SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gameplay/Trailers:
Meer informatie:
http://www.rockstargames.com/V
http://www.gtav.net/
Poll: Welke edition van GTAV ga je halen?
• Standaard (49.99)
• Special (69.99)
• Collectors (109.99)
Tussenstand:
Ook een poll maken? Klik hier
De verschillende editions:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Poll: Je favoriete Grand Theft Auto V protagonist?
• Michael
• Franklin
• Trevor
Tussenstand:
Ook een poll maken? Klik hier
Hoeveel dagen nog??
GTA V Countdown!
Ik wacht op de pc of next gen versie omdat ik het met de best mogelijke graphics wil spelen.quote:Op zondag 28 juli 2013 16:34 schreef budvar het volgende:
Ik kan me de laatste keer niet herinneren dat ik zo hyped voor een spel was als ik nu ben, en ik game al best lang. Ben bijna bang dat ik te hyped ben en het gaat tegenvallenmaar dat kan ik me niet voorstellen.
Veel plezier met wachten danquote:Op zondag 28 juli 2013 16:46 schreef maxburger het volgende:
[..]
Ik wacht op de pc of next gen versie omdat ik het met de best mogelijke graphics wil spelen.
Ik heb dit met Vice City gedaan omdat ik de graphics van de PS2 echt té lelijk vond.quote:Op zondag 28 juli 2013 16:46 schreef maxburger het volgende:
[..]
Ik wacht op de pc of next gen versie omdat ik het met de best mogelijke graphics wil spelen.
Hij zal in ieder geval wel een stuk beter lopen, aangezien je een map van een allejezus grootte hebt.quote:Op zondag 28 juli 2013 17:15 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ik heb dit met Vice City gedaan omdat ik de graphics van de PS2 echt té lelijk vond.
Maar de huidige generatie is een stuke capabeler dan de vorige. Ik heb niet de illusie dat het er op een PC of next-gen console echt significant beter uit gaat zien.
Als een winkel de special heeft wel, maar daar zullen ze geen tientallen van hebben denk ik. Dus als je die echt wil is preorderen altijd beter.quote:Op zondag 28 juli 2013 17:56 schreef Anushaar het volgende:
Kan je de special ook gewoon halen als hij uit is, of is dat alleen te pre-orderen?
quote:Op zondag 28 juli 2013 18:18 schreef MuffinKillerzz het volgende:
Godverdomme, eerst nog 6 maanden extra wachten voor de PC versie
quote:Op zondag 28 juli 2013 18:18 schreef MuffinKillerzz het volgende:
Godverdomme, eerst nog 12 maanden extra wachten voor de PC versie
quote:
Bij alle andere GTA's heeft het ongeveer 3 maanden geduurd, dus op een langere wachttijd reken ik niet.quote:
Kap ff met dat geawehoer over de pc versiequote:Op zondag 28 juli 2013 18:18 schreef MuffinKillerzz het volgende:
Godverdomme, eerst nog 3 maanden extra wachten voor de PC versie
Er zijn maar 3 posts over gemaaktquote:Op zondag 28 juli 2013 18:35 schreef MarkoAlmelo het volgende:
[..]
Kap ff met dat geawehoer over de pc versie
Grent teft ottoquote:
De ene keer spreekt hij het op z'n Engels uit en de andere keer weer Nederlandsquote:Op zondag 28 juli 2013 18:51 schreef LasTeR het volgende:
[..]
Grent teft otto
Die dude moet er echt even aan werken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |