Sorry, ik WIL er geen topic over openen, maar wat ik nu toch weer lees.
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)kaanse-jongens.dhtmlquote:
Op een gegeven moment kreeg Michelle een bal hard tegen haar rug aangeschopt. Of dat nu per ongeluk ging of niet, Michelle vroeg of de groep jongens verderop wilden gaan voetballen en niet tussen de zonnebadende gasten. 'Ik kreeg meteen een grote mond. Van 'is dit land alleen van jou'. Het ging om een groep Marokkaanse jongens.'
quote:
Omdat ze wil dat de strandwachten ingrijpen, loopt ze in de richting van de verzorgingspost. Als ze zich omkeert, ziet ze dat haar zusje is omsingeld door de groep en dat er geduwd en getrokken wordt. 'Ik ben ertussen gesprongen om mijn zusje te helpen. Wat allemaal geroepen is weet ik niet meer. Het volgende moment word ik wakker met een dikke lip, een pijnlijke neus en losse tanden. Ik ben door omstanders gelukkig uit het water gehaald en zij hebben me eerste hulp verleend.'
Dus een meisje krijgt een bal tegen haar rug geschoten, zegt daar wat van en krijgt een grote mond. Een moment later is haar zusje omsingeld en als ze wil ingrijpen, dan wordt ze bewusteloos geslagen en bijna verdronken door de jongens.
Wat zijn dit voor mensen? Zijn dit eigenlijk wel mensen? Wat gaat er om in hun gedachten? Hoe ziet hun belevingswereld eruit?
Klacht: Marokkanen die blijkbaar geen enkele waarde hechten aan andermans leven en die onmenselijk gedrag vertonen.