Ohja, bij m'n Lumia zit de power knop in het middenquote:Op woensdag 21 augustus 2013 07:49 schreef Timmie85 het volgende:
[..]
Home + Power, om exact te zijn. Op de Huawei Ascend W1 zit de powerknop bovenaan, dus niet aan de zijkant.
Verder heb ik dan na anderhalf jaar eindelijk ontdekt hoe ik mensen aan Whatsapp toevoeg, ipv dat ik hun het werk moet laten doen. Het is een beetje omslachtig, maar het werkt alsvolgt:
1) Voeg contact toe aan personen groep.
2) Start whatsapp, ga naar instellingen, en tik op Favorieten. Deze update dan als het goed is met een iets hoger getal.
3) Sluit whatsapp nu af met de terug toets.
4) Start whatsapp opnieuw op, contact zou nu beschikbaar moeten zijn!
Mooi^O^quote:Op woensdag 21 augustus 2013 15:21 schreef Notorious_Roy het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Handige app trouwens dat imgur!
quote:Beem plus (Digitally Imported)
Waar zijn deze apps voor en wat is Digitally Imported?quote:Pic Stitch
is pic stitch beter dan photosynthquote:Op woensdag 21 augustus 2013 16:00 schreef Notorious_Roy het volgende:
Audiocloud (soundcloud)
Beem plus (Digitally Imported)
ING Bank
Pic Stitch
Flashlight
photosynth is van Microsoft research en sounddrivin heb ik ook op Windows 8, dus daarom ook de keus op WP8quote:Op woensdag 21 augustus 2013 16:13 schreef Notorious_Roy het volgende:
Geen idee, ben over beide tevreden en die alternatieven ken ik niet
Valt me mee dat je jezelf niet een double-wide tile hebt gegeven, eigengeiler dat je bent!quote:Op woensdag 21 augustus 2013 15:21 schreef Notorious_Roy het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Handige app trouwens dat imgur!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op woensdag 30 juli 2014 17:12 schreef Nebo het volgende:
Jouw lul is jongvolwassen en in de bloei van zijn leven Spankster.
Ik bedoel idd GDR2quote:Op donderdag 22 augustus 2013 06:58 schreef Klonk het volgende:
[..]
nog heel ver weg, GDR2 is nog aan het uitrollen
http://www.nu.nl/tech/355(...)latijns-amerika.htmlquote:Windows Phone streeft iPhone voorbij in Latijns-Amerika
Windows Phone is in Latijns-Amerika het tweede besturingssysteem achter Android. iOS is inmiddels ingehaald. Dat meldt Microsoft, het bedrijf achter Windows Phone, op basis van nieuwe cijfers van onderzoeksbureau IDC.
In het tweede kwartaal had Windows Phone over de hele regio genomen de tweede plek in handen. Dat heeft het te danken aan een tweede plaats in Mexico, Colombia en Peru. In bijvoorbeeld Argentinië, Brazilië en Chili staat Windows Phone nog achter iOS op de derde plek.
Volgens Microsoft zit er echter wel groei in die landen. Specifieke marktaandelen of verkoopcijfers deelt het bedrijf niet. In totaal zijn in 20 Latijns-Amerikaanse landen Windows Phone-toestellen verkrijgbaar.
Over het algemeen zijn de goedkopere toestellen in Latijns-Amerika populairder. De groei in marktaandeel heeft Microsoft waarschijnlijk te danken aan de betaalbare Lumia 520 en 720. Binnenkort komt daar nog een 4,7 inch-Lumia van 279 euro bij.
Onlangs maakte het bedrijf al bekend in 'tien grote landen' meer marktaandeel te hebben dan de iPhone. Welke landen dat zijn, wilde Microsoft niet bekendmaken. Mexico, Colombia en Peru zijn er daar in ieder geval drie van.
Ga ik proberen.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 09:12 schreef Notorious_Roy het volgende:
Nummer bewerken, wissen en opslaan. Net getest, werkt.
Bij WA lukt het me niet op woordenboek uit te zetten, dus geen idee hoe je het aanzet.
Waar druk op je op nummer bewerken dan?quote:Op donderdag 22 augustus 2013 09:12 schreef Notorious_Roy het volgende:
Nummer bewerken, wissen en opslaan. Net getest, werkt.
Bij WA lukt het me niet op woordenboek uit te zetten, dus geen idee hoe je het aanzet.
Op het potloodje onderaan?quote:Op donderdag 22 augustus 2013 10:16 schreef Stansfield het volgende:
[..]
Waar druk op je op nummer bewerken dan?
Het is gelukt. Ik kon niet zo goed vinden onder welke koppeling zijn telefoonnummer stond. Dus dat was even zoeken.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 10:21 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Op het potloodje onderaan?
http://www.nokia.com/glob(...)ilability-in-europe/quote:Op donderdag 22 augustus 2013 11:00 schreef incognitoomuch het volgende:
GDR2 update aan het uitrollenop wat voor termijn kunnen wij hem dan verwachten?
En Huawei?quote:Op donderdag 22 augustus 2013 11:05 schreef Steven184 het volgende:
[..]
http://www.nokia.com/glob(...)ilability-in-europe/
Ah ik ben em nu aan het binnen halen!quote:Op donderdag 22 augustus 2013 11:00 schreef incognitoomuch het volgende:
GDR2 update aan het uitrollenop wat voor termijn kunnen wij hem dan verwachten?
De 'other' map is bij mij meer dan gehalveerd na het flashen van de 1308 en GDR2 update.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 11:25 schreef incognitoomuch het volgende:
Zal die update het 'other' storage probleem verhelpen? Ik zie daar weinig over staan namelijk..
Niet alleen daar mijn beste..quote:Op donderdag 22 augustus 2013 09:47 schreef MrBadGuy het volgende:
In Latijns-Amerika snappen ze het:
[..]
http://www.nu.nl/tech/355(...)latijns-amerika.html
Ik heb zelf trouwens een Lumia 520, bevalt prima
Dat was het firmware nummer dat veranderd werd. Die update werd ook wel GDR1 genoemd geloof ik.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 11:43 schreef incognitoomuch het volgende:
[..]
Ben nogal een leek.. Flashen van de 1308..?
Dat klinkt goed. Alleen kan ik hem niet vinden in de store als ik zoek op 6tag..quote:Op donderdag 22 augustus 2013 11:42 schreef spenky het volgende:
Voor de mensen die interesse hebben in instagram. De 6tag app, waarmee je kan instragrammen en zelfs een account kan aanmaken staat in de store. Werkt echt fantastisch!
Ik vind hem zelf alleen via deze direct link, niet via mn tel.
http://www.windowsphone.c(...)df-8f5e-76eb19f7079e
klopt, maar je kan hem toch via die link op je telefoon laten instaleren. Via de website, als je daar op install drukt installeert hij hem op je telefoonquote:Op donderdag 22 augustus 2013 12:06 schreef Stansfield het volgende:
[..]
Dat klinkt goed. Alleen kan ik hem niet vinden in de store als ik zoek op 6tag..
Volgens mij komt dat doordat de stores niet allemaal gelijktijdig geïndexeerd worden. Het komt soms ook voor dat een app al wel in de US te downloaden is maar nog niet in NL.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 12:06 schreef Stansfield het volgende:
[..]
Dat klinkt goed. Alleen kan ik hem niet vinden in de store als ik zoek op 6tag..
Ik heb hem nu gedownload via je link. Dat werkt ook handig moet ik zeggen.
Leuke foto, Martijn.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 19:55 schreef Klonk het volgende:
Om de eerste probleemloze dag met mijn 925 te vieren, een dag waarop ik geen moment heb gemoppert een mooie foto van de combinatie supercamera en de pro app van nokia
http://sdrv.ms/12t5OnX
Nee, nooit problemen mee gehad.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 23:21 schreef ArnosL het volgende:
Mijn facebook app is kaduuk. Die van jullie ook? Gewoon de officiële app van microsoft.
Edit: even opnieuw geïnstalleerd en hij doet het weer perfect![]()
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |