Ik heb ook even zitten twijfelen tussen de iOcean X7 Youth en de Zopo C2. Uiteindelijk gekozen voor de Zopo. GPS schijnt hiervan wel te werken, 13MP camera en ik vind het design net even iets strakker. De iOcean ziet er meer plastic-achtig uit.quote:Op donderdag 13 juni 2013 20:59 schreef Azerdion het volgende:
Ik heb eerlijk gezegd geen idee. Maar ik wil er graag een omdat ik het design erg mooi vind. Dat i.c.m. de specs maken het een aantrekkelijke telefoon.
Oh serieus, pff wil mijn GSM eigenlijk niet weer openhalenquote:Op donderdag 13 juni 2013 23:04 schreef RobertNL het volgende:
De Zopo vindt ik (even als de Jiayu G4) een beetje een 13e in een dozijn design
De iOcean kan je de GPS ondertussen wel bij fixen (hardware antenne mod helaas). Maar ach als ik hem langere tijd gebruik heb ik dat er wel voor over.
Ga straks gewoon voor een Elite uitvoering icm met de grotere hoeveelheid (snelle) ROM ook lekker voor muziek(je moet toch iets verzinnen om het je te veroorloven
)
Wat betaal je daar voor de 2/32 versie?quote:Op donderdag 13 juni 2013 23:15 schreef funky_fart het volgende:
Veeeeeeeeeel mooier dan de Iocean x7 is natuurlijk de Neken N6:![]()
[ afbeelding ]
Hij moet nog uitkomen, heb zelf geen idee van hoe de beprijzing gaat uitvallen.quote:Op donderdag 13 juni 2013 23:48 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Wat betaal je daar voor de 2/32 versie?
Een 'mooie camera' kan de bottle neck van je criteria zijn. Althans, als de kwaliteit vergelijkbaar moet zijn met de betere gewone digitale camera's.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 10:47 schreef Susteren het volgende:
Hallo, ik wil graag een smartphone kopen en dacht aan een aanschaf uit China.
Twijwel dus tussen een chinese smartphone of een Acer E2.
Het liefste heb ik een lekker groot scherm, goede resolutie, mooie camera en een degelijke body: het liefst voor rond de 250 usd.
Tips? Wat vinden jullie van de ZOPO C2?![]()
Als het goed is krijg ik over 3 weken mijn Zopo C2 binnen. Zodra ik hem heb kan ik je meer vertellen. Maar op papier en qua reviews ziet hij er goed uit.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 10:47 schreef Susteren het volgende:
Hallo, ik wil graag een smartphone kopen en dacht aan een aanschaf uit China.
Twijwel dus tussen een chinese smartphone of een Acer E2.
Het liefste heb ik een lekker groot scherm, goede resolutie, mooie camera en een degelijke body: het liefst voor rond de 250 usd.
Tips? Wat vinden jullie van de ZOPO C2?![]()
Aaah nee het hoeft geen top notch camera te zijn, als hij maar beter is dan die van m'n htc explorer. Daar is de sluitertijd vrijwel altijd ram traag waardoor je alleen scherpe foto's krijgt als je het mobieltje ergens op legt en dan een foto maaktquote:Op vrijdag 14 juni 2013 12:07 schreef funky_fart het volgende:
[..]
Een 'mooie camera' kan de bottle neck van je criteria zijn. Althans, als de kwaliteit vergelijkbaar moet zijn met de betere gewone digitale camera's.
Maar als het moet volstaan om dingen/situaties simpelweg vast te leggen, op Facebook of Twitter te dumpen of je oma een plaatje van je nieuwe stereo te laten zien zonder dat het top notch hoeft te zijn, dan kun je voor dat geld prima slagen.
De Zopo ken ik niet. Welke heb je nog meer gezien maar zijn het voor jou nét niet? Misschien dat anderen je alsnog kunnen overtuigen namelijk
Ik gebruik deze abo sinds 2008 maar ik bedoelde te zeggen dat ik nooit meer van contract ben veranderd, hij is niet inactief en nooit geweest, ik gebruik hem elke dag.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 13:57 schreef shiznuts het volgende:
Als je simkaart een paar jaar inactief is zullen ze die vast tijdens een sweep op nul gesteld hebben zodat ze het 06-nummer weer in de database kunnen gooien en aan iemand anders kunnen toewijzen. Dat is meer een verhaal van T-Mobile, dan of een simkaart met 3G abbo werkt op de UMI X2, wat je gewoon verwachten mag.
Ah, ik las 'oude' en 'nooit verlengd'.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 14:08 schreef BoefB2 het volgende:
[..]
Ik gebruik deze abo sinds 2008 maar ik bedoelde te zeggen dat ik nooit meer van contract ben veranderd, hij is niet inactief en nooit geweest, ik gebruik hem elke dag.
Vroeg me alleen af of het internet en alles gewoon werkt op de nieuwe toestellen zoals de UMI X2.
Maar het zal wel werken dus.
Nope, het is alleen goedkoop als je het zelf uit China gaat halen. Zodra het volgens het boekje gedaan wordt en men er ook nog winst op wil maken bij de verkoop van die dingen, komt er een aardige smak bij op, dus aan te raden is zelf halen.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 14:15 schreef Susteren het volgende:
UMI X2 of ZOPO C2?
En zijn er ook Europese shops die Chinese smartphones verkopen zonder woekerwinst? Heb eigenlijk geen zin in 3 weken wachten en nog invoergeld te betalen
Ahh kan de Zopo C2 vanaf de website www.zopomobileshop.com bestellen vanaf een warehouse in Europa, met DHL shipping kost hij dan in totaal 300 USD, die 20 dollar extra voor probleemloos en snel/importkostenvrij shipping vanuit Europa heb ik er denk ik wel voor overquote:Op vrijdag 14 juni 2013 14:34 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Ah, ik las 'oude' en 'nooit verlengd'.
Jup. Zou gewoon moeten werken hoor, ik zou niet weten waarom niet. X2 ondersteunt 3G: WCDMA 850/2100MHz.
[..]
Nope, het is alleen goedkoop als je het zelf uit China gaat halen. Zodra het volgens het boekje gedaan wordt en men er ook nog winst op wil maken bij de verkoop van die dingen, komt er een aardige smak bij op, dus aan te raden is zelf halen.
Er zijn op AliExpress her en der wel verkopers waarbij de prijs incl. express shipping (DHL bijvoorbeeld) is. Kun je eventueel ook wel bij Chinese webshops voor terecht. Dan heb je het wel snel in huis, maar voor premium service betaal je al en dan heb je ook nog een aardige kans op invoerkosten. Zelf heb ik nooit zo'n stress dat ik 20 á 30 USD neerleg voor express shipping en dat verhoogde risico op de koop toeneem, but to each their own.
Toestel moet je zelf kiezen. Iocean X7 is i.i.g. erg populair de laatste tijd. De ZOPO C2 wordt door Pandawill telkens aangeboden aan mensen die een pre-order voor de Jiayu G4 hadden staan (maar zich erg vertraagde). Zelf wacht ik nog altijd op de MTK6589T 2GB RAM versie in het zwart daarvan. Geduld is een schone zaak. Maar er zijn zoveel smartphones... zie de openingspost en een lijst als deze: http://mtksj.com/html/MTKshoujizixun/2282.html .
Money2 is gelieerd aan Paypal en kan zeggen dat het goed werkt wanneer je snel geld op je Paypal moet hebben en je geen koppeling met de bank hebt.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 17:53 schreef BoefB2 het volgende:
En aangezien ik al jaren geen paypal gebruik moet ik wel een nieuwe openen, is het slim om geld te storten naar paypal via www.money2.nl?
Geen NFC ....quote:Op vrijdag 14 juni 2013 17:53 schreef BoefB2 het volgende:
UMI X2 MTK6589T Quad Core Android 4.1 2GB RAM 32G ROM 3G GPS 5.0 Inch IPS OGS Screen Smart Phone white
Highlights:
Leather case as free gift. See it
Color: Black
OS: Android 4.1
CPU: MTK6589T quad core Cortex A7 1.5GHz
ROM: 32GB
RAM: 2GB
Screen: 5.0 inch IPS OGS screen, capacitive touch screen
http://www.antelife.com/u(...)art-phone-white.html
Oja en 50 dollar gratis coupon voor nieuwe klanten staat daar.. toch?
Deze telefoon heeft focking alles, ziet er allemaal super uit, verstandige keuze denken jullie?
Is dit een vertrouwelijke site?
Expedited Shipping
(DHL/UPS ) 3-8 business days.
Hoe zit het met douane als ik hem zo laten sturen?
En aangezien ik al jaren geen paypal gebruik moet ik wel een nieuwe openen, is het slim om geld te storten naar paypal via www.money2.nl?
Ok thanks, dan ga ik dat zeker doen.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 18:50 schreef Mdrop het volgende:
[..]
Money2 is gelieerd aan Paypal en kan zeggen dat het goed werkt wanneer je snel geld op je Paypal moet hebben en je geen koppeling met de bank hebt.
Aha écht alles kan ook niet, maar wel jammer.quote:
Denk dat de Umi X2 idd één van de beste keuzes is momenteel. Ik heb hem zelf niet gekozen omdat ik die samsung look niet echt mooi vind en de iOcean dan weer heel mooi vind, maar dat is puur persoonlijk natuurlijkquote:Op vrijdag 14 juni 2013 19:27 schreef BoefB2 het volgende:
[..]
Ok thanks, dan ga ik dat zeker doen.
[..]
Aha écht alles kan ook niet, maar wel jammer.
Welke vind jij beter dan de umi x2? Ben ze zelf ook nog aan het vergelijken, heb nog niks besteld.
Ja zit er ook aan te denken, die iOcean is idd ook heel mooi.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 19:42 schreef Vincent_vd het volgende:
[..]
Denk dat de Umi X2 idd één van de beste keuzes is momenteel. Ik heb hem zelf niet gekozen omdat ik die samsung look niet echt mooi vind en de iOcean dan weer heel mooi vind, maar dat is puur persoonlijk natuurlijk
Twee keer wat met DHL over laten komen, ene keer 4 werkdagen de andere keer 6.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 19:58 schreef BoefB2 het volgende:
[..]
Ja zit er ook aan te denken, die iOcean is idd ook heel mooi.
Maar als ik hem vandaag zou bestellen bij Antelife.com, en laat versturen via DHL, binnen 2 weken moet ik hem toch wel hebben dan?
Ik heb nog nooit iets uit China besteld, dus ben echt newbe nu.![]()
En er kunnen ook nog kosten bij komen door de douane?
quote:Op vrijdag 14 juni 2013 19:58 schreef Mdrop het volgende:
[..]
Twee keer wat met DHL over laten komen, ene keer 4 werkdagen de andere keer 6.
Zou je dan wel moeten krijgen iddquote:Op vrijdag 14 juni 2013 19:58 schreef BoefB2 het volgende:
[..]
Ja zit er ook aan te denken, die iOcean is idd ook heel mooi.
Maar als ik hem vandaag zou bestellen bij Antelife.com, en laat versturen via DHL, binnen 2 weken moet ik hem toch wel hebben dan?
Ik heb nog nooit iets uit China besteld, dus ben echt newbe nu.![]()
En er kunnen ook nog kosten bij komen door de douane?
Klopt, en hij komt de 18e al zie ik!quote:Op vrijdag 14 juni 2013 20:17 schreef Vincent_vd het volgende:
[..]
Zou je dan wel moeten krijgen idd
Let wel op, die Umi X2 die je hier gezet had heeft de turbo versie van de MTK 6589, terwijl de iOcean die momenteel beschikbaar is de youth versie is en die turbo versie niet heeft. Umi zal dus vlotter werken tenzij je wacht op de iOcean X7 elite
Welke is dat? Kan jij geen aanspraak maken op de cashback trouwens?quote:Op vrijdag 14 juni 2013 21:36 schreef SherlockHolmes het volgende:
[ afbeelding ]
Heb deze nu al een tijdje, en voor ¤150 heb ik maar 1 oordeel:
Anders kijk je ff naar de source van het plaatje, Ascend W1.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 21:44 schreef rene90 het volgende:
[..]
Welke is dat? Kan jij geen aanspraak maken op de cashback trouwens?
Had ik even niet aan gedacht neequote:Op vrijdag 14 juni 2013 21:50 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Anders kijk je ff naar de source van het plaatje, Ascend W1.
https://www.huawei-smartservice.nl/cashbacks/ascendW1/quote:Op vrijdag 14 juni 2013 21:36 schreef SherlockHolmes het volgende:
[ afbeelding ]
Heb deze nu al een tijdje, en voor ¤150 heb ik maar 1 oordeel:
Bedankt, maar ik heb hem de dag dat hij hier uitkwam al gekocht, en voor die is die actie niet geldigquote:Op vrijdag 14 juni 2013 21:52 schreef rene90 het volgende:
[..]
https://www.huawei-smartservice.nl/cashbacks/ascendW1/
Over een week ofzo word de Faea F2 gereleased. Daar wacht ik op... hopen dattie 2GB RAM heeft, dan issie van mij.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 22:42 schreef Joosie200 het volgende:
Heb ik eindelijk de keuze voor de Faea F1 gemaakt.. moet ik weer kiezen tussen een tweetal webshops. Merimobiles of Android-inside: $175,67 vs $161,48 met free shipping (+code: MOE / 5ADPH) ofwel omgerekend ¤131,80 vs ¤121,15. Merimobiles of Android-inside: $183,67 vs $165,48 met registered shipping ofwel omgerekend ¤137,79 vs ¤124,15. Kun je zeggen: wat is nou een tientje extra.. nou das alweer goed voor 8% van een tweede F1![]()
Then again.. Merimobiles is redelijk bekend qua shop gelijk aan Banggood, Etotalk, Pandawill e.d. Dus daarmee ook betrouwbaarder misschien qua klachtenafhandeling/beroep op 1 jaar garantie etc? Ergens hou ik dat ruime tientje of ¤13,64 liever zelf in the pocket (kan ik bijv. goed gebruiken om een 32GB micro-SD deels mee aan te schaffen of een 16GB micro-SD zo goed als volledig mee aan te schaffen) First world problems, I know.. maar toch
wauw, scherp geprijsd ook voor een ding met full HD en 1.5Ghz QC (+/- 175 euro preorder). Ik zie hem helaas nergens op een site met free shipping, dus daar komt nog wel wat bovenop.quote:Op donderdag 13 juni 2013 23:15 schreef funky_fart het volgende:
Veeeeeeeeeel mooier dan de Iocean x7 is natuurlijk de Neken N6:![]()
[ afbeelding ]
Niet een beetje riskant? Als er iets aan de hand is kan je nooit een claim of iets dergelijks indienen.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 23:47 schreef BoefB2 het volgende:
Note:
Only transfer payment to the Beneficiary Name as listed above. Please do not transfer payment to the supplier directly.
Transfer the full amount in one payment; do not divide a payment into more than one transfer; Please do not combine all your orders into one payment.
Keep your bank remittance slip for future reference.
Do not transfer payment in currencies other than USD.
Please contact the Alibaba Customer Service Team if the order status has not changed to "buyer has paid the order" 7 working days after you transfer.
When using bank transfers, please transfer enough money to cover all banks` service fee. This will ensure that the supplier receives your full payment and will help you avoid monetary loss caused by refunds or disputes.
Aliexpress heeft escrowquote:Op zaterdag 15 juni 2013 07:53 schreef rene90 het volgende:
[..]
Niet een beetje riskant? Als er iets aan de hand is kan je nooit een claim of iets dergelijks indienen.
Ja ik zit hier ook te twijfelen, ik heb liever paypal voor zoiets.quote:Op zaterdag 15 juni 2013 07:53 schreef rene90 het volgende:
[..]
Niet een beetje riskant? Als er iets aan de hand is kan je nooit een claim of iets dergelijks indienen.
Als ik CC had, dan cc ja..quote:Op zaterdag 15 juni 2013 08:07 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Aliexpress heeft escrow(die is dus tussenpersoon).
Non the less zou ik toch altijd met CC betalen daar omdat je vooraf niet weet wat de grapjassen van de bank als kosten gaan rekenen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |