Zo wordt een programma zooooooo saai. Iedereen stemt op de nieuwe die er bij komt (helemaal geen interessante motivatie dus) en 't publiek stemt de nieuwe eruit. Boeit niet!!!
Anyway, van mij mag Georgie eruit.
Miranda vind ik leuk en Koos RULES.
Zet snel ff een poll op de frontpage van Fok!
Exit koos denk ik.
Schatting:
Koos 54%
Miranda 35%
Georgie 11%
quote:Dat is toch juist LEUK man! Heb jij dan liever al die overactieve, media-geile lui erin?
Op 05 oktober 2000 23:35 schreef Danny het volgende:
Ik durf er bijna geld op te zetten dat Koos eruit moet. Koos is saai, doet nergens aan mee en loopt eigenlijk alleen maar te klagen. Verder straalt die man een luiheid uit dat is gewoon niet meer normaal.
quote:Ik hoop dat het precies andersom is.
Koos 54%
Miranda 35%
Georgie 11%
quote:Mooi! Maar kun je van de vraag niet beter maken: "Wie wil jij dat Donderdag het BB huis moeten verlaten?"
Op 05 oktober 2000 23:40 schreef Danny het volgende:
Poll staat er...
Met nadruk op WIL dus. Lijkt me dat je op die manier een representatiever beeld krijgt.
Doei!!!
Geef Miranda maar een kans, is wel zo eerlijk. En als Koos er niet uitgestemd wordt, dan gaat hij wel uit zichzelf (denk ik, anders kom ik hem wel halen, WEG)
Ik vrees Koos, ik denk Miranda, ik hoop Georgie.
Alles moet nu maar eens tegendraads gebeuren, de 'bewoners' irriteren ons met saaie afleveringen waarin nix gebeurd en nomineren dan de smaakmaker van BB2, die gaat er vervolgens nog uit ook (dom publiek). We gaan vanaf nu hard terugslaan en gaan de bewoners irriteren dus:
Alle bewoners willen Miranda eruit, dus die houden we erin.
Koos schijnt zijn doel gehaald te hebben, maar die laten we lekker wegkwijnen in het huis. Met z'n reutelende zieke karkas gaat hij nog voor veel vertier en vooral irritatie bij de anderen zorgen !
Sjors wil vast wel blijven dus daar doen we natuurlijk niet aan mee. Bovendien is dit een mooi signaal aan de anderen, want van hem verwachten ze het totaal niet. Da's dus flink schrikken en veel onzekerheid. Ook leuk omdat hij deze week ongetwijfeld een wanhoops offensief gaat opstarten om Kim in bed te krijgen....
Mzzl
quote:idem....
Op 06 oktober 2000 00:08 schreef PingPong het volgende:
Wie eruit moet?Ik vrees Koos, ik denk Miranda, ik hoop Georgie.
quote:Yep, ik denk van wel. Aangezien Mohammed Ali er ook uit is gestemd en die hadden ze ook vast en zeker wel willen houden. Ook in De Bus denk ik dat het eerlijk gaat, aangezien de smaakmaker aldaar, Ruth, ook weg is gestemd.
Op 06 oktober 2000 12:18 schreef tanjalies het volgende:
Of is er iemand die geloofd dat de stemming eerlijk verloopt a.s. donderdag??
[Dit bericht is gewijzigd door Arcee op 06-10-2000 12:27]
Het zou het ophalen van de vele discussies zijn die er hebben plaatsgevonden tijdens BB1, maar zij is nogmaals gezegd, het is een illusie om te geloven dat het er bij deze programmaas eerlijk aan toe gaat. Zolang de stemmingen niet tegen de gedachte in gaan van de productie, vindt er geen manipulatie plaats. Maar zodra de productie daar anders over denkt worden we voor de gek gehouden. Dit is een gegeven wat al bestaat zolang er TV programmaas worden gemaakt , en is ook bij BB en de Bus niet anders. Kijkcijfers zijn alles bepalend. Bovendien wordt de manipulatie vaak zo gedaan dat we er weinig of niets van merken, tenzij je met het maken van TV programmaas bekend bent.
quote:Die Barb...
Op 06 oktober 2000 12:31 schreef Barb het volgende:
ik kan echt niet tegen "kneuzerige" mannen....
Jammer, want hoewel ik jeuk van die man krijg, vind ik hem ergens ook weer vertederend.
quote:Absoluut, alleen bij de laatste stemmingen van zowel BB als De Bus ging 't voor mijn GEVOEL wel eerlijk. Ik had NOOIT gedacht dat Mohammed Ali en Ruth weggestemd zouden worden (lees: door de produktie zouden worden laten gaan), dus vooralsnog heb ik er wel vertrouwen in. Dat de uitslag makkelijk manipuleerbaar is en ook zal worden, ben ik het helemaal mee eens.
Op 06 oktober 2000 13:30 schreef tanjalies het volgende:
Arcee,het is een illusie om te geloven dat het er bij deze programmaas eerlijk aan toe gaat.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |