Eigenlijk mogen ze geen wit hebben, want dan is het een lapje, maar veel vuilnisbakjes hebben hier en daar wel een toefje wit. Deze combinatie met wit komt alleen bij vrouwtjes voor, zo heb ik begrepen.quote:om deze externe inhoud weer te geven is het noodzakelijk dat je toestemming geeft voor het gebruik van tracking en social mediacookies.Ja toon me deze inhoudmeer informatie
ik accepteer de cookies.
Schildpad kat, (Tortie Tabby)
Schildpadden zijn vrijwel altijd poezen hoewel er heel soms ook een schildpad kater voorkomt, maar deze zijn vrijwel altijd steriel. De vacht van deze katten bestaat uit drie kleuren, zwart, lichtrood en donkerrood.
Bron
quote:Op donderdag 15 augustus 2013 11:15 schreef Little_Dolls het volgende:![]()
Moet dit topic niet gereekst worden?
Ok.quote:
Nu nog met een [nieuw deel]-knop en dan hoeven wij niet meer te koppelen.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 22:22 schreef Duderinnetje het volgende:
Ik ben zo vrij geweest even een nieuw deel te openen, want ik kan me voorstellen dat delcarmen nog niet helemaal thuis is in de knopjes.
Heb ik gedaan.quote:Op donderdag 15 augustus 2013 17:37 schreef UIO_AMS het volgende:
[..]
Nu nog met een [nieuw deel]-knop en dan hoeven wij niet meer te koppelen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop