Inbreker gewoon van de trap af douwen; "ja, het was donker, hij struikelde denk ik".quote:Op donderdag 12 september 2013 11:44 schreef EDMAN- het volgende:
Beetje bekrompen idd.
We gaan sowieso toch naar dit toe (en terecht):
http://www.nu.nl/buitenla(...)overvaller-dood.html
Ik ken het gebied niet goed genoeg om er wat van te zeggen, maar ik weet wel dat er bij zulk soort protesten vaak ook mensen tussen zitten die niks anders doen dan zeiken, klagen en protesteren. Krijg uit die reacties eronder ook een beetje zo'n idee.quote:Op donderdag 12 september 2013 11:51 schreef BoxeurDesRues het volgende:
Echt een dafuq momentje toen ik dit las
http://www.bndestem.nl/re(...)-vossemeer-1.4000318
Begrijp best dat het broedseizoen is. Maar kom op zeg een plek waar minder overlast veroorzaakt wordt bestaat volgens mij niet. Bovendien leven er op de plek van het festival zelf weinig vogels.
Deze types hebben er ook voor gezorgd dat de A4 5 kilometer langer zal worden ivm ontwijking van natuurgebied. Nu vraag ik me toch af of ze ook nagedacht hebben over de uitstoot die de extra 5 kilometer geeft verrekend over een x aantal jaren.
Ja, risico van het vak.quote:Op donderdag 12 september 2013 11:44 schreef EDMAN- het volgende:
Beetje bekrompen idd.
We gaan sowieso toch naar dit toe (en terecht):
http://www.nu.nl/buitenla(...)overvaller-dood.html
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |