Ik heb nooit gezegd dat ik bang bent dat ze vreemd gaat. Het gaat erover dat ze hierover gelogen heeft of teminste verzwijgt. Ze gaat niet vreemd.quote:Op vrijdag 12 juli 2013 18:20 schreef BeyondTheGreen het volgende:
Wat een control freak ben je zeg. Ze ging vreemd in een eerdere relatie, dat wil niet zeggen dat ze dit bij jou ook doet.
En als zij een keer een pilletje XTC wil nemen doet ze dat toch lekker. Je bent een moeilijk type volgens mij.
http://www.drugsinfoteam.nl/drugsinfo/xtc/xtc-werking/quote:Op vrijdag 12 juli 2013 18:48 schreef jelfrikandel het volgende:
[..]
Is dat inderdaad echt zo? Vrienden van me die wel is wat doen zeggen dat ook.. dus ideaal zou zijn 1x en dan nooit weer.
Vraag je alleen af wat er anders is aan het gevoel de andere keren? Want als je bijvoorbeeld dronken bent is dat elke keer hetzelfde: p
nja, dit dus.quote:Op vrijdag 12 juli 2013 18:41 schreef Hallmark het volgende:
[..]
Persoonlijk denk ik dat jij iemand bent met een vrij sterke mening. Ik denk dat ze graag wil voldoen aan je verwachtingen maar dat lukt niet zonder dat ze zichzelf veranderd. Dat is geen goed idee, dan wordt het een sloofje ipv een spontane vrouw. Dus wat je hierboven zegt, loslaten of laten gaan.
WAT??! Dat was niet de afspraakquote:
te veel vrijheid gaat ze ook weg.quote:Op vrijdag 12 juli 2013 15:41 schreef Silenus het volgende:
Ze te horen is ze 16/17 (ze gaat immers naar Renesse) en daar hoort vreemdgaan/xtc-gebruik gewoon een beetje bij..niet bij iedereen natuurlijk maar zo schokkend is het ook weer niet.
Probeer haar niet teveel ' regeltjes op te leggen' want dan gaat ze al helemaal bij je weg.
Ja je zou eigenlijk wat relaxter mogen worden. XTC gebruik verbergt ze omdat jij het niets vindt, maar zij bepaalt zelf wel wat ze doet of niet. En als ze het 'tegen je zou vertellen' krijgt ze toch alleen maar kortzichtig gezeik. Beter vraag je d'r naar d'r ervaringen en als het gebruik zorgwekkend wordt kun je altijd nog proberen haar te adviseren. Meestal is het toch maar een periode die weer overgaat.quote:Op vrijdag 12 juli 2013 15:47 schreef icooldk het volgende:
[..]
ik vraag me af of ik me anders moet opstellen of dat ik niet zo moeilijk moet doen. of hoe ik haar duidelijk kan maken dat ze echt eerlijk moet/kan zijn. vandaar zit topic
Dankje voor je reactiequote:Op zaterdag 13 juli 2013 03:47 schreef NaturalHerbs het volgende:
[..]
Ja je zou eigenlijk wat relaxter mogen worden. XTC gebruik verbergt ze omdat jij het niets vindt, maar zij bepaalt zelf wel wat ze doet of niet. En als ze het 'tegen je zou vertellen' krijgt ze toch alleen maar kortzichtig gezeik. Beter vraag je d'r naar d'r ervaringen en als het gebruik zorgwekkend wordt kun je altijd nog proberen haar te adviseren. Meestal is het toch maar een periode die weer overgaat.
Mbt het vreemdgaan, had ze beter niet kunnen vertellen aan je omdat je haar daarom nu betrouwbaarheid nu logischerwijs in twijfel trekt. Waarschijnlijk heeft ze besloten om het, onder het motto van eerlijk zijn naar elkaar, aan je te vertellen.
Soms kun je beter iets niet vertellen om niet je eigen ruiten in te gooien en jezelf een kans te geven. Mensen kunnen veranderen en waarschijnlijk zou ze het nu nooit meer doen omdat ze 'r veel spijt van heeft. Waardeer haar eerlijkheid en probeer te achterhalen of ze veel spijt van heeft en waarom ze het nu nooit meer zou doen.
Als ze nou morgen op vakantie gaat, doe gewoon relaxed en probeer haar te vertrouwen. Wees gewoon haar lieve super toffe vriend. Ga d'r niet irriteren met allerlei shit. Ze moet wel van d'r vakantie kunnen genieten. Heb er vertrouwen in dat jij haar waard bent. Ga je haar irriteren werk je vreemdgaan in de hand. En als ze wil vreemdgaan doet ze het toch wel, ook al is ze niet in Renesse. Vreemdgaan kun je toch niet tegenhouden en kans vergroot je door je eigen waarde ten opzichte van haar te verlagen en als een wanhopig manneke zielig te gaan doen. Als ze vreemd gaat hield ze gewoon niet genoeg van je. Geef haar gewoon regelmatig positieve aandacht als ze daar zit maar verstik haar niet.
Ik denk dat TS niemand zou vertrouwen, zelfs de heilige maagd Maria herself niet. Hij is een controlfreak.quote:Op vrijdag 12 juli 2013 23:43 schreef Arjannnn het volgende:
Je moet jezelf afvragen of je in een "relatie" wilt blijven met iemand die je niet kan vertrouwen...
Precies. Ik stel me d'r voor met minimaal 7 piemels die van gekkigheid niet meer weten waar ze moeten spuiten.quote:Op maandag 15 juli 2013 16:52 schreef BorusBulldog het volgende:
Ha xtc tijdens haar vakantie op Renesse, die gaat zich zo hard laten neuken dat wil je niet weten.
Op haar natuurlijkquote:Op maandag 15 juli 2013 16:54 schreef Seikcid het volgende:
[..]
Precies. Ik stel me d'r voor met minimaal 7 piemels die van gekkigheid niet meer weten waar ze moeten spuiten.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |