quote:
Je moet hem eruit trekken he vanaf de bovenkantquote:Op dinsdag 18 juni 2013 13:55 schreef Spatieloos het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
hijs op de kop :/
maar dat onderste witte dingen (hier de bovenste) dat wil maar niet naar achteren.
Probeer ik , maar dan zit hij vast, en dat is ongeveer bij dat witte.quote:Op dinsdag 18 juni 2013 13:57 schreef wietparkiet het volgende:
[..]
Je moet hem eruit trekken he vanaf de bovenkant
Haakjes aan de onderkant al bewogen?quote:Op dinsdag 18 juni 2013 13:58 schreef Spatieloos het volgende:
[..]
Probeer ik , maar dan zit hij vast, en dat is ongeveer bij dat witte.
Zit dat zwarte ding aan de onderkant op de foto wel los?quote:Op dinsdag 18 juni 2013 13:55 schreef Spatieloos het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
hijs op de kop :/
maar dat onderste witte dingen (hier de bovenste) dat wil maar niet naar achteren.
Nee , ik dacht dat ik dat beter er niet uit kon halen, maar die krijg ik helemaal niet los, schroefjes zitten daar echt in de kast van.quote:Op dinsdag 18 juni 2013 13:59 schreef DrNick het volgende:
[..]
Zit dat zwarte ding aan de onderkant op de foto wel los?
http://tinychat.com/hälpspatieloosquote:Op dinsdag 18 juni 2013 14:00 schreef Spatieloos het volgende:
[..]
Nee , ik dacht dat ik dat beter er niet uit kon halen, maar die krijg ik helemaal niet los, schroefjes zitten daar echt in de kast van.
Boeiend we slepen je er wel doorheenquote:Op dinsdag 18 juni 2013 14:04 schreef Spatieloos het volgende:
[..]
Denk niet dat dat veel gaat helpen, webcam is slecht !
Who’s gonna save the world tonight?quote:Op dinsdag 18 juni 2013 14:16 schreef supersof het volgende:
SAAAAAVE THEE WOOOOORLD TOOONIIIIHIIIGHT
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |