Nee het beeld wat je nu van jezelf hebt is correctquote:Op vrijdag 24 mei 2013 16:59 schreef Stormqueen het volgende:
ja ik ben dus niet onzeker, ik vind mezelf best toonbaar. Maar dat vond ik toen OOK en dat was ik helemaal niet. Dus ik ben bang dat ik mezelf positiever zie dan ik ben zeg maar
Ja, bij jou is wat zwaarder 65 kilo.quote:Op vrijdag 24 mei 2013 17:01 schreef Nagelschaartje het volgende:
ook wel gehad toen ik zwaarder was.. Zo van HOE heb ik kunnen denken dat dit er redelijk uit zag?Daarom ben ik het op den duur gaan vragen aan mensen om me heen en dat aan gaan nemen.En daarna ben ik me maar gaan richten op wat de weegschaal zei omdat ik er niet meer uitkwam .Geef het even de tijd, je moet even wennen en gaan voelen hoe je er nu uitziet. Maar kijk nu vooral even naar het grote verschil tussen de twee en wees eens even verdomde trots!
oh, die zie ik ook wel bij mezelf inmiddels. En dat wordt nooit beterquote:Op vrijdag 24 mei 2013 17:02 schreef Puckzzz het volgende:
Ik zie alleen maar een steeds ouwere kop. Daar wordt je ook niet echt blij van
bier?quote:Op vrijdag 24 mei 2013 17:04 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Wat gaan hullie eten? Ik heb nog niets besloten en ik denk ook niets in huis.
Huisvrouw van niks
Dit vraagt om een pic...quote:Op vrijdag 24 mei 2013 17:03 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Ja, bij jou is wat zwaarder 65 kilo.
En dan zul je er echt prima uit hebben gezien he.
Ik weeg nu 83 kilo dus er valt nog GIGANTISCH aan te sleutelen.
Oh well, inderdaad, het is al beter dan het toen was, maar er is nog een lange weg te gaan
Ik stoor me al anderhalf jaar aan de dikke lijn in m'n voorhoofdquote:Op vrijdag 24 mei 2013 17:04 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
oh, die zie ik ook wel bij mezelf inmiddels. En dat wordt nooit beterKun je maar beter dik zijn
Pizzaquote:Op vrijdag 24 mei 2013 17:04 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Wat gaan hullie eten? Ik heb nog niets besloten en ik denk ook niets in huis.
Huisvrouw van niks
Komt omdat je te slank bent!!quote:Op vrijdag 24 mei 2013 17:05 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Ik stoor me al anderhalf jaar aan de dikke lijn in m'n voorhoofd. En dan daarbij acne, hoezee
.
Als de kok van huis is...quote:Op vrijdag 24 mei 2013 17:05 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Pizza. Aangezien mijn huisman niet thuis is.
Dan eet ik standaard pizza, broodje ei of een magnetron maaltijd.quote:
Maltbier?quote:Op vrijdag 24 mei 2013 17:07 schreef De_Taartjesfee het volgende:
[..]
Ik heb een alcoholverbod. Jammer
ja suf he. Denk dat we vroeger ook serieus gewoon nooit in de spiegel keken en nu veel bewuster zijn van het feit dat we een uiterlijk hebben?quote:Op vrijdag 24 mei 2013 17:07 schreef -Bubseltje- het volgende:
Tf erkenbaar, vroeger over veel meer het schijt aan dan nu zo stom
Bubselquote:Op vrijdag 24 mei 2013 17:07 schreef -Bubseltje- het volgende:
Tf erkenbaar, vroeger over veel meer het schijt aan dan nu zo stom
Toen was iets wel je smaak/in de mode/was je niet anders gewend, je referentiekader e.d. veranderd nou eenmaalquote:Op vrijdag 24 mei 2013 17:08 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
ja suf he. Denk dat we vroeger ook serieus gewoon nooit in de spiegel keken en nu veel bewuster zijn van het feit dat we een uiterlijk hebben?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |