quote:
Op donderdag 25 juli 2013 20:28 schreef shiznuts het volgende:Ja, jammer dat de Exynos 5250 vrij prijzig is en Samsung nogal gesloten doet met delen e.d. van source code en whatnot. Dan zie je toch eerder fabrikanten neigen om van een wat losser merk als Rockchip de SoC te gebruiken, die nog erg scherp geprijsd zijn ook en daarvoor best wel wat weten te bieden. De laatste tijd zijn echt zo goed als nul details van nieuwe tablets met 5250 gekomen. Daarentegen schieten RK3188 tabs als paddenstoelen uit de grond.
Ik dacht; die chip is van Samsung zelf dus misschien heeft Samsung ze zélf nodig en geeft zichzelf voorrang maar ik las wikipedia en veel gebruikt is die 5250 niet.
Wel jammer, want het is een heel erg interessante chip; vooral het GPU-gedeelte.
quote:
Had graag nog een mooie 9.4" of 8.9", of eventueel 10.1"-er met de nieuwe Exynos op de kop getikt. Maar goed, de RK3188 is over het algemeen erg tevredenstellend, zeker met de SDK2.0 release die vast zal worden geïmplementeerd in official en custom firmware.
Dat hoop ik dan maar. Even hands-on ervaringen afwachten van die M9 pro.
En hopen op betere prijzen. NL-shop heeft 'm voor ¤275 en China zelf vanaf zo'n $310 - 330.
Inclusief taxes toch vrij stevig geprijsd, dat ik 3G versie wil helpt ook niet mee ($50 duurder).
Zeker als je het met de (qua hardware duurdere) Voyo vergelijkt. Beetje vreemd.
quote:
Inmiddels is de distributie van de M7 Pro op gang gekomen. Alleen allereerst de witte versie (en ik heb net de FNF ifive X2 van de hand gedaan, ook 8.9" 1920x1080, alleen omdat ik wit een kans gaf, maar uiteindelijk toch niet wennen wilde). Dus ik moet nog ff geduld hebben tot zwart er ook is, maar ben echt benieuwd naar de M7 Pro 3G versie. Lijkt me wel wat.

Dan neem ik het grote broertje

(tenzij er wéér wat nieuws/aantrekkelijkers komt en ik wéér ga zitten afwachten

)
quote:
Deels. Vergelijk het GPU gedeelte maar eens.
Verder aardig hoge resolutie, groot scherm (duur!), flinke accu, USB 3.0 maar toch een erg scherpe prijs.
[ Bericht 6% gewijzigd door Iemand91 op 26-07-2013 00:15:51 ]