Workshop! en low risk gevangenenquote:Op woensdag 11 september 2013 20:01 schreef prefix1 het volgende:
dat doe je goed ik sta alleen maar in de min
hoe krijgen jullie het voor elkaar om winst te krijgen?
ik vind persoonlijk van wel, ik had in alpha 10 dat b.v. de laundry niet werd rond gebracht, maar sinds 11 lijkt dat gefixt te zijn..quote:Op woensdag 11 september 2013 21:59 schreef Degodvader het volgende:
Deze titel lijkt me best wat. Ondanks dat het alpha is, is het redelijk speelbaar?
herkenbaarquote:Op woensdag 6 november 2013 19:45 schreef Romanus het volgende:
Ik heb hem ook maar gekocht, eerste gevangenis ging slecht want ik begreep nog niks
ook (deels) herkenbaar.. continue riot police erop afgestuurd in het beginquote:Tweede gevangenis had ik een geld-cheat gedaan. 30 gevangenen in de kantine zonder eten + 20 bewakers en 10 honden+bewakers = massaal gevecht, elke dag![]()
ik probeer altijd mijn cel blokken zo te maken dat ik later het pand makkelijk kan uitbreiden..quote:Wel vind ik het lastig om vooruit te plannen. Als ik een gebouw aan het bouwen ben doe ik meestal maar wat in plaats van iets moois wegzetten.
Fundering plaatsen, dan een van de deuren op de Muur plaatsen, dan kan je binnenmuren maken en kamers plaatsenquote:Op zaterdag 30 november 2013 04:33 schreef yamiown het volgende:
Hoe begin je een prison?
Ik maak meestal muren, leg daar vloer en fundering over, zorg dat ik kamers krijg maar ik kan er dan geen cellen in krijgen?
je kan even in de bugtracker kijken:quote:Op zaterdag 30 november 2013 11:47 schreef cablegunmaster het volgende:
Nou ja , ik wacht maar even tot de introduction weer unbugged is , want hier kan ik niks mee
Ik heb volgende geprobeerd: 1920x1080 , 1680x1050 ( zelfde)quote:Op zaterdag 30 november 2013 12:12 schreef mschol het volgende:
[..]
je kan even in de bugtracker kijken:
http://bugs.introversion.co.uk/main_page.php
en e.v.t. reporten..
heb je het window al vergroot/verkleind of van fullscreen afgehaald?
wellicht lost dat het probleem op...
http://devwiki.introversion.co.uk/pa/index.php/Graphics_Options
ik ga het vanmiddag ook eens proberen, eens kijken wat er hier gebeurdquote:Op zaterdag 30 november 2013 12:26 schreef cablegunmaster het volgende:
[..]
Ik heb volgende geprobeerd: 1920x1080 , 1680x1050 ( zelfde)
1600x900 en blijkbaar werkt dat wel, raar. Mogelijk (nog ) niet optimised voor 1920x1080?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |