De bookies voorspellen niet wie de meeste kans heeft, maar berekenen hoe zij winst maken. Als er dus veel mensen op Cavendish en Greipel inzetten, zullen ze daar minder op uitkeren als die winnen.quote:Op zondag 30 juni 2013 12:02 schreef Momo... het volgende:
[..]
Bij de bookies staat Cavendish als tweede en Greipel als vierde, ik verwacht toch dat die 2 er niet meer bij zitten dan.
Ja maar veel mensen hebben dus wel geld ingezet op Cavendish en Greipel.quote:Op zondag 30 juni 2013 12:04 schreef Wombcat het volgende:
[..]
De bookies voorspellen niet wie de meeste kans heeft, maar berekenen hoe zij winst maken. Als er dus veel mensen op Cavendish en Greipel inzetten, zullen ze daar minder op uitkeren als die winnen.
Dan moet je naar betting odds kijken, die zitten er niet veel naast.quote:Op zondag 30 juni 2013 12:04 schreef Wombcat het volgende:
[..]
De bookies voorspellen niet wie de meeste kans heeft, maar berekenen hoe zij winst maken. Als er dus veel mensen op Cavendish en Greipel inzetten, zullen ze daar minder op uitkeren als die winnen.
Idd, vlak voor dat laatste colletje wordt het chaos.quote:Op zondag 30 juni 2013 12:10 schreef Van_Poppel het volgende:
Vandaag zullen 150 man bij de eerste 50 willen fietsen...op dit bochtige en smalle parcours gaat dat 100% zeker valpartijen opleveren.
Vacansoleil gaat denk ik een type als Boeckmans uitspelen. Ik twijfel of Terpstra wat mag doen vandaag.quote:Op zondag 30 juni 2013 12:16 schreef Montagui het volgende:
Bij Scorito toch maar gekozen voor de sprinters. Zit alleen te twijfelen om naast de sprinters een Nikki Terpstra of Wout Poels op te stellen.
Als Boeckmans overleeft, overleeft Danny van Poppel ook en dan gaan ze gewoon weer voor hem mag ik aannemen.quote:Op zondag 30 juni 2013 12:18 schreef IkeDubaku99 het volgende:
[..]
Vacansoleil gaat denk ik een type als Boeckmans uitspelen. Ik twijfel of Terpstra wat mag doen vandaag.
Zou best eens kunnen. Dan zouden ze het geel kunnen pakken, alleen nog wel even afrekenen met Kristoff.quote:Op zondag 30 juni 2013 12:20 schreef TheArt het volgende:
Als Boeckmans overleeft, overleeft Danny van Poppel ook en dan gaan ze gewoon weer voor hem mag ik aannemen.
Van start gaan met een hersenschudding?quote:Op zondag 30 juni 2013 10:57 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
http://www.sporza.be/cm/s(...)r&utm_source=dlvr.it
Dan moet ik een knopje indrukken op mijn afstandbediening en ik kan net niet bij de afstandbedieningquote:
En redelijk onmogelijk.quote:Op zondag 30 juni 2013 13:02 schreef Ferdii het volgende:
Danny v poppel in het geel zou wel gaaf zijn
Misschien mag westra ook wel wat proberenquote:Op zondag 30 juni 2013 12:18 schreef IkeDubaku99 het volgende:
[..]
Vacansoleil gaat denk ik een type als Boeckmans uitspelen. Ik twijfel of Terpstra wat mag doen vandaag.
Uhmm nee. Als Boeckmans de sprint wint en Van Poppel wordt voor Kristoff en Kittel 38e niet. Mits dat de regel is, maar dat verwacht ik niet.quote:Op zondag 30 juni 2013 13:24 schreef Van_Poppel het volgende:
Wat zijn de precieze regels bij een gelijke stand? Als het gaat om de gemiddelde eindpositie van gisteren en vandaag dan maakt hij wel een kansje. Dan hoeft hij alleen Kristoff en Kittel voor te blijven.
Herbert vooralquote:Op zondag 30 juni 2013 13:36 schreef johannes_vermeer het volgende:
Ze bespreken de blessure van Tony Martin nu twee keer in twintig minuten?
Even gegoogled en zie prijzengeld Tour 2012quote:Op zondag 30 juni 2013 13:39 schreef Pino112 het volgende:
Iemand hier toevallig die verstand heeft van het prijzengeld?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |