Dat is wel een andere prijscategorie, totaal niet vergelijkbaar.quote:Op maandag 3 juni 2013 06:52 schreef Notorious_Roy het volgende:
Als een nieuw abo een optie is zou ik daarvoor gaan in combinatie met een 92*
Waarom apps afsluiten? Ze verbruiken nauwelijks stroom ofzo.quote:Op maandag 3 juni 2013 13:03 schreef maurisioo het volgende:
Is er geen makkelijkere optie om apps te sluiten dan pijltje te gebruiken? Dit werkt soms namelijk erg slecht bij mij.
En Whatsapp is nu echt waardeloos. Loopt telkens vast en ik mis instellingen die wel bij android zaten. Hopelijk komt daar zsm een update voor uit.
Verder zeer tevreden met de lumia 520. Geen problemen ontdekt, en alles werkt snel.
Ik snap dat het een andere klasse is, maar evt met abo een optie. Los zou ik een 520 of 720 halen inderdaad.quote:Op maandag 3 juni 2013 13:13 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Dat is wel een andere prijscategorie, totaal niet vergelijkbaar.
Voor 100 euro reparatiekosten zou ik liever iets bijleggen op bijvoorbeeld en een Nokia Lumia520/620. Dan ben je bijvoorbeeld ook verlost van de 4GB, wat met het 'other storage' wellicht voor problemen kan zorgen.
Ligt eraan welke apps he.quote:Op maandag 3 juni 2013 13:19 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Waarom apps afsluiten? Ze verbruiken nauwelijks stroom ofzo.
In principe zullen onder wp8 enkel voip en navigatie apps kunnen doordraaien.. whatsapp misbruikt de muziek api (maar dat schijnt in de aankomende versie opgelost te zijn).. voor de tussentijd iets als 'stop the music' gebruiken..quote:
Bij Vodafone iig welquote:Op maandag 3 juni 2013 17:17 schreef L3viathan het volgende:
Kunnen we eigenlijk in NL al apps betalen via je telefoonrekening?
Moet je daar dan iets bijzonders voor doen? Ik probeer het nu namelijk ook (telfort) maar volgens mij heb ik die optie niet. En ik kan het ook niet goed vinden op de telfort site.quote:
Bij Vodafone iig niet. Gewoon op kopen drukken en het wordt bij op de telefoonrekening gezet.quote:Op maandag 3 juni 2013 17:20 schreef L3viathan het volgende:
[..]
Moet je daar dan iets bijzonders voor doen? Ik probeer het nu namelijk ook (telfort) maar volgens mij heb ik die optie niet. En ik kan het ook niet goed vinden op de telfort site.
Welkom.quote:Op maandag 3 juni 2013 17:31 schreef Palaiologos het volgende:
Heb het geld uit mijn beurs laten vloeien en een Lumia 920 gekocht. Wat voel ik mij een idioot soms.
Na een Lumia 800 en HTC8S was dit de logische stap.quote:Op maandag 3 juni 2013 17:46 schreef Notorious_Roy het volgende:
Bij T-Mobile kan het ook.
[..]
Welkom.
Oh, je was er alquote:Op maandag 3 juni 2013 17:47 schreef Palaiologos het volgende:
[..]
Na een Lumia 800 en HTC8S was dit de logische stap.
WhatsApp update, eindelijk!quote:Op maandag 3 juni 2013 18:06 schreef Inverted_World het volgende:
ING en whatsapp update zijn er bijna. Dan is de Lumia 920 voor mij een volwaardig fijn toestel.
Mooi, ben benieuwd!quote:Op dinsdag 4 juni 2013 09:40 schreef spenky het volgende:
http://www.wp7.nl/33793/nieuwe-whatsapp-binnen-2-weken/
Vroeg ik me idd ook al af. Vind het vooral bij Personen irritant om de hele tijd mijn fb vrienden te zien.quote:Op donderdag 6 juni 2013 11:08 schreef Stansfield het volgende:
Hoe zit dat eigenlijk met die windows live tiles? Sommige zijn wel fanatiek met steeds nieuwe dingen laten zien zoals personen en foto's. En andere die dat weer juist helemaal niet? En is het zo dat je ze alleen ziet als je ze op zijn mist op de 2e stand hebt qua groote?
Kan je dat ook nog ergens instellen dat je die live tiles kan aanpassen of ze wel of niet bewegen/updates laten zien?
ik ben zelf nog een windows phone noob dus misschien heb ik het fout, maar je moet volgens mij in ieder geval de background task voor de betreffende app/tile aan hebben staan anders update hij niksquote:Op donderdag 6 juni 2013 11:08 schreef Stansfield het volgende:
Hoe zit dat eigenlijk met die windows live tiles? Sommige zijn wel fanatiek met steeds nieuwe dingen laten zien zoals personen en foto's. En andere die dat weer juist helemaal niet? En is het zo dat je ze alleen ziet als je ze op zijn mist op de 2e stand hebt qua groote?
Kan je dat ook nog ergens instellen dat je die live tiles kan aanpassen of ze wel of niet bewegen/updates laten zien?
Als je hem op z'n allerkleinst hebt dan is de tile inderdaad minder dynamisch, in het geval van messages bv laat hij alleen een getalletje zien hoeveel berichten je hebt. Zelfde met dingen als personen, als die groter is (medium of large) dan laat ie iedere keer andere foto's zien, als hij klein is niet meer.quote:Op donderdag 6 juni 2013 11:08 schreef Stansfield het volgende:
Hoe zit dat eigenlijk met die windows live tiles? Sommige zijn wel fanatiek met steeds nieuwe dingen laten zien zoals personen en foto's. En andere die dat weer juist helemaal niet? En is het zo dat je ze alleen ziet als je ze op zijn mist op de 2e stand hebt qua groote?
Kan je dat ook nog ergens instellen dat je die live tiles kan aanpassen of ze wel of niet bewegen/updates laten zien?
Aha tnx voor de info. Vanavond eens de ideale scherm in elkaar zetten.quote:Op donderdag 6 juni 2013 12:11 schreef SpankmasterC het volgende:
[..]
Als je hem op z'n allerkleinst hebt dan is de tile inderdaad minder dynamisch, in het geval van messages bv laat hij alleen een getalletje zien hoeveel berichten je hebt. Zelfde met dingen als personen, als die groter is (medium of large) dan laat ie iedere keer andere foto's zien, als hij klein is niet meer.
Of je iets aan de tiles kan veranderen hangt van de app af, veel ingebouwde apps heb je het maar mee te doen, valt niets aan aan te passen, andere apps kan je vaak bij de instellingen in de app dingen veranderen, zoals updatefrequentie en soms zelfs hoe de tile eruit ziet.
Maar over het algemeen is er weinig aan te passen aan livetiles, al helemaal als het aankomt op hoe vaak hij je verschillende facebook vrienden laat zien oid
Hard reset dmv een knoppencombinatie?quote:Op zaterdag 8 juni 2013 10:07 schreef _superboer_ het volgende:
Mijn lumia 920 laat alleen nog maar het t-mobile opstartscherm zien. Als ik de powerbutton ingedrukt hou gebeurt er niks.. Iemand een idee wat ik kan doen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |