ik had er gewoon wat van gezegd denk ikquote:Op zaterdag 13 juli 2013 11:55 schreef LadyBlack het volgende:
Ik zie op facebook nu al een paar keer foto's van mijn zwangere nicht op vakantie in Frankrijk, met een glas wijn voor dr neus en de fles op tafel...Toch moeilijk om mn mond te houden hoor.
Trek dat soort dingen ook heel slecht. Maar denk niet dat het veel zin heeft om er wat van te zeggen want iedere idioot weet toch dat alcohol tijdens de zwangerschap slecht is. Blijkbaar vindt zij het de risico's waard. Of je zou het als een soort 'grapje' kunnen plaatsen "Lekker aan de alcoholvrije wijn?quote:Op zaterdag 13 juli 2013 11:55 schreef LadyBlack het volgende:
Ik zie op facebook nu al een paar keer foto's van mijn zwangere nicht op vakantie in Frankrijk, met een glas wijn voor dr neus en de fles op tafel...Toch moeilijk om mn mond te houden hoor.
Heb je iets van kidsclin in huis? Daarmee smeren we Sofie in. Ook in badjes met havermout. Ik doe dan havermout in een washandje. Deze doen we dan in bad en knijpen er in. Er komt dan een soort creme uit en dat droogt de pokken uit. Na het badderen proberen zo min mogelijk af te drogen. Daarna smeren met kidsclin. Bij Sofie beginnen ze nu pas te jeuken. Ze zijn nu ingedroogd. Ik ben benieuwd wanneer Luuk ze gaat krijgen.quote:Op zaterdag 13 juli 2013 11:43 schreef Mineola het volgende:
Haha Gulara! Maar wel jammer van je nacht. Ik doe mee: ik lag om 23u in bed (onverwacht bezoek, planning was echt eerder deze keer) en eruit om 1u, 3u en 5u, en 6u was het ochtend![]()
Gelukkig mocht ik blijven liggen tot half negen, dat maakte het een beetje goed.
Ik geloof dat we de waterpokken-piek nu bereikt hebben trouwens. Kind zit helemaal onder, zo zielig. Het jeukt vast als de pest. Vooral de luierarea. Broeit natuurlijk lekker daar. Dus ik heb m lekker met speen laten spelen (normaal blijft de speen in bed).
Nee, maar op advies van de drogist wel calendula-spul en zemelenbadje. Havermout heb ik ook in huis dus kan ik nog wel proberen.quote:Op zaterdag 13 juli 2013 13:25 schreef kaatjejannie het volgende:
[..]
Heb je iets van kidsclin in huis? Daarmee smeren we Sofie in. Ook in badjes met havermout. Ik doe dan havermout in een washandje. Deze doen we dan in bad en knijpen er in. Er komt dan een soort creme uit en dat droogt de pokken uit. Na het badderen proberen zo min mogelijk af te drogen. Daarna smeren met kidsclin. Bij Sofie beginnen ze nu pas te jeuken. Ze zijn nu ingedroogd. Ik ben benieuwd wanneer Luuk ze gaat krijgen.
Ik vind het prettig spul om te smeren en Sofie vraagt er ook echt om. Ik gok dus dat het wel prettig voelt voor haar. Het is een schuim. Als je het in de koelkast zet dan is het ook nog verkoelend.quote:Op zaterdag 13 juli 2013 14:02 schreef Mineola het volgende:
[..]
Nee, maar op advies van de drogist wel calendula-spul en zemelenbadje. Havermout heb ik ook in huis dus kan ik nog wel proberen.
Is kidsclin dan nog van toegevoegde waarde denk je? Anders kan ik het zo voor zekerheid nog wel halen eigenlijk.
Fijn dat Silvijn het leuk heeft gehad en jullie lekker geslapen hebben spees! Tien uur klinkt heerlijk zeg.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |