De discussie aan tafel gaat over het vrijwillig vertrek van Leo en de gevolgen daarvan. Ze vragen zich af of ze dan weer 2 logees krijgen, of dat het publiek alleen mag kiezen (zoals vorig jaar) of dat ze foto's krijgen en aan de hand daarvan een keuze moeten maken. Er wordt nog wat door gebabbeld.
Het lijkt erop dat geen enkel gesprek vandaag wordt afgemaakt want ze gaan heel vrolijk verder over koffie, thee en appelsap.
Annet verteld een hele flauwe mop:
"Jantje..!!"
"Ja..."
"Wat doe je ?"
"Mijn vader aan het helpen.."
"Waarmee ?"
"Met niks."
Iedereen lacht een beetje.
Ferdi doet verwoede pogingen om het bh-bandje van Annet goed te doen (die is kennelijk los gegaan).
De streams laten nu de woonkamer zien. Desiree doet een poging tot opdrukken en wordt aangemoedigd door Robin. Het wil haar niet lukken "Ik kan het niet, kan niet op mijn armen omhoog komen", onder luid gehijg en zwaar geadem komen nog wat protesten over de zwaarte. Bianca geeft aan wat de juiste houding is en stimuleert verder. Robin vindt het onvoorstelbaar dat het haar niet lukt.
Ook Kim doet een poging, volgens Robin doet ze het helemaal verkeerd, iig net als Desiree en das niet helemaal goed...dat mogen wij als streamers dan ook zien, want ze dondert door haar armen heen ![]()

Aangezien het opdrukken niet lukte hebben de dames maar besloten het op sit-ups te houden...

Hieke en Koos neurien iets van Strauss en dansen een beetje (goh hij kan het dus wel)
[Dit bericht is gewijzigd door Danny op 05-10-2000 13:22]

[Dit bericht is gewijzigd door Koos Voos op 05-10-2000 13:34]
13:18 Bianca ontpopt zich als instructrice.
13:19 Ferdi komt langs:"Hoe staat het met het vuur?" Bianca:"Heel veel kooltjes denk ik!" Ook een simpel wijf zeg![]()
13:20 Ze doen wat push-ups, muv Kim.
13:21 Ferdi:"hehe, daar ga ik ff naar staan kijken, dat vind ik leuk." Bianca daagt Ferdi uit voor een partijtje paaltjesvoetbal. Ferdi:"Is goed wijffie!"
13:22 Het gesprek tussen Ferdi en de drie dames gaat ineens over de nominaties. Bianca meldt dat ze bij een van haar eerste nominaties blijft (weet iemand nog wie dat was?)
De "klokken" lopen niet gelijk, de ene loopt sneller dan de ander, maar niemand maakt echt aanstalten om te kijken waar het aan zou kunnen liggen, ze vinden het wel best ![]()
Bianca wil graag voetballen en haalt de jongens over om mee naar buiten te gaan...
Wederom kwamen de nominaties weer naar voren. Bianca zegt te blijven bij een van haar vorige keuzes (dus of Robin - die had 2 punten gekregen, vanwege het onredelijk over komen op haar - of Koos die te weinig deed/doet).
P.S. Ga even gauw boodschappen doen, nu ik zie dat Harrie20 aan het streamen is, tot strakkies.
[Dit bericht is gewijzigd door Knorretje op 05-10-2000 13:37]
Stem zegt: beste bewoners het is niet de bedoeling dat er nu over de nominaties wordt gepraat
14:39 Georgie wordt naar de dagboekkamer gestuurd.
14:42 Kim naar de dagboekkamer
Heb de volgorde niet echt meer kunnen volgen. COmputertje kan het bijna niet meer aan door de reclames.
[Dit bericht is gewijzigd door Num op 05-10-2000 14:50]
Ik had een ingeving en ben ff via de telefoon naar BB gaan luisteren. (eerste en laatste keer: 99c p/m
)
En daar kan je dus gewoon de nominaties horen!
Ik heb net het volgende opgevangen:
Ferdi: Miranda 2, Annet 1
Miranda: Georgie 2, Bianca 1
Robin: Miranda 2, Ferdi 1
Annet: Ferdi 2, Kim 1
Georgie: Miranda 2, Robin 1
Daarna verbrak de verbinding ![]()
[Dit bericht is gewijzigd door Weum op 05-10-2000 23:49]
Robin, Ferdi en Bianca voetballen in de tuin. Robin ergert zich aan de kippen en geeft er eentje een trap. Hieke vindt dat zoiets echt niet kan en zegt dat tegen Robin.
Even later aan tafel komt Robin terug op het incident. Hij denkt dat de camera's de beelden niet geregistreerd hebben. "Ze zien veel maar niet alles." (FOUT DUS!)
Ondertussen zijn de kippen ook van slag. Volgens Ferdi bereiden ze een aanval op Robin voor.
15.55
Terwijl Koos en Georgie kaarten verdwijnt Robin weer naar de tuin. Hij staat wat oefeningen te doen bij de schommel. Alle kippen trekken zich terug.
15.57
Terwijl Robin met zijn oefeningetjes bezig is, helpt Ferdi Desiree in de tuin. Ook Ferdi vindt de kippen stom. Hij gooit er wat Engelse scheldwoorden uit en ontfermt zich daarna over de oven.
15.59
Er zit een kip in de groentetuin. Robin buigt zich over het hek en haalt het beest eruit. Hij zet de kip zachtjes op het gras. Da's al beter. ![]()
16.01
Aan de keukentafel zitten Koos, Georgie, Hieke en Bianca te klaverjassen. Wat een verrassing.
16.03
Hieke begint over Robin en de kippen. "Ik ging uit mijn vel, dat gebeurt niet vaak." Ze is nog steeds een beetje boos op Robin.
[Dit bericht is gewijzigd door PingPong op 05-10-2000 16:03]
Robin en Ferdi zijn weer aan het sleutelen aan de klokken. Het ziet er naar uit dat de rest in de woonkamer zit.
Ferdi: "De weekopdracht...is mislukt!"
(ze hebben er nog maar weinig vertrouwen in)
En er is weer een onderdeeltje zoek.
ff de uitzending kijken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |