Jezus kerel, zo werkt het niet. Tussen twaalf en een schuif je aan in een rij. Je krijgt je bandje. Dan kom je op een verzamelplek en probeer je naar camping 3 te rennen (brug over). En hopen dat er plek is. Camping 5 wordt later geopend, camping 7 pas op vrijdag. Blijft over: camping 1,2,3,4.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 13:51 schreef Flavio1984 het volgende:
Wij vertrekken om 9 in Antwerpen, met een korte tussenstop in Utrecht om naar de Shop te gaan. Dit zou er volgens google maps op neerkomen dat we tussen twaalf en één in Biddinghuizen arriveren. Op welke camping zit je dan ongeveer? Of worden alle campings tegelijkertijd geopend?
Daar in diezelfde hoek zat ook de Converse Compoundquote:Op woensdag 7 augustus 2013 13:54 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Ik doelde dus op de plek die volgens indiaantje de Hacienda moet opvullen. Dat was de plek waar de X-ray stond.
Met moeite.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 13:54 schreef AMDB het volgende:
[..]
Als je om die tijd aankomt durf ik niet te zeggen waar je precies zit, denk dat er op 1, 2, 3 en 4 nog zeker wel ruimte is.
Wat een bangmakerijquote:
Volgens mij nemen de meeste niet eens de moeite om tot camping 1 te lopen.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 13:56 schreef AMDB het volgende:
Zeker camping 1 is zo stil, liep daar een paar jaar geleden 's avonds over heen, leek wel een rustoord
Denk wel dat je redelijk achterin C3 zit dan als je rond die tijd komt. Maar plek vinden moet zeker nog wel lukken.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 13:58 schreef Flavio1984 het volgende:
Camping 3 lijkt me een goed streefdoel dan. Had eerder al begrepen dat die het meest wenselijk is om een feestje te bouwen.
Welke, welke.quote:
Vorig jaar was die op donderdagnacht al open gegaan. Dan kan je beter daar staan dan achteraan op camping vijf.quote:
Oh, dat wist ik niet.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 14:04 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Vorig jaar was die op donderdagnacht al open gegaan. Dan kan je beter daar staan dan achteraan op camping vijf.
Sfeer verschilt. 3 en 5 hebben 24uurs douches. Niet elke camping heeft DE koffie.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 14:08 schreef richolio het volgende:
Zijn er dan nog verschillen in de campings? Behalve dat de een dichterbij het festivalterrein ligt dan de ander
Tuurlijk.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 14:08 schreef richolio het volgende:
Zijn er dan nog verschillen in de campings? Behalve dat de een dichterbij het festivalterrein ligt dan de ander
Hehehquote:Op woensdag 7 augustus 2013 14:16 schreef AMDB het volgende:
Groene zones 'duurzaam' - alsof ze anders die teringzooi een jaar weg laten rotten op het terrein![]()
Al vind ik eigenlijk wel dat je je tieveszooi op moet ruimen (al doe ik het zelf ook niet consequent).
Jaquote:Op woensdag 7 augustus 2013 14:44 schreef Me_Joeder het volgende:
Camping 1 is m' n lievelings.
Heeft iemand hier ook zo' n RIFD bandje binnen gehad?
klopt. Zo werken die bandjes.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 14:48 schreef Me_Joeder het volgende:
Ja ik heb dat zwarte dingetje omhoog gedouwd terwijl hij nog niet om m'n pols zat. Nu krijg ik hem niet meer naar beneden. Klopt dat of ben ik gewoon weer lomp?
quote:Op woensdag 7 augustus 2013 14:48 schreef Me_Joeder het volgende:
Ja ik heb dat zwarte dingetje omhoog gedouwd terwijl hij nog niet om m'n pols zat. Nu krijg ik hem niet meer naar beneden. Klopt dat of ben ik gewoon weer lomp?
Precies.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 14:17 schreef friekin_ het volgende:
[..]
Klopt wel. Ik ben zelf wel een schoonhouder. Al is het maar vanwege wespen.
Camping 1 is dat toch altijd?quote:Op woensdag 7 augustus 2013 14:10 schreef Basp1 het volgende:
Hebben ze dit jaar weer de groene zone's bij sommige campings?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |