Dat vond ik ook altijd zo prettig in Nederland, afkoeling tijdens/na een regenbui. Hier (Florida) koelt het amper af, alleen de luchtvochtigheid schiet omhoogquote:Op zondag 28 juli 2013 14:08 schreef motorbloempje het volgende:
Hier eindelijk ook weer regen! Fijn!Maar het wordt allemaal zo opgenomen door de grond. Wel lekker koele lucht zo
Wij hebben ook erg veel regen. De afgelopen vier zomers waren hels in Japan, maar dit jaar is het eigenlijk heerlijk. Maar het regent wel bijna iedere dag.quote:Op zondag 28 juli 2013 14:04 schreef breaky het volgende:
Teveel regen hierzo...het blijft maar doorgaan vandaag.... dan maar eten laten bezorgen
Hier is het normaal voor de tijd van het jaar. Het is eigenlijk niet gestopt met regenen sinds 2 dagen geleden.quote:Op maandag 29 juli 2013 05:50 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Wij hebben ook erg veel regen. De afgelopen vier zomers waren hels in Japan, maar dit jaar is het eigenlijk heerlijk. Maar het regent wel bijna iedere dag.
Hollandse logica en Aziatisch materialisme/status drang? Heerlijke combiquote:Op maandag 29 juli 2013 07:55 schreef breaky het volgende:
[..]
Hier is het normaal voor de tijd van het jaar. Het is eigenlijk niet gestopt met regenen sinds 2 dagen geleden.
Sinds kort is Mazda weer officieel aanwezig in Laos. En vrouwlief wil graag een Mazda 2, dus moeten we naar Vientiane voor de dealer.
Tja een Mazda 2 kost hier 22,000 USD. Voor een Chery Fulwin2 betaal je 14,000 USD. Die dingen zijn even groot. Nu zal die Mazda mischien wel ietsje beter zijn maar voor 8,000 USD kun je een leuke vakantie houden...quote:Op maandag 29 juli 2013 08:25 schreef Xtreem het volgende:
[..]
Hollandse logica en Aziatisch materialisme/status drang? Heerlijke combi
Hoe oud zijn de kinderen? Hebben ze continue een Nederlands paspoort gehad?quote:Op maandag 29 juli 2013 10:36 schreef wonderer het volgende:
Even een hypotetische situatie: een Nederlands gezin met twee kinderen emigreert naar de VS wegen werk van vader, zo rond 1990. Hoe zit dat "nu" met paspoorten, en dan met name van de kinderen? Hoe logisch is het dat die dual citizenship hebben (kan dat uberhaupt, of moeten ze bij naturalisatie hun Nederlandse paspoort opgeven?)?
Linkje naar een goede site hierover mag ook hoor, maar het gaat me vooral om de situatie 20 jaar geleden en de meeste sites hebben alleen info over de huidige situatie.
Die is bijna dichtquote:Op maandag 29 juli 2013 10:38 schreef motorbloempje het volgende:
Kun je beter even hier vragen denk ik: KAA / Verenigde Staten van Amerika, deel 41
9 en 5, volgens mij wel (misschien hebben de ouders voor vertrek een paspoort aangevraagd en stonden ze niet meer bij hen ingeschreven of zo).quote:Op maandag 29 juli 2013 10:39 schreef Gaoxing het volgende:
[..]
Hoe oud zijn de kinderen? Hebben ze continue een Nederlands paspoort gehad?
Nee, nee, die kinderen zijn in nederland geboren en waren 9 en 5 toen de ouders met hen naar de VS vertrokken. En ik weet dus niet of die ouders dual citizenship hebben, dat wil ik juist weten, hoe logisch/mogelijk dat is.quote:Op maandag 29 juli 2013 10:45 schreef Gaoxing het volgende:
Wacht even, dus de kinderen zijn in de VS geboren? En zijn nu 9 en 5? Hebben de ouders dual citizenship?
Zo een als onderstaand die je tegenwoordig geprepareerd en al in de winkel in Nederland kunt kopen?quote:Op zondag 28 juli 2013 14:57 schreef Barbusse het volgende:
Bijna 40 graadjes hier. Lucht zo blauw dat je er bijna wit van wordtTijd voor een mojito
Komend weekend (Amsterdam Pridequote:Op maandag 29 juli 2013 15:39 schreef motorbloempje het volgende:
Nog NL-bezoeken op de kalender staan hier trouwens?
Wij gaan eind augustus een lang weekend. En eind september nog een keer, en in november voor een hardloopwedstrijd.![]()
Begin September terug naar NL voor +/- 1 week, hoeft van mij niet zo maar moet sowieso voor werk al naar Engeland voor een paar dagen en het vrouwtje is nog nooit in europa of NL geweest.. dus kan ik die gelijk voorstellenquote:Op maandag 29 juli 2013 15:39 schreef motorbloempje het volgende:
Nog NL-bezoeken op de kalender staan hier trouwens?
Wij gaan eind augustus een lang weekend. En eind september nog een keer, en in november voor een hardloopwedstrijd.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |