben weer benieuwd naar de verdere updates
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 13:56
Hubertus in de top 3 beste spelers van Europa :o

4bg6z.png
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 13:57
Dexter kan het FOK!-geweld van Bassie, Papisko, Atirador, en Zidalex niet aan

4bg7W.png
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 13:58
Culetto en Vibius gelijk tegen Yuriy

4bgaI.jpg
Katthmaandag 26 augustus 2013 @ 14:01
Doet Jolink nog mee bij het NL-elftal?
#ANONIEMmaandag 26 augustus 2013 @ 14:02
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2013 13:53 schreef PierreTT het volgende:

[..]

De stokbroodvreters zijn blij met Rausch!

[ afbeelding ]
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2013 13:54 schreef PierreTT het volgende:
En hij is ook nog topscoorder :D

[ afbeelding ]
Toen Rausch geblesseerd was werd ik gelijk de man van het seizoen, maar dat lijkt er nu niet in te zitten. _O-
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 14:04
Nieuws van twee Friendlies en het EK 2024!

SPOILER
4bgcv.jpg

4bgdx.jpg

4bgex.jpg

4bgfu.png

4bggY.png

4bghJ.png

4bgiQ.jpg

4bgjs.png
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 14:05
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2013 14:01 schreef Katth het volgende:
Doet Jolink nog mee bij het NL-elftal?
Ja, maar wel als bankzitter!

4bgm3.jpg
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 14:07
Wellicht nog een prijsje voor Bassie?

4bgox.png
Katthmaandag 26 augustus 2013 @ 14:07
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2013 14:05 schreef PierreTT het volgende:

[..]

Ja, maar wel als bankzitter!

[ afbeelding ]
Zou jij die Bas Sneijder eens met Jolink willen vergelijken?
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 14:08
Papisko geblesseerd :{

4bgpg.png

Dus hopelijk doet hij nog mee...

4bgqw.png
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 14:09
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2013 14:07 schreef Katth het volgende:

[..]

Zou jij die Bas Sneijder eens met Jolink willen vergelijken?
SPOILER
4bgs5.jpg
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 14:09
Vencedor ondertussen beste buitenlandse speler uit Portugal

4bgtr.jpg
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 14:10
Culetto naar Arsenal?

4bguV.png
Katthmaandag 26 augustus 2013 @ 14:11
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2013 14:09 schreef PierreTT het volgende:

[..]

SPOILER
:(
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 14:12
Bayern wil Mari Huana bemachtigen...

4bgvU.png

Maar Arsenal ook!

4bgxp.png
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 14:13
Bassie winnaar in Nederlands-Ierse veldslag

4bgyL.png
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 14:24
Huana naar Arsenal!

4bgSX.png
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 14:25
Maar er gebeurt nog meer!

Pegasus naar Juve!

4bgUy.png

Papisko naar PSG!

4bgVk.png
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 14:27
Goleador in goede vorm bij EK.

4bgYB.jpg

Evenals het complete FOK!-Holland-Squad

4bgZZ.png
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 14:29
Nederland gaat door en wint uiteindelijk het EK! *O*

4bh23.jpg
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 14:30
De finale-wedstrijd: Jolink en Siebele bleven op de bank.

4bh5q.png
Katthmaandag 26 augustus 2013 @ 14:32
Niet in de basis, maar toch deel van het team. Daar doe ik het voor :7
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 14:33
Contractnieuws:

SPOILER
4bh7l.png

4bh7I.png

Waar is Kees wel tevreden mee? :D

4bh8d.png

4bh8R.png

4bh9F.png

4bha7.png
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 14:33
Culetto wil wel naar Arsenal!

4bhbV.png
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 14:34
Captain Yuriy reporting!

4bhd0.png
PBateman1978maandag 26 augustus 2013 @ 14:34
Hoe is t met Sacre Bleu?
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 14:34
En captain Emerico reporting!

4bhe3.png
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 14:36
quote:
6s.gif Op maandag 26 augustus 2013 14:34 schreef PBateman1978 het volgende:
Hoe is t met Sacre Bleu?
Niet bizar veel gespeeld, je bent geen basisspeler bij Monaco...

4bhgT.png
PBateman1978maandag 26 augustus 2013 @ 14:37
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2013 14:36 schreef PierreTT het volgende:

[..]

Niet bizar veel gespeeld, je bent geen basisspeler bij Monaco...

[ afbeelding ]
WTF :')

Zomaar de topscorer op de bank zetten...

edit: dit zijn mijn internationale stats he. :)
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 14:37
quote:
13s.gif Op maandag 26 augustus 2013 14:37 schreef PBateman1978 het volgende:

[..]

WTF :')

Zomaar de topscorer op de bank zetten...
Wacht, deze is beter...

Edit: Deze bedoelde je toch?

4bhkl.jpg
PBateman1978maandag 26 augustus 2013 @ 14:38
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2013 14:37 schreef PierreTT het volgende:

[..]

Wacht, deze is beter...

[ afbeelding ]
Thanks!
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 14:39
Awards!

Goleador beste speler op het EK!

4bhnz.png

Gouden Schoen voor Vencedor!

4bhoA.png

En het Dream Team

4bhqS.jpg

4bhrS.jpg
aleco99maandag 26 augustus 2013 @ 14:41
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2013 14:34 schreef PierreTT het volgende:
En captain Emerico reporting!

[ afbeelding ]
*O*
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 14:42
Swiftfoot geblesseerd bij Nederland-23, oftewel de Olympische Spelen

4bhtx.png
#ANONIEMmaandag 26 augustus 2013 @ 14:43
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2013 14:39 schreef PierreTT het volgende:
Awards!

Goleador beste speler op het EK!

[ afbeelding ]

Gouden Schoen voor Vencedor!

[ afbeelding ]

En het Dream Team

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]
Is Nederland kampioen geworden?
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 14:43
Wat overigens een gemiste kans is voor Nederland...

4bhv5.png
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 14:44
quote:
14s.gif Op maandag 26 augustus 2013 14:43 schreef Typisch het volgende:

[..]

Is Nederland kampioen geworden?
Yep!

quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2013 14:30 schreef PierreTT het volgende:
De finale-wedstrijd: Jolink en Siebele bleven op de bank.

[ afbeelding ]
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2013 14:29 schreef PierreTT het volgende:
Nederland gaat door en wint uiteindelijk het EK! *O*

[ afbeelding ]
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 14:45
Monaco ook in de rij voor Culetto!

4bhyU.png
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 14:46
Rausch-nieuws...

4bhAW.png

4bhBt.png

Doet het goed bij PSG! Waar Papisko overigens net zijn debuut heeft gemaakt en meteen een cup mee naar huis heeft genomen :D

4bhCx.png
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 14:48
Zo, nog even een tijdje doorsimuleren en dan geef ik de laatste updates van mijn kant :)
Katthmaandag 26 augustus 2013 @ 14:49
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2013 14:46 schreef PierreTT het volgende:
Rausch-nieuws...

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

Doet het goed bij PSG! Waar Papisko overigens net zijn debuut heeft gemaakt en meteen een cup mee naar huis heeft genomen :D

[ afbeelding ]
Heb je nog een screen van de wedstrijd?
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 14:50
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2013 14:49 schreef Katth het volgende:

[..]

Heb je nog een screen van de wedstrijd?
Ach, natuurlijk. Hij simuleert even, dan post ik de screen van de wedstrijd :)
DeHoveniermaandag 26 augustus 2013 @ 14:53
Niet alle screens doen het :?
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 14:55
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2013 14:53 schreef DeHovenier het volgende:
Niet alle screens doen het :?
Bij mij wel, maar die zullen wel in de cache staan.. waarschijnlijk heeft Puush dan weer kuren :{
Katthmaandag 26 augustus 2013 @ 14:56
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2013 14:55 schreef PierreTT het volgende:

[..]

Bij mij wel, maar die zullen wel in de cache staan.. waarschijnlijk heeft Puush dan weer kuren :{
Heb hier ook geen problemen.
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 14:58
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2013 14:49 schreef Katth het volgende:

[..]

Heb je nog een screen van de wedstrijd?
4bhTd.jpg

Jolink op de bank :) Sacre Bleu trouwens wel in de basis bij Monaco!
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 15:00
Culetto ziet Monaco ook wel zitten, of gaat het toch Arsenal worden?

4bhVa.png

In ieder geval is Culetto wel weer opgeroepen voor het Italiaanse elftal.

4bhWl.png
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 15:00
Helaas geldt dit niet voor Howie :{

4bhXY.png
Katthmaandag 26 augustus 2013 @ 15:01
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2013 14:58 schreef PierreTT het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Jolink op de bank :) Sacre Bleu trouwens wel in de basis bij Monaco!
Gvd die vuile Fischer...
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 15:01
Mari laat zich zien voor Colombia!

4bhZR.png
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 15:02
FOK!kers weer goed bezig bij Tottenham :)

4bi25.png
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 15:03
Pegasus debuteert bij Juventus, helaas geen beker

4bi3M.png
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 15:04
Onder de radar even 39 miljoen geboden voor Culetto :o

4bi5k.png

En direct getekend :D

4bi65.png

Dag Monaco en Arsenal :W
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 15:05
Yuriy en Dexter gaan gewoon door waar ze gebleven waren

4bi8d.jpg
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 15:06
Peter laat zich direct zien bij Bayern!

4bi9w.jpg
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 15:07
Vencedor doet het ook direct prima met zijn gouden schoen!

4bib2.png
PBateman1978maandag 26 augustus 2013 @ 15:07
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2013 14:58 schreef PierreTT het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Jolink op de bank :) Sacre Bleu trouwens wel in de basis bij Monaco!
En captain, en 2 goals... :D
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 15:08
"Alsof we tegen FC Bal Op Het Dak '79 speelden", aldus Jambers

4bidO.png
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 15:09
Culetto debuteert, nog niet optimaal..

4bihq.jpg
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 15:10
Yuriy niet onder de indruk van Shamrock Rovers

4biis.jpg
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 15:11
Zo, dit waren mijn laatste updates, ik ga er zo weer vandoor :) :W

Ik zal het bestand nu uploaden, we zitten nu op 31 augustus.
truedestinymaandag 26 augustus 2013 @ 16:04
In ieder geval weg bij het falende Manchester ^O^
PowerLoungenmaandag 26 augustus 2013 @ 16:14
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2013 16:04 schreef truedestiny het volgende:
In ieder geval weg bij het falende Manchester ^O^
truedestinymaandag 26 augustus 2013 @ 16:14
quote:
9s.gif Op maandag 26 augustus 2013 16:14 schreef PowerLoungen het volgende:

[..]

Pegasus is ook al weg gekocht!
PowerLoungenmaandag 26 augustus 2013 @ 16:15
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2013 16:14 schreef truedestiny het volgende:

[..]

Pegasus is ook al weg gekocht!
nee transfervrij naar mijn weten :P
truedestinymaandag 26 augustus 2013 @ 16:15
quote:
9s.gif Op maandag 26 augustus 2013 16:15 schreef PowerLoungen het volgende:

[..]

nee transfervrij naar mijn weten :P
iig weg bij Manchester... Geen eens Europees voetbal daar :P
IkeDubaku99maandag 26 augustus 2013 @ 16:31
quote:
10s.gif Op maandag 26 augustus 2013 15:08 schreef PierreTT het volgende:
"Alsof we tegen FC Bal Op Het Dak '79 speelden", aldus Jambers

[ afbeelding ]
De tweede keer dat Paul Jambers een 10 haalt. _O_
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 16:35
quote:
9s.gif Op maandag 26 augustus 2013 16:15 schreef PowerLoungen het volgende:

[..]

nee transfervrij naar mijn weten :P
:Y

4bgUy.png
Happelmaandag 26 augustus 2013 @ 16:47
Vibius nog iets nuttigs aan doen? Zat die bij de Italiaanse selectie voor het EK?
SiebeJmaandag 26 augustus 2013 @ 17:42
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2013 14:39 schreef PierreTT het volgende:
Awards!

Goleador beste speler op het EK!

[ afbeelding ]

Gouden Schoen voor Vencedor!

[ afbeelding ]

En het Dream Team

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]
Beste speler, en dat terwijl Spanje niet eens kampioen geworden is _O_
Zenit-maandag 26 augustus 2013 @ 21:40
Mijn volgende speler heet Balotetti _O_
PierreTTmaandag 26 augustus 2013 @ 21:43
Geeft er vanavond iemand updates? :)
SiebeJmaandag 26 augustus 2013 @ 21:44
Ik niet
xminatormaandag 26 augustus 2013 @ 21:59
Me neither, heb een beetje hoofdpijn.
DeHoveniermaandag 26 augustus 2013 @ 22:44
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2013 15:06 schreef PierreTT het volgende:
Peter laat zich direct zien bij Bayern!

[ afbeelding ]
_O_
DeHoveniermaandag 26 augustus 2013 @ 22:50
---

[ Bericht 100% gewijzigd door DeHovenier op 26-08-2013 23:34:38 ]
DeHoveniermaandag 26 augustus 2013 @ 23:02
----

[ Bericht 99% gewijzigd door DeHovenier op 26-08-2013 23:34:44 ]
Sejtmaandag 26 augustus 2013 @ 23:26
Vertraagde Fok! awards voor seizoen 2023/2024: http://forcedinduction.nl/showthread.php?tid=399&pid=4343#pid4343
Hobbel_Robdinsdag 27 augustus 2013 @ 17:59
Ik heb het de laatste tijd rete druk gehad. Nu alles eindelijk bijgelezen en wat blijkt.... Ik speel nauwelijks. Gelukkig nu terug naar Arsenal, want bij AS Roma kwam ik er niet aan te pas. Hopelijk bij Arsenal wel! Daar in ieder geval geen last van Vencedor en Adriaanse.

Ik zit volgens de awards overigens nog steeds in Schotland te voetballen. Dat klopt neem ik aan niet?:P
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 18:01
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2013 17:59 schreef Hobbel_Rob het volgende:
Ik heb het de laatste tijd rete druk gehad. Nu alles eindelijk bijgelezen en wat blijkt.... Ik speel nauwelijks. Gelukkig nu terug naar Arsenal, want bij AS Roma kwam ik er niet aan te pas. Hopelijk bij Arsenal wel! Daar in ieder geval geen last van Vencedor en Adriaanse.

Ik zit volgens de awards overigens nog steeds in Schotland te voetballen. Dat klopt neem ik aan niet?:P
Dat klopt inderdaad niet, zal nog eens checken, want Heinsgebot in Duitse 3e divisie lijkt me ook niet correct.

Edit: is aangepast.
Hobbel_Robdinsdag 27 augustus 2013 @ 18:04
quote:
14s.gif Op dinsdag 27 augustus 2013 18:01 schreef Sejt het volgende:

[..]

Dat klopt inderdaad niet, zal nog eens checken, want Heinsgebot in Duitse 3e divisie lijkt me ook niet correct.
Achja, een kleinigheidje. Het is al geweldig dat jullie zoveel tijd en moeite hierin steken!
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 18:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2013 18:04 schreef Hobbel_Rob het volgende:

[..]

Achja, een kleinigheidje. Het is al geweldig dat jullie zoveel tijd en moeite hierin steken!
^O^
Awards nemen ongeveer 10 minuten per seizoen in beslag door een leuk Excel bestand met macro's en alles. ;)
Hosten is een stuk makkelijker geworden doordat we het afwisselen.
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 18:18
Bassie heeft wat in te halen.

4ceGa.png

En hoe...!

4ceGS.jpg
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 18:19
Culetto scoort voor andere titelkandidaat in Serie A.

4ceHX.jpg
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 18:19
Niss bedient Neymar & co.

4ceIR.png
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 18:20
Holland bezorgt Spurs eigenhandig overwinning.

4ceKs.jpg
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 18:33
Spelersupdates per 2 september 2024: http://forcedinduction.nl/forumdisplay.php?fid=3
truedestinydinsdag 27 augustus 2013 @ 18:54
+3 _O_
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 18:56
Peter R. met een speciale reden in Oranje? Wie is de verdachte?

4cg9i.png
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 18:56
Vibius vond het te lang duren en besloot er zelf voor te gaan.

4cgc7.jpg
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 18:57
Zwalkende Dirk.

4cgdb.png
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 18:57
Hubertus snoept punten van Oranje.

4cger.jpg
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 18:58
Vencedor legt er even 4 in voor Portugal.

4cgfg.png
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 18:58
Pegasus heeft het naar zijn zin in Turijn.

4cggv.jpg
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 18:59
Aboutno krijgt geen kans.

4cghy.png
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 18:59
Urbanus in goede vorm in Rusland.

4cgiD.jpg
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 19:00
PSG, mede mogelijk gemaakt door Fok!

4cgjJ.jpg
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 19:00
Fok! trekt deel van sponsoring tijdelijk terug.

4cgkM.png
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 19:00
Meer sponsoring in Italië.

4cglz.jpg
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 19:01
Huana zou de spliffies ook even opzij kunnen leggen.

4cgmo.png
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 19:01
Goleador speelt voor 2, maar kan de winnende niet vinden.

4cgnP.jpg
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 19:02
Die clubs zijn nergens zonder ons.

4cgpg.jpg
DeHovenierdinsdag 27 augustus 2013 @ 19:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2013 18:56 schreef Sejt het volgende:
Peter R. met een speciale reden in Oranje? Wie is de verdachte?

[ afbeelding ]
Werd tijd _O_
Zenit-dinsdag 27 augustus 2013 @ 19:09
Mag ik een screentje met de clubgeschiedenis van Bayrovskiy? :)
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 19:09
Yuriy vindt makkelijk gaten in Turkse defensie.

4cgHG.jpg
Zenit-dinsdag 27 augustus 2013 @ 19:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2013 19:09 schreef Sejt het volgende:
Yuriy vindt makkelijk gaten in Turkse defensie.

[ afbeelding ]
10 _O_
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 19:09
quote:
14s.gif Op dinsdag 27 augustus 2013 19:09 schreef Zenit- het volgende:
Mag ik een screentje met de cubgeschiedenis van Bayrovskiy? :)
SPOILER
4cgIT.jpg
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 19:10
Zidalex en Fierro belangrijk voor Blues.

4cgKW.jpg
Zenit-dinsdag 27 augustus 2013 @ 19:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2013 19:09 schreef Sejt het volgende:

[..]

SPOILER
Wat een goalgetter is 'ie toch. _O_ Is Tottenham ook mooi trouw. :)
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 19:13
Kees kan goed mikken.

4cgSl.jpg
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 19:14
Meer interlands:

SPOILER
4cgTM.png
4cgUq.png
4cgUU.png
4cgVa.png
4cgVr.png
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 19:15
Culetto krijgt staande ovatie.

4cgX4.png
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 19:16
Zidalex krijgt complimenten van één van 's werelds grootste voetballers.

4cgYM.png
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 19:16
Peter R. is niet zelfzuchtig.

4ch0t.jpg
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 19:17
Scoort er weleens iemand anders daar in Rome?

4ch1s.jpg
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 19:26
Blue kon als enige op tegen middenveld van Chelsea.

4choU.jpg
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 19:26
Yuriy door het dolle heen met late winnende.

4chqk.jpg
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 19:27
Heinsgebot houdt Reds staande in Portugal.

4chrz.jpg
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 19:27
Urbanus wint 'm weer na 3 jaar.

4chtj.png
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 19:28
Meer interland voetbal.

SPOILER
4chue.jpg
4chv8.jpg
4chvH.jpg
4chw6.jpg
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 19:29
Pijnlijke nederlaag Spurs.

4chwV.jpg
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 19:29
Rausch ramt ze erin.

4chy5.jpg
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 19:30
Pegasus goud waard voor Juve.

4chyW.jpg
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 19:30
Oost beukt alle Schotten van goal weg in Glasgow.

4chzY.jpg
Katthdinsdag 27 augustus 2013 @ 19:31
Wordt tijd dat ik wegga bij PSG. Kom niet meer aan de bak :(
IkeDubaku99dinsdag 27 augustus 2013 @ 19:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2013 19:30 schreef Sejt het volgende:
Oost beukt alle Schotten van goal weg in Glasgow.

[ afbeelding ]
Oost en Jambers. _O_
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 19:49
Zoekplaatje.

4cinU.jpg

SPOILER
4cin3.jpg
4cinz.jpg
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 19:49
Stevige pot in Parijs.

4ciq6.jpg
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 19:50
Indrukwekkend!

4cirA.png
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 19:51
En wie moet het weer doen...?

4citV.jpg
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 19:52
Bony...?!

4ciw5.png
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 19:52
Bijverdienste.

4cixP.png
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 19:53
Culetto heeft lak aan rode kaart teamgenoot.

4ciyZ.jpg
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 19:54
Real Madrid wereldkampioen!

4ciC6.jpg
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 19:54
Jambers beloond voor goede prestaties.

4ciCT.png
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 19:55
Basisplaats voor Vodka op de tocht.

4ciEP.png
Zenit-dinsdag 27 augustus 2013 @ 19:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2013 19:49 schreef Sejt het volgende:
Zoekplaatje.

[ afbeelding ]

SPOILER
Bayrovskiyyyyyy! :D
SiebeJdinsdag 27 augustus 2013 @ 19:56
quote:
14s.gif Op dinsdag 27 augustus 2013 19:56 schreef Zenit- het volgende:

[..]

Bayrovskiyyyyyy! :D
:')

Nee man.. Goleador!! *O*
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 19:56
Fok! shortlist 31 december 2024: http://forcedinduction.nl/showthread.php?tid=370&pid=4373#pid4373
SiebeJdinsdag 27 augustus 2013 @ 19:58
quote:
Gaat het zo slecht met Atletico in de competitie? Ik zie namelijk 'Unhappy' staan en ook op de TL..
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 20:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2013 19:58 schreef SiebeJ het volgende:

[..]

Gaat het zo slecht met Atletico in de competitie? Ik zie namelijk 'Unhappy' staan en ook op de TL..
Hij is al aan het simuleren tot 2 februari, dus wie weet heb ik zometeen een transfer te melden. ;)
xminatordinsdag 27 augustus 2013 @ 20:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2013 19:50 schreef Sejt het volgende:
Indrukwekkend!

[ afbeelding ]
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2013 19:16 schreef Sejt het volgende:
Zidalex krijgt complimenten van één van 's werelds grootste voetballers.

[ afbeelding ]
Bohoho, samen met Jan-Peter Cafu is Zidalex toch wel de beste speler die ik heb gecreëerd.
xminatordinsdag 27 augustus 2013 @ 20:07
Maar ondanks goed spel is Zidalex geen keyplayer meer :? :o
PierreTTdinsdag 27 augustus 2013 @ 20:21
quote:
10s.gif Op dinsdag 27 augustus 2013 19:46 schreef IkeDubaku99 het volgende:

[..]

Oost en Jambers. _O_
En Hubertus :@ *O*
PierreTTdinsdag 27 augustus 2013 @ 20:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2013 19:51 schreef Sejt het volgende:
En wie moet het weer doen...?

[ afbeelding ]
:D _O_
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 20:26
Transfers!!

4ck1M.png
SPOILER
4ck2Q.png
4ck3N.jpg
SPOILER
4ck48.png
4ck4V.jpg
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 20:29
Prijzenregen!

4ck87.png

SPOILER
4ck8J.jpg
4ck9k.jpg
4cka2.png
4ckaC.png
4ckb6.jpg
4ckbG.jpg
4ckch.jpg
4ckcQ.jpg
4ckd8.jpg
4ckdF.jpg
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 20:30
Contractnieuws.

SPOILER
4ckge.png
4ckha.png
4ckhE.png
SiebeJdinsdag 27 augustus 2013 @ 20:31
quote:
4s.gif Op dinsdag 27 augustus 2013 20:26 schreef Sejt het volgende:
[ afbeelding ]
SPOILER
:') _O-
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 20:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2013 20:31 schreef SiebeJ het volgende:

[..]

:') _O-
Zoiets had ik ook. :D :'(
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 20:31
Huana knalt erop los.

4ckkV.jpg
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 20:32
Heinsgebot, de perfecte verdediger?

4ckmG.jpg
DeHovenierdinsdag 27 augustus 2013 @ 20:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2013 19:52 schreef Sejt het volgende:
Bijverdienste.

[ afbeelding ]
Kleingeld.
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 20:32
Olé!

4cknJ.png
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 20:33
Bassie gestruikeld over jongleer ballen.

4ckoG.png
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 20:33
Meer kleingeld.

4ckqm.png
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 20:33
Eerst Dexter...

4cksx.jpg

Dan Yuriy...

4ckrm.jpg
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 20:34
Heerlijk, jezelf uitleven op hoofdklasser.

4cktt.jpg
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 20:35
CR7 houdt van rijp tot belegen kaas.

4ckv0.png
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 20:35
Et ken nè...

4ckwi.jpg
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 20:35
Inspiratie in de vorm van Blue.

4ckwZ.png
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 20:36
Niss op de hielen van Goleador. >:)

4ckyv.jpg
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 20:37
Zo, ik ben even Arsenal kijken terwijl het spel simuleert tot 1 juni 2025.
Bowdinsdag 27 augustus 2013 @ 20:39
Weer terug bij Sporting :D
truedestinydinsdag 27 augustus 2013 @ 20:40
Culetto in de vorm van zijn leven maar geen basis bij Italië
SiebeJdinsdag 27 augustus 2013 @ 20:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2013 20:36 schreef Sejt het volgende:
Niss op de hielen van Goleador. >:)

[ afbeelding ]
Kom bij Atletico dan. Of maak een plekkie vrij bij Barça :P
IkeDubaku99dinsdag 27 augustus 2013 @ 21:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2013 20:21 schreef PierreTT het volgende:

[..]

En Hubertus :@ *O*
Sorry man, dat ik je vergat. :X
DeHovenierdinsdag 27 augustus 2013 @ 21:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2013 20:35 schreef Sejt het volgende:
Et ken nè...

[ afbeelding ]
_O_
DeHovenierdinsdag 27 augustus 2013 @ 21:38
quote:
14s.gif Op dinsdag 27 augustus 2013 20:37 schreef Sejt het volgende:
Zo, ik ben even Arsenal kijken terwijl het spel simuleert tot 1 juni 2025.
Arsenal speelt?
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 21:39
Interlands.

SPOILER
4cnCM.jpg
4cnE4.png
4cnGz.jpg
4cnHN.jpg
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 21:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2013 21:38 schreef DeHovenier het volgende:

[..]

Arsenal speelt?
Ja, return thuis tegen Fenerbache.
Bowdinsdag 27 augustus 2013 @ 21:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2013 21:38 schreef DeHovenier het volgende:

[..]

Arsenal speelt?
Arsenal-Fener, CL voorronde
IkeDubaku99dinsdag 27 augustus 2013 @ 21:39
Aanvoerder bij Belgie. _O_
DeHovenierdinsdag 27 augustus 2013 @ 21:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2013 21:39 schreef Sejt het volgende:

[..]

Ja, return thuis tegen Fenerbache.
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2013 21:39 schreef Bow het volgende:

[..]

Arsenal-Fener, CL voorronde
Ah, dan zet ik de tv ff aan :P ^O^
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 21:43
Even vlot wat hoogtepunten:

SPOILER
4cnKD.png
4cnM9.png
4cnN7.jpg
4cnP5.jpg
4cnQ2.jpg
4cnS0.png
4cnSO.png
4cnTS.png
4cnV6.jpg
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 21:44
Interlands.

SPOILER
4cnWN.jpg
4cnXq.jpg
4cnY5.jpg
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 21:44
Later meer. ;)
DeHovenierdinsdag 27 augustus 2013 @ 21:47
Door dat kutAarsenal heb ik de kwartfinale EL verloren :( :r
Drizzt_DoUrdendinsdag 27 augustus 2013 @ 22:00
Komt toch de vraag weer bij me naar boven: waarom zijn onze Duitsers niet opgeroepen voor Die Mannschaft, en was dat in eerdere rondes ook het geval met andermans spelers?
Happeldinsdag 27 augustus 2013 @ 22:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2013 22:00 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Komt toch de vraag weer bij me naar boven: waarom zijn onze Duitsers niet opgeroepen voor Die Mannschaft, en was dat in eerdere rondes ook het geval met andermans spelers?
Die Mannschaft is toch fake?
Drizzt_DoUrdendinsdag 27 augustus 2013 @ 22:05
quote:
14s.gif Op dinsdag 27 augustus 2013 22:02 schreef Happel het volgende:

[..]

Die Mannschaft is toch fake?
Mja, weet ik. Vroeg me af of dat fake.lnc-bestand vroegah wel/ook is weggehaald voordat we gingen spelen ;)
#ANONIEMdinsdag 27 augustus 2013 @ 22:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2013 22:05 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:

[..]

Mja, weet ik. Vroeg me af of dat fake.lnc-bestand vroegah wel/ook is weggehaald voordat we gingen spelen ;)
Zijn ze blijkbaar vergeten. Volgende keer als je een Duitse speler maakt even aangeven.
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 22:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2013 22:05 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:

[..]

Mja, weet ik. Vroeg me af of dat fake.lnc-bestand vroegah wel/ook is weggehaald voordat we gingen spelen ;)
Toen ik de database aanmaakte, heb ik het fake bestand uitgezet.
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 22:33
Zidalex maakt zijn titel waar.

4cqY4.png
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 22:34
Adriaanse wordt aangepakt en ligt er 3 weken uit.

4cqZS.jpg
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 22:35
Niss en Oost missen halve finale CL.

4cswe.png
4csxm.png

[ Bericht 2% gewijzigd door Sejt op 27-08-2013 22:54:34 ]
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 22:35
Puush ligt eruit?
aleco99dinsdag 27 augustus 2013 @ 22:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2013 22:35 schreef Sejt het volgende:
Puush ligt eruit?
jup
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 22:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2013 22:36 schreef aleco99 het volgende:

[..]

jup
Matig. Dan komt de rest later of morgen maar. :{
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 22:55
Culetto klaar voor basisplaats Italië?

4csBH.jpg
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 22:56
Hattrick Atirador in halve finale Franse beker.

4csDM.jpg
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 22:59
Meer prijzen.

SPOILER
4csG5.png
4csHS.jpg
4csIK.png
4csJi.jpg
4csJZ.png
4csKM.png
4csMx.jpg
4csNt.jpg
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 23:00
Contractnieuws:

SPOILER
4csPs.png
4csPO.png
4csQE.png
xminatordinsdag 27 augustus 2013 @ 23:00
quote:
4s.gif Op dinsdag 27 augustus 2013 20:29 schreef Sejt het volgende:
Prijzenregen!

[ afbeelding ]

Wat een baas is het dan ook _O_
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 23:00
Emerico met mooi record.

4csSp.png
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 23:01
Papisko doet bijna hetzelfde.

4csU4.png
aleco99dinsdag 27 augustus 2013 @ 23:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2013 23:00 schreef Sejt het volgende:
Emerico met mooi record.

[ afbeelding ]
toch nog een beetje in het nieuws :)
aleco99dinsdag 27 augustus 2013 @ 23:05
Ik heb het idee dat mijn speler al bizar vroeg bezig is met afbouwen, nu al 2 seizoenen op rij negatief.
Ik las online dat het mogelijk is dat als je een jonge speler te veel speeltijd geeft zijn CA wel snel groeit maar ook sneller daalt, de zogeheten burnout.;...
Was wel leuk dat ik op het begin al snel een basisplek kreeg enzo maar jammer dat ik nu redelijk voorbijgestreefd ben :P
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 23:07
Eindstanden competities seizoen 2024/2025: http://forcedinduction.nl/forumdisplay.php?fid=4
Drizzt_DoUrdendinsdag 27 augustus 2013 @ 23:08
Die Ligue 1 is ook geen hol aan, we winnen elke keer :D
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 23:09
Fok! shortlist voor seizoen 2024/2025: http://forcedinduction.nl/showthread.php?tid=370&pid=4381#pid4381
Happeldinsdag 27 augustus 2013 @ 23:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2013 23:00 schreef Sejt het volgende:
Contractnieuws:

SPOILER
Ik snap wel waarom hij zeikt als Vencedor 240K krijgt en Vibius maar 135K. Vibius is veel belangrijker als spelmaker. :{w

Heb je trouwens een overzicht van zijn spelershistorie?
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 23:16
Fok! awards voor seizoen 2024/2025: http://forcedinduction.nl/showthread.php?tid=399&pid=4382#pid4382
Sejtdinsdag 27 augustus 2013 @ 23:16
quote:
14s.gif Op dinsdag 27 augustus 2013 23:11 schreef Happel het volgende:

[..]

Ik snap wel waarom hij zeikt als Vencedor 240K krijgt en Vibius maar 135K. Vibius is veel belangrijker als spelmaker. :{w

Heb je trouwens een overzicht van zijn spelershistorie?
SPOILER
4ctJw.jpg
IkeDubaku99dinsdag 27 augustus 2013 @ 23:22
Kampioen met Real Madrid. _O_
truedestinydinsdag 27 augustus 2013 @ 23:44
31x het net gevonden, een salaris van 225.000 in de week. :) En Roma wint op 1 punt het kampioenschap. :{
xminatorwoensdag 28 augustus 2013 @ 00:14
Bedankt voor de updates .
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 08:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2013 23:22 schreef IkeDubaku99 het volgende:
Kampioen met Real Madrid. _O_
*O*

Zelfs Ronaldo vindt Hubertus tof, dan kan er weinig verkeerd gaan :D
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 14:02
Ik zal zo weer even doorsimuleren, ben het bestand aan het downloaden :)
aleco99woensdag 28 augustus 2013 @ 14:05
quote:
0s.gif Op woensdag 28 augustus 2013 14:02 schreef PierreTT het volgende:
Ik zal zo weer even doorsimuleren, ben het bestand aan het downloaden :)
^O^
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 14:17
Minder hard koppen is misschien geen slecht idee...

4cY8T.png

4cY9L.png
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 14:18
Zidalex beste speler in Europa :o *O*

4cYoG.png
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 14:23
WK-kwalificatie

SPOILER
4cYry.png

4cYsf.png

4cYsU.jpg

4cYtw.png

4cYub.png

4cYuC.jpg

4cYvn.png

4cYx2.png

4cYxE.png
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 14:23
Vodka drinkt liever in Portugal..

4cYyO.png
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 14:24
Siebele is er toch bij!

4cYzV.png
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 14:24
Puush is down...

Edit: En weer up!
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 14:26
Culetto en Vencedor zilveren en bronzen schoenen!

4cYEE.jpg
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 14:27
Winnen van Moldavie, mocht ook wel lukken...

4cYGs.png
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 14:27
En weer down...
Even roken, hopelijk zo weer up...
truedestinywoensdag 28 augustus 2013 @ 14:33
Als die het doet mag ik dan een screentje van de Italiaanse selectie?
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 14:34
quote:
7s.gif Op woensdag 28 augustus 2013 14:33 schreef truedestiny het volgende:
Als die het doet mag ik dan een screentje van de Italiaanse selectie?
Werkt weer volgens mij!

SPOILER
4cYTe.jpg
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 14:35
Fulham aan de Stoli?

4cYUX.png
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 14:36
Alles voor Bassie?

4cYWy.png
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 14:36
Vodka naar Fulham!

4cYXo.png
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 14:37
En alweer een award voor Vencedor

4cYYc.jpg
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 14:37
Dat is een hoop kaas!

4cYZc.png
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 14:38
Yuriy heeft het goed gedaan tijdens de kwalificaties

4cZ1k.png
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 14:39
Back to the UK!

4cZ29.png
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 14:52
Atirador naar Inter!

4cZof.png
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 14:54
Contractnieuws:

SPOILER
4cZqe.png

4cZqC.png

4cZr2.png

4cZrn.png

4cZrS.png

4cZsn.png

4cZsZ.png
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 14:56
Omelette du fromage et peut-être joueur de l'équipe nationale!

4cZuc.png
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 15:03
Holland mag mee

4cZKj.png

En Culetto ook

4cZLr.png
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 15:05
Rausch opgenomen in de selectie!

4cZNC.png
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 15:06
Bayrovskiy naar Italie?

4cZPH.png
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 15:07
Wie anders...

4cZQB.jpg
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 15:07
Howie eindelijk op weg naar de top?

4cZRK.png
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 15:08
Slechts een nieuw huis per week _O-

4cZSL.png
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 15:08
Apart topic maar aanmaken voor Rausch?

4cZTZ.png
IkeDubaku99woensdag 28 augustus 2013 @ 15:09
quote:
0s.gif Op woensdag 28 augustus 2013 15:08 schreef PierreTT het volgende:
Slechts een nieuw huis per week _O-

[ afbeelding ]
Ze betalen daar wel erg goed. _O-
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 15:09
Ook nog wat nieuws van de club van de Nigeriaan, de Belg en de Oostenrijker

4cZVE.png
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 15:10
Zidalex goed bezig, maar Holland wint

4cZX8.png
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 15:12
Bayrovskiy gaat spelen met/bij de Oude Dame!

4cZYs.png

4cZZX.png
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 15:12
En het debuut van Yuriy is prima!

4d017.jpg
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 15:13
Onze Franse Duitser gooit er maar weer eens een hattrick tegenaan...

4d02e.png
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 15:14
Debuut van Atirador bij Inter!

4d040.jpg
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 15:14
Terug van de caravanvakantie, Bassie kan er weer tegenaan!

4d056.png
truedestinywoensdag 28 augustus 2013 @ 15:14
quote:
0s.gif Op woensdag 28 augustus 2013 15:14 schreef PierreTT het volgende:
Debuut van Atirador bij Inter!

[ afbeelding ]
Welkom
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 15:15
Nog steeds niet bij het nationale elftal...

4d06J.png
IkeDubaku99woensdag 28 augustus 2013 @ 15:16
quote:
11s.gif Op woensdag 28 augustus 2013 15:15 schreef PierreTT het volgende:
Nog steeds niet bij het nationale elftal...

[ afbeelding ]
Dat krijg je met zo'n naam. _O-
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 15:19
Hij is nu op twee september, ik ga zo de spelersupdates uploaden op forcedinduction :)
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 15:21
quote:
0s.gif Op woensdag 28 augustus 2013 15:16 schreef IkeDubaku99 het volgende:

[..]

Dat krijg je met zo'n naam. _O-
:D

Kijk ons shinen bij Real _O_
xminatorwoensdag 28 augustus 2013 @ 15:30
quote:
0s.gif Op woensdag 28 augustus 2013 14:18 schreef PierreTT het volgende:
Zidalex beste speler in Europa :o *O*

[ afbeelding ]
*O*

Volgens mij heeft zidalex niet de hoogste PA, maar dat zal op het einde bekend worden.
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 15:33
Kan iemand even checken of ForcedInduction down is? Ik kan de pagina niet meer openen :{
PowerLoungenwoensdag 28 augustus 2013 @ 15:49
quote:
0s.gif Op woensdag 28 augustus 2013 15:33 schreef PierreTT het volgende:
Kan iemand even checken of ForcedInduction down is? Ik kan de pagina niet meer openen :{
Bij mij werkt het
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 15:58
quote:
9s.gif Op woensdag 28 augustus 2013 15:49 schreef PowerLoungen het volgende:

[..]

Bij mij werkt het
Bij mij ook weer :)

Spelersupdates van 2 september 2025 staan online!
http://forcedinduction.nl/forumdisplay.php?fid=3
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 16:11
Gelijkspel, maar toch goed werk van Papisko

4d1Tb.png
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 16:13
Pegasus even uitgerend

4d1UK.png

4d1VO.png
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 16:15
Atirador en Culetto winnen van Pegasus en Bayrovskiy

(Volgens mij is Pegasus geblesseerd geraakt in deze wedstrijd...)

4d1Y0.png
PowerLoungenwoensdag 28 augustus 2013 @ 16:15
quote:
0s.gif Op woensdag 28 augustus 2013 16:15 schreef PierreTT het volgende:
Atirador en Culetto winnen van Pegasus en Bayrovskiy

(Volgens mij is Pegasus geblesseerd geraakt in deze wedstrijd...)

[ afbeelding ]
Begin van het einde voor mijn speler vrees ik
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 16:16
Gelijkspel voor Goleador

4d20J.png
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 16:17
Urbanus laat weer eens van zich horen

4d24a.png
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 16:18
Rausch-nieuws

4d25M.png

4d26t.png
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 16:22
Meer kwalificatienieuws

SPOILER
4d28T.png

4d29J.png

4d2ay.png

4d2bC.png

4d2cS.jpg
Met goal van Sacre Bleu!

4d2dW.png

4d2eF.png

4d2g5.png
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 16:23
Merde!

4d2hN.png

4d2in.png
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 16:23
Schouderduw pakt niet goed uit voor Rein

4d2jA.png
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 16:24
Smoke weed every day!

4d2l8.png
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 16:24
Bayrovskiy gaat lekker

4d2lV.png
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 16:25
Zinedine en Europees voetbal is een goede match

4d2n2.png
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 16:25
Brokkelkaas...

4d2nW.png
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 16:26
Atirador en Culetto pakken de winst!

4d2p2.png
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 16:26
Ook zonder de Schnitzelkoning wint Real makkelijk

4d2qu.png
PierreTTwoensdag 28 augustus 2013 @ 16:27
Emerico misschien onderweg naar Monaco?

4d2rE.png