quote:Mourinho weg bij Real Madrid - NOS Sport
José Mourinho vertrekt na drie seizoenen als trainer van Real Madrid.
Dit nieuws maakte voorzitter Florentino Pérez maandagavond bekend tijdens een persconferentie in Madrid.
(later meer)
Bron: nos.nl
quote:MOURINHO WEG BIJ REAL
José Mourinho vertrekt aan het einde van dit seizoen bij Real Madrid. Dat heeft voorzitter Florentino Pérez op een persconferentie gezegd. Mourinho had nog een contract voor een jaar in Madrid.
Mourinho sloot het seizoen met Real Madrid af zonder een prijs te pakken. In de halve finales van de Champions League werd zijn elftal uitgeschakeld door Borussia Dortmund. De titel moesten de Madrilenen aan aartsrivaal FC Barcelona laten, terwijl de finale van de Copa del Rey afgelopen donderdag werd verloren van Atletico Madrid.
Mourinho wordt al maandenlang gelinkt aan Chelsea. Interim-trainer Rafael Benitez vertrekt bij de Engelse club. Van 2004 tot en 2007 stond de Portugees al aan het roer in Londen.
Madrid hengelt naar de diensten van trainer Carlo Ancelotti. Paris Saint-Germain wil de Italiaanse trainer vooralsnog niet laten gaan.
Bron: Telegraaf
Marcaquote:Op maandag 20 mei 2013 17:33 schreef mrstylo het volgende:
Hoe heet hun huiskrant ook al weer? Zij hebben altijd live beelden bij dit soort dingen.
Dank.quote:Op maandag 20 mei 2013 17:37 schreef mrstylo het volgende:
Om acht uur kan je hier het live volgen:
http://www.marca.com/futbol/equipos/real_madrid.html
Perfecte piepelmanager. Volgens mij zijn ze bij Real wel toe aan een trainer welke zich enigszins ondergeschikt aan de spelersgroep kan maken na paar lange jaren onder Mourinho.quote:Op maandag 20 mei 2013 17:55 schreef DomineeGremdaat het volgende:
Niet Ancelotti, die is te slecht voor Real Madrid.
quote:Op maandag 20 mei 2013 17:55 schreef DomineeGremdaat het volgende:
Niet Ancelotti, die is te slecht voor Real Madrid.
En Varane naar PSVquote:Op maandag 20 mei 2013 19:50 schreef Syntix het volgende:
[..]![]()
Ze gaan bekend maken dat ze gaan stoppen met Real Madrid, want eigenlijk zijn ze gewoon een kutclub die geen eigen jeugd heeft en alles kooptXabi Alonso gaat btw. naar Ajax
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |