dit is mix mix, die andere is puur. Hier wordt tussen de onzin vaak nog best wat nuttige dingen gezegd en wordt uncertified broscience af en toe hard ontkracht.quote:Op zondag 7 juli 2013 18:06 schreef StraatSoldaat het volgende:
Vond de mix van Bodybuilding met wat onzin toch beter dan puur bodybuilding en puur onzin
quote:Op zondag 7 juli 2013 18:09 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
dit is mix mix, die andere is puur. Hier wordt tussen de onzin vaak nog best wat nuttige dingen gezegd en wordt uncertified broscience af en toe hard ontkracht.
Nu is het wel weer mooi geweest, ik ga cheaten want over iets minder dan 6 uur gaat de reset weer in!
En dat natuurlijk. Als je er diep genoeg induikt kom je tot het besef dat er geen verleden of toekomst is. Het is allemaal één!!quote:
Stel het je voor als de derde dimensie; de ruimte in de kamer naast je bestaat al, maar je neemt het pas waar zodra je erheen loopt.quote:Op zondag 7 juli 2013 18:20 schreef Snakey het volgende:
[..]
En dat natuurlijk. Als je er diep genoeg induikt kom je tot het besef dat er geen verleden of toekomst is. Het is allemaal één!!
Ik begrijp hier niks van.quote:Op zondag 7 juli 2013 18:37 schreef Levolution het volgende:
[..]
Stel het je voor als de derde dimensie; de ruimte in de kamer naast je bestaat al, maar je neemt het pas waar zodra je erheen loopt.
"There is no future. There is no past. Do you see? Time is simultaneous, an intricately structured jewel that humans insist on viewing one edge at a time, when the whole design is visible in every facet."
- Dr. Manhattan
Correct, en zo ook ruimte. Maar vanaf dat punt is die ruimte toch één? Zo ook de tijd.quote:Op zondag 7 juli 2013 18:52 schreef Dimachaerus het volgende:
[..]
Ik begrijp hier niks van.
Tijd is toch ontstaan door de oerknal.
We maken er maar wat van zodat onze bekrompen geest het begrijpt. Die kamer was er al, alleen onze perceptie heeft die kamer nooit gezien dus dan pas 'bestaat' die kamer.quote:Op zondag 7 juli 2013 18:37 schreef Levolution het volgende:
[..]
Stel het je voor als de derde dimensie; de ruimte in de kamer naast je bestaat al, maar je neemt het pas waar zodra je erheen loopt.
"There is no future. There is no past. Do you see? Time is simultaneous, an intricately structured jewel that humans insist on viewing one edge at a time, when the whole design is visible in every facet."
- Dr. Manhattan
Geloof k niets van je moet tog eerst n huis bouwe voor je in de kamer kan s tog oorzaak gevolg dus tijdquote:Op zondag 7 juli 2013 19:07 schreef Snakey het volgende:
[..]
We maken er maar wat van zodat onze bekrompen geest het begrijpt. Die kamer was er al, alleen onze perceptie heeft die kamer nooit gezien dus dan pas 'bestaat' die kamer.
Hele fitnisse is om je lot te verandere k geloof niet in t lot behalve dat k me meisje ben tegegekomequote:Op zondag 7 juli 2013 19:02 schreef Levolution het volgende:
[..]
Correct, en zo ook ruimte. Maar vanaf dat punt is die ruimte toch één? Zo ook de tijd.
De lineaire waarneming van tijd door de mens wil niet zeggen dat het ook zo in elkaar steekt. Dr. Manhattan neemt alles tegelijkertijd waar. Die "informatie" is al geschreven, het is er al, wij moeten de toekomst alleen nog ervaren.
M.a.w. als jij nooit shredded gaat worden hoef je daar niet om te balen, het was al geschreven. Je kan het lot niet veranderen.
Ja thx eindelijk erkenning net als dat Tijd tydens de oerknal is ontstaan :s waren jullie er bij ofzo?:ssss alsof er daavoor geen secondes en ure waren hoe konden ze anders optyd kome voor hun werk*?quote:Op zondag 7 juli 2013 19:25 schreef Levolution het volgende:
Etha's argumenten zijn te sterk, hij heeft zojuist de ruimtetijd verbogen met zijn logica. Ik reis nu terug met 88mph om alles wat ik gezegd heb, ongedaan te maken. Daarvoor moet ik wel mijn leven opofferen in de Tangent universe, doordat Libische terroristen mij in een straalmotor gooien.
dubbele popcultuurreferentie
quote:Op zondag 7 juli 2013 19:39 schreef Devolution het volgende:
[..]
Áls ik zoiets al like, dan bedoel ik dat meer als steun dan als "ik vind het leuk dat ie in het ziekenhuis ligt". Maar goed, in zo'n geval kun je beter een comment plaatsen.
LSD will help.quote:Op zondag 7 juli 2013 19:11 schreef Stereotomy het volgende:
Pfoe, zware materie zo op de zondagavond
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |