abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_129825152
Man die hond opblaast niet aangeklaagd voor dierenmishandeling


Een dier doden is geen dierenmishandeling. Dat is de redenering die een openbaar aanklager in de Amerikaanse staat Washington volgt in de bizarre zaak van een man die zijn hond opblies met springstof. De labrador heeft immers niet geleden, luidt het.

Christopher W. Dillingham (45) uit Stevenson werd na het incident afgelopen zondag beschuldigd van het roekeloos in gevaar brengen van derden en het bezit van een explosief, meldt KATU.

De ordediensten kwamen rond 4 uur 's nachts aan bij de woning van Dillingham nadat buren een ontplofifng hadden gehoord. Lichaamsdelen van de labrador Cabella lagen verspreid in de voortuin. De kinderen in Dillinghams huis zouden ongedeerd zijn.

Ontploffing
Onderzoekers zeggen dat Dillingham, die vuurwerk verkoopt en een geschiedenis van huiselijk geweld heeft - een explosief rond Cabella's nek bond en dat vervolgens detoneerde. Dillingham vertelde de politiediensten dat zijn ex-vriendin hem de hond had gegeven en "de duivel erin had gestoken," meldt KOIN. De man had ook alle metalen objecten uit zijn huis verwijderd omdat ze bewoond zouden zijn "door de zielen van demonen".

Het voormalige baasje van Cabella is er het hart van in. Ty Freemantle zegt aan KATU dat hij de hond zes maanden geleden aan Dillinghams gezin gaf toen hij plots moest verhuizen. Een vriend had de Dillinghams aangeraden.

Reactie
Na de eerste berichtgeving over zaak reageert het Openbaar Ministerie dat het aanvankelijk koos voor de beschuldigingen die Dillingham een hogere borgsom zouden opleveren. De man wordt later mogelijk alsnog aangeklaagd voor dierenmishandeling.

http://www.hln.be/hln/nl/(...)enmishandeling.dhtml

Bizar :{
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')