FOK!forum / Gaming / [Minecraft #177] Bijna uhc!
over_hedgemaandag 24 juni 2013 @ 23:38
RYgB0dw.png

0P7Shmo.png

Ontwikkelaars: Markus “Notch” Persson
Jens “Jeb” Bergensten
Nathan “Dinnerbone” Adams
Uitgever: Mojang AB
Huidige Versie: 1.5.2
Platform: Windows, OS X, Linux
Systeemvereisten: CPU 2GHz Pentium 4 of vergelijkbare AMD-versie 1.5GB RAM
GPU Intel GMA 950 of vergelijkbare AMD-versie
(ondersteuning voor OpenGL vereist) 512MB vrij op de hardeschijf

37zC19y.png

We kennen allemaal het LEGO blokje en de mogelijkheden hier mee. Minecraft lijkt hier erg veel op alleen digitaal.

Minecraft lijkt als je het voor de eerste keer speelt een heel eenvoudig maar toch ook nog saai spel. Je krijgt een landschap met gras, bomen, water en zand en daarop kan je dingen bouwen, onderzoeken of er op naar beneden graven. Op die manier kan je speciale structuren maken zoals gebouwen of pixel-art. Alles is mogelijk!
Het leuke is dat je redelijk wat soorten blocktypes kunt gebruiken.
Hoe meer dat je het speelt, hoe meer je het wilt spelen.
De mogelijkheden zijn eindeloos: een brug die van berg naar berg gaat, een (Middeleeuwse) stad of mischien zelfs een ruimteschip.
Ook is het mogelijk om online te spelen via LAN of internet met je vrienden of met totaal onbekende mensen.
Minecraft is dus eigenlijk een spel wat je eigen creativiteit aanspreekt. Of je het nu leuk vind om rond te dwalen in de oneindige wereld van “Minecraftia”, tegen de monsters vechten die s'nachts tevoorschijn komen, rare of gevaarlijke machines te maken met redstone of geweldige gebouwen te verzinnen en te bouwen. Minecraft geeft je de wereld en jij doet er mee wat je wilt.

wAGAKIy.png

Minecraft heeft eigenlijk geen doel, alles wat je wilt doen bepaal je zelf en doe je op je eigen manier en eigen tempo.
Toch hebben de makers een klein beetje een richting gegeven aan het spel. Ze hebben namelijk 2 boss-monsters toegevoegd. De een heet de Enderdragon en de ander heet de Wither.
Beide zijn eigenlijk vrij gemakkelijk te verslaan als je diamanten bescherming, een boog en een diamanten zwaard hebt wat allemaal enchanted is.

UA1ooxo.png

Een deel van het succes van Minecraft is te danken aan modificaties of mods. Er zijn verschillende fora op het internet te vinden die mods aanbieden.
Zo bestaat er bijvoorbeeld een mod die het mogelijk maakt de Multiplayer Mode commando's ook in de Singleplayer Mode te gebruiken.
Op die manier kan men zichzelf van blokken en voorwerpen voorzien, teleporteren en zelfs hele delen van het land met 2 commando's aanpassen. Ook zijn er mods die speciale dieren, waaronder weerwolven en ander gespuis, toevoegen aan het spel. Een veelbesproken mod voor Minecraft is de zogeheten Sonic Ether's mod, dat Minecraft een compleet ander uiterlijk geeft dankzij het toevoegen van visuele elementen als shaders, dynamische schaduwen, motion blur en depth of field. Maar ook Optifine is bijvoorbeeld een mod!

VSTC38x.png

www.minecraft.net Hier kan je het spel aanschaffen. Of de gratis classic mode spelen in je browser.
www.minecraftwiki.net Dé Minecraft wiki. Handig om te kijken hoe je voorwerpen moet craften.
Hier staat alles over Minecraft.
www.minecraftforums.net Forum waar heel veel te lezen/zien is.
Van screenshots tot filmpjes en tutorials.
www.crafthub.net Blog over Minecraft.
www.optifine.net Loopt je Minecraft toch niet zo lekker? Wil je je Minecraft toch nog wat beter er uit laten zien? Installeer dan Optifine.
www.twitter.com/jeb_ Twitter van de Hoofd Ontwikkelaar van Minecraft
www.twitter.com/Dinnerbone Twitter van een van de ontwikkelaars van Minecraft

gd5i3I0.png

SPOILER: TJV's Server
0s.gif TJV schreef het volgende:
FTB, Direwolf20, gratis, soort van legit, voor IP stuur je me maar een dm, groetjes.

Mooi verhaaltje toch? :D
SPOILER: Shaderons FOK!Craft
2dl3tzs.jpg

Server IP: play.fokcraft.nl
Zoek jij een gezellige survival server? Dan zul je je hier prima thuis voelen. Iedereen is welkom om op deze leuke en sfeervolle server te spelen. Wij hopen samen met jullie een leuke tijd tegemoet te gaan en samen een mooie wereld door elkaar voor elkaar te maken.
.


Features

• Minecraft versie: 1.5.2
• Gamemode: Survival zonder pvp
• Grief rollbacks
Hungergames, aparte sectie onderaan het topic!
• Dynmap
• LWC
• Iconomy
• Signshop

Ranking systeem

Iedereen begint hier als Lid. Dit betekent niet dat je minder bent dan andere en een hogere rank betekent zeker niet dat je dat je je opeens dingen kunt permitteren die niet mogen.
Wij hebben diverse ranks waarbij de Crew ranks worden ingevuld door de Crew zelf en zijn dus niet automatisch op prestatie te krijgen.
Wij hebben Lid, Lid+, FOK! Premium en FOK! Elite. Lid krijgt iedereen standaard. Lid+ kun je krijgen door 48 uur te spelen FOK! Premium kun je krijgen door 5 euro te doneren. En FOK! Elite kun je krijgen door 15 euro te doneren. . En FOK! Legend krijg je door 30 euro te doneren.

Wat kunnen deze ranks?

Lid:

• 5 Homes maken
• Tp requesten, accepteren en weigeren
• Standaard commands als rules, motd, list, help, afk
• Mailen en msg-en
• Kopen en verkopen aan diverse playershops
• Warpen

Lid+:
Kan alles wat een Lid kan +

• 10 Homes maken
• Toegang tot /workbench en /enderchest
• Toegang tot /recipe

FOK! Premium:
Kan alles wat een Lid+ kan +

• Toegang tot kits (tools, firework)
• 15 homes maken
• Shops openen
• Vrij tpen
• Typen in kleur
• Toegang tot resources farm (wood & sand & dirt) /warp farm

FOK! Elite:
Bevat alles wat een FOK! Premium kan +

• Onbeperkt homes maken
• Toegang tot iron tools kit
• /jumpto om snel naar een gerichte plek te tp-en
• Nickname maken
• Draag items als hoed
• Bevat meer shop functies
----------HungerGames Functies-------------------
• Je mag meehelpen met toekomstige mappen maken
• Meedoen met de FOK!craft staff in een aparte arena als het drukker is

FOK! Legend:
Kan alles wat een Elite kan +
• Fly mode
• Toegang tot kit diamondtools
• Toegang tot kit food
• Opvallende plaats in de gallery

Doneren

Je kunt onze server helpen door te doneren. Hiermee kunnen wij de maandelijkse kosten blijven betalen. Ook verschaf je jezelf ook een aantal extraatjes. Dit hebben wij te koop in de FOK!Craft shop. http://fokcraft.buycraft.net/category/42471
Je kunt ook ingame doneren door de command /buy . Je ziet dan een lijst met de verschillende packages die wij aanbieden.

FOK! Premium Donatie
Met deze Package help jij ons om deze server te kunnen blijven betalen.
Ook wordt je FOK! Premium en krijg je alle FOK! Premium functies. Kost 5 Euro

FOK! Elite Donatie

Met deze Package help jij ons om deze server te kunnen blijven betalen.
Ook krijg je direct toegang tot de FOK!Elite rank. Kost 15 Euro

FOK! Legend Donatie
Met deze Package help jij ons om deze server te kunnen blijven betalen.
Ook wordt je een FOK! Legend en krijg je alle FOK! Legend functies. Kost 30,00 Euro

Onze werelden

Wanneer je onze server joint zul je eerst terecht komen bij de centrale spawn. Hier kun je kiezen of je HungerGames wilt spelen of dat je naar de Survival wereld wilt gaan.

30x75o3.png

De survivalwereld is een voorgerenderde wereld waar je lekker kunt survivalen zonder pvp. Je kunt meebouwen op het FOK! Eiland, of je gaat natuurlijk zelf erop uit! En natuurlijk hebben we een The End en een Nether!

In de HungerGames wereld zul in de HungerGames lobby komen. Hier kun je kiezen welke arena je joint. Meer informatie en foto's vind je bij het kopje HungerGames onderaan dit topic. Wees niet bang dat je je spullen kwijt raakt als je aan het survivalen bent en even HungerGames wilt spelen, je spullen worden gewoon opgeslagen en teruggegeven aan het einde van de game!

Deze werelden kun je ook op onze dynmap bekijken!
Dynmap: http://fokcraft.nl/dynmap
De player locations staan voor de HungerGames wereld uitgeschakeld, omdat dit natuurlijk je positie verraad.

Regels
Een paar regels al willen sommige mensen ze nogal weleens vergeten.

- Niet griefen
- Communiceer op een normale manier met elkaar
- Respecteer elkaar
- Buiten niet stelen en griefen, geen andere rare fratsen uithalen.
- Vraag niet aan een Crew lid of je mod/admin oid mag worden wat dat krijg je zo niet.

minecraft_hunger_games_logo.png

Onze server heeft ook Hungergames! Join door /hg join en speel op een van onze mooie zelfgemaakte mappen! Nu kun jij ook net zo spelen als CaptainSparklez, Antvenom etc.! Er zijn overal op de map chests met random spullen waarbij je zelfs diamond gear kunt aantreffen als je geluk hebt! Ook kun je met xp die je krijgt van het killen van mobs je wapens enchanten! Doe je mee?!

286xqv.png
34fm8ia.png
epf7fc.png
(Middelste plaatje map: Top of the Hill | Onderste plaatje map: Ghost town)

Heb je vragen, of heb je een probleem? Wij staan altijd open om je te helpen!

gQ1Ua.png
Server IP: play.fokcraft.nl
Dynmap: http://fokcraft.nl/dynmap
TeamSpeak: ts.fokcraft.nl ! :)
Media: http://fokcraft.nl/fokmedia/
Blog: http://fokcraft.nl/blogs
Youtube: http://www.youtube.com/fokcraft
Site: http://www.fokcraft.nl

Ik wil iedereen veel speel plezier wensen op de FOK!Craft server!
Vragen kunnen in dit topic gesteld worden!

mvg, de FOK!Craft Crew

K7usPQ4.png

SPOILER
aBP92PY.pngdWkNvJd.pngkRD5wuU.pngsGLoLTv.pngRMK3xAC.pnggZNYC4k.pngLxR8DwZ.pngzYs8XKf.png1emsl6o.pngZiXaWif.pngyWa07w3.pngPxbNeFS.pngeFS.png
qFBvlzR.png

Hoor jij hier tussen? Stuur een DM naar d4v1d!
M4AxuF1.png

Denk niet ''wat een kut graphics, koop ik niet'' Maar speel eerst eventjes de demo, en geniet van het spel! Klik hier voor de gratis demo!

Sinds enige tijd is er een apart Minecraft SC topic. In dit topic alleen on-topic posts over Minecraft, slowchat in het SC topic! Topicreeks: Minecraft SC

c25c4876bb-uhc1.jpg

Wat houdt dit in?

We gaan met FOK!kers minecraft hardcore survival (UHC) doen.

De regels zijn als volgt:

• Je hebt maar 1 leven, ga je dood? Dan moet je de game leaven.
• Je kunt alleen healen met healingpotions en goldenappels (goldenappels geven 2 hartjes)
Je healt dus niet van food, maar hier kun je wel dood van gaan!
• Branchmining is verboden! Alleen caving om het een beetje uitdagend te houden. Je mag wel trappen maken naar beneden om caves te zoeken.
• Je mag de game niet leaven, wel kun je natuurlijk afk zijn en jezelf ingraven. Leave je wel dan wordt dit gerekend als doodgaan en moet je de game leaven.
• Mods zijn verboden, iedereen speelt met vanilla minecraft! (Optifine is toegestaan als je niet inzoomt!)

Het doel:

Het doel is om het laatste team te zijn wat overblijft. Als je de Enderdragon doodt heb je direct gewonnen!

IP:

Wordt nog bekend gemaakt.

Teamspeak:
ts.fokcraft.nl

------------------------
Schrijf je hier in!
http://goo.gl/4Hm0h
shaderonmaandag 24 juni 2013 @ 23:39
Kingdom servers :')
Afhaalchineesmaandag 24 juni 2013 @ 23:41
quote:
0s.gif Op maandag 24 juni 2013 23:38 schreef over_hedge het volgende:

[..]

Omdat jij er 1tje van hun aangevallen hebt waarschijnlijk. Als het goed is doen ze niks normaal.
En hoe kan ik die aanvallen weer stoppen? Ben al 5 keer dood ofzo :')
over_hedgemaandag 24 juni 2013 @ 23:42
quote:
0s.gif Op maandag 24 juni 2013 23:41 schreef Afhaalchinees het volgende:

[..]

En hoe kan ik die aanvallen weer stoppen? Ben al 5 keer dood ofzo :')
Geen idee :D
Afhaalchineesmaandag 24 juni 2013 @ 23:44
quote:
0s.gif Op maandag 24 juni 2013 23:42 schreef over_hedge het volgende:

[..]

Geen idee :D
kijk morgen wel weer :P
Djeetjemaandag 24 juni 2013 @ 23:44
quote:
99s.gif Op maandag 24 juni 2013 23:39 schreef shaderon het volgende:
Kingdom servers :')
wat is daar mis mee ? :@
shaderonmaandag 24 juni 2013 @ 23:46
quote:
0s.gif Op maandag 24 juni 2013 23:44 schreef Djeetje het volgende:

[..]

wat is daar mis mee ? :@
Uitgemolken slecht concept. Check alleen al de serverlijst @ minecraftforum hoeveel kingdomservers je daar tegen komt die kwalitatief troep zijn.
Djeetjemaandag 24 juni 2013 @ 23:47
quote:
99s.gif Op maandag 24 juni 2013 23:46 schreef shaderon het volgende:

[..]

Uitgemolken slecht concept. Check alleen al de serverlijst @ minecraftforum hoeveel kingdomservers je daar tegen komt die kwalitatief troep zijn.
Wist ik niet zag gewoon die filmpjes en leek mij opzich wel vet
over_hedgemaandag 24 juni 2013 @ 23:48
Ik had een leuke uhc server gevonden. Alleen zo dom dat daar mensen gaan spwmkillen :r
#ANONIEMmaandag 24 juni 2013 @ 23:49
quote:
0s.gif Op maandag 24 juni 2013 23:36 schreef Djeetje het volgende:

[..]

Jaloers ?
Nee, totaal niet.

:')
Djeetjemaandag 24 juni 2013 @ 23:50
quote:
0s.gif Op maandag 24 juni 2013 23:49 schreef d4v1d het volgende:

[..]

Nee, totaal niet.

:')
Hij heeft het wel mooi voor elkaar hoor reken maar dat hij meer verdient dan de gemiddelde nederlander en dat alleen met filmpjes maken
#ANONIEMmaandag 24 juni 2013 @ 23:50
quote:
0s.gif Op maandag 24 juni 2013 23:50 schreef Djeetje het volgende:

[..]

Hij heeft het wel mooi voor elkaar hoor reken maar dat hij meer verdient dan de gemiddelde nederlander en dat alleen met filmpjes maken
Maar verder is het gewoon een egoïstische klootzak
#ANONIEMmaandag 24 juni 2013 @ 23:51
Remy, zijn die reacties van hem er nog in het fok!craft topic @ mcforum?
Djeetjemaandag 24 juni 2013 @ 23:52
quote:
0s.gif Op maandag 24 juni 2013 23:50 schreef d4v1d het volgende:

[..]

Maar verder is het gewoon een egoïstische klootzak
ken hem niet persoonlijk jij wel dan ?
#ANONIEMmaandag 24 juni 2013 @ 23:53
quote:
0s.gif Op maandag 24 juni 2013 23:52 schreef Djeetje het volgende:

[..]

ken hem niet persoonlijk jij wel dan ?
Nee, maar de indruk die je van hem krijgt zegt al genoeg.
over_hedgemaandag 24 juni 2013 @ 23:54
Maar morgen uhc dus?
#ANONIEMmaandag 24 juni 2013 @ 23:55
quote:
0s.gif Op maandag 24 juni 2013 23:54 schreef over_hedge het volgende:
Maar morgen uhc dus?
Ja
over_hedgemaandag 24 juni 2013 @ 23:55
quote:
0s.gif Op maandag 24 juni 2013 23:55 schreef d4v1d het volgende:

[..]

Ja
ben benieuwd :)
shaderonmaandag 24 juni 2013 @ 23:55
quote:
0s.gif Op maandag 24 juni 2013 23:51 schreef d4v1d het volgende:
Remy, zijn die reacties van hem er nog in het fok!craft topic @ mcforum?
Ja die staan er nog
#ANONIEMmaandag 24 juni 2013 @ 23:56
quote:
99s.gif Op maandag 24 juni 2013 23:55 schreef shaderon het volgende:

[..]

Ja die staan er nog
Heb ze al gevonden _O-

:')
Afhaalchineesmaandag 24 juni 2013 @ 23:58
quote:
0s.gif Op maandag 24 juni 2013 23:44 schreef Afhaalchinees het volgende:

[..]

kijk morgen wel weer :P
Ik leer steeds meer over dit spel :') een Nether, the End Portal en deze baas:

EnderdragonFlying.gif
Afhaalchineesmaandag 24 juni 2013 @ 23:59
quote:
0s.gif Op maandag 24 juni 2013 23:56 schreef d4v1d het volgende:

[..]

Heb ze al gevonden _O-

:')
link aub :P
Djeetjemaandag 24 juni 2013 @ 23:59
quote:
0s.gif Op maandag 24 juni 2013 23:58 schreef Afhaalchinees het volgende:

[..]

Ik leer steeds meer over dit spel :') een Nether, the End Portal en deze baas:

[ afbeelding ]
Ik ga ook maar eens dat wiki doornemen snap wel veel maar neit echt alles
#ANONIEMmaandag 24 juni 2013 @ 23:59
Jongens, willen we nou teams of niet?

En remy, datdus deed mee?
Afhaalchineesdinsdag 25 juni 2013 @ 00:00
quote:
0s.gif Op maandag 24 juni 2013 23:59 schreef Djeetje het volgende:

[..]

Ik ga ook maar eens dat wiki doornemen snap wel veel maar neit echt alles
Snap er nog weinig van maargoed :') morgen maar ff inlezen in enchanten ofzo :P
#ANONIEMdinsdag 25 juni 2013 @ 00:00
quote:
0s.gif Op maandag 24 juni 2013 23:59 schreef Afhaalchinees het volgende:

[..]

link aub :P
http://minecraftforum.nl/index.php/topic,26501.75.html
#ANONIEMdinsdag 25 juni 2013 @ 00:13
quote:
0s.gif Op maandag 24 juni 2013 23:44 schreef Djeetje het volgende:

[..]

wat is daar mis mee ? :@
Tevens nog dit. Een van de weinige dingen waar ik dusdavid gelijk in geef.

quote:
ik wil je absoluut niet beoordelen, of hier even de "god der servers" uithangen want ik weet zelf nog niet eens hoe een plugin werkt, maar wat ik WEL weet is hoe je mensen in t gareel krijgt, toffe storylines verzint, basicly, management.

Als je spells van mijn server "kopieert/leent", nog niet eens koningen voor je kingdoms HEBT (die moet je serieus goed kennen, al dan niet online, minimaal n half jaar ofzo) word t echt 1 grote puinhoop. Niet iedereen heeft de luxe veel vrienden te hebben die het in zich hebben leiderschap te tonen onder weer eens 10 man. Vergeet niet dat jij ook uren per dag bezig bent met DIE koningen te leiden, zorgen dat alles goed loopt.

Wat ik wil zeggen is, zet de server offline, begint NIET overhaast met zoiets als dit, maar regel alles voordat je begint. Zorg dat je GOED contact hebt met AL je koningen, voordat de server online gaat. weet wat je aan ze hebt, mijn tip, en dit zal op DIT forum wel haat opleveren, koning minimale leeftijd 16 jaar, of aanTOONbaar volwassen gedrag (beloftes zeggen echt geen reet), en DAN pas spelers gaan inviten. Plugins als empire wand etc zijn ECHT niet boeiend, leveren alleen maar gezeik op (mensen moeten er OP voor krijgen remember, en je kent die mensen niet, want je invite ze blind op n forum), dat zijn serieus dingen voor in een later stadium, als de basics opgebouwd zijn.

Regels kunnen ook makkelijk zijn, alleen onnodig als je de juiste mensen hebt. Wist je dat wij geen ENKELE protection hebben op onze server? Iedereen kan griefen, geen rollback mogelijk, geen backup. Ook geen griefchecker of hawktool of wat dan ook. Waarom? Omdat ik de KONINGEN aansprakelijk hou voor wat hun spelers doen. Die kijken dus wel uit, en zorgen dat ze geen "rommel" inviten. Hou dit aub aan, het bespaard je een bak aan haat op dit forum, en het verhoogd je kansen dat je server over 2 weken niet volzit met TROLOLOL mensen, griefers, kinderachtige kiddies die op n faction server thuishoren en meer.

Succes bro, neem er de TIJD voor.. geen overhaaste dingen doen, tenzij je over n paar weekjes de server toch al weer wil sluiten en je alleen maar ff "kingdommetje" wilt spelen..

David
bron
Djeetjedinsdag 25 juni 2013 @ 00:15
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 00:13 schreef d4v1d het volgende:

[..]

Tevens nog dit. Een van de weinige dingen waar ik dusdavid gelijk in geef.

[..]

bron
Als ik het ga doen wil ik het ook wel goed doen hoor
#ANONIEMdinsdag 25 juni 2013 @ 00:16
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 00:15 schreef Djeetje het volgende:

[..]

Als ik het ga doen wil ik het ook wel goed doen hoor
dat zegt iedereen he :')
Djeetjedinsdag 25 juni 2013 @ 00:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 00:16 schreef d4v1d het volgende:

[..]

dat zegt iedereen he :')
Joh toch wel :o
over_hedgedinsdag 25 juni 2013 @ 11:31
quote:
0s.gif Op maandag 24 juni 2013 23:59 schreef d4v1d het volgende:
Jongens, willen we nou teams of niet?

En remy, datdus deed mee?
Nee. Zijn beetje weinig mensen voor teams.
maurisioodinsdag 25 juni 2013 @ 11:53
Teams van 2

[ Bericht 0% gewijzigd door maurisioo op 25-06-2013 15:01:02 ]
maurisioodinsdag 25 juni 2013 @ 11:53
dubbel

[ Bericht 49% gewijzigd door maurisioo op 25-06-2013 15:01:05 ]
over_hedgedinsdag 25 juni 2013 @ 12:08
quote:
11s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 11:53 schreef maurisioo het volgende:

[..]

Waarom quote je je zelf? :P
shaderondinsdag 25 juni 2013 @ 13:20
Hoe laat is het nou?
over_hedgedinsdag 25 juni 2013 @ 13:21
quote:
1s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 13:20 schreef shaderon het volgende:
Hoe laat is het nou?
19:00 toch
maurisioodinsdag 25 juni 2013 @ 15:00
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 12:08 schreef over_hedge het volgende:

[..]

Waarom quote je je zelf? :P
Huh? denk ik per ongeluk gebeurd met m'n mobiel. Had niet eens door. :P
over_hedgedinsdag 25 juni 2013 @ 15:49
Hoe kan ik op mijn server de spawm point veranderen? (online)
shaderondinsdag 25 juni 2013 @ 16:00
plugin
shaderondinsdag 25 juni 2013 @ 17:08
http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/ultra-hardcore/

Lees ook ff door. Golden head voor 4 hartjes!
#ANONIEMdinsdag 25 juni 2013 @ 17:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 15:49 schreef over_hedge het volgende:
Hoe kan ik op mijn server de spawm point veranderen? (online)
bv. met de essentials plugins.

Als je het enkel voor jezelf wil doen kan je /spawnpoint doen (werkt zonder essentials)
#ANONIEMdinsdag 25 juni 2013 @ 17:09
1.6 prereleae: (Vanavond spelen we gewoon nog op 1.5.x)

https://mojang.com/2013/06/minecraft-1-6-pre-release/
shaderondinsdag 25 juni 2013 @ 17:11
Oh god. dat gaat een hel worden met servers updaten
over_hedgedinsdag 25 juni 2013 @ 17:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 17:08 schreef d4v1d het volgende:

[..]

bv. met de essentials plugins.

Als je het enkel voor jezelf wil doen kan je /spawnpoint doen (werkt zonder essentials)
even kijken :) En is voor heel de server. ben een mooie spawm aan het maken. Voor als ik ooit meer mensen toe ga laten :P
#ANONIEMdinsdag 25 juni 2013 @ 17:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 17:19 schreef over_hedge het volgende:

[..]

even kijken :) En is voor heel de server. ben een mooie spawm aan het maken. Voor als ik ooit meer mensen toe ga laten :P
Loner :D :')
shaderondinsdag 25 juni 2013 @ 17:33
Ik stuur alle gebannen mensen bij ons wel door
over_hedgedinsdag 25 juni 2013 @ 17:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 17:31 schreef d4v1d het volgende:

[..]

Loner :D :')
Nee, spelen met zijn 5 en
#ANONIEMdinsdag 25 juni 2013 @ 17:34
quote:
99s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 17:33 schreef shaderon het volgende:
Ik stuur alle gebannen mensen bij ons wel door
Dat vind ik echt heel aardig van je ^O^ geweldig hoe je die kindjes nog een kans geeft. :D
#ANONIEMdinsdag 25 juni 2013 @ 17:35
Ben blij dat het niet mijn server is. (Ik heb er geen, maargoed..)
Exentric90dinsdag 25 juni 2013 @ 17:35
quote:
99s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 17:11 schreef shaderon het volgende:
Oh god. dat gaat een hel worden met servers updaten
Ik voorzie meer problemen met de so called resource packs, wordt een hell om je textures bij te houden. Zeker voor de packs die toch al niet snel geüpdate worden.
#ANONIEMdinsdag 25 juni 2013 @ 17:36
quote:
1s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 17:35 schreef Exentric90 het volgende:

[..]

Ik voorzie meer problemen met de so called resource packs, wordt een hell om je textures bij te houden. Zeker voor de packs die toch al niet snel geüpdate worden.
Er is een conversie tool :P
Exentric90dinsdag 25 juni 2013 @ 18:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 17:36 schreef d4v1d het volgende:

[..]

Er is een conversie tool :P
Klopt maar heb het ook over het updaten niet over het over zetten van texture naar rescource pack maar eerder het bij houden van je pack daarna.
#ANONIEMdinsdag 25 juni 2013 @ 18:42
godverdomme. gemiste oproep van mn werk.. Als ik nu opeens moet werken he :(
over_hedgedinsdag 25 juni 2013 @ 18:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 18:42 schreef d4v1d het volgende:
godverdomme. gemiste oproep van mn werk.. Als ik nu opeens moet werken he :(
Niet terug bellen! :P
#ANONIEMdinsdag 25 juni 2013 @ 18:44
hang al aan de lijn ;(
Exentric90dinsdag 25 juni 2013 @ 18:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 18:42 schreef d4v1d het volgende:
godverdomme. gemiste oproep van mn werk.. Als ik nu opeens moet werken he :(
je kan niet :P
#ANONIEMdinsdag 25 juni 2013 @ 18:47
Bleek gelukkig te gaan om tijden dat ik deze week kon. Ik ben recentelijk gewisseld van functie (Ik heb die baan pas 4 weken, maaegoed _O-) en mijn rooster was nog niet bekend.

Ik ben er straks gewoon :P
Exentric90dinsdag 25 juni 2013 @ 18:51
kan ik mij ook nog aanmelden? :)
#ANONIEMdinsdag 25 juni 2013 @ 18:52
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 18:51 schreef Exentric90 het volgende:
kan ik mij ook nog aanmelden? :)
Wat mij betreft wel. Het is toch zonder teams :D
#ANONIEMdinsdag 25 juni 2013 @ 18:53
HET IP:

1372179150-O.png

(Ik ben te lui het over te typen.. Een screenshot is sneller voor mij :') )
Exentric90dinsdag 25 juni 2013 @ 18:54
Zonder teams! tof! dan doe ik mee :D
Is het de enderdragon doden? of?
#ANONIEMdinsdag 25 juni 2013 @ 18:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 18:54 schreef Exentric90 het volgende:
Zonder teams! tof! dan doe ik mee :D
Is het de enderman doden? of?
Enderdragon doden, of de persoon die laatste overblijft :P

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 25-06-2013 18:55:10 ]
#ANONIEMdinsdag 25 juni 2013 @ 18:56
Tevens, hiermee ga ik winnen.

1372179376-H.png

8-)
Exentric90dinsdag 25 juni 2013 @ 18:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 18:56 schreef d4v1d het volgende:
Tevens, hiermee ga ik winnen.

[ afbeelding ]

8-)
mehehe ik heb net caramel gemaakt dus komt goed uit :Y pure suiker! ook heb ik lekker dextro liggen :D
#ANONIEMdinsdag 25 juni 2013 @ 18:59
server kapot?
#ANONIEMdinsdag 25 juni 2013 @ 19:44
En drie keer raden wie er dood is :')
maurisioodinsdag 25 juni 2013 @ 20:04
En nog een keer raden wie er nu dood is ;(
maurisioodinsdag 25 juni 2013 @ 20:05
Had een overvloed aan iron en gold, alleen geen eten meer en de hele tijd weinig health. :P
Exentric90dinsdag 25 juni 2013 @ 22:14
jeej heb de eerste ronde overleefd :D gaat goed! :D donderdag dus verder?
Wanneer upload je alles p youtube remy?
over_hedgedinsdag 25 juni 2013 @ 22:17
Ik ga ook wel goed! Ben alleen een noob met enchanten :P
Exentric90dinsdag 25 juni 2013 @ 22:19
remy je kunt trouwens /feed doen om mensen volle honger bar te geven ;)
shaderondinsdag 25 juni 2013 @ 22:20
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 22:19 schreef Exentric90 het volgende:
remy je kunt trouwens /feed doen om mensen volle honger bar te geven ;)
weet ik :P
shaderondinsdag 25 juni 2013 @ 22:20
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 22:14 schreef Exentric90 het volgende:
jeej heb de eerste ronde overleefd :D gaat goed! :D donderdag dus verder?
Wanneer upload je alles p youtube remy?
dit weekend ofzo.
Exentric90dinsdag 25 juni 2013 @ 22:21
quote:
99s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 22:20 schreef shaderon het volgende:

[..]

dit weekend ofzo.
jij kunt donderdag niet dan? :P
over_hedgedinsdag 25 juni 2013 @ 22:23
Ik wil verder :( Net meer diamand gevonden.
Exentric90dinsdag 25 juni 2013 @ 22:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 22:23 schreef over_hedge het volgende:
Ik wil verder :( Net meer diamand gevonden.
haha ik ook :P jij kon donderdag ook toch?
over_hedgedinsdag 25 juni 2013 @ 22:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 22:24 schreef Exentric90 het volgende:

[..]

haha ik ook :P jij kon donderdag ook toch?
Ja
MarkMdinsdag 25 juni 2013 @ 22:44
Ik kan donderdag ook. Zelfde tijd?
#ANONIEMdinsdag 25 juni 2013 @ 22:47
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 22:19 schreef Exentric90 het volgende:
remy je kunt trouwens /feed doen om mensen volle honger bar te geven ;)
oh. Ik deed dus /hunger :') Achja, /give werkte ook xD
#ANONIEMdinsdag 25 juni 2013 @ 22:47
Donderdag ben ik werken. Maargoed, ik zit dan ook niet in ronde 2 ;(
Exentric90dinsdag 25 juni 2013 @ 22:49
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 22:47 schreef d4v1d het volgende:

[..]

oh. Ik deed dus /hunger :') Achja, /give werkte ook xD
haha oh :P
Exentric90dinsdag 25 juni 2013 @ 22:49
quote:
14s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 22:44 schreef MarkM het volgende:
Ik kan donderdag ook. Zelfde tijd?
als remy kan ja :D
maurisioodinsdag 25 juni 2013 @ 22:50
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 22:47 schreef d4v1d het volgende:
Donderdag ben ik werken. Maargoed, ik zit dan ook niet in ronde 2 ;(
Idd, ik vind dat wij een tweede kans verdienen.
#ANONIEMdinsdag 25 juni 2013 @ 22:50
quote:
8s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 22:50 schreef maurisioo het volgende:

[..]

Idd, ik vind dat wij een tweede kans verdienen.
Dit :D :')
#ANONIEMdinsdag 25 juni 2013 @ 22:50
Alsnog ben ik dan als eerste dood. Maar dat terzijde.
MarkMdinsdag 25 juni 2013 @ 22:50
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 22:49 schreef Exentric90 het volgende:

[..]

als remy kan ja :D
Mooi! Tijd om elkaar eens op te zoeken dan! :D
over_hedgedinsdag 25 juni 2013 @ 22:53
Van mij mogen jullie weer mee doen hoor :P Mits wij levens er bij krijgen! :P
#ANONIEMdinsdag 25 juni 2013 @ 22:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 22:53 schreef over_hedge het volgende:
Van mij mogen jullie weer mee doen hoor :P Mits wij levens er bij krijgen! :P
:D Maar als iedereen op donderdag kan vind ik het niet heel erg als Maurisioo wel mee doet en ik dus niet.

Ga ik liever werken ipv. even 30 minuutjes spelen en dan gelijk dood en weer de hele avond FOK!en :')
over_hedgedinsdag 25 juni 2013 @ 23:12
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 22:54 schreef d4v1d het volgende:

[..]

:D Maar als iedereen op donderdag kan vind ik het niet heel erg als Maurisioo wel mee doet en ik dus niet.

Ga ik liever werken ipv. even 30 minuutjes spelen en dan gelijk dood en weer de hele avond FOK!en :')
gewoon niet zo snel dood gaan :P
shaderondinsdag 25 juni 2013 @ 23:14
ik kan ja.
shaderondinsdag 25 juni 2013 @ 23:15
Sta overigens nog steeds in mijn zwevend huisje @ 0 , 0 :D
#ANONIEMdinsdag 25 juni 2013 @ 23:16
quote:
99s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 23:15 schreef shaderon het volgende:
Sta overigens nog steeds in mijn zwevend huisje @ 0 , 0 :D
Zisteau :D
maurisioodinsdag 25 juni 2013 @ 23:33
Nah, ik wacht wel weer op de volgende UHC. :P
Curlbrahwoensdag 26 juni 2013 @ 00:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 23:33 schreef maurisioo het volgende:
Nah, ik wacht wel weer op de volgende UHC. :P
beter.
#ANONIEMwoensdag 26 juni 2013 @ 01:41
quote:
0s.gif Op woensdag 26 juni 2013 00:23 schreef Curlbrah het volgende:

[..]

beter.
Doe je mee? :D
Exentric90woensdag 26 juni 2013 @ 02:50
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 22:24 schreef over_hedge het volgende:

[..]

Ja
quote:
14s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 22:44 schreef MarkM het volgende:
Ik kan donderdag ook. Zelfde tijd?
quote:
99s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 23:14 schreef shaderon het volgende:
ik kan ja.
oke donderdag it is! hoe laat? 19.00?
shaderonwoensdag 26 juni 2013 @ 19:16
Maar goed. Na de 1.6 update openen we dus een vanilla pvp server. Geen regels enzo :P En paardjes :D
maurisioowoensdag 26 juni 2013 @ 19:17
quote:
0s.gif Op woensdag 26 juni 2013 00:23 schreef Curlbrah het volgende:

[..]

beter.
Spellchecker :')
maurisioowoensdag 26 juni 2013 @ 19:18
Kun je dan gewoon berichten aanpassen van anderen?
Curlbrahwoensdag 26 juni 2013 @ 20:04
quote:
7s.gif Op woensdag 26 juni 2013 19:18 schreef maurisioo het volgende:
Kun je dan gewoon berichten aanpassen van anderen?
ja, ben nu een eckte taal nsber

ga je nog mee wokken?
maurisioowoensdag 26 juni 2013 @ 20:06
quote:
0s.gif Op woensdag 26 juni 2013 20:04 schreef Curlbrah het volgende:

[..]

ja, ben nu een eckte taal nsber

ga je nog mee wokken?
taal-nsb'er*

uiteraard.
Curlbrahwoensdag 26 juni 2013 @ 20:07
:')

shaderonwoensdag 26 juni 2013 @ 20:12
quote:
_O- :D
Exentric90donderdag 27 juni 2013 @ 00:11
Jongens morgen 19:00?
over_hedgedonderdag 27 juni 2013 @ 09:58
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 00:11 schreef Exentric90 het volgende:
Jongens morgen 19:00?
nee vandaag toch
MarkMdonderdag 27 juni 2013 @ 17:49
quote:
1s.gif Op donderdag 27 juni 2013 09:58 schreef over_hedge het volgende:

[..]

nee vandaag toch
Dat bedoelde hij ook. Alleen zijn post was na middernacht!
over_hedgedonderdag 27 juni 2013 @ 18:36
quote:
11s.gif Op donderdag 27 juni 2013 17:49 schreef MarkM het volgende:

[..]

Dat bedoelde hij ook. Alleen zijn post was na middernacht!
O ja :P niet op ge let. Ik zag alleen maar donderdag staan.
Snorrenbaarddonderdag 27 juni 2013 @ 18:40
Oh jullie zijn al begonnen, had niet meer gekeken op fok! sinds dinsdag
shaderondonderdag 27 juni 2013 @ 18:42
ohja uhc
Exentric90donderdag 27 juni 2013 @ 19:24
Kon niet eerder komen door wat dingetjes. Excuus
maurisioodonderdag 27 juni 2013 @ 19:30
quote:
1s.gif Op donderdag 27 juni 2013 19:24 schreef Exentric90 het volgende:
Kon niet eerder komen door wat dingetjes. Excuus
Ja te laat he. Ik val wel voor jou in.
shaderondonderdag 27 juni 2013 @ 19:47
2e :(
shaderondonderdag 27 juni 2013 @ 19:48
gg exentric. leuke eind battle ha
Exentric90donderdag 27 juni 2013 @ 19:48
quote:
99s.gif Op donderdag 27 juni 2013 19:48 schreef shaderon het volgende:
gg exentric. leuke eind battle ha
haha was zeker toffe eind battle :D

had ook geen arrows meer dus werd toch nog spannend :D

vnePobW.png
Exentric90donderdag 27 juni 2013 @ 19:49
quote:
11s.gif Op donderdag 27 juni 2013 19:30 schreef maurisioo het volgende:

[..]

Ja te laat he. Ik val wel voor jou in.
haha nee was nog 6 minuten voor het half uur :D
over_hedgedonderdag 27 juni 2013 @ 21:54
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 19:48 schreef Exentric90 het volgende:

[..]

haha was zeker toffe eind battle :D

had ook geen arrows meer dus werd toch nog spannend :D

[ afbeelding ]
Die kut appels verneukte het voor mij. Heb 27 goud :P maar kon geen appels vinden/
#ANONIEMdonderdag 27 juni 2013 @ 22:45
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 21:54 schreef over_hedge het volgende:

[..]

Die kut appels verneukte het voor mij. Heb 27 goud :P maar kon geen appels vinden/
_O-
Exentric90vrijdag 28 juni 2013 @ 04:10
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 21:54 schreef over_hedge het volgende:

[..]

Die kut appels verneukte het voor mij. Heb 27 goud :P maar kon geen appels vinden/
Dat probleem had ik ook :P:P
over_hedgevrijdag 28 juni 2013 @ 10:43
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 juni 2013 04:10 schreef Exentric90 het volgende:

[..]

Dat probleem had ik ook :P:P
EN die mobs :( Dinsdag nergens last van. Bijna geen 1 mobs tegen gekomen. Nu begonnen we weer. binnen 5 min 4 hartjes gehad omdat ze maar bleven komen :o En was geen spawmer in de buurt.
(vorige keer zelfs wel maar dat kwamen ze toen amper uit)
shaderonvrijdag 28 juni 2013 @ 13:10
Fuck vergeten 2e deel uhc te filmen
SosuaCafevrijdag 28 juni 2013 @ 13:17
UHC al afgelopen?
Exentric90vrijdag 28 juni 2013 @ 13:59
quote:
99s.gif Op vrijdag 28 juni 2013 13:17 schreef SosuaCafe het volgende:
UHC al afgelopen?
Jup snel afgemaakt :)
over_hedgevrijdag 28 juni 2013 @ 15:30
Wanneer weer? :P kunnen het best vaker dan 1x per maand doen als mensen daar zin in hebben toch?
Exentric90vrijdag 28 juni 2013 @ 16:18
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 juni 2013 15:30 schreef over_hedge het volgende:
Wanneer weer? :P kunnen het best vaker dan 1x per maand doen als mensen daar zin in hebben toch?
Goed plan ja :) alleen begin wat vroeger dan zodat we het ook die dag af kunnen maken :P
over_hedgevrijdag 28 juni 2013 @ 16:26
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 juni 2013 16:18 schreef Exentric90 het volgende:

[..]

Goed plan ja :) alleen begin wat vroeger dan zodat we het ook die dag af kunnen maken :P
Nee, ik werk gewoon. eerder dan 19:00 haal ik niet met eten enzo.
shaderonvrijdag 28 juni 2013 @ 16:28
same. moet echt na 19:00
shaderonvrijdag 28 juni 2013 @ 16:31
FOK!Games server ook binnenkort. Komen Hungergames, paintball, (bow) spleef, skyblock en wat parcours op
Exentric90vrijdag 28 juni 2013 @ 16:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 juni 2013 16:26 schreef over_hedge het volgende:

[..]

Nee, ik werk gewoon. eerder dan 19:00 haal ik niet met eten enzo.
Ik heb t ook over het weekend. Door de weeks kan ik normaal helemaal niet dit keer alleen wel.
Of we gaan gewoon iets langer door ;)
over_hedgevrijdag 28 juni 2013 @ 16:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 juni 2013 16:48 schreef Exentric90 het volgende:

[..]

Ik heb t ook over het weekend. Door de weeks kan ik normaal helemaal niet dit keer alleen wel.
Of we gaan gewoon iets langer door ;)
In het weekend heb ik juist andere dingen te doen dan game :P
Exentric90vrijdag 28 juni 2013 @ 16:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 juni 2013 16:51 schreef over_hedge het volgende:

[..]

In het weekend heb ik juist andere dingen te doen dan game :P
Wie niet :P
Maar toch ik denk dat door de weeks veel lastiger wordt :P
Afhaalchineesvrijdag 28 juni 2013 @ 17:08
Hoe kom ik zelfstandig bij de Enderfarm? :@
shaderonvrijdag 28 juni 2013 @ 17:27
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 juni 2013 17:08 schreef Afhaalchinees het volgende:
Hoe kom ik zelfstandig bij de Enderfarm? :@
home maken, warp was een tijd geleden weggehaald
Afhaalchineesvrijdag 28 juni 2013 @ 17:35
kan ik meerdere homes maken dan?
shaderonvrijdag 28 juni 2013 @ 18:05
./sethome naam

./home naam om er heen te gaan

5 homes kun je maken :P
Snorrenbaardvrijdag 28 juni 2013 @ 18:39
Hoe de fuck kill je die Hydra in Twilight Forest, weet dat je hem in zijn bek moet raken. Maar lukt gewoon niet om hem neer te halen. Heb full Nano en een Chainsaw
luciferistvrijdag 28 juni 2013 @ 18:46
Ik wil ook wel meedoen met UHC! een maatje ook wel (:
shaderonvrijdag 28 juni 2013 @ 19:09
wie kan uhc #4 even organiseren? ^^
server staat elk moment klaar voor gebruik
luciferistvrijdag 28 juni 2013 @ 19:39
Op een zaterdagje, kan ik iig de gehele dag ;)
Exentric90vrijdag 28 juni 2013 @ 20:45
liever een keer een weekend weer ja :D
#ANONIEMvrijdag 28 juni 2013 @ 22:36
quote:
99s.gif Op vrijdag 28 juni 2013 19:09 schreef shaderon het volgende:
wie kan uhc #4 even organiseren? ^^
server staat elk moment klaar voor gebruik
Ik niet :P
#ANONIEMvrijdag 28 juni 2013 @ 22:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 juni 2013 16:51 schreef over_hedge het volgende:

[..]

In het weekend heb ik juist andere dingen te doen dan game :P
Achjoh, als we het optijd inplannen heb je een keer een paar uurtjes minder in je weekend.. Is niet alsof de wereld vergaat hoor :P
Exentric90vrijdag 28 juni 2013 @ 23:05
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 juni 2013 22:37 schreef d4v1d het volgende:

[..]

Achjoh, als we het optijd inplannen heb je een keer een paar uurtjes minder in je weekend.. Is niet alsof de wereld vergaat hoor :P
Dit dus :P
over_hedgevrijdag 28 juni 2013 @ 23:30
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 juni 2013 22:37 schreef d4v1d het volgende:

[..]

Achjoh, als we het optijd inplannen heb je een keer een paar uurtjes minder in je weekend.. Is niet alsof de wereld vergaat hoor :P
Vertel dat mijn vriendin maar :D
#ANONIEMvrijdag 28 juni 2013 @ 23:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 juni 2013 23:30 schreef over_hedge het volgende:

[..]

Vertel dat mijn vriendin maar :D
Jij brengt 48 uur met je vriendin door in het weekend? :')
over_hedgevrijdag 28 juni 2013 @ 23:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 juni 2013 23:31 schreef d4v1d het volgende:

[..]

Jij brengt 48 uur met je vriendin door in het weekend? :')
Ja. als je elkaar alleen in het weekend ziet krijg je dat he.
#ANONIEMvrijdag 28 juni 2013 @ 23:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 juni 2013 23:32 schreef over_hedge het volgende:

[..]

Ja. als je elkaar alleen in het weekend ziet krijg je dat he.
Laat je vriendin minecraft downloaden :D
shaderonvrijdag 28 juni 2013 @ 23:34
_O- Dan gaat david een keer niet als eerste dood, of toch nog wel :D
maurisioovrijdag 28 juni 2013 @ 23:46
Ik doe ook weer mee :D
Exentric90vrijdag 28 juni 2013 @ 23:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 juni 2013 23:30 schreef over_hedge het volgende:

[..]

Vertel dat mijn vriendin maar :D
Hah mijn vriendin wil zelfs mee doen in het weekend! :D
Exentric90vrijdag 28 juni 2013 @ 23:56
Als morgen nog niemand iets op gezet heeft dan doe ik het wel morgen :Y
#ANONIEMvrijdag 28 juni 2013 @ 23:57
quote:
99s.gif Op vrijdag 28 juni 2013 23:34 schreef shaderon het volgende:
_O- Dan gaat david een keer niet als eerste dood, of toch nog wel :D
Sst, niet mijn plan verraden :(
MrEarcheesezaterdag 29 juni 2013 @ 14:01
Acht maanden zonder Minecraft - toch maar weer eens opstarten. Heb ik iets gemist qua updates en zijn d'r nog servers? :W
#ANONIEMzaterdag 29 juni 2013 @ 14:17
quote:
4s.gif Op zaterdag 29 juni 2013 14:01 schreef MrEarcheese het volgende:
Acht maanden zonder Minecraft - toch maar weer eens opstarten. Heb ik iets gemist qua updates en zijn d'r nog servers? :W
1.6 komt overmorgen uit :P
shaderonzaterdag 29 juni 2013 @ 14:47
Fokcraft hoop ik zo snel mogelijk 1.6 te hebben. Zijn natuurlijk afhankelijl hoe snel de devs zijn
maurisioozaterdag 29 juni 2013 @ 20:30
quote:
4s.gif Op zaterdag 29 juni 2013 14:01 schreef MrEarcheese het volgende:
Acht maanden zonder Minecraft - toch maar weer eens opstarten. Heb ik iets gemist qua updates en zijn d'r nog servers? :W
Nee hoor, volgende update komen er wel paarden.
shaderonzaterdag 29 juni 2013 @ 20:31
PAARDJ0NS!!11EINZ
shaderonzaterdag 29 juni 2013 @ 22:05
3reRB.jpg

bijna...
Exentric90zondag 30 juni 2013 @ 20:28
inschrijven voor UHC!

Remy, ik ben er maar even van uitgegaan dat we jouw server weer kunnen benutten voor ons vermaak :D

http://www.datumprikker.nl/pixw373e7zfz32xp

let op! 1 datum mogenlijk!
shaderonzondag 30 juni 2013 @ 20:56
zondag de 7e gaat niet. Dan heeft FOK!Craft iig een herinstall, nieuwe host enzo
Exentric90zondag 30 juni 2013 @ 20:58
quote:
99s.gif Op zondag 30 juni 2013 20:56 schreef shaderon het volgende:
zondag de 7e gaat niet. Dan heeft FOK!Craft iig een herinstall, nieuwe host enzo
die haal ik dan weg
#ANONIEMzondag 30 juni 2013 @ 22:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 juni 2013 23:32 schreef over_hedge het volgende:

[..]

Ja. als je elkaar alleen in het weekend ziet krijg je dat he.
Kan jij nog in de OP?
shaderonzondag 30 juni 2013 @ 22:41
Voor de mensj0ns die graag in een vanilla server wilden spelen. 8 juli is er een nieuwe vanilla server @ FOK!Craft, ook games zal dan geopend worden.
#ANONIEMzondag 30 juni 2013 @ 22:44
quote:
99s.gif Op zondag 30 juni 2013 22:41 schreef shaderon het volgende:
Voor de mensj0ns die graag in een vanilla server wilden spelen. 8 juli is er een nieuwe vanilla server @ FOK!Craft, ook games zal dan geopend worden.
Voor hoeveel euro koop ik een donatie rank :+

[ Bericht 4% gewijzigd door #ANONIEM op 30-06-2013 22:44:23 ]
shaderonzondag 30 juni 2013 @ 22:45
quote:
0s.gif Op zondag 30 juni 2013 22:44 schreef d4v1d het volgende:

[..]

Voor hoeveel euro koop ik een donatie rank :+
hehe, aangezien vanilla 0 extra functies heeft geen ranks lol. Games daarentegen wel een klein deel betaalde dingen, 15% ofzo.
Exentric90zondag 30 juni 2013 @ 23:28
quote:
99s.gif Op zondag 30 juni 2013 22:41 schreef shaderon het volgende:
Voor de mensj0ns die graag in een vanilla server wilden spelen. 8 juli is er een nieuwe vanilla server @ FOK!Craft, ook games zal dan geopend worden.
ook geen bukkit? :D
shaderonzondag 30 juni 2013 @ 23:30
quote:
0s.gif Op zondag 30 juni 2013 23:28 schreef Exentric90 het volgende:

[..]

ook geen bukkit? :D
spigot :P Is nodig voor het server proxy systeem.
Exentric90zondag 30 juni 2013 @ 23:30
quote:
99s.gif Op zondag 30 juni 2013 23:30 schreef shaderon het volgende:

[..]

spigot :P Is nodig voor het server proxy systeem.
verder niks? :D
shaderonzondag 30 juni 2013 @ 23:33
quote:
0s.gif Op zondag 30 juni 2013 23:30 schreef Exentric90 het volgende:

[..]

verder niks? :D
Nope. Spawn kan geprotect worden vanuit de server properties zelf, dus daar is niets voor nodig enzo
#ANONIEMzondag 30 juni 2013 @ 23:37
quote:
99s.gif Op zondag 30 juni 2013 23:33 schreef shaderon het volgende:

[..]

Nope. Spawn kan geprotect worden vanuit de server properties zelf, dus daar is niets voor nodig enzo
Anti-grief? :P
shaderonzondag 30 juni 2013 @ 23:41
Tuurlijk niet. :P
Spreek je maar zelf af. pvp aan, griefen, lekker vanilla
shaderonzondag 30 juni 2013 @ 23:41
Desnoods ga je 20 miljoen blocks van de spawn haha
Skillstormzondag 30 juni 2013 @ 23:48
quote:
99s.gif Op zondag 30 juni 2013 23:41 schreef shaderon het volgende:
Tuurlijk niet. :P
Spreek je maar zelf af. pvp aan, griefen, lekker vanilla
Daarom bouw ik altijd mijn huizen ondergronds of gecamoufleerd.

Heb zelfs een keer een huis in een zandeiland gebouwd, dat eiland zelf gemaakt ook.

Je had alles binnen, zelfs een onderwater cowfarm omringd door glas en dan nog zand zodat ze het niet zien en een glazen gang onderwater naar een ander eiland waar ik dus ging minen. _O_
Exentric90zondag 30 juni 2013 @ 23:56
quote:
99s.gif Op zondag 30 juni 2013 23:41 schreef shaderon het volgende:
Tuurlijk niet. :P
Spreek je maar zelf af. pvp aan, griefen, lekker vanilla
dit inderdaad :D Zoals minecraft bedoeld is! :D
Top ik kom zeker een kijkje brengen samen met mijn vriendin :Y
over_hedgemaandag 1 juli 2013 @ 10:40
quote:
0s.gif Op zondag 30 juni 2013 22:25 schreef d4v1d het volgende:

[..]

Kan jij nog in de OP?
nee
Skillstormmaandag 1 juli 2013 @ 15:41
Ik kan MC 1.6 niet downloaden, die link is echt kapot gewoon. :P
Exentric90maandag 1 juli 2013 @ 17:02
quote:
0s.gif Op maandag 1 juli 2013 15:41 schreef Skillstorm het volgende:
Ik kan MC 1.6 niet downloaden, die link is echt kapot gewoon. :P
Nee de servers waren overbelast :P
_NZT_maandag 1 juli 2013 @ 17:18
Hello everybody... Post hier nooit omdat ik topic nog nooit gezien had (alleen de SC)

Vraagje: Wat vinden jullie van MCedit ten opzichte van pixel art?

Ik ben op dit moment bezig met het Halo logo... Nu ik ongeveer 25% afheb zie ik opeens mcedit voorbij komen en is er voor mij de lol een beetje af.
shaderonmaandag 1 juli 2013 @ 17:23
Ja het maakt je bouwwerk wel iets minder bijzonder omdat je het ook in een paar seconde met mcedit had kunnen maken, tis jammer. Maar goed als je het zelf leuk vind om te maken.. Als je alleen het eindresultaat wilt zien in minecraft kun je hem nu net zo goed in mcedit maken.
_NZT_maandag 1 juli 2013 @ 17:26
quote:
99s.gif Op maandag 1 juli 2013 17:23 schreef shaderon het volgende:
Ja het maakt je bouwwerk wel iets minder bijzonder omdat je het ook in een paar seconde met mcedit had kunnen maken, tis jammer. Maar goed als je het zelf leuk vind om te maken.. Als je alleen het eindresultaat wilt zien in minecraft kun je hem nu net zo goed in mcedit maken.
Het is wel vet om te maken... Het is gewoon inderdaad dat je iets groots maakt en door mcedit die geloofwaardigheid een beetje wegvalt... Is jammer. Daarom maar ff de stukken van work in progress filmen... Kan je altijd showen dat je erg echt zelf aan gewerkt heb :P
shaderonmaandag 1 juli 2013 @ 18:32

_O-
Djurresmaandag 1 juli 2013 @ 18:52
Gaan jullie vandaag nog UHC?
AlDieWillenteKaaprenVarenmaandag 1 juli 2013 @ 18:53
quote:
0s.gif Op maandag 1 juli 2013 18:52 schreef Djurres het volgende:
Gaan jullie vandaag nog UHC?
Nee, kreeg tijdens het zien van jou en Keselo zin om de hele avond lol te doen
shaderonmaandag 1 juli 2013 @ 19:41
huh uhc vandaag?
#ANONIEMmaandag 1 juli 2013 @ 19:42
quote:
99s.gif Op maandag 1 juli 2013 19:41 schreef shaderon het volgende:
huh uhc vandaag?
#ANONIEMmaandag 1 juli 2013 @ 19:44
quote:
99s.gif Op maandag 1 juli 2013 17:23 schreef shaderon het volgende:
Ja het maakt je bouwwerk wel iets minder bijzonder omdat je het ook in een paar seconde met mcedit had kunnen maken, tis jammer. Maar goed als je het zelf leuk vind om te maken.. Als je alleen het eindresultaat wilt zien in minecraft kun je hem nu net zo goed in mcedit maken.
Hoe de fuck wil je een logo met MCedit maken? :P

Ik ken enkel Spritecraft
shaderonmaandag 1 juli 2013 @ 19:46
edit. importeren met mcedit natuurlijk
Exentric90maandag 1 juli 2013 @ 21:09
quote:
99s.gif Op maandag 1 juli 2013 19:41 schreef shaderon het volgende:
huh uhc vandaag?
:?
mscholmaandag 1 juli 2013 @ 22:27
die nieuwe launcher bied wel een aantal handigheidjes..

paardjes.. :D

35i3i9v.jpg
shaderondinsdag 2 juli 2013 @ 01:05
Hey jong0ns check onze leuke server forum :D
http://fokcraft.nl/forum/index.php
shaderondinsdag 2 juli 2013 @ 11:15
fokcraft 1.6.1 :)
EdvandeBergdinsdag 2 juli 2013 @ 13:28
Ik zoek voor mijn zoontje een minecraft shirt of hoodie, iemand deze in een Nederlandse webshop of echte winkel gezien?
Jumpdinsdag 2 juli 2013 @ 18:16
Ik zit nu te twijfelen als ik na een half jaartje nog eens ga spelen. Maar als het nu 1.6 wordt of hexxit, geen idee.
maurisioodinsdag 2 juli 2013 @ 21:02
Ah de nieuwe update is er al
Exentric90woensdag 3 juli 2013 @ 21:04
quote:
7s.gif Op dinsdag 2 juli 2013 18:16 schreef Jump het volgende:
Ik zit nu te twijfelen als ik na een half jaartje nog eens ga spelen. Maar als het nu 1.6 wordt of hexxit, geen idee.
Hexxit is niks speciaals. Is even erg leuk daarna word het al gouw eentonig om te doen ;)
Exentric90woensdag 3 juli 2013 @ 21:06
Mensen vergeet niet te stemmen! er zijn nog maar 2 stemmen binnen. Hier kan ik natuurlijk weinig mee! :P

http://www.datumprikker.nl/pixw373e7zfz32xp
over_hedgewoensdag 3 juli 2013 @ 21:52
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2013 21:06 schreef Exentric90 het volgende:
Mensen vergeet niet te stemmen! er zijn nog maar 2 stemmen binnen. Hier kan ik natuurlijk weinig mee! :P

http://www.datumprikker.nl/pixw373e7zfz32xp
Ik prik geen 1 datum.. :P Ik kan wel of ik mee kan doen op de dag zelf. Van weekende kan ik dat nu nog niet echt zeggen.
Exentric90woensdag 3 juli 2013 @ 22:30
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2013 21:52 schreef over_hedge het volgende:

[..]

Ik prik geen 1 datum.. :P Ik kan wel of ik mee kan doen op de dag zelf. Van weekende kan ik dat nu nog niet echt zeggen.
haha wat jij wil :P
maurisioodonderdag 4 juli 2013 @ 11:26
Kan niet in het weekend :P
Exentric90donderdag 4 juli 2013 @ 18:19
quote:
0s.gif Op donderdag 4 juli 2013 11:26 schreef maurisioo het volgende:
Kan niet in het weekend :P
daarom staat vrijdag er ook bij he ;)
maurisioodonderdag 4 juli 2013 @ 21:40
quote:
0s.gif Op donderdag 4 juli 2013 18:19 schreef Exentric90 het volgende:

[..]

daarom staat vrijdag er ook bij he ;)
Vrijdagavond valt voor mij ook onder weekend :P
over_hedgedonderdag 4 juli 2013 @ 23:26
Ik ga denk ik een UHC pvp server beginnen :)
maurisioodonderdag 4 juli 2013 @ 23:33
Hmm, weet niet of dat zo makkelijk is. Je hebt constant genoeg mensen nodig. Ervaring mee met ander soort speciale server. :P
over_hedgedonderdag 4 juli 2013 @ 23:35
quote:
0s.gif Op donderdag 4 juli 2013 23:33 schreef maurisioo het volgende:
Hmm, weet niet of dat zo makkelijk is. Je hebt constant genoeg mensen nodig. Ervaring mee met ander soort speciale server. :P
Ik heb ook geen idee. Ik zie alleen dat er vrij weinig servers van zijn :P En van mij hoeft het niet druk te zijn. Vind gewoon uhc spelen al leuk :D Eerst maar eens kijken of ik het voor elkaar krijg met de plugins enzo :) Dus nu net even een server van 2 euro gekocht :P
maurisioodonderdag 4 juli 2013 @ 23:46
quote:
0s.gif Op donderdag 4 juli 2013 23:35 schreef over_hedge het volgende:

[..]

Ik heb ook geen idee. Ik zie alleen dat er vrij weinig servers van zijn :P En van mij hoeft het niet druk te zijn. Vind gewoon uhc spelen al leuk :D Eerst maar eens kijken of ik het voor elkaar krijg met de plugins enzo :) Dus nu net even een server van 2 euro gekocht :P
Je kunt anders ook wel beginnen met het hosten van de server rond een bepaalde tijd. En dan langzamerhand uitbreiden tot 24/7. :)
over_hedgedonderdag 4 juli 2013 @ 23:47
quote:
0s.gif Op donderdag 4 juli 2013 23:46 schreef maurisioo het volgende:

[..]

Je kunt anders ook wel beginnen met het hosten van de server rond een bepaalde tijd. En dan langzamerhand uitbreiden tot 24/7. :)
Ja weet nog niet hoe ik het ga doen. eerst maar uitzoeken hoe ik het geinstalleerd krijg want snap er nog weinig van :P

edit: al gelukt *O*

[ Bericht 6% gewijzigd door over_hedge op 04-07-2013 23:58:04 ]
shaderonvrijdag 5 juli 2013 @ 00:37

ja mau wij hebben daar wel ervaring in :D

Wel jammer, het liep op het laatst wel goed, 20+ man online. Jammer dat het stopte :P
Hadden eigenlijk wat gamemodes bij gemoeten
#ANONIEMvrijdag 5 juli 2013 @ 00:38
huh, deze vrijdag?
shaderonvrijdag 5 juli 2013 @ 00:42
het is vrijdag
#ANONIEMvrijdag 5 juli 2013 @ 00:45
Oh. Dan kan ik niet :')
over_hedgevrijdag 5 juli 2013 @ 00:45
Gaan jullie vanaaf uhc?? Ik kan dan denk ik wel :P Alleen dan ben ik best wel dronken _O- Dus weet niet of dat een heel goed idee is.
#ANONIEMvrijdag 5 juli 2013 @ 00:51
Ik kan trouwens wel, als het pas na 8 uur is :P
shaderonvrijdag 5 juli 2013 @ 00:53
Als de server klaar is. Ben nu alles aan het migraten naar een andere machine.
shaderonvrijdag 5 juli 2013 @ 00:53
Denk het wel hoor though
over_hedgevrijdag 5 juli 2013 @ 00:56
Liet mijn server nu al kapot gaan :P Wilde de border iets te groot maken geloof ik. :D
SosuaCafevrijdag 5 juli 2013 @ 06:55
Laat iemand ff een ip pm'en. Misschien doe ik wel mee.
maurisioovrijdag 5 juli 2013 @ 10:20
quote:
99s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 00:37 schreef shaderon het volgende:

ja mau wij hebben daar wel ervaring in :D

Wel jammer, het liep op het laatst wel goed, 20+ man online. Jammer dat het stopte :P
Hadden eigenlijk wat gamemodes bij gemoeten
Ja klopt, maar je kon toen wel merken dat iedereen er wel een beetje klaar mee was. En de plugin zat nog vol bugs toen. :P

Hij is trouwens nog wel steeds bezig. http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/infected-core/
over_hedgevrijdag 5 juli 2013 @ 14:00
Vind het iemand hier leuk om mee te bouwen aan een spawm voor mijn uhc server? :) Dat we er iets moois van maken.

Voor de mensen die uhc keertje willen uitproberen:
dm voor ip

ben nog bezig wat extra plugins aan het installeren. Heb al een random spawmer en uhc staat ingesteld met een 1500 radius borden.

[ Bericht 11% gewijzigd door over_hedge op 05-07-2013 17:50:08 ]
shaderonvrijdag 5 juli 2013 @ 14:52
1500 is wel groot. Of had je heel lange potjes in gedacht dat mensen mogen uitloggen enzo?
over_hedgevrijdag 5 juli 2013 @ 15:00
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 14:52 schreef shaderon het volgende:
1500 is wel groot. Of had je heel lange potjes in gedacht dat mensen mogen uitloggen enzo?
ja. gewoon oneindig :) Dus geen start tijd of zo. Je kan gewoon inloggen en spelen. En als je er uit gaat volgende keer weer verder.

Dus ook handig voor mensen die willen oefenen met uhc
maurisioovrijdag 5 juli 2013 @ 15:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 15:00 schreef over_hedge het volgende:

[..]

ja. gewoon oneindig :) Dus geen start tijd of zo. Je kan gewoon inloggen en spelen. En als je er uit gaat volgende keer weer verder.

Dus ook handig voor mensen die willen oefenen met uhc
Ook wel leuk idd, je kunt dan ook wel elke week een aantal officiële rondes doen en bv. de uitslagen bewaren. :)
over_hedgevrijdag 5 juli 2013 @ 16:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 15:57 schreef maurisioo het volgende:

[..]

Ook wel leuk idd, je kunt dan ook wel elke week een aantal officiële rondes doen en bv. de uitslagen bewaren. :)
ja :) Weet nog niet wat ik er mee ga doen.

ga nu eerst even mijn spawnhouse afmaken. en wolrd guard installeren zodat niemand de spawn kan slopen :P Bij de spawn kan je ook met emeralds spullen kopen. :) En een random teleporter.
shaderonvrijdag 5 juli 2013 @ 18:26
FOK!Craft vanilla pvp is online. ip gewoon play.fokcraft.nl. Dan moet je de PVP sign hebben
Snorrenbaardvrijdag 5 juli 2013 @ 20:19
Zijn jullie al begonnen?
shaderonvrijdag 5 juli 2013 @ 21:45
ik weet nog niet eens een datum
Afhaalchineesvrijdag 5 juli 2013 @ 21:48
Wat betekend "vanilla"?
maurisioovrijdag 5 juli 2013 @ 21:49
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 21:48 schreef Afhaalchinees het volgende:
Wat betekend "vanilla"?
Zonder een smaakje zeg maar, neem ik altijd. Of slagroomijs. :9
maurisioovrijdag 5 juli 2013 @ 21:50
Vanilla is zonder mods en gedoe. Dus geen bukkit.
Afhaalchineesvrijdag 5 juli 2013 @ 21:51
Ik gebruik nooit mods dus betekend dit dat ik geen verschil merk?
maurisioovrijdag 5 juli 2013 @ 21:52
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 21:51 schreef Afhaalchinees het volgende:
Ik gebruik nooit mods dus betekendt dit dat ik geen verschil merk?
idd
Afhaalchineeszaterdag 6 juli 2013 @ 00:05
wat een schattig gezinnetje :D

3vVpp.jpg
Afhaalchineeszaterdag 6 juli 2013 @ 11:48
Als ik dit dichtmaak bovenop, spawnen hier dan mobs?

3whbe.jpg

Zodat ze hier in vallen?

3whdc.jpg
AlDieWillenteKaaprenVarenzaterdag 6 juli 2013 @ 11:49
quote:
11s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 21:49 schreef maurisioo het volgende:

[..]

Zonder een smaakje zeg maar, neem ik altijd. Of slagroomijs. :9
Vanilla is met een vanillesmaak domme kloot
TJVzaterdag 6 juli 2013 @ 11:54
En slagroom met een slagroomsmaak jezus dat we dat nog uit moeten leggen potverdorie
Afhaalchineeszaterdag 6 juli 2013 @ 12:01
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 juli 2013 11:48 schreef Afhaalchinees het volgende:
Als ik dit dichtmaak bovenop, spawnen hier dan mobs?

[ afbeelding ]

Zodat ze hier in vallen?

[ afbeelding ]
Ja dus! :P

Nice :)

3whvV.jpg
maurisioozaterdag 6 juli 2013 @ 12:15
quote:
1s.gif Op zaterdag 6 juli 2013 11:49 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:

[..]

Vanilla is met een vanillesmaak domme kloot
Meestal ook het standaard ijs dus toch soort vanilla zoals in mc
over_hedgezaterdag 6 juli 2013 @ 21:08
Mijn 24/7 UHC Server is er zo goed als klaar voor :D De Spawn is bijna af :)
SosuaCafezaterdag 6 juli 2013 @ 21:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 juli 2013 21:08 schreef over_hedge het volgende:
Mijn 24/7 UHC Server is er zo goed als klaar voor :D De Spawn is bijna af :)
dus je kan 1 keer dood gaan dan permaban?
over_hedgezaterdag 6 juli 2013 @ 21:16
quote:
1s.gif Op zaterdag 6 juli 2013 21:12 schreef SosuaCafe het volgende:

[..]

dus je kan 1 keer dood gaan dan permaban?
nee je kan dood gaan em weer spawmen. Ga wel nog maken dat je eem tijdelijke ban van 3 uur krijgt.
shaderonzaterdag 6 juli 2013 @ 22:40
overhedge misschien een systeem dat er meerdere sessies in verschillende werelden zijn? Kun je een goedlopende server van maken. Mensen die de server joinen worden automatisch in een beschikbare sessie gezet. :P
over_hedgezondag 7 juli 2013 @ 00:18
quote:
99s.gif Op zaterdag 6 juli 2013 22:40 schreef shaderon het volgende:
overhedge misschien een systeem dat er meerdere sessies in verschillende werelden zijn? Kun je een goedlopende server van maken. Mensen die de server joinen worden automatisch in een beschikbare sessie gezet. :P
Ik weet nog niet eigenlijk. Is wel een leuk idee. Maar zou niet weten hoe. En moet ik eerst wat mensen hebben die het willen gaan spelen :P Ga morgen op wat forums posten enzo. :)
over_hedgezondag 7 juli 2013 @ 16:41
Van af vandaag mag iedereen er in :)

2

Dus als mensen zin hebben om te oefenen met uhc ben je welkom :D
shaderonzondag 7 juli 2013 @ 20:19
FOK!Games server is open. Spleef, Bowspleef, hungergames, SkyBlock, Paintball en parcours.

3xdYA.jpg
Afhaalchineesmaandag 8 juli 2013 @ 18:37
Vanaf de update is minecraft bij met veel minder fps gaan draaien. Hoe kan dit en hoe kan ik dit verhelpen?
luciferistmaandag 8 juli 2013 @ 19:24
is er met 1.6 geen hacks meer mogelijk? yeah
#ANONIEMmaandag 8 juli 2013 @ 19:54
quote:
14s.gif Op maandag 8 juli 2013 19:24 schreef luciferist het volgende:
is er met 1.6 geen hacks meer mogelijk? yeah
Jawel. :')
shaderonmaandag 8 juli 2013 @ 20:01
quote:
1s.gif Op maandag 8 juli 2013 18:37 schreef Afhaalchinees het volgende:
Vanaf de update is minecraft bij met veel minder fps gaan draaien. Hoe kan dit en hoe kan ik dit verhelpen?
Optifine
over_hedgemaandag 8 juli 2013 @ 20:25
quote:
0s.gif Op zondag 7 juli 2013 16:41 schreef over_hedge het volgende:
Van af vandaag mag iedereen er in :)

[ link | afbeelding ]

Dus als mensen zin hebben om te oefenen met uhc ben je welkom :D
Server begint al te lopen :D net 5 mensen online *O*
Ja weet het is nog weinig :P Maar voor een server die 1 dag open is vind ik het wel leuk :)
Skillstormmaandag 8 juli 2013 @ 22:22
Heb een server waar ik en vrienden op spelen, maar hoe update ik die van 1.6 naar 1.6.1?

Alles wil ik intact houden natuurlijk, qua wat we al gebouwd hebben.

Heb gegoogled maar er zit niet echt iets handigs bij.
shaderonmaandag 8 juli 2013 @ 23:15
quote:
0s.gif Op maandag 8 juli 2013 22:22 schreef Skillstorm het volgende:
Heb een server waar ik en vrienden op spelen, maar hoe update ik die van 1.6 naar 1.6.1?

Alles wil ik intact houden natuurlijk, qua wat we al gebouwd hebben.

Heb gegoogled maar er zit niet echt iets handigs bij.

Een minecraft server draait natuurlijk op een server.jar. Die is als het goed is 1.6.1 en wil je 1.6.2 hebben? Want kan met niet herinneren dat 1.6.0 er was :P Maar die jar zul je dus moeten vervangen. Is heel erg simpel. Download de nieuwe versie (Vanilla op de minecraft site zelf, bukkit/spigot (met plugins, op de sites van hen) en vervang de server jar file.
over_hedgemaandag 8 juli 2013 @ 23:54
Er is nu een StarterKit op de Uhc server. Als je spawnt begin je met een Zwaard, Pickaxe craftingtable en wat cookies. :)
Exentric90dinsdag 9 juli 2013 @ 01:39
quote:
1s.gif Op maandag 8 juli 2013 18:37 schreef Afhaalchinees het volgende:
Vanaf de update is minecraft bij met veel minder fps gaan draaien. Hoe kan dit en hoe kan ik dit verhelpen?
1.6.2 verhelpt dit. waren wat prefomance issues met de interne server.
anders even OpenGL op ON zetten inplaats van OFF
quote:
1s.gif Op maandag 8 juli 2013 20:01 schreef shaderon het volgende:

[..]

Optifine
Als niks anders meer helpt wel ja. zorg er wel voor dan chunkloading op smooth staat!
over_hedgedinsdag 9 juli 2013 @ 13:02
Even iets beter berichtje gemaakt over mijn server :)

Hallo ik ben Mashnl en ik heb een 24/7 Ultra HardCore server gemaakt, ook wel bekend als UHC.
Het is een Survival Pvp server, je mag (bijna) Alles.

2

Er zijn eigenlijk maar 3 regels.
1. Niet spawn campen
2. Doe normaal in de chat, dus geen spam etc
3. Gebruik geen mods als xray etc.

Wat is UHC?
Uhc is een plugin voor minecraft, het is een moeilijke versie van hardcore survival. Je krijft je levens niet terug van je hungerbar. Maar je kan wel dood gaan als je geen eten meer hebt.

Je kan op 3 manieren kracht terug krijgen:
1. Door een gouden appel. Dit geeft je 2 hartjes terug
2. Door een gouden hoofd. Als iemand dood gaat laat hij/zij zijn/haar hoofd vallen. Als je deze oppakt en er goud omheen doen kan je deze eten en krijg je 4 hartjes terug.
3. Door een healtpotion. Hier voor zou je naar de nether moeten.

Deathban
Op dit moment is er nog geen deathban, als je dood gaat kan je meteen respawnen, je komt dan op een random plek in het spel terug. Later als er meer mensen in de server spelen komt er een deathban van 3 uur. Dit betekend dat als je dood gaat je 3 uur niet meer de server in kan. Dit zorgt er voor dat spelers meer voorzichtig spelen, en maakt het dus leuker.

WorldBorder
Er is een WorldBorder met een radius van 1500 blokken. Dit betekend dat je elke richting vanaf de spawn 1500 blokken kan lopen voordat je een grote muur tegen komt die bestaat uit bedrock. Je kan hier niet over heen of onderdoor. Alle spelers bevinden zich dus in een speelveld van 3000 blokken.
Mocht de server heel druk worden kan dit altijd groter gemaakt worden.

Spawn
Er is een spawn gemaakt, de spawn bevind zich in het midden van de map op de 0.0 coördinaten. De spawn is waar je de eerste keer als je in de server komt spawnt. Van af hier kan je kiezen of om de spawn uit te lopen en daar je avontuur te beginnen of je gebruik de random spawn sign. Hier meer word je random ergens in de wereld ge telepoort.

We zijn op dit moment ook bezig om extra dingen in de spawn te maken, zoals een emerald markt. En een plek met anvils. En misschien nog wat voordelen.

Starterkit
je begint altijd met een starterkit. Als je begint krijg je:
1x Stenen zwaard
1x Stenen Pickaxe
1x Craftingtable
10x Coockie

Plugins
Er draaien een aantal plugin, de meesten zijn om de spawn te kunnen beschermen en uhc mogelijk te kunnen maken. Er zijn van de rest geen plugins die het spel veranderen. (op uhc na dus)

Server ip: 85.114.128.52:25678

De server draait op dit moment op 1.6.1 maar zal vanavond overgezet worden naar 1.6.2
Heb je nog vragen stel ze dan hier op het forum.
over_hedgedinsdag 9 juli 2013 @ 14:17
Draaien nu ook 1.6.2 :)
#ANONIEMdinsdag 9 juli 2013 @ 14:18
Wat mij betreft mag die in de OP
shaderondinsdag 9 juli 2013 @ 15:00
Jep en verander die van tom even. Das volgens mij geen ftb server meer maar vanilla oid.
TJVdinsdag 9 juli 2013 @ 15:03
Mik deze er maar in.

upNGJoT.png
over_hedgedinsdag 9 juli 2013 @ 16:02
Moet een mod doen. ik kan niet meer in de op
Afhaalchineesdinsdag 9 juli 2013 @ 19:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 juli 2013 01:39 schreef Exentric90 het volgende:

[..]

1.6.2 verhelpt dit. waren wat prefomance issues met de interne server.
anders even OpenGL op ON zetten inplaats van OFF

[..]

Als niks anders meer helpt wel ja. zorg er wel voor dan chunkloading op smooth staat!
thanks, morgen ff testen is 1.6.2 al uit?
#ANONIEMdinsdag 9 juli 2013 @ 20:37
quote:
14s.gif Op dinsdag 9 juli 2013 15:03 schreef TJV het volgende:
Mik deze er maar in.

[ afbeelding ]
_O_
over_hedgedinsdag 9 juli 2013 @ 23:48
Een basis maken en die goed verstoppen in uhc is wel leuk :D Veel leuker dan normaal survival eigenlijk :P
Exentric90woensdag 10 juli 2013 @ 10:22
quote:
1s.gif Op dinsdag 9 juli 2013 19:30 schreef Afhaalchinees het volgende:

[..]

thanks, morgen ff testen is 1.6.2 al uit?
Jup al weer een paar dagen.
Exentric90woensdag 10 juli 2013 @ 10:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 juli 2013 23:48 schreef over_hedge het volgende:
Een basis maken en die goed verstoppen in uhc is wel leuk :D Veel leuker dan normaal survival eigenlijk :P
Zo deden we dat eerst ook met teams hier. Was erg tof altijd :Y
shaderonwoensdag 10 juli 2013 @ 12:35
Base vs base is leuk. Maar een maand lang gezeik achteraf is wat minder. Toch won randstad
Afhaalchineeswoensdag 10 juli 2013 @ 23:09
Lol, heb een cobblestone generator gemaakt :P

3zJs6.jpg

3zJut.jpg
Exentric90donderdag 11 juli 2013 @ 16:39
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juli 2013 23:09 schreef Afhaalchinees het volgende:
Lol, heb een cobblestone generator gemaakt :P

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]
Ik ga er van uit dat de lagg weg is? :P
Exentric90donderdag 11 juli 2013 @ 16:40
quote:
1s.gif Op woensdag 10 juli 2013 12:35 schreef shaderon het volgende:
Base vs base is leuk. Maar een maand lang gezeik achteraf is wat minder. Toch won randstad
quote:
1s.gif Op woensdag 10 juli 2013 12:35 schreef shaderon het volgende:
Base vs base is leuk. Maar een maand lang gezeik achteraf is wat minder. Toch won randstad
haha klopt klopt :Y iedereen meteen CHEATER!! CHEAT!! HAXXX! HACKZOR!! HACKS!!
zo jammer :Y moeten we toch nog eens een keer weer gaan doen :Y
Curlbrahdonderdag 11 juli 2013 @ 16:48
Cheaters gonna cheat!

Had al eens een idee voorgesteld dat meer pvp georiënteerd was ipv alleen bases zoeken en verknallen.
TJVdonderdag 11 juli 2013 @ 16:50
Team SC tegen Team aangeschoten wild. Kunnen we alle stakkers ook weer terughalen.
maurisioodonderdag 11 juli 2013 @ 16:52
Wanneer is er weer UHC?
Curlbrahdonderdag 11 juli 2013 @ 16:52
Team FOK tegen team Torchcraft
Curlbrahdonderdag 11 juli 2013 @ 16:52
quote:
7s.gif Op donderdag 11 juli 2013 16:52 schreef maurisioo het volgende:
Wanneer is er weer UHC?
neveerrrr
maurisioodonderdag 11 juli 2013 @ 16:53
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2013 16:52 schreef Curlbrah het volgende:

[..]

neveerrrr
jammer..
Curlbrahdonderdag 11 juli 2013 @ 16:54
quote:
9s.gif Op donderdag 11 juli 2013 16:53 schreef maurisioo het volgende:

[..]

jammer..
geregistreerd op: dinsdag 19 oktober 2010 @ 16:44

duurde toch vrijwel een maand voordat je ook aan het minecraften was en op fok zat. :D
Exentric90donderdag 11 juli 2013 @ 16:54
quote:
7s.gif Op donderdag 11 juli 2013 16:52 schreef maurisioo het volgende:
Wanneer is er weer UHC?
Ja als mensen zich nu eens laten horen wanneer ze kunnen op datum prikker.. maar nee hoor :P
maurisioodonderdag 11 juli 2013 @ 16:57
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2013 16:54 schreef Curlbrah het volgende:

[..]

geregistreerd op: dinsdag 19 oktober 2010 @ 16:44

duurde toch vrijwel een maand voordat je ook aan het minecraften was en op fok zat. :D
ah idd
shaderondonderdag 11 juli 2013 @ 17:06
dus allemaal even inschrijven voor uhc anders komt het er nooit van.

af we pakken nu random een datum, deze zondag? 14 juli
shaderondonderdag 11 juli 2013 @ 17:08
quote:
10s.gif Op donderdag 11 juli 2013 16:52 schreef Curlbrah het volgende:
Team FOK tegen team Torchcraft
Winnen we makkelijk, ze schijnen er zelfmoordneigingen te hebben
Exentric90donderdag 11 juli 2013 @ 17:10
quote:
99s.gif Op donderdag 11 juli 2013 17:06 schreef shaderon het volgende:
dus allemaal even inschrijven voor uhc anders komt het er nooit van.

af we pakken nu random een datum, deze zondag? 14 juli
Zondag! mee eens!

//edit// Vriendin doet mee!
Afhaalchineesdonderdag 11 juli 2013 @ 17:30
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2013 16:39 schreef Exentric90 het volgende:

[..]

Ik ga er van uit dat de lagg weg is? :P
Soms wel ff maar niet meer zo storend :P
Exentric90vrijdag 12 juli 2013 @ 15:22
Zondag nu wel of geen UHC?
shaderonvrijdag 12 juli 2013 @ 15:48
ik wil wel :P
shaderonvrijdag 12 juli 2013 @ 15:48
Tevens gaan er de komende dagen nogal wat dingen veranderen omtrent fokcraft
over_hedgevrijdag 12 juli 2013 @ 16:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juli 2013 15:22 schreef Exentric90 het volgende:
Zondag nu wel of geen UHC?
Ik doe heel de dag al niks anders :o
shaderonvrijdag 12 juli 2013 @ 16:27
Neh daar zit de spanning van een echt potje uhc niet in :P
over_hedgevrijdag 12 juli 2013 @ 16:33
quote:
99s.gif Op vrijdag 12 juli 2013 16:27 schreef shaderon het volgende:
Neh daar zit de spanning van een echt potje uhc niet in :P
oh? hoezo niet? Het is precies het zelfde :P Behalve dat er al mensen zijn die al sterker zijn dan jij als je net begint wat het allemaal maar spannender maakt dat niemand je vind :P
shaderonvrijdag 12 juli 2013 @ 16:35
Het feit dat je nergens echt om strijd :P Je kunt niet winnen.
over_hedgevrijdag 12 juli 2013 @ 16:37
quote:
99s.gif Op vrijdag 12 juli 2013 16:35 schreef shaderon het volgende:
Het feit dat je nergens echt om strijd :P Je kunt niet winnen.
Wie als eerste de ender dragon dood heeft
Exentric90vrijdag 12 juli 2013 @ 17:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juli 2013 16:37 schreef over_hedge het volgende:

[..]

Wie als eerste de ender dragon dood heeft
Toch is het anders :P
Doe je mee zondag?

• shaderon
• Exentric90
• Vriendin van Exentric90
• ?
over_hedgevrijdag 12 juli 2013 @ 17:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juli 2013 17:16 schreef Exentric90 het volgende:

[..]

Toch is het anders :P
Doe je mee zondag?

• shaderon
• Exentric90
• Vriendin van Exentric90
• ?
Nope, ben er zondag niet.
maurisioovrijdag 12 juli 2013 @ 18:25
Zondag kan ik ook niet ;(
#ANONIEMvrijdag 12 juli 2013 @ 19:32
Uiterste aanmeld datum?
#ANONIEMvrijdag 12 juli 2013 @ 19:32
inb4: lapohunt
shaderonvrijdag 12 juli 2013 @ 20:45
lapohunt!
shaderonvrijdag 12 juli 2013 @ 20:46
niemand doet vast mee
Jumpvrijdag 12 juli 2013 @ 21:24

:D
shaderonvrijdag 12 juli 2013 @ 21:31
:D
shaderonzaterdag 13 juli 2013 @ 13:45
The Haunted Network has born.

Nog steeds bereikbaar met play.fokcraft.nl though
Exentric90zaterdag 13 juli 2013 @ 14:05
Vandaag is laatste aanmeld dag. Als er maar 4 mee doen gaat t niet door denk ik
Exentric90zaterdag 13 juli 2013 @ 14:05
Edit: sorry
SosuaCafezaterdag 13 juli 2013 @ 23:43
En
SosuaCafezaterdag 13 juli 2013 @ 23:43
Dicht