Ik moest gelijk denken aan het H&M topic die toen een keer verwijderd of gesloten werd ivm klachen van H&Mquote:
20 euro is niet duur voor je principesquote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:13 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
Ik heb hem nu dus voor 20 euro meer bij bol.com gekocht
ermagerd straks maak ik het topic kapotquote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:17 schreef PriemGirl het volgende:
[..]
Ik moest gelijk denken aan het H&M topic die toen een keer verwijderd of gesloten werd ivm klachen van H&M![]()
Bij dezen gedaanquote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:18 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
ermagerd straks maak ik het topic kapot![]()
Maar ik heb geen logo geplaatst![]()
En wil best disclaimen dat het bij andere filialen best beter kan zijn.
Het IS ook gewoon een leuke sitequote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:18 schreef Lindytje het volgende:
Soms word ik zo blij van mij site en alles er omheenMaar dat wil ik ook weer niet te vaak zeggen, want dan ben ik straks een opschepper en dat wil ik ook niet. Maar ik ben dan zo blij en... DE DILEMMA'S!!
Af en toe mag je ook best trots zijn op wat je bereikt met je sitequote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:18 schreef Lindytje het volgende:
Soms word ik zo blij van mij site en alles er omheenMaar dat wil ik ook weer niet te vaak zeggen, want dan ben ik straks een opschepper en dat wil ik ook niet. Maar ik ben dan zo blij en... DE DILEMMA'S!!
quote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:19 schreef Miss_Congeniality het volgende:
[..]
Het IS ook gewoon een leuke site
Jaaaa, een liedje voor mezelf zingenquote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:19 schreef PriemGirl het volgende:
[..]
Af en toe mag je ook best trots zijn op wat je bereikt met je siteNiemand die je meteen een opschepper zal vinden
Tenzij je een filmpje maakt voor je 1 jarig bestaand van je blog met 'happy bday to me' masjasajsaja uitspraken
![]()
quote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:18 schreef Lindytje het volgende:
Soms word ik zo blij van mij site en alles er omheenMaar dat wil ik ook weer niet te vaak zeggen, want dan ben ik straks een opschepper en dat wil ik ook niet. Maar ik ben dan zo blij en... DE DILEMMA'S!!
ERMAHGERD EEN LINSLOVES-PARTY ORGANISEREN JONGEUH !quote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:20 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Jaaaa, een liedje voor mezelf zingen![]()
Dan maak ik ook meteen een liedje over hoe geweldig ik ben
Zo lang je maar niet gaat zeiken dat het zo keihard werken is en dat je daarom je zwaar bovenmodaal-inkomen zo erg verdiend enzulksquote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:18 schreef Lindytje het volgende:
Soms word ik zo blij van mij site en alles er omheenMaar dat wil ik ook weer niet te vaak zeggen, want dan ben ik straks een opschepper en dat wil ik ook niet. Maar ik ben dan zo blij en... DE DILEMMA'S!!
Ja dat wel! En dan krijg ik allemaal mails van bedrijven en voor samenwerkingen en belt de postbode weer aan met een pakketje en dan denk ik: wow! Dat heb ik best goed gefixt in een jaar tijdquote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:21 schreef Unfckingtitled het volgende:
[..]![]()
Gewoon zeggen hier mafkees. Is toch ook hartstikke leuk!
JOAHHHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!quote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:21 schreef PriemGirl het volgende:
[..]
ERMAHGERD EEN LINSLOVES-PARTY ORGANISEREN JONGEUH !
Krijg je velen cadeaus en zeg je steeds dat ze dat niet hoefden te doen maar dat je er keiiiiiiblij mee bent![]()
quote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:21 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
Zo lang je maar niet gaat zeiken dat het zo keihard werken is en dat je daarom je zwaar bovenmodaal-inkomen zo erg verdiend enzulks.
Of elke week een foto plaatst van dat je een auto vol met gratis troep haalt en dan gaat klagen dat je teveel kadootjes hebt gekregen op je matige kutfeest![]()
Sorry ik ben in een vervelende bui
Echt welquote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:22 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Ja dat wel! En dan krijg ik allemaal mails van bedrijven en voor samenwerkingen en belt de postbode weer aan met een pakketje en dan denk ik: wow! Dat heb ik best goed gefixt in een jaar tijd
quote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:22 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Ja dat wel! En dan krijg ik allemaal mails van bedrijven en voor samenwerkingen en belt de postbode weer aan met een pakketje en dan denk ik: wow! Dat heb ik best goed gefixt in een jaar tijd
MM MM MM!!quote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:22 schreef megamandy het volgende:
Lindy, Lindy, Lindy!
Ik heb zo'n palette van de mac, en daar staat zo'n stap voor stap ding achterop. En ze zeggen daar dat je met een technakohl een lijn in je crease moet trekken en dat daarna blenden. Alleen bij mij blijft dat toch echt een lijn
Zou het met een smudge (?) brush beter lukken zonder het lelijk te maken?
![]()
Dankjequote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:24 schreef Lindytje het volgende:
[..]
MM MM MM!!
Uhm, ja, dat zal beter gaan met een heel stevig klein kwastje, of met zo'n spons-achtig dingetje dat soms achterop een oogpotlood zit
Nog geen jaar. Vanaf half augustus ben ik elke dag gaan bloggen. Daarvoor zeer sporadisch een blogpostquote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:23 schreef megamandy het volgende:
[..]Ben je al een jaar bezig? Nice!
En je blog ziet ook goed uit
Jaaaa, Priems blogquote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:23 schreef PriemGirl het volgende:
[..]
Echt welKiek jou eens volhouden en alles man
![]()
En keileuke site gemaakt ook
![]()
Als ik nu ook weer eens mijn blog zou oppakken... wat ik mezelf al 3 weken voor hou
Nee, ik hou alles zelfquote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:24 schreef Nagelschaartje het volgende:
Lin, als je nou teveel gratis troep krijgt, ga je het dan ook aan ons doneren? Masja en lipglans zeggen ook altijd dat ze het doneren aan hun vriendinnen
Da hedde ook goe gedoan meske!quote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:22 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Ja dat wel! En dan krijg ik allemaal mails van bedrijven en voor samenwerkingen en belt de postbode weer aan met een pakketje en dan denk ik: wow! Dat heb ik best goed gefixt in een jaar tijd
Welcomequote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:25 schreef megamandy het volgende:
[..]
DankjeSpons dingen heb ik niet maar dan ga ik het proberen
quote:
Ja zéker! Vooral foundation die totaal lins kleur niet is... gewoon toch houden he... en dan als roze clown over straat lopen er mee pffffquote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:26 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Nee, ik hou alles zelf![]()
Vraag maar aan Priem
Ermagerderd ga dan maar gauw de blogpost "omgaan met haters" van Masja lezen!quote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:26 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Nee, ik hou alles zelf![]()
Vraag maar aan Priem
Sowieso zou tijd voor jezelf maken af en toe niet verkeerd zijn, kneusjequote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:27 schreef PriemGirl het volgende:
[..]En dan bedenk ik: Ok... deze week heb ik... ow kut 2x derby training; bardienst... poetsen.. vrijdag bruiloft... in het weekend voetballen.
Ok weer geen tijdfuuuuu
m.a.w. ik faal in tijd makenToch iets aan doen dus
[..]
Ja zéker! Vooral foundation die totaal lins kleur niet is... gewoon toch houden he... en dan als roze clown over straat lopen er mee pffff![]()
![]()
![]()
Whut? Waar??quote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:27 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
Ermagerderd ga dan maar gauw de blogpost "omgaan met haters" van Masja lezen!![]()
Goed beeezziiiiigquote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:22 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Ja dat wel! En dan krijg ik allemaal mails van bedrijven en voor samenwerkingen en belt de postbode weer aan met een pakketje en dan denk ik: wow! Dat heb ik best goed gefixt in een jaar tijd
Vooral ook omdat het echt wel meevalt heuurrrr !! Vraag maar aan je lezersquote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:28 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Sowieso zou tijd voor jezelf maken af en toe niet verkeerd zijn, kneusje
Ik hou gewoon van rozen foundation bij mijn gele huid
Ja, dafuqquote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:30 schreef PriemGirl het volgende:
[..]
Vooral ook omdat het echt wel meevalt heuurrrr !! Vraag maar aan je lezers
quote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:36 schreef Maisnon het volgende:
[..]
Wat is eigenlijk de legende achter schimmelschaduw.jpg
Nee, ik ook niet! Heb het verder ook nog nooit of nooit meer gezienquote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:39 schreef Maisnon het volgende:
Gatver, en dat dat uberhaupt kon had ik nog nooit bij stilgestaan
quote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:40 schreef Nagelschaartje het volgende:
Ermagerd, ik ben "ik heb HET nog nooit gdaan" aan het terugkijken (omdat bazenprogramma).
Daar zit zo een kansloze meneer en dan gaat een vrouw met hem naar de blokker voor een strijkijzer en wat morantische kaarsen.
Zij beetje zoeken, komt die medewerkster "Uw strijkijzer staat nog bij de kassa, wilt u eens gaan afrekenen?" en even later "Ik heb nu al twee keer gevraagd of u wilt afrekenen. Het is hier geen speeltuin, het is een winkel!"
Ermagerd zij kan een carriere krijgen bij de Bcc![]()
![]()
Dit is het meest recente topic: http://gratis.startpagina(...)rs-is-ook-echt-vers-(deel-10)#msg-16535173quote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:44 schreef Sharana_LV het volgende:
schaar waar stonden die berichten over die mensen met die gratis producten van de jumbo?ff aan mijn collega laten lezen
Ja die zijn leuk ja!quote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:43 schreef Nagelschaartje het volgende:
Ik vind dat stel met dat gelovige meisje en die ontzettend simpele jongen zo leuk![]()
![]()
"Ja ik ga haar als we dan getrouwd zijn en het mogen doen natuurlijk eerst voorzichtig beminnen. Ja zeg ik dat zo goed? Maar daarna mag het van mij ook wel wat harder. Ik denk dat ik er twee weken vrij voor neem!"
![]()
Ik moet nog 2 weken terugkijkenquote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:44 schreef Nagelschaartje het volgende:
En die 48-jarige maagd gaat met z'n vriendin gourmetten in de slaapkamer
Wat. is. deze.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:45 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
Dit is het meest recente topic: http://gratis.startpagina(...)rs-is-ook-echt-vers-(deel-10)#msg-16535173
Voor andere topics hier: http://gratis.startpagina.nl/prikbord/ en dan zoeken naar jumbo
Het grote mysterie blijft hoe ze dit voor elkaar hebben gekregen, ken niemand anders die het gelukt isquote:
dankk!quote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:45 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
Dit is het meest recente topic: http://gratis.startpagina(...)rs-is-ook-echt-vers-(deel-10)#msg-16535173
Voor andere topics hier: http://gratis.startpagina.nl/prikbord/ en dan zoeken naar jumbo
En volgens mij ook dezelfde maarquote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:48 schreef IJsdraakje het volgende:
En ERMAHGERD ik heb dezelfde schoenen als spees.
quote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:49 schreef SpaceInvaders het volgende:
[..]
En volgens mij ook dezelfde maarwe be twins
Nee, ik heb het verder ook nog nooit ergens anders gezienquote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:48 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
Het grote mysterie blijft hoe ze dit voor elkaar hebben gekregen, ken niemand anders die het gelukt is
Wacht dus... dan gaan ze eerst dingen van vandaag of over de datum kopen en dan lopen ze terug naar de winkel om te ruilen??quote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:45 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
Dit is het meest recente topic: http://gratis.startpagina(...)rs-is-ook-echt-vers-(deel-10)#msg-16535173
Voor andere topics hier: http://gratis.startpagina.nl/prikbord/ en dan zoeken naar jumbo
Tuurlijk heb ik het op mijn ogen gesmeerdquote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:50 schreef Maisnon het volgende:
[..]
Heuhdat dat kan ja
Wel op je oog gesmeerd? lekker pluizig hmm
ERMAGERD PRIEM KENT DEZE WERELD NOG NIETquote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:51 schreef PriemGirl het volgende:
[..]
Wacht dus... dan gaan ze eerst dingen van vandaag of over de datum kopen en dan lopen ze terug naar de winkel om te ruilen??Of wat is dit. WHAT ARRRRRE THISSS
Volgens mij verstoppen ze dingen die bijna over datum zijn ook nog eens in de winkel en dan komen ze het later ophalen als de datum voorbij isquote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:51 schreef PriemGirl het volgende:
[..]
Wacht dus... dan gaan ze eerst dingen van vandaag of over de datum kopen en dan lopen ze terug naar de winkel om te ruilen??Of wat is dit. WHAT ARRRRRE THISSS
quote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:51 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Tuurlijk heb ik het op mijn ogen gesmeerdFluwelen oogschaduw
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Don't come closer, I might hurt you
Neeequote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:52 schreef Unfckingtitled het volgende:
[..]
Volgens mij verstoppen ze dingen die bijna over datum zijn ook nog eens in de winkel en dan komen ze het later ophalen als de datum voorbij is
quote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:53 schreef Lindytje het volgende:
Godver, waarom heb ik ooit bedacht dat ik dit maar af moest knippen????
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Of course life's a bitch. If it was a slut, it would be easy.
En lijstjes in hun telefoon bij houden van wanneer grote partijen over de datum gaanquote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:52 schreef Unfckingtitled het volgende:
[..]
Volgens mij verstoppen ze dingen die bijna over datum zijn ook nog eens in de winkel en dan komen ze het later ophalen als de datum voorbij is
quote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:53 schreef Lindytje het volgende:
Godver, waarom heb ik ooit bedacht dat ik dit maar af moest knippen????
ERMAGERD PLAK HET TERUGSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
![]()
Schnitzel, friet, erwten en worteltjes, GENIET!
Ik heb keiveel verstand van alles.
quote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:53 schreef Lindytje het volgende:
Godver, waarom heb ik ooit bedacht dat ik dit maar af moest knippen????
Ermahgerd!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wooooooooow吴 曼 迪
quote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:53 schreef Lindytje het volgende:
Godver, waarom heb ik ooit bedacht dat ik dit maar af moest knippen????
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
I`m not weird. I`m limited edition.
quote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:53 schreef Lindytje het volgende:
Godver, waarom heb ik ooit bedacht dat ik dit maar af moest knippen????
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
En dan alles in 1 dag opvreten ook al lust je het eigenlijk nietquote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:53 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
En lijstjes in hun telefoon bij houden van wanneer grote partijen over de datum gaan
quote:Bij een andere Jumbo dan waar ik normaal winkel: 5 pakken Wicky de Viking appelcake, 1 zak Boerenbroodmix, 1 pak couscous (als vervanging van een pak couscous met paddenstoelen, waar het hele schap al een maand van over de datum was), 1 pak Surinaamse roti's, omdat de Indonesische roti's over de datum waren.
Daarna toch maar even naar mijn vertrouwde Jumbo gereden, in de hoop nog meer van die Wicky de Viking cakejes te scoren Meestal heb ik dan pech, maar vandaag niet! Het hele schap lag vol met pakken van 22-5. 11 stuks.
Plus, een pak Egyptische pitabroodjes, als vervanging van de Indonesische roti's die ook hier over de datum waren.
Toch weer wat minpuntjes, ondanks mijn grote vangst: dat hele schap met roti's was van 20-5. En ik kon ze niet eerder halen, omdat de Jumbo hier gewoon dicht is op zondag en 2e pinksterdag. Toch zonde, nu gaat alles zo de container in.
Ook was er iemand voor mij in de rij, die 6 stukken kaas had! Van de afdeling waar ze kaas snijden en verpakken. Daar kijk ik niet eens, omdat de vers-afdelingen altijd goed op orde zijn hier.
Grrrr
Denken ze nu serieus dat ze je niet herkennen in een winkel als je iedere keer zo'n acties uithaalt? Ik zou ook bitchen als ik manager was tbhquote:Vandaag was ik bij de Jumbo in de Westerstraat in Amsterdam. Eén bakje nootjes had ik over de datum, namelijk 26 april 2013. Ik had er netjes één vers bakje naast gezet en vroeg vriendelijk bij de Kassa of ik dat verse bakje gratis mocht mee nemen verwijzend naar de "Vers is vers" regel. Overigens had ik bewust één bakje genomen, er lagen vele produkten over de datum maar de vorige keer was ik daar al toegebeten dat ik er slechts één mocht mee nemen.
De kassiére keek me glazig aan toen ik haar wees op de "Vers is vers" regel. Eerst had ik mijn gewone boodschappen afgerekend. Een filiaalchef (vermoed ik) werd erbij gehaald en die begon tegen mij te foeteren dat ik alleen maar dingen gratis wilde. Hij vroeg zich nog af of ik mijn andere boodschappen wel afgerekend had etc. etc. Ik werd het zat en wilde het bakje pakken en vervolgens werd ik van bijna van diefstal beschuldigd. Met een "laat hem dat maar mee nemen", maakte ik me uit de voeten.
Hallo Jumbo, waar gaat dit over??? Over één bakje pinda's die volgens jullie eigen regels gratis mee gegeven mag worden. Waar is die beroemde service met een glimlach???
Dit is echt om te huilenquote:
Het zijn hun eigen voorwaardes, ze vragen zelf om dit soort typesquote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:56 schreef PriemGirl het volgende:
[..]
Denken ze nu serieus dat ze je niet herkennen in een winkel als je iedere keer zo'n acties uithaalt? Ik zou ook bitchen als ik manager was tbhFlikker op schrapert
Ga maar naar de aldi dan
EN IDD COMPLEET NIEUWE WERELD GAAT VOOR ME OPEN![]()
![]()
Godsammequote:Na een goede ervaring gisteren in Uitgeest, vandaag een veel minder goede ervaring op Buikslotermeerplein. Al vrij snel een beschimmelde meloen gevonden (wat is het toch makkelijk) en de dichtsbijzijnde medewerker aangesproken. Die wist van niets en haalde zijn baas er bij: de vulploegleider. Die wist zo genaamd exact wat de regels waren en hij wilde mij maar 1 meloen mee geven.
Gelukkig had ik mijn iPhone bij mij en heb de site van Jumbo laten zien met de voorwaarden. Zelfs daarmee bleef hij ontkennen (bizar). Vervolgens heb ik gedreigd een brief te sturen en naar zijn naam gevraagd. Uiteindelijk heeft hij mij naar de servicebalie begeleid en het nog een keer nagevraagd. Daar wisten ze er gelukkig wel van en werd ik verder vriendelijk geholpen. De "baas" (hij heette Junior, ja echt waar) was vervolgens snel verdwenen zonder iets te zeggen.
Hoe dan ook, de boodschap is stug vol houden en zorg dat je de voorwaarden op een smartphone kan laten zien. Uitdraaien vind ik minder verstandig want dan is het wel heel erg duidelijk dat je alleen voor de over datum producten komt.
Mijn moeder (al 76 jaar) was erg blij met de tas gratis fruit en groente
Die is te groot jaquote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:58 schreef megamandy het volgende:
Die All Nighter van UD is trouwens wel echt baasEigenlijk wil ik daar een grote van kopen. Alleen moet ik even kijken, ik ga eind deze maand dus naar Madrid, maar met Transavia, dus alleen handbagage.
Zul je zien dat zo'n fles te groot is
Oeh dat ga ik volgende week maken denk ikquote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:56 schreef megamandy het volgende:
http://www.mijnreceptenbo(...)ip-en-snijbonen.html
ERMNERMNERM!
quote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:56 schreef PriemGirl het volgende:
[..]
Denken ze nu serieus dat ze je niet herkennen in een winkel als je iedere keer zo'n acties uithaalt? Ik zou ook bitchen als ik manager was tbhFlikker op schrapert
Ga maar naar de aldi dan
EN IDD COMPLEET NIEUWE WERELD GAAT VOOR ME OPEN![]()
![]()
Nou... zoals ik het lees dus niet:quote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:57 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
Het zijn hun eigen voorwaardes, ze vragen zelf om dit soort types.
En dat is ook juist briljant, want veel goedkoper dan een vakkenvuller alles laten controleren
M.a.w: Zien ze dat je het expres doet; dan mogen ze dus weigeren..quote:Echter, de 7 Zekerheden zijn bedoeld voor klanten tijdens het normale aankoopproces. Indien u uitsluitend het doel heeft om gratis producten te verkrijgen behoudt de winkelmanager het recht om niet tot verstrekking van de producten over te gaan. Het is dus belangrijk dat u wel de boodschappen bij ons doet, mocht u in dat geval 15 producten vinden die (bijna) over datum zijn dan krijgt u deze uiteraard mee volgens de hierboven beschreven uitgangspunten.
Ja maar wat is boodschappen doen?quote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:59 schreef PriemGirl het volgende:
[..]
Nou... zoals ik het lees dus niet:
[..]
M.a.w: Zien ze dat je het expres doet; dan mogen ze dus weigeren..
De simpelheidquote:Vandaag had ik 6 pakjes met glutenvrije stroopwafels. Allemaal met de datum van morgen. Die had ik al een tijdje op het oog
quote:Op dinsdag 28 mei 2013 15:01 schreef Lindytje het volgende:
Ik ben ook echt nog nooit iets over de datum tegengekomen. Laatst wel een beschimmelde kaas uit het vak gehaaldMaar gewoon aan een medewerker gegeven van: 'uhm... dees is niet meer goed joh!'.
Maar dan had ik dus een gratis kaas kunnen krijgen??![]()
Dafuq!
Oh mijn godquote:Op dinsdag 28 mei 2013 15:02 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]![]()
En als je een stukje fruit met schimmel vind krijg je een tas met groente en fruit mee.
Op die site staan tips over welk fruit vaak beschimmeld is
cif presteert het wel vaker om dingen te kopen die over de datum zijn of nog tot vandaag goedquote:Op dinsdag 28 mei 2013 15:01 schreef Lindytje het volgende:
Ik ben ook echt nog nooit iets over de datum tegengekomen. Laatst wel een beschimmelde kaas uit het vak gehaaldMaar gewoon aan een medewerker gegeven van: 'uhm... dees is niet meer goed joh!'.
Maar dan had ik dus een gratis kaas kunnen krijgen??![]()
Dafuq!
En dan gek vinden dat ze dik zijn omdat ze plots 20 pakken koeken in huis hebben en 'moeten' opetenquote:
Doet alleen Jumboquote:Op dinsdag 28 mei 2013 15:05 schreef PriemGirl het volgende:
[..]
cif presteert het wel vaker om dingen te kopen die over de datum zijn of nog tot vandaag goed![]()
Hij let nooooooit op datums... en als ik die zie; dan roep ik idd ook een medewerker: "Joh gooi die es weg kthxbye"
En nee dan gaan we dus niet terug... Maar vlg mij doet een plus hier ook heul niet aan mee namelijk
Ja, precies: die is niet meer goed, gooi weg jonguh!quote:Op dinsdag 28 mei 2013 15:05 schreef PriemGirl het volgende:
[..]
cif presteert het wel vaker om dingen te kopen die over de datum zijn of nog tot vandaag goed![]()
Hij let nooooooit op datums... en als ik die zie; dan roep ik idd ook een medewerker: "Joh gooi die es weg kthxbye"
En nee dan gaan we dus niet terug... Maar vlg mij doet een plus hier ook heul niet aan mee namelijk
Dan ga ik ook altijd voorzichtig aangeven van: "Ow euh... ik zie dat we vanavond gaan wokken?"quote:Op dinsdag 28 mei 2013 15:07 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Ja, precies: die is niet meer goed, gooi weg jonguh!![]()
Dat is man-eigen volgens mij. Mijn vader kan dat ook goed
![]()
quote:Op dinsdag 28 mei 2013 15:08 schreef PriemGirl het volgende:
[..]
Dan ga ik ook altijd voorzichtig aangeven van: "Ow euh... ik zie dat we vanavond gaan wokken?"
"Hu? Hoezo?"
Dat wokpakket was tot gisteren goed
En dan zie je cif met zo'n rage face staan![]()
quote:Op dinsdag 28 mei 2013 15:02 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]![]()
En als je een stukje fruit met schimmel vind krijg je een tas met groente en fruit mee.
Op die site staan tips over welk fruit vaak beschimmeld is
En dat allemaal binnen een dag opetenquote:
Ja, dat doe ik ookquote:Op dinsdag 28 mei 2013 15:09 schreef megamandy het volgende:
Ik pak het wel altijd bij de AH als er een 35% sticker op zit
EAT ALL THE CHEESE!!!!!!!!!!!!quote:Op dinsdag 28 mei 2013 15:10 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
En dat allemaal binnen een dag opeten
Ik ook! En ik zou me schamenquote:Op dinsdag 28 mei 2013 15:11 schreef Maisnon het volgende:
Ik zou het niet eens kunnen zo'n tas scoren met fruit door slechte dinges te zoeken
Zou me helemaal opgelaten voelen
Jepquote:Op dinsdag 28 mei 2013 15:11 schreef Maisnon het volgende:
Ik zou het niet eens kunnen zo'n tas scoren met fruit door slechte dinges te zoeken
Zou me helemaal opgelaten voelen
quote:Op dinsdag 28 mei 2013 15:13 schreef Nagelschaartje het volgende:
Toen ik net in de stad was zag ik trouwens een meisje dat ik een jaar of 14 schatte.. zwarte glimmende legging, wit/paarse hoge gympen, paars vest met capuchon. Tot ze zich omdraaide en ik d'r rimpelkop zag en haar ik-rook-al-sinds-mijn-tiende-stem hoorde... Ermagerd dat mens was minstens 50, het zag er echt niet uit![]()
En nu maak ik me zorgen over hoe ik er bij loop
Daar leek het op ja.. En dat bij de kledingstijl van een 14jarigequote:
Daarom maak ik me dus zorgenquote:
Welkom terugquote:Op dinsdag 28 mei 2013 15:19 schreef Lindytje het volgende:
Fuck it, ik zou een uur geleden al naar de stad gaan en al mijn samenvatting een keer moeten hebben gelezen. Wat heb ik gedaan? Of fok gezeten en verder niks
quote:Op dinsdag 28 mei 2013 15:19 schreef Lindytje het volgende:
Fuck it, ik zou een uur geleden al naar de stad gaan en al mijn samenvatting een keer moeten hebben gelezen. Wat heb ik gedaan? Of fok gezeten en verder niks
Je houdt gewoon van ons, geef het maar toequote:
Dat is waarquote:Op dinsdag 28 mei 2013 15:26 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
Je houdt gewoon van ons, geef het maar toe![]()
Ah..een van achter atheneum, van voren mausoleumquote:Op dinsdag 28 mei 2013 15:13 schreef Nagelschaartje het volgende:
Toen ik net in de stad was zag ik trouwens een meisje dat ik een jaar of 14 schatte.. zwarte glimmende legging, wit/paarse hoge gympen, paars vest met capuchon. Tot ze zich omdraaide en ik d'r rimpelkop zag en haar ik-rook-al-sinds-mijn-tiende-stem hoorde... Ermagerd dat mens was minstens 50, het zag er echt niet uit![]()
En nu maak ik me zorgen over hoe ik er bij loop
Terecht? Of?quote:Op dinsdag 28 mei 2013 16:09 schreef megamandy het volgende:
Nou zeg, megatoby vindt mij niet gezellig als ik in mijn stopweek zit
Tijd voor doemverhalen, een vriendin van mij was onverwachts zwanger geworden door het spiraaltje heenquote:Op dinsdag 28 mei 2013 16:10 schreef PriemGirl het volgende:
[..]
Terecht? Of?
Als in: Ik wist dat ik 1 groot chagrijnig ding was in mijn stopweek... dus cif vond het zo'n opluchting toen ik aan het spiraaltje ging
Ooh ik heb pas twee dagen zitten huilen en chaggo te zijn hoorquote:Op dinsdag 28 mei 2013 16:10 schreef PriemGirl het volgende:
[..]
Terecht? Of?
Als in: Ik wist dat ik 1 groot chagrijnig ding was in mijn stopweek... dus cif vond het zo'n opluchting toen ik aan het spiraaltje ging
Ja die zijn er altijdquote:Op dinsdag 28 mei 2013 16:11 schreef Maisnon het volgende:
[..]
Tijd voor doemverhalen, een vriendin van mij was onverwachts zwanger geworden door het spiraaltje heen
Goh waarom zou ie jou dan toch niet gezellig vindenquote:Op dinsdag 28 mei 2013 16:12 schreef megamandy het volgende:
[..]
Ooh ik heb pas twee dagen zitten huilen en chaggo te zijn hoor![]()
Tegen de acne? Nog nooit van gehoordquote:Op dinsdag 28 mei 2013 16:13 schreef megamandy het volgende:
Maja spiraaltje is voor mij geen optie aangezien ik dus de pil voornamelijk slik tegen de acne. Dat het ook voor de anticonceptie werkt is alleen maar meegenomen.
En toen zo op de wc ineens een kind eruit poepen?quote:Op dinsdag 28 mei 2013 16:11 schreef Maisnon het volgende:
[..]
Tijd voor doemverhalen, een vriendin van mij was onverwachts zwanger geworden door het spiraaltje heen
Ja ik heb dus een variant van de Diane35 wat de laatste tijd zo in het nieuws was. Ben er op mijn 15e ofzo mee begonnen.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 16:15 schreef PriemGirl het volgende:
[..]
Ja die zijn er altijdIk heb em nu 6 jaar; gaat prima
[..]
Goh waarom zou ie jou dan toch niet gezellig vinden
Overigens kon ik er ook niet tegen als cif dat toen tegen me zei heur.. dus hij ging mij dan ultra mega voorzichtig aanspreken e.d.
[..]
Tegen de acne? Nog nooit van gehoordMaar dan is er sowieso iets niet goed met je hormonenspiegel? Of hoe moet ik dat zien
Ja die jaquote:Op dinsdag 28 mei 2013 16:17 schreef Maisnon het volgende:
Dat is toch die Diane pil die daar goed tegen werkt?
Ik moet me even inlezen in de materie he
Datquote:Op dinsdag 28 mei 2013 16:16 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
En toen zo op de wc ineens een kind eruit poepen?
Dat kan met de pil ook. En met condooms. Enige veilige methode is niet in de buurt komen van mannelijk zaad
Ja toen ik dus even op die andere pil zat had ik opeens 2 cups minderquote:Op dinsdag 28 mei 2013 16:17 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Ik slikte de pil, kwam in 4 maanden tijd 10 kilo aan
Toen stopte ik met de pil maar toen werd ik nog veel dikkerMaar dat was 9 maanden later weer aardig weg
sterker nog, een koperspiraal aborteert continuquote:Op dinsdag 28 mei 2013 16:19 schreef Sharana_LV het volgende:
en er zijn af en toe wel mensen idd die door spiraal heen zwanger worden
Ik kreeg ook een mooie volle C met de pil... boeeehhoehoehoeoheoheoquote:Op dinsdag 28 mei 2013 16:19 schreef megamandy het volgende:
[..]
Ja toen ik dus even op die andere pil zat had ik opeens 2 cups minderVerder ben ik wel hetzelfde blijven wegen eigenlijk.
Toen ik weer terg overstapte kwamen die twee cups er ook weer binnen een maand bij
Goffer das frustrerend danquote:Op dinsdag 28 mei 2013 16:25 schreef Stormqueen het volgende:
ik ben blij als deze kuur pillen voorbij is, ben al drie kilo aangekomen in twee weken
En dan nooit, nooit meer die kankerhormonen in mijn lijf
Baren tot je een elftal bij elkaar hebt? Of gewoon nooit meer seks?quote:Op dinsdag 28 mei 2013 16:25 schreef Stormqueen het volgende:
ik ben blij als deze kuur pillen voorbij is, ben al drie kilo aangekomen in twee weken
En dan nooit, nooit meer die kankerhormonen in mijn lijf
Of rubbersquote:Op dinsdag 28 mei 2013 16:44 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
Baren tot je een elftal bij elkaar hebt? Of gewoon nooit meer seks?
O ja, die vergeet ik iedere keerquote:
JE BENT TOCH NIET AAN HET KLAGEN HE?quote:
Er zijn meer wegen die naar Rome leiden behalve hormoonbagger je lichaam in pompen.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 16:44 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
Baren tot je een elftal bij elkaar hebt? Of gewoon nooit meer seks?
Ik was aan 't lopen, dus dat was te verwachten.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 16:46 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
JE BENT TOCH NIET AAN HET KLAGEN HE?![]()
Ken alleen rubbers en koperspiraal.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 16:46 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Er zijn meer wegen die naar Rome leiden behalve hormoonbagger je lichaam in pompen.
ik dacht dat ik het ook niet had, tot deze herpesuitbraak en de explosieve groei van mijn lichaam vlak voor de bruiloft. Lachen man.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 16:47 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
Ken alleen rubbers en koperspiraal.
En van het koperspiraal word je heftiger ongesteld naar het schijnt..
Maar ja, ik heb dan ook niet bewust last van meer of minder hormonen, dus ik heb wel makkelijk praten.
Dat is wel heel erg kut. Hadden ze dat er niet even bij kunnen vertellen?quote:Op dinsdag 28 mei 2013 16:49 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
ik dacht dat ik het ook niet had, tot deze herpesuitbraak en de explosieve groei van mijn lichaam vlak voor de bruiloft. Lachen man.
Lichaam heeft alleen wat water nodigquote:Op dinsdag 28 mei 2013 16:50 schreef Stormqueen het volgende:
ik heb nog 70 uur om niks meer te eten trouwens. Zal allicht wat schelen
Ja dat.. het is soberso wel bagger als er zo'n bijwerkingen bij komen kijken; wat je ook niet verwachtquote:Op dinsdag 28 mei 2013 16:50 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
Dat is wel heel erg kut. Hadden ze dat er niet even bij kunnen vertellen?
Staat in de bijsluiter he, dat het kan. Alleen heeft niet iedereen last van bijwerkingen.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 16:50 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
Dat is wel heel erg kut. Hadden ze dat er niet even bij kunnen vertellen?
daar word ik niet dunner vanquote:Op dinsdag 28 mei 2013 16:53 schreef PriemGirl het volgende:
Aan de andere kant staat bij weeronline nu alweer 'zwaar bewolkt met lichte regen of motregen'Vanmorgen was het nog 'en buien' *blijft duimen
*
Krassen met een kaasschaaf?quote:Op [quote]
[b]Op dinsdag 28 mei 2013 16:54 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
daar word ik niet dunner van
Dan toch alleen op water levenquote:
Ja?quote:Op dinsdag 28 mei 2013 16:56 schreef Maisnon het volgende:
overalbrede lijn zo vanaf België en er komt alleen maar meer bij en daarna ook nog rotweer
Godsamme Priem kan je je niet gewoon ziekmelden ofzo?quote:Op dinsdag 28 mei 2013 16:58 schreef PriemGirl het volgende:
[..]
Ja?Ik haat onweer; maar ik hoop dat het vanavond om 19u heul erg gaat onweren (en regenen).
Is het eindelijk goed weer; hoop ik op regen
quote:Op dinsdag 28 mei 2013 16:59 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
Godsamme Priem kan je je niet gewoon ziekmelden ofzo?
Je lijkt Spees welquote:Op dinsdag 28 mei 2013 16:59 schreef PriemGirl het volgende:
[..]![]()
Ik stop met zeuren
Ow en naar huuuuuuus![]()
nee, helemaal stoppen met eten doen we niet, maar extreem cutten gaan we maar even wel doen nuquote:Op dinsdag 28 mei 2013 16:57 schreef PriemGirl het volgende:
[..]
Dan toch alleen op water leven![]()
Alhoewel flauw vallen op je bruiloft ook niet aan te raden is![]()
Ik ga er niet eens over miepen meis, doe even waar jij je het beste bij voelt.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 17:01 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
nee, helemaal stoppen met eten doen we niet, maar extreem cutten gaan we maar even wel doen nu
Ja wel he...quote:
Ja zo had ik het ook gedaan... als in: Ik dronk alleen water en at alleen 's avonds een maaltijd. Verder at ik niks.... dusjah... euh.. naja je kent me welquote:Op dinsdag 28 mei 2013 17:01 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
nee, helemaal stoppen met eten doen we niet, maar extreem cutten gaan we maar even wel doen nu
Dat ! Heul ergquote:Op dinsdag 28 mei 2013 17:02 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
Ik ga er niet eens over miepen meis, doe even waar jij je het beste bij voelt.
Of Dwynquote:Op dinsdag 28 mei 2013 17:02 schreef PriemGirl het volgende:
[..]
Ja wel he...Het drong plots heul erg tot me door
[..]
Ja zo had ik het ook gedaan... als in: Ik dronk alleen water en at alleen 's avonds een maaltijd. Verder at ik niks.... dusjah... euh.. naja je kent me wel
Ok nu echt weg
Tuurlijk niet, dit zijn superlastige dagen.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 17:16 schreef Stormqueen het volgende:
Nja, niet echt... iedereen heeft het natuurlijk ook druk met zijn eigen zorgen momenteel.
En het zal ook vast wel los lopen, ik stel me waarschijnlijk gewoon aan...
Heel erg eens met deze post.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 17:20 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
Tuurlijk niet, dit zijn superlastige dagen.
En ik denk echt dat het nu 10 keer zo heftig op je dak komt doordat je geen ad meer hebt. Of denk je dat dat wel meevalt?
Wat dat betreft is het zelfs medisch.
Dit is het moment dat je mensen nodig hebt, al is het om alleen tegenaan te zeiken. Dat mag iedereen namelijk op z'n tijd.
Maar maak het nou niet kleiner, want het is gewoon superkut wat er nu allemaal aan de hand is. Zeker omdat dit juist mooie dagen zouden moeten zijn.
Dan zeg je dat je het verkeerd in hebt geschat en dat je het niet aankunt. 'Maar' 1 dagje zou ik niet onderschattenquote:Op dinsdag 28 mei 2013 17:28 schreef Stormqueen het volgende:
omdat ik nog dingen af moet maken die ik beloofd had. En het is natuurlijk nog maar 1 dagje.
Donderdag mag je een potje janken en de hele tijd tegen me aan zeikenquote:Op dinsdag 28 mei 2013 17:16 schreef Stormqueen het volgende:
Nja, niet echt... iedereen heeft het natuurlijk ook druk met zijn eigen zorgen momenteel.
En het zal ook vast wel los lopen, ik stel me waarschijnlijk gewoon aan...
+1quote:Op dinsdag 28 mei 2013 17:31 schreef SpaceInvaders het volgende:
[..]
Dan zeg je dat je het verkeerd in hebt geschat en dat je het niet aankunt. 'Maar' 1 dagje zou ik niet onderschatten.
quote:Op dinsdag 28 mei 2013 17:39 schreef Stormqueen het volgende:
tnx liefies
Belde net een buurvrouw aan dus ik achter de bank duiken... kijk ik in de brievenbus, heeft ze een fotoprint gemaakt met felicitaties en nu moet ik nog harder janken
Anders val je na 1 biertje ook al om van de zattigheidquote:Op dinsdag 28 mei 2013 17:01 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
nee, helemaal stoppen met eten doen we niet, maar extreem cutten gaan we maar even wel doen nu
ik beloof sommige dingen al weken. Ik kan dat echt niet meer maken!quote:Op dinsdag 28 mei 2013 17:53 schreef Puckzzz het volgende:
Skjoetje toch
Probeer in de dingen die je voor je werk moet doen een prioriteiten lijstje te maken. Mail de mensen onderaan het lijstje meteen morgenvroeg dat je je uiterste best gaat doen maar het niet kan garanderen. Vanwege werkdruk of verzin een lulexcuus
Met je dirty mind!quote:
Heb je direct na de bruiloft vakantie?quote:Op dinsdag 28 mei 2013 17:59 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
ik beloof sommige dingen al weken. Ik kan dat echt niet meer maken!
Maar m'n laptoppie staat aan dus ik ga zo gewoon alvast beginnen
Ja, schaapquote:Op dinsdag 28 mei 2013 17:59 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
Met je dirty mind!
Hoort dat spul zo smal te zijn? Ik had het me dikker voorgesteld
Goed zo! Zo kan het ook. Het zal zeker meer rust in je hoofd geven. Ff er tegenaan knallen en daarna RUST! BAD! TRANQUILOquote:Op dinsdag 28 mei 2013 17:59 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
ik beloof sommige dingen al weken. Ik kan dat echt niet meer maken!
Maar m'n laptoppie staat aan dus ik ga zo gewoon alvast beginnen
Dit wordt zulks een kansloze missiequote:
hell ja.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 18:00 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
Heb je direct na de bruiloft vakantie?
it's not rocket science! !quote:Op dinsdag 28 mei 2013 18:17 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
Dit wordt zulks een kansloze missie
*strooit krachtsterretjes*quote:
quote:Op dinsdag 28 mei 2013 18:21 schreef Maisnon het volgende:
Jullie gaan naar Griekenland toch SQ?
Tevens 1 opvrolijkhont voor je stress
[ afbeelding ]
Ik zou er een filmpje van moeten maken als ik met dat spul ga kutten, daar vrolijkt Skjoe vast van opquote:
ik kon zelfs met striping tape overweg. En da's heel wat, want de enige nailart waar ik tot dusver enigszins succesvol mee was, was die flock velvetquote:Op dinsdag 28 mei 2013 18:23 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
Ik zou er een filmpje van moeten maken als ik met dat spul ga kutten, daar vrolijkt Skjoe vast van op![]()
Nou, de regenkans is alweer terug naar 60%quote:Op dinsdag 28 mei 2013 18:29 schreef Puckzzz het volgende:
Godver Ik blijf gewoon uit protest in de tuin zitten omdat ik weet dat het hierna weer voorbij is met het mooie weer
Sorry Skjoe
je bent helemaal niet stom. Je bent een schatje net als de andere maisjes hier.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 18:31 schreef Sharana_LV het volgende:
SQ als je ff wilt bellen ofzo kan t altijd he, t is dan wel niet IRL uitjanken magoed ik kan best een luisterend oor zijn, en k weet dat ik vaak kutopmerkingen maak want ik ben stom maar kan ook best lief zijn heur
Het is gewoon droog. PUNT.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 18:31 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Nou, de regenkans is alweer terug naar 60%IT AIN'T OVER TILL IT'S OVER!
Tevens hebben we geen binnenlocatie voor foto's, dus regen is gewoon geen optie en daarmee basta.
Moppiequote:Op dinsdag 28 mei 2013 17:10 schreef Stormqueen het volgende:
ik snap het ook niet, ik ben normaal best chill maar nu loop ik alleen nog maar in paniekmodus te janken, heb het gevoel dat ik niks meer onder controle heb, en ik moet tot overmaat van ramp ook nog keiveel werk afmaken, ik trek het gewoon allemaal niet meer
En iedereen loopt maar te roepen dat ik lekker moet genieten maar er is niks genieten aan, ben gewoon 24/7 in paniekik weet niet meer zo goed wat ik moet doen...
Het kan meevallen chickquote:Op dinsdag 28 mei 2013 18:38 schreef Stormqueen het volgende:
ik heb wel alvast besloten dat ik nooit meer trouw hierna.
En deze ervaring maakt me pijnlijk duidelijk dat ik waarschijnlijk het grootste hormonster van de wereld wordt als ik ooit ga biggen. Dus Trix, hierbij alvast mijn excuses voor alle keren dat ik cynisch was
Je bent er ook gewoon bij vrijdagquote:Op dinsdag 28 mei 2013 18:40 schreef Mss het volgende:
Ugh ik ben ziek zijn nu al beu. En ik wil er vrijdag gewoon bij zijn.
quote:Op dinsdag 28 mei 2013 18:40 schreef Nagelschaartje het volgende:
Skjoe denk je zelf dat het afbouwen van de ad nog invloed heeft?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.disclaimer
quote:Op dinsdag 28 mei 2013 18:54 schreef Stormqueen het volgende:
[..]okSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Schnitzel, friet, erwten en worteltjes, GENIET!
Ik heb keiveel verstand van alles.
Geen idee, da's zo moeilijk te zeggen in zo'n situatie. Of wil je graag dat ik ja zeg?quote:Op dinsdag 28 mei 2013 18:40 schreef Nagelschaartje het volgende:
Skjoe denk je zelf dat het afbouwen van de ad nog invloed heeft?
quote:Op dinsdag 28 mei 2013 18:54 schreef Stormqueen het volgende:
[..]En je denkt dat ik me beter voel als je nu zo'n opmerking op Fok plaatst?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
disclaimer
Nee, ik ben gewoon benieuwd wat je eigen gedachten hierover zijn, omdat je er niet op reageert.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 18:59 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Geen idee, da's zo moeilijk te zeggen in zo'n situatie. Of wil je graag dat ik ja zeg?
Omdat ik het eenvoudigweg niet weet. Het is gewoon een bijzonder stressvolle periode. Ik kan daar pas iets zinnigs over zeggen als ik geconfronteerd word met een "normale" stressvolle periodequote:Op dinsdag 28 mei 2013 19:00 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
Nee, ik ben gewoon benieuwd wat je eigen gedachten hierover zijn, omdat je er niet op reageert.
Ok. Nu eerst maar even deze dagen doorkomen dan. En vrijdag kan je je gaan richten op trouwen en vakantiequote:Op dinsdag 28 mei 2013 19:02 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Omdat ik het eenvoudigweg niet weet. Het is gewoon een bijzonder stressvolle periode. Ik kan daar pas iets zinnigs over zeggen als ik geconfronteerd word met een "normale" stressvolle periode
het gaat niet om wat er mis kan gaan.... ik heb gewoon veel te kort van tevoren vrij genomen. Er ligt nog te veel werk en ik ben vooral dood- en doodmoe. En dan word ik gammel.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 19:13 schreef Puckzzz het volgende:
Skjoe wat kan er in jouw hoofd nog allemaal misgaan?
Het is de stress die je nu voelt niet waard hoor imho
Chill... diep ademhalen. .. alles komt goed.
in Rotterdam niet, daar zijn het allemaal sacho kuthoeren en teringlijers.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:18 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
ermagerd straks maak ik het topic kapot![]()
Maar ik heb geen logo geplaatst![]()
En wil best disclaimen dat het bij andere filialen best beter kan zijn.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
helpt het als ik zeg dat ik de ochtend van mijn bruiloft nog werk heb zitten afmaken en overdrachten heb zitten mailen. Heb daarna ondanks de kuttige weersvoorspellingen een supergave dag gehad, enoooorm genotenquote:Op dinsdag 28 mei 2013 19:15 schreef Stormqueen het volgende:
je moet niet vergeten dat ik me van nature nogal snel verantwoordelijk voel voor het woeden der gehele wereld
Gaat helemaal goed komen
Nu even knallen, daarna is het enige wat moet gebeuren ja zeggen en je handtekening zetten, en dat kan echt niet mis gaan. Komt goed
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
En ik ben blij omdat de aannemer de radiator van 98 kg (ja, we hebben 'm op de weegschaal gezet omdat hij zo ontiegelijk zwaar was en we benieuwd waren HOE zwaar precies) via het open dak naar buiten gaat tillen voor ons
We hebben het 3 keer geprobeerd maar kregen dat hoerending écht niet van de trap af, te groot en veeel te zwaar
Ook weer opgelost
en nu ga ik Spaanse gehaktballetjes maken, omnomnom!Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
quote:Op dinsdag 28 mei 2013 19:20 schreef Molo het volgende:
[..]
helpt het als ik zeg dat ik de ochtend van mijn bruiloft nog werk heb zitten afmaken en overdrachten heb zitten mailen. Heb daarna ondanks de kuttige weersvoorspellingen een supergave dag gehad, enoooorm genoten
Gaat helemaal goed komen
Nu even knallen, daarna is het enige wat moet gebeuren ja zeggen en je handtekening zetten, en dat kan echt niet mis gaan. Komt goed
disclaimer![]()
Volgens buienradar zit er helemaal geen onweer meer in die wolkquote:
Schnitzel, friet, erwten en worteltjes, GENIET!
Ik heb keiveel verstand van alles.![]()
quote:Op dinsdag 28 mei 2013 19:27 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
Volgens buienradar zit er helemaal geen onweer meer in die wolkohja en hij gaat er ook onderdoor. Nouja dan die 2e huuu
![]()
![]()
![]()
Onweer, giev.
En nu... Een welverdiend bad.
Jumalatkin kuolevat
Edessäni vuotavat
Olen tämän maailman loppu
Minä olen tyhjyys![]()
Altijd de belofte van onweer en nooit komt het eens
Schnitzel, friet, erwten en worteltjes, GENIET!
Ik heb keiveel verstand van alles.![]()
Ja dat.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 19:35 schreef Nagelschaartje het volgende:
Altijd de belofte van onweer en nooit komt het eens
Valt onweer hier sowieso meestal tegen, magoe.Jumalatkin kuolevat
Edessäni vuotavat
Olen tämän maailman loppu
Minä olen tyhjyys![]()
Noh weer een ideale appartementdinges gevondenecht ook al mooi ingericht en in de buurt van vrienden en werk
Vingersssssss gekruiiiiiiiiiiiisd![]()
(afgezien van dat het leuke filmpjes oplevert, waarom stoppen mensen eigenlijk hun pousse in bad? Miep is in haar leven 1 keer gewassen, toen ze zichzelf tijdens de verhuizing ondergescheten had)
Schnitzel, friet, erwten en worteltjes, GENIET!
Ik heb keiveel verstand van alles.![]()
Krachtsterretjes voor Skjoe... Ben benieuwd of je een hormonster wordt. En bedenk wel, negen maanden na die tijd ook nog ( stond gisteren te janken met Nano in mijn armen, we dansten op ' Nu dat jij er bent...') Royal sadness, I haz it![]()
Awwwquote:Op dinsdag 28 mei 2013 19:50 schreef milka82 het volgende:
Krachtsterretjes voor Skjoe... Ben benieuwd of je een hormonster wordt. En bedenk wel, negen maanden na die tijd ook nog ( stond gisteren te janken met Nano in mijn armen, we dansten op ' Nu dat jij er bent...') Royal sadness, I haz it![]()
![]()
Sq![]()
Ben geen echte hormonster volgens mij. Oke ik jank sneller soms, maar met pil was ik veel onredelijker.![]()
En dan te bedenken dat Ik normaliter een ' harde' ben... Nog een half jaar, dan zijn de meeste hormonen weer normaal....quote:![]()
Zo wij zijn gewoon naar het park gegaan en hebben de bbq aangestokenKwam er toen een keigrijze lucht, maar het is droog gebleven
![]()
Nu druiven nommen
吴 曼 迪![]()
Mhehe, HOEs op de BBQquote:Op dinsdag 28 mei 2013 20:21 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Ik las duiven
Is vast ook lekker van de bbq吴 曼 迪![]()
Ermahgerd ik heb zo lekker gegeten net met Mir, ik heb echt een volle buik ermahgerd. En dat heb ik niet snel
it's the map in my mind that sends me on my way.![]()
Hoerenkutzooi. Dat je zo je gekneusde teen, die goed aan het genezen was en waar je al een tijd vrijwel geen last meer van had, keihard stoot tegen een freaking skelter.
Nu is hij dus weer helemaal dik en pijnlijk.Bij deze ook definitief geen hakken vrijdag...
[ Bericht 0% gewijzigd door AlbinoBambi op 28-05-2013 20:51:38 ]![]()
Oh SQ, mag ik dan wel van die Primark sneakertjes aan onder mijn jurk met petticoat?Die zijn zo leuk rood, voor bij mijn nagellak en lippenstift. Anders weet ik nog niet wat voor schoenen ik aan moet.
![]()
![]()
Bel m'n moeder net, die heeft leuk nieuws voor me zei ze, maar wil ze pas zeggen als ik thuiskom, aargh
En ik moet echt verschrikkelijk nodig naar de wc ermahgerd.it's the map in my mind that sends me on my way.![]()
Zelfs ik zou nee zeggen tegen sneakers onder een jurk met petticoatquote:Op dinsdag 28 mei 2013 20:48 schreef AlbinoBambi het volgende:
Oh SQ, mag ik dan wel van die Primark sneakertjes aan onder mijn jurk met petticoat?Die zijn zo leuk rood, voor bij mijn nagellak en lippenstift. Anders weet ik nog niet wat voor schoenen ik aan moet.
![]()
Heb je geen ballerina's ofzo?
Of iets van platte sandaaltjes die nog een beetje elegant zijn..Schnitzel, friet, erwten en worteltjes, GENIET!
Ik heb keiveel verstand van alles.![]()
Ermahgerd het is keidruk
No buy? Meh... Who are we kidding!
Op donderdag 15 augustus 2013 14:48 schreef Mss het volgende:
Priem heeft tettorexia! Als ze tetten ziet vergeet ze alles waar ze mee bezig is :7![]()
Ik dacht dat het wel schattig zou zijn.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 20:57 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
Zelfs ik zou nee zeggen tegen sneakers onder een jurk met petticoat![]()
Heb je geen ballerina's ofzo?
Of iets van platte sandaaltjes die nog een beetje elegant zijn..Maar dan worden het gewoon saaie zwarte ballerina's, die heb ik ook wel. Is alleen zo kut met een panty erin. En sandaaltjes kan dus ook niet met panty.
Ik wil gewoon mijn rode lakpumps aan.![]()
![]()
GEFELICITEERDquote:Op dinsdag 28 mei 2013 20:56 schreef Diconnected het volgende:
Bel m'n moeder net, die heeft leuk nieuws voor me zei ze, maar wil ze pas zeggen als ik thuiskom, aargh
En ik moet echt verschrikkelijk nodig naar de wc ermahgerd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |